Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Nem állítom, hogy Rodgers minden passza tökéletesen ült, de alapvetően az elkapók potyogtatták a labdát (Lazard és Jones). Felrémlett bennem az a Giants elleni PO-meccs, amikor ugyanez történt a Lembón. Csak akkor kikaptunk és kiestünk, most pedig lenulláztuk a SEA-t. Hatalmas különbség.
nagylaza
True. Semmit nem tudnak elkapni ami kicsit is nehezebb elkapas. Lazard is ahol csak first down kene ahelyett hogy seggel betamasztana belefordul a vedobe labdaval egyutt. Rossz nezni ezeket.
JéBé
Előtte megnéztem a Pats meccset is, olyan labdákat fogtak meg az elkapók(Bourne TD 2 védővel a hátán , Hunter Henry is, hogy csak pislogtam), ehhez képest GB-ben az AR által kukázott Cobb a 2. legjobb elkapó, nagyon gyenge sor , de már évek óta.
D# viszont brutál volt. Gary-ről tudni lehet már valamit ? Zada és jaire mkepp vissza fognak térni valamikor vagy pedig az is lehet , hogy season ending lesz náluk?
Pep71
Látták a stadionban őket a múlt héten, civilben.
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Aaron Jones-nak az MRI vizsgálata jó hírekkel szolgált , várhatóan csak 1-2 hetet kell kihagynia.
Pep71
És a bye is jókor jön, hogy teljesen felépülhessen! (akár 4 hét pihi...)

Gary meg játszani akar a vikes ellen merevítővel. Orvosi ítélet kedden.

ÁLLATOK A SRÁCAINK!
Indubitably
Skacook, jobbulást a (ti) sérültjeiteknek (is), de nehogy ellenünk rizikózzatok meg játékosokat. 😁
Felesleges! Még az hiányzik a PO-ra kulcsjátékosokat veszítsetek el. Toronymagas esélyesek vagytok, gyakorlatilag B játékosokkal is, a C-vel azért már nem toronymagas, csak magas. 😀

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
megint elküldtük Bortlest, kár érte, kiváló ügynök volt (megint). 😀
Fontos_Vidra
Azért csak óvatosan golfozgasson, ha szükség lenne rá, akkor készen álljon

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 268
megint elküldtük Bortlest, kár érte, kiváló ügynök volt (megint). 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint csak Lewis az egyetlen egészséges Merci a csapatban.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
MLF-nek 18-2(.900) a rekordja a Lambeau-n, ami első 20 meccsen HC-ként rekord(ha jól olvastam csak beállítás, valakinek vagy valakiknek már sikerült ez). Nem rossz 😄 kinézhet egy coach of the year, bár tartom magam ahhoz, hogy a Dallas , Tampa kettős sorsolása jóval könnyebb és inkább ők az esélyesek az első seed-re, de ha MMCarthy lesz a COTY akkor besz.arok 😄
Pep71
Általában egy meglepetéscsapat edzőjének szokták adni ezt a díjat.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
MLF-nek 18-2(.900) a rekordja a Lambeau-n, ami első 20 meccsen HC-ként rekord(ha jól olvastam csak beállítás, valakinek vagy valakiknek már sikerült ez). Nem rossz 😄 kinézhet egy coach of the year, bár tartom magam ahhoz, hogy a Dallas , Tampa kettős sorsolása jóval könnyebb és inkább ők az esélyesek az első seed-re, de ha MMCarthy lesz a COTY akkor besz.arok 😄
Go Pack Go!
Közben Merci-rol azt olvastam sajnos , hogy bicepsz sérülése van és valószínűleg season ending. Pedig a Hawks ellen több mint ígéretes volt, nagyon kellene vissza Zada és Jaire.

Szerkesztette: Pep71
több mint 2 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Aaron Jones-nak az MRI vizsgálata jó hírekkel szolgált , várhatóan csak 1-2 hetet kell kihagynia.
Pep71
És a bye is jókor jön, hogy teljesen felépülhessen! (akár 4 hét pihi...)

