Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Packers RB Aaron Jones believed to have suffered MCL sprain in win vs. Seahawks

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 956 — beers & Packers
Nem állítom, hogy Rodgers minden passza tökéletesen ült, de alapvetően az elkapók potyogtatták a labdát (Lazard és Jones). Felrémlett bennem az a Giants elleni PO-meccs, amikor ugyanez történt a Lembón. Csak akkor kikaptunk és kiestünk, most pedig lenulláztuk a SEA-t. Hatalmas különbség.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 956 — beers & Packers
Packers inactive for #SEAvsGB:
Equanimeous St. Brown
David Bakhtiari
Dominique Dafney
Vernon Scott
Kingsley Keke

Clark és Stokes játszik
Gergőbácsi
Pedig mintha Stokes is inaktív lett volna. Vagy csak álmodtam?
Módosítok: kérdéses volt.

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Packers inactive for #SEAvsGB:
Equanimeous St. Brown
David Bakhtiari
Dominique Dafney
Vernon Scott
Kingsley Keke

Clark és Stokes játszik

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Gameday és esik a hó a lembón!!! 😊
gamerkr
futballidő van! ❤
több mint 2 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 662 — Packers Suicide Squad
Gameday és esik a hó a lembón!!! 😊
gamerkr
-5 C-t ír, plusz nagy eséllyel havat
woohoo

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gameday és esik a hó a lembón!!! 😊

több mint 2 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Rodgersnek lábujjsérülése van, de várhatóan játszani fog este. Valószínűleg eleget tett a rendeltetésének, és megtalálta vele a szekrényt a sötétben.
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 956 — beers & Packers
Ilyen őrületek után tényleg nincs más hátra, SB-t kell nyerni.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Aaron jatszik holnap elvileg 😊
nando89
Lesz értelme néznem a meccset holnap munkában. 😊
A Seahawks az életéért fog menni Wilsonnal.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Aaron jatszik holnap elvileg 😊
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 338
Bakh még kihagyja a mostanit, jövő hétre jobbak az esélyek.
Z. Smith - Jaire duónak pedig még több idő kell :/
gamerkr
Nem baj. Rájátszásra legyenