Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 279
Jol gondolom hogy ha Aaron játszani akar vasárnap akkor ma már produkálnia kell egy negatívat ?
nando89
szombaton elég
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Jol gondolom hogy ha Aaron játszani akar vasárnap akkor ma már produkálnia kell egy negatívat ?
nando89
Nem szükséges
 twitter.com/judybattista/status/1458883324852805632?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1458938053955751937%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fgreen-bay-packers
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Jol gondolom hogy ha Aaron játszani akar vasárnap akkor ma már produkálnia kell egy negatívat ?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti itt szarakodtok Jodan Loveval, mikor a cseréje ilyeneket tud? 😊
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Meg kéne nézni az elmúlt években kiknek a neve merült fel a Packersnél, akik aztán a végén máshol kötöttek ki, lehet egész jó csapatot lehetne összerakni belőlük 😊
Mondjuk, hogy az jó vagy rossz az már más kérdés, ugye Watt is kidőlt idén.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
OBJ --> Rams

meglepő
gamerkr
Az ő egójához New York vagy Hollywood kell.
Nálunk a legelő tehenek között fél óra alatt megbomlott volna.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 994 — beers & Packers
OBJ --> Rams

meglepő
gamerkr
Őszintén szólva: nem bánom. Mármint azt, hogy nem hozzánk. Kellene már egy kis nyugalom az öltözőbe.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
OBJ --> Rams

meglepő

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 994 — beers & Packers
Kicsit fontosabb téma 😁
Bakhtiari-val mi a helyzet ? Valaki írta , hogy szerdáig kellene aktiválni a csapatban, különben nem játszhat már idén. Néztem egy-két packers-ös oldalt, de nem láttam semmit, illetve mhol OBJ megy most, pedig sokkal fontosabb lenne, hogy Bakh, Jaire, Zada visszatérjenek és akkor évek óta először SB contender-nek érezném a csapatot, mivel végre van egy top10 közeli D#, amire évek óta vártak a GB fanok, na meg AR gondolom 😄
Clark-nak viszont nincs komolyabb baja, hála az égnek.
Köszi előre is!
Pep71
Én azt olvastam valahol h pár órán belül aktiváljuk . edzett is ma egy fénykép alapján .
nando89
Király, köszi!
Pep71
Meg is tortent. Ez meg nem jelenti azt, hogy jatszik is a hetvegen, de mar az aktiv keret tagja.
casaubon
Korábbi nyilatkozatokban az volt, hogy a KC ellen visszatér, persze, inkább ne erőltessék.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 136
Kicsit fontosabb téma 😁
Bakhtiari-val mi a helyzet ? Valaki írta , hogy szerdáig kellene aktiválni a csapatban, különben nem játszhat már idén. Néztem egy-két packers-ös oldalt, de nem láttam semmit, illetve mhol OBJ megy most, pedig sokkal fontosabb lenne, hogy Bakh, Jaire, Zada visszatérjenek és akkor évek óta először SB contender-nek érezném a csapatot, mivel végre van egy top10 közeli D#, amire évek óta vártak a GB fanok, na meg AR gondolom 😄
Clark-nak viszont nincs komolyabb baja, hála az égnek.
Köszi előre is!
Pep71
Én azt olvastam valahol h pár órán belül aktiváljuk . edzett is ma egy fénykép alapján .
nando89
Király, köszi!
Pep71
Meg is tortent. Ez meg nem jelenti azt, hogy jatszik is a hetvegen, de mar az aktiv keret tagja.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Kicsit fontosabb téma 😁
Bakhtiari-val mi a helyzet ? Valaki írta , hogy szerdáig kellene aktiválni a csapatban, különben nem játszhat már idén. Néztem egy-két packers-ös oldalt, de nem láttam semmit, illetve mhol OBJ megy most, pedig sokkal fontosabb lenne, hogy Bakh, Jaire, Zada visszatérjenek és akkor évek óta először SB contender-nek érezném a csapatot, mivel végre van egy top10 közeli D#, amire évek óta vártak a GB fanok, na meg AR gondolom 😄
Clark-nak viszont nincs komolyabb baja, hála az égnek.
Köszi előre is!
Pep71
Én azt olvastam valahol h pár órán belül aktiváljuk . edzett is ma egy fénykép alapján .
nando89
Király, köszi!
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Kicsit fontosabb téma 😁
Bakhtiari-val mi a helyzet ? Valaki írta , hogy szerdáig kellene aktiválni a csapatban, különben nem játszhat már idén. Néztem egy-két packers-ös oldalt, de nem láttam semmit, illetve mhol OBJ megy most, pedig sokkal fontosabb lenne, hogy Bakh, Jaire, Zada visszatérjenek és akkor évek óta először SB contender-nek érezném a csapatot, mivel végre van egy top10 közeli D#, amire évek óta vártak a GB fanok, na meg AR gondolom 😄
Clark-nak viszont nincs komolyabb baja, hála az égnek.
Köszi előre is!
Pep71
Én azt olvastam valahol h pár órán belül aktiváljuk . edzett is ma egy fénykép alapján .
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 049
Kicsit fontosabb téma 😁
Bakhtiari-val mi a helyzet ? Valaki írta , hogy szerdáig kellene aktiválni a csapatban, különben nem játszhat már idén. Néztem egy-két packers-ös oldalt, de nem láttam semmit, illetve mhol OBJ megy most, pedig sokkal fontosabb lenne, hogy Bakh, Jaire, Zada visszatérjenek és akkor évek óta először SB contender-nek érezném a csapatot, mivel végre van egy top10 közeli D#, amire évek óta vártak a GB fanok, na meg AR gondolom 😄
Clark-nak viszont nincs komolyabb baja, hála az égnek.
Köszi előre is!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Én szívesen venném, ha érkezne. Elvégre nincs elég dráma a csapat körül.
twitch(4thline)
Ha Tampa megbirkózott Brawnnal, akkor a Packersnek is csak menne egy 12 meccs erejéig OBJ-vel....bár a Packers nem híres az ilyen lépésekről
gbol
Most azt írják, hogy egy elbukott NFC döntő helyett, inkább a Saints-be megy
gamerkr
Hát, ha NFC elődöntőben / wild cardon jobban szeret kikapni, ő tudja.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én szívesen venném, ha érkezne. Elvégre nincs elég dráma a csapat körül.
twitch(4thline)
Ha Tampa megbirkózott Brawnnal, akkor a Packersnek is csak menne egy 12 meccs erejéig OBJ-vel....bár a Packers nem híres az ilyen lépésekről
gbol
Most azt írják, hogy egy elbukott NFC döntő helyett, inkább a Saints-be megy