Gary meg játszani akar a vikes ellen merevítővel. Orvosi ítélet kedden.

ÁLLATOK A SRÁCAINK!

I... don't care... John.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Aaron Jones-nak az MRI vizsgálata jó hírekkel szolgált , várhatóan csak 1-2 hetet kell kihagynia.

Szerkesztette: Pep71
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én még mindig kivárok a védelemmel kapcsolatban de tény, hogy a Jaire és Z (a 3 legfontosabb játékosból 2) nélkül nagyot mennek hetek óta.
Akit külön dícséret illet az Campbell. Talán már az előbb is azt kellett volna írni, hogy 4 legfontosabból. Brutál szezonja van. Az 1 félidőben késleltett rb screent ahogy olvasta és már bőven úton volt a futóra mikor a labda csak a levegőben volt külön öröm volt. Szerintem sokan vagyunk ezzel így, de Packers szurkoló pályafutásom alatt nem láttam még ilyen jó Green Bay linebacker teljesítményt egy (fél) szezonon át.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Ahogy Joe Barryt is megkövettem mert egészen korrekt kis védelemet rakott össze rengeteg hiányzó mellett is ,
Úgy Dillon is megérdemli eszméletlen hasznos amit csinál , passz játékba is egyre jobban bevonható látszik ebben is fejlődés , és az idén gyengus red zone Offensünk megoldo embere lehet , amit tegnap Wagnerrel 1-2x csinált azt örömvolt nézni , ettől még továbbra sem draftolnék futót a második körben főleg nem olyat aki jó eséllyel 2 kör múlva is elérhető , de az ő játéka egy ici picit jobbá teszi azt az amúgy katasztrofális draftot 😊
nando89
Barry rehabilitálása nagyon is időszerű lenne itt a fórumon. Az utóbbi 10 évben nem láttam ennyire bíztató D-t.
És még csak nagyon halkan merem leírni, de talán King is kezd úgy játszani, mint ahogy azt szereti magáról hangoztatni.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Ahogy Joe Barryt is megkövettem mert egészen korrekt kis védelemet rakott össze rengeteg hiányzó mellett is ,
Úgy Dillon is megérdemli eszméletlen hasznos amit csinál , passz játékba is egyre jobban bevonható látszik ebben is fejlődés , és az idén gyengus red zone Offensünk megoldo embere lehet , amit tegnap Wagnerrel 1-2x csinált azt örömvolt nézni , ettől még továbbra sem draftolnék futót a második körben főleg nem olyat aki jó eséllyel 2 kör múlva is elérhető , de az ő játéka egy ici picit jobbá teszi azt az amúgy katasztrofális draftot 😊
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hyperextended elbow a hivatalos.
Az tippre a 2-3 hét lesz. Nem season ending.
tüsi91
Akkor nagyjából pont a Bears ellen térhet vissza , mert jön most a vikings-rams aztán a by week , nem ideális de talán 1-1et hozunk addig !
nando89
Egyéntől függő ez. Ilyenkor feldagad, lecsökken a mozgástartomany, gondolom kap cuccot rá, amivel 90 fokban kell tartania. Ez lesz kb 4-5 nap, utána mobilizálás, erősítés. Jah ha amúgy is bye van akkor nem kell siettetni sem, annyi bőven elég kell legyen, ha tényleg ez a sérülés és nincsenek egyéb problémák.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Hyperextended elbow a hivatalos.
Az tippre a 2-3 hét lesz. Nem season ending.
tüsi91
Akkor nagyjából pont a Bears ellen térhet vissza , mert jön most a vikings-rams aztán a by week , nem ideális de talán 1-1et hozunk addig !
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hyperextended elbow a hivatalos.
Az tippre a 2-3 hét lesz. Nem season ending.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Gary keze nincs eltorve , ma megy mri-re talán megúsztuk a komolyabb dolgot !
nando89
Mondjuka felvételekből és Gary reakciójából ítélve én kisebb csodaként könyvelem el ha az a könyök és kar nem szenvedett komolyabb sérülést. Kivételesen fájdalmas volt nézni ahogy visszahajlott.
alatriste
Az biztos szinte biztos voltam a törésben nagyon kell h játszon végre olyan mint egy fasza első körös, meg Mercilus-ról jöhetne vmi hír , reméljük neki sem vészes !
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 054 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Gary keze nincs eltorve , ma megy mri-re talán megúsztuk a komolyabb dolgot !
nando89
Mondjuka felvételekből és Gary reakciójából ítélve én kisebb csodaként könyvelem el ha az a könyök és kar nem szenvedett komolyabb sérülést. Kivételesen fájdalmas volt nézni ahogy visszahajlott.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Gary keze nincs eltorve , ma megy mri-re talán megúsztuk a komolyabb dolgot !
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Nem állítom, hogy Rodgers minden passza tökéletesen ült, de alapvetően az elkapók potyogtatták a labdát (Lazard és Jones). Felrémlett bennem az a Giants elleni PO-meccs, amikor ugyanez történt a Lembón. Csak akkor kikaptunk és kiestünk, most pedig lenulláztuk a SEA-t. Hatalmas különbség.
nagylaza
True. Semmit nem tudnak elkapni ami kicsit is nehezebb elkapas. Lazard is ahol csak first down kene ahelyett hogy seggel betamasztana belefordul a vedobe labdaval egyutt. Rossz nezni ezeket.
JéBé
Előtte megnéztem a Pats meccset is, olyan labdákat fogtak meg az elkapók(Bourne TD 2 védővel a hátán , Hunter Henry is, hogy csak pislogtam), ehhez képest GB-ben az AR által kukázott Cobb a 2. legjobb elkapó, nagyon gyenge sor , de már évek óta.
D# viszont brutál volt. Gary-ről tudni lehet már valamit ? Zada és jaire mkepp vissza fognak térni valamikor vagy pedig az is lehet , hogy season ending lesz náluk?
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 624
Nem állítom, hogy Rodgers minden passza tökéletesen ült, de alapvetően az elkapók potyogtatták a labdát (Lazard és Jones). Felrémlett bennem az a Giants elleni PO-meccs, amikor ugyanez történt a Lembón. Csak akkor kikaptunk és kiestünk, most pedig lenulláztuk a SEA-t. Hatalmas különbség.
nagylaza
True. Semmit nem tudnak elkapni ami kicsit is nehezebb elkapas. Lazard is ahol csak first down kene ahelyett hogy seggel betamasztana belefordul a vedobe labdaval egyutt. Rossz nezni ezeket.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Packers RB Aaron Jones believed to have suffered MCL sprain in win vs. Seahawks

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 945 — beers & Packers
Nem állítom, hogy Rodgers minden passza tökéletesen ült, de alapvetően az elkapók potyogtatták a labdát (Lazard és Jones). Felrémlett bennem az a Giants elleni PO-meccs, amikor ugyanez történt a Lembón. Csak akkor kikaptunk és kiestünk, most pedig lenulláztuk a SEA-t. Hatalmas különbség.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 945 — beers & Packers
Packers inactive for #SEAvsGB:
Equanimeous St. Brown
David Bakhtiari
Dominique Dafney
Vernon Scott
Kingsley Keke

Clark és Stokes játszik
Gergőbácsi
Pedig mintha Stokes is inaktív lett volna. Vagy csak álmodtam?
Módosítok: kérdéses volt.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Packers inactive for #SEAvsGB:
Equanimeous St. Brown
David Bakhtiari
Dominique Dafney
Vernon Scott
Kingsley Keke

Clark és Stokes játszik

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 268
Gameday és esik a hó a lembón!!! 😊
gamerkr
futballidő van! ❤