NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Rodgers described himself Friday as a victim of “cancel culture.”
Képes volt Arod ezt mondani, miután vérciki amokfutast rendezett a PMcA showban: Ivermectinnel es podcastos immunizalassal, holisztikus homeopatias védelemmel, meg, hogy agykárosodast szenvedett volna a maszkba kilelegzett CO2-tol.
Őszintén, hogyan tud ilyen zseniálisan jatszani a palyan? En azt gondolnam, ki dem talal oda...
😕
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Én emlékszem Rodgers első teljes szezonjára 2008-ban, akkor még ő sem volt az a fenomén, aki lett később.
tüsi91
Nem volt fenomén, de egy jó kezdő QB szintet hozott, az ő teljesítményének köszönhető győzelmekkel, meg minden. Az 1. fordulótól kezdve egyértelmű volt, hogy ez a poszt az övé lesz egy darabig.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
En ennyire katasztrofalisnak nem lattam, egy kozep szar kezdo QB szint meg lehet belole, de nem az uj fenoment talaltuk meg az biztos.
JéBé
Leszögezem, hogy nem láttam a meccset, csak az összefoglalót.
Én nem vagyok a híve annak, hogy valakit egy meccs alapján megítéljünk, szerintem Ti sem tegyétek.
Szerintem az igenis számít, hogy majd 2 éve nem játszott tétmeccset. És ez még akkor is számítana, ha 6 éves veterán lenne, nem pedig az első NFL meccse. Én emlékszem Rodgers első teljes szezonjára 2008-ban, akkor még ő sem volt az a fenomén, aki lett később. Szóval szerintem nyugi. Ez egy meccs volt. Nálatok azért elég magasan van a mérce, szívből kívánom nektek, hogy jusson el oda ez a franchise, hogy ezt lejjebb vigyétek.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
2020 draft 1., 2. és 3. kör
Ha a csapat egy gunnert, egy protectort és egy long snappert pickelt volna előrébb lennénk.

#thxgut
alatriste
Szerezzétek be AJ Smitht tanácsadónak, neki volt olyan draftja 2011-ben h 1. Kör Corey Liuget, ezzel meg van oldva az egyetlen hiányposzt, utána lehet ST-be draftolni, így jött a 2. Körben Jonas Mouton...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
Mondjuk én sajnálom ezt a gyereket, mert érdemi felkészülés nélkül, pályát nem látva, kizárólag videóról elemezve, egy all time zseni árnyékából kellene kilépnie, úgy, hogy erre már akkor sem volt kész, amikor kiválasztották a nagyokosok.

Egy köztes állapotba került, mert a rezsim nyilván a saját munkájának/székének megőrzése végett eredményeket akar, miközben megy a huzavona a meglévő, a pályán maximálisat teljesítő, de a csapatemberségben/csapatérdekben - sztem - már többször megbukó, ugyanakkor magas szintű játékot hozó, egyszeri fenoménnal. Gondolom az öltözőben is vannak kettészakadók, br nem jártam ott.

Love egy olyan helyzetbe csöppent bele, amiről nem ő tehet, a vezetők látványosan elengedték a kezét is (abban sem vagyok biztos, hogy a pályán mindenki megdöglik érte...értitek), ő ebben a szituációban csak vesztes lehet.

Szóval két út volt: vagy eldöntöd, hogy a zseniddel haladsz tovább, a pályafutása hosszáig és ez esetben mindent neki rendelsz alá, az ő igényeit elégíted ki (drafton, piacon, rendszerben, playbook designban, személyzetben, edzőkkel való együttműködésben stb.) és csak egy backup jön mögé VAGY tabula rasa és akkor az újonccal kezdesz felépíteni valami mást.

Én úgy érzem, hogy a Packers valahol a kettő út között félúton megragadt, és a vezetőség nekiállt kötéltáncolni, hogy megtalálja az egyensúlyt, de az a kötél hajszálvékony.

A hajszálvékony kötelek pedig a súly és a nyomás alatt el szoktak szakadni, szóval kódolva van a szituációba, hogy EBBŰ BAJ LESZ MORE!
Willie Parker
Ez mind igaz és jogos, de ha belegondolsz, anno ARod ugyanilyen szituban volt egy bizonyos B.Favre mögött... Csak ő tudott élni a lehetőséggel...
Reggio1914
Egy "kis" különbség azért van...Rodgers 1/1 helyett csúszott a GB ölébe, míg Love a 2. körből lett felrángatva az elsőbe.
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
En ennyire katasztrofalisnak nem lattam, egy kozep szar kezdo QB szint meg lehet belole, de nem az uj fenoment talaltuk meg az biztos.

Szerkesztette: JéBé
több mint 2 éve
gedam 5 695
Mondjuk én sajnálom ezt a gyereket, mert érdemi felkészülés nélkül, pályát nem látva, kizárólag videóról elemezve, egy all time zseni árnyékából kellene kilépnie, úgy, hogy erre már akkor sem volt kész, amikor kiválasztották a nagyokosok.

Egy köztes állapotba került, mert a rezsim nyilván a saját munkájának/székének megőrzése végett eredményeket akar, miközben megy a huzavona a meglévő, a pályán maximálisat teljesítő, de a csapatemberségben/csapatérdekben - sztem - már többször megbukó, ugyanakkor magas szintű játékot hozó, egyszeri fenoménnal. Gondolom az öltözőben is vannak kettészakadók, br nem jártam ott.

Love egy olyan helyzetbe csöppent bele, amiről nem ő tehet, a vezetők látványosan elengedték a kezét is (abban sem vagyok biztos, hogy a pályán mindenki megdöglik érte...értitek), ő ebben a szituációban csak vesztes lehet.

Szóval két út volt: vagy eldöntöd, hogy a zseniddel haladsz tovább, a pályafutása hosszáig és ez esetben mindent neki rendelsz alá, az ő igényeit elégíted ki (drafton, piacon, rendszerben, playbook designban, személyzetben, edzőkkel való együttműködésben stb.) és csak egy backup jön mögé VAGY tabula rasa és akkor az újonccal kezdesz felépíteni valami mást.

Én úgy érzem, hogy a Packers valahol a kettő út között félúton megragadt, és a vezetőség nekiállt kötéltáncolni, hogy megtalálja az egyensúlyt, de az a kötél hajszálvékony.

A hajszálvékony kötelek pedig a súly és a nyomás alatt el szoktak szakadni, szóval kódolva van a szituációba, hogy EBBŰ BAJ LESZ MORE!
Willie Parker
Ez mind igaz és jogos, de ha belegondolsz, anno ARod ugyanilyen szituban volt egy bizonyos B.Favre mögött... Csak ő tudott élni a lehetőséggel...
Reggio1914
és itt szerintem nem is ez volt az elvárás, még a győzelmet sem kérné rajta számon senki. csak mutatott volna vmi életjelet, 2-3 jó drive, némi spiritusz, de tényleg semmi. csalódás a srác.
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Gutenak van 3 hónapja rendbe hozni a dolgot , Aaron azt nyilatkozta sokat oldódott a szitu , hajrá .
több mint 2 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 312
Mondjuk én sajnálom ezt a gyereket, mert érdemi felkészülés nélkül, pályát nem látva, kizárólag videóról elemezve, egy all time zseni árnyékából kellene kilépnie, úgy, hogy erre már akkor sem volt kész, amikor kiválasztották a nagyokosok.

Egy köztes állapotba került, mert a rezsim nyilván a saját munkájának/székének megőrzése végett eredményeket akar, miközben megy a huzavona a meglévő, a pályán maximálisat teljesítő, de a csapatemberségben/csapatérdekben - sztem - már többször megbukó, ugyanakkor magas szintű játékot hozó, egyszeri fenoménnal. Gondolom az öltözőben is vannak kettészakadók, br nem jártam ott.

Love egy olyan helyzetbe csöppent bele, amiről nem ő tehet, a vezetők látványosan elengedték a kezét is (abban sem vagyok biztos, hogy a pályán mindenki megdöglik érte...értitek), ő ebben a szituációban csak vesztes lehet.

Szóval két út volt: vagy eldöntöd, hogy a zseniddel haladsz tovább, a pályafutása hosszáig és ez esetben mindent neki rendelsz alá, az ő igényeit elégíted ki (drafton, piacon, rendszerben, playbook designban, személyzetben, edzőkkel való együttműködésben stb.) és csak egy backup jön mögé VAGY tabula rasa és akkor az újonccal kezdesz felépíteni valami mást.

Én úgy érzem, hogy a Packers valahol a kettő út között félúton megragadt, és a vezetőség nekiállt kötéltáncolni, hogy megtalálja az egyensúlyt, de az a kötél hajszálvékony.

A hajszálvékony kötelek pedig a súly és a nyomás alatt el szoktak szakadni, szóval kódolva van a szituációba, hogy EBBŰ BAJ LESZ MORE!
Willie Parker
Ez mind igaz és jogos, de ha belegondolsz, anno ARod ugyanilyen szituban volt egy bizonyos B.Favre mögött... Csak ő tudott élni a lehetőséggel...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Mondjuk én sajnálom ezt a gyereket, mert érdemi felkészülés nélkül, pályát nem látva, kizárólag videóról elemezve, egy all time zseni árnyékából kellene kilépnie, úgy, hogy erre már akkor sem volt kész, amikor kiválasztották a nagyokosok.

Egy köztes állapotba került, mert a rezsim nyilván a saját munkájának/székének megőrzése végett eredményeket akar, miközben megy a huzavona a meglévő, a pályán maximálisat teljesítő, de a csapatemberségben/csapatérdekben - sztem - már többször megbukó, ugyanakkor magas szintű játékot hozó, egyszeri fenoménnal. Gondolom az öltözőben is vannak kettészakadók, br nem jártam ott.

Love egy olyan helyzetbe csöppent bele, amiről nem ő tehet, a vezetők látványosan elengedték a kezét is (abban sem vagyok biztos, hogy a pályán mindenki megdöglik érte...értitek), ő ebben a szituációban csak vesztes lehet.

Szóval két út volt: vagy eldöntöd, hogy a zseniddel haladsz tovább, a pályafutása hosszáig és ez esetben mindent neki rendelsz alá, az ő igényeit elégíted ki (drafton, piacon, rendszerben, playbook designban, személyzetben, edzőkkel való együttműködésben stb.) és csak egy backup jön mögé VAGY tabula rasa és akkor az újonccal kezdesz felépíteni valami mást.

Én úgy érzem, hogy a Packers valahol a kettő út között félúton megragadt, és a vezetőség nekiállt kötéltáncolni, hogy megtalálja az egyensúlyt, de az a kötél hajszálvékony.

A hajszálvékony kötelek pedig a súly és a nyomás alatt el szoktak szakadni, szóval kódolva van a szituációba, hogy EBBŰ BAJ LESZ MORE!
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Reggel 8 óra 10 perc van Green Bay-ben.
Remélem Drayton és csapata már kezében tartja a felmondólevelét!
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Főleg az örök optimista amerikaiaktól lehetett hallani/olvasni, hogy Love igenis jó lesz. Értem én, hogy 2 éve nem játszott éles meccset, de ha két év gyakorlás után ennyire futja tőle, akkor ez 1 év múlva (ha ne adj' Isten ARod elmegy) sem lesz jobb egy fokkal sem.
Pack3r
Love azt hitte, hogy a Zoom konf, CBA edzés korlátozások, practice squad majd felkészítik.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Amíg nincs produktum, addig nem szoktam draftot vagy bármilyen más személyi döntést bírálni: egész egyszerűen elfogadom, hogy megközelítőleg sincs annyi tudásom és információm, mint azoknak, akik a döntést meghozták. (Emlékeim szerint csak egyszer tettem kivételt, éppen Barry, az új DC esetében, de a KC elleni meccs is bizonyította, hogy abban se volt igazam.)
A magam részéről – sokaktól eltérően – megadtam a bizalmat JL-nak is, ahogyan attól se fogtam padlót, hogy a GB felcserélt érte az első körben. Gondoltam, biztosan tudják, mit csinálnak. A mostani előadás azonban megint azt a szomorújátékot hozta, amit az előszezonban már volt szerencsétlenségünk megismerni tőle. Semmilyen fantáziát nem látok benne, elképzelni se tudom, minek kellene történnie ahhoz, hogy belátható időn belül minimum közepes QB-vá váljon.
Már az első, nyilván jól begyakorolt drive-unkban csődöt mondott (nem jött be, hogy a passzhívást erőltettük), és néhány pozitív kilengéstől eltekintve végig a kilátástalan formáját hozta. Egyedül annak örülhetünk, hogy nem lenullázva fejeztük be a meccset: ettől a szégyentől legalább megmenekültünk.
A védelmet valóban nem lehet eléggé dicsérni, az ST-re – ellenkező előjellel – tényleg nincsenek szavak. Crosbyt azért még nem temetném, bár az is tény, hogy túlzás lenne a „jövő emberének” nevezni.
Nem marad más hátra, várni, hogy Rodgers mikor térhet vissza, és reménykedni, hogy nem ez az utolsó szezonja GB-ben. Pillanatnyilag nincs jobb ötletem.
nagylaza
Annyi azért kiderült tegnap, hogy Rodgers feleslegesen parázik Love miatt, mert sosem lesz vetélytársa.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Amíg nincs produktum, addig nem szoktam draftot vagy bármilyen más személyi döntést bírálni: egész egyszerűen elfogadom, hogy megközelítőleg sincs annyi tudásom és információm, mint azoknak, akik a döntést meghozták. (Emlékeim szerint csak egyszer tettem kivételt, éppen Barry, az új DC esetében, de a KC elleni meccs is bizonyította, hogy abban se volt igazam.)
A magam részéről – sokaktól eltérően – megadtam a bizalmat JL-nak is, ahogyan attól se fogtam padlót, hogy a GB felcserélt érte az első körben. Gondoltam, biztosan tudják, mit csinálnak. A mostani előadás azonban megint azt a szomorújátékot hozta, amit az előszezonban már volt szerencsétlenségünk megismerni tőle. Semmilyen fantáziát nem látok benne, elképzelni se tudom, minek kellene történnie ahhoz, hogy belátható időn belül minimum közepes QB-vá váljon.
Már az első, nyilván jól begyakorolt drive-unkban csődöt mondott (nem jött be, hogy a passzhívást erőltettük), és néhány pozitív kilengéstől eltekintve végig a kilátástalan formáját hozta. Egyedül annak örülhetünk, hogy nem lenullázva fejeztük be a meccset: ettől a szégyentől legalább megmenekültünk.
A védelmet valóban nem lehet eléggé dicsérni, az ST-re – ellenkező előjellel – tényleg nincsenek szavak. Crosbyt azért még nem temetném, bár az is tény, hogy túlzás lenne a „jövő emberének” nevezni.
Nem marad más hátra, várni, hogy Rodgers mikor térhet vissza, és reménykedni, hogy nem ez az utolsó szezonja GB-ben. Pillanatnyilag nincs jobb ötletem.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Nem véletlenül emlegettem többször is a 2007-es Dallas meccset. Nagyon hasonló szituáció volt a tegnapihoz: Rangos ellenfél, de a nagyon jó mérleg miatt mégis viszonylag alacsony nyomás, egy állandóan padozó projekt QB ilyen környezetben tudja igazán megmutatni, hogy mire képes. Azon a meccsen Rodgerst elnézve mindenkinek az volt a benyomása, hogy ha Favre jövőre nem lesz, a csapat akkor is jó úton halad. A tegnapiból ezt sajnos nem lehet leszűrni.

En kiprobalnam a kovetkezot special team nelkul, nem rugnek semmit hanem 4 down hagy szoljon, ellenfel punt es kickoff eseten fel se mennenk nehogy valaki belebotoljon a labdaba aztan biznank hogy a labda jol pattan azt hiszem rosszabb nem lehet.
amaru
Az ellenfelek sajnos hajlamosak lennének onside kickoffokat rúgni.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Amennyiben belefektetnek még egy másfél évet a fejlődésébe(?), a tegnapi alapján úgy fest még akkor sem lesz Hundley szinten sem. Aki tényleges követte az egyetemen, vagy csak a draftolása után visszanézte ami fellelhető tőle. Az biztosan nem írkált olyat, hogy "Love jó lesz, ARod ne is jöjjön vissza". Ma meg már azzal van tele a net, hogy "4-5 évre alá kell iratni Aaront".A Rodgers nélküli Packers kevesebb pontot átlagol, mint a 0-16os szezont Lions, Browns hozott... Lehet itt drafton bizonygatni, hogy ki a főnök, meg figyelmen kívül hagyni a HoF qb-d kéréseit. De nem úgy fest, hogy ez a frontofficot igazolná. Persze legyünk továbbra is pozitívak, hagyjuk figyelmen kívül mindazt amit valaha is láttunk. Emlékezzünk Rodgers első meccsére stb. Szívesen megnézném Loveot mondjuk egy Rams D ellen, ott biztosan jobban lubickolna. De esküszöm kezdjen ő a Hawks ellen is, mert ennyire gyenge nem lehet. A D jól nézett ki ez ellen a Chiefs offens ellen, ami mondjuk elitnek egyáltalán nem látszott. Viszont a D-jük sem, mégis kilátástalan játekot tudtunk hozni ellenük. Szóval le a kalappal előttük. Joe Barryvel kapcsolatban eddig pozitívan csalódtam!
több mint 2 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Főleg az örök optimista amerikaiaktól lehetett hallani/olvasni, hogy Love igenis jó lesz. Értem én, hogy 2 éve nem játszott éles meccset, de ha két év gyakorlás után ennyire futja tőle, akkor ez 1 év múlva (ha ne adj' Isten ARod elmegy) sem lesz jobb egy fokkal sem.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2020 draft 1., 2. és 3. kör
Ha a csapat egy gunnert, egy protectort és egy long snappert pickelt volna előrébb lennénk.