több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hoppá! 0:27-től!
 rtl.hu/rtlklub/hirek/koronavirus-egeszsegugy-mutetek-lemondas-terdmutet-veseko-fajdalmak?utm_source=Facebook&utm_medium=rtl-hirado&utm_campaign=post&fbclid=IwAR2hp1yL_0DBdADkK_TKqvP3lXlTG_dhVZmzLn4K7yEBuR6N-bjgh7UAsSI
nagylaza
uh jobbulást a Sajtfejű kollégának!

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 994 — beers & Packers
Hoppá! 0:27-től!
 rtl.hu/rtlklub/hirek/koronavirus-egeszsegugy-mutetek-lemondas-terdmutet-veseko-fajdalmak?utm_source=Facebook&utm_medium=rtl-hirado&utm_campaign=post&fbclid=IwAR2hp1yL_0DBdADkK_TKqvP3lXlTG_dhVZmzLn4K7yEBuR6N-bjgh7UAsSI
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 994 — beers & Packers
Akkor most már mindenki megnyugodhat, a liga összes szabályszegője alaposan meg lett büntetve.
(Kb. ilyen komoly büntetést vártam és ilyen reakciókat rá 😊)
Peszinter Ferenc
Tényleg neked lett igazad. A Packers szánja és bánja, Rodgers elnézést kér, nincs itt semmi látnivaló. Furcsa, hogy az eltiltás - amennyiben jól értelmezem az általam olvasott híreket - nem is volt opció. Bünti legfeljebb majd a drafton lesz (ha még eccer, irgum-burgum).
Speciel azt cseppet se bánom, hogy nem JL kezd a SEA ellen.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Akkor most már mindenki megnyugodhat, a liga összes szabályszegője alaposan meg lett büntetve.
(Kb. ilyen komoly büntetést vártam és ilyen reakciókat rá 😊)
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 009 — Me for President!

Matthew99
és Goodell eltiltja mellé Ezekiel Elliott-ot 6 meccsre.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 994 — beers & Packers
@MikeGarafolo
#Bills placed WR Jake Kumerow on the COVID-19 list. Man he and Aaron Rodgers really are in sync.
😂
gamerkr
Gonosz.
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Én szívesen venném, ha érkezne. Elvégre nincs elég dráma a csapat körül.
twitch(4thline)
Ha Tampa megbirkózott Brawnnal, akkor a Packersnek is csak menne egy 12 meccs erejéig OBJ-vel....bár a Packers nem híres az ilyen lépésekről

Szerkesztette: gbol
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@MikeGarafolo
#Bills placed WR Jake Kumerow on the COVID-19 list. Man he and Aaron Rodgers really are in sync.
😂