#thxgut


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
En kiprobalnam a kovetkezot special team nelkul, nem rugnek semmit hanem 4 down hagy szoljon, ellenfel punt es kickoff eseten fel se mennenk nehogy valaki belebotoljon a labdaba aztan biznank hogy a labda jol pattan azt hiszem rosszabb nem lehet. Puntot meghagyhatjuk az meg ugy ahogy megy.
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Nem tudom, kit volt kínosabb nézni. Love-ot, vagy Mahomest..
James007
Ja de, tudom már... a spec egységünket..
több mint 2 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 807
Nem tudom, kit volt kínosabb nézni. Love-ot, vagy Mahomest..
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 619
Nézzük a pozitívat , ez a védelem igenis fejlődött Joe Barryvel,és ez még jobb is lehet ha visszajönnek a maródiak .
Mindent megtettek h meccsben maradjunk egy rossz szavunk nem lehet rájuk .

a negatív oldal .. Love nincs készen , én sok dolgot elfogadok 2 éve nem játszott éles meccset,fejben nagyon lassú még és mellé szana szét blitzelték ...de ez akkor is karcsú volt .

és hát a spec team ami nem negatív hanem katasztrófális és nem javul csak romlik , a röhejes az h lehet nagyobb részük van a vereségben mint Lovenek. Itt rohadtúl lépni kéne vmit mert ezen egy po meccs tükör simán elmehet majd .


Amugy meg Gute kezdjen el haverkodni Aaronnal és hozzák rendbe a dolgot talán még nem késő , ..
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Szegeny Love en tenyleg szurkoltam neki pedig szar volt olvasni a Rodgers ne is jojjon vissza fele kommenteket. Nagyon reg nem jatszhatott tet meccset de en akkor sem lattam benne semmi extrat, ez Bortles is tudta volna. Rodgers remelem nem rohog a markaba, de most bearaztuk.
több mint 2 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Vedd ki az első három WR-t a csapatból és behúzzuk a veretlen Cardinals ellen. Vedd ki Rodgerst és egy átlagban közel 30 pontot kapó Chiefs ellen 55percig 0-ázunk...Liga alja D kap 7 pontot. Liga elit elkapónk tűnik átlag alattinak. Legjobb statot hozó vezető edző tűnik Matt Nagynak. Ez nem tűnt bíztatónak. Persze első meccs, simán benne van a fejlődés. 1 1/2 év után nem várhatjuk, hogy egy qb készen álljon. Kesőbb nyílván jobb lesz stb. De ez Benkerttel sem nézett volna ki szarabbul. Aki preseasonban még jobbnak is tűnt. Ez a KC mindennek tűnt, csak nem verhetetlennek. Offensünk 0, spec hulladék. D-nek meg óriási szíve volt, full reménytelen helyzetben.
twitch(4thline)
Legalább arra a kérdésre választ kaptunk, hogy kell-e QB az MLF-féle szisztémához. Igen, kell.
nagylaza
Ott lett volna Bortles. 😅
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 995 — beers & Packers
Vedd ki az első három WR-t a csapatból és behúzzuk a veretlen Cardinals ellen. Vedd ki Rodgerst és egy átlagban közel 30 pontot kapó Chiefs ellen 55percig 0-ázunk...Liga alja D kap 7 pontot. Liga elit elkapónk tűnik átlag alattinak. Legjobb statot hozó vezető edző tűnik Matt Nagynak. Ez nem tűnt bíztatónak. Persze első meccs, simán benne van a fejlődés. 1 1/2 év után nem várhatjuk, hogy egy qb készen álljon. Kesőbb nyílván jobb lesz stb. De ez Benkerttel sem nézett volna ki szarabbul. Aki preseasonban még jobbnak is tűnt. Ez a KC mindennek tűnt, csak nem verhetetlennek. Offensünk 0, spec hulladék. D-nek meg óriási szíve volt, full reménytelen helyzetben.
twitch(4thline)
Legalább arra a kérdésre választ kaptunk, hogy kell-e QB az MLF-féle szisztémához. Igen, kell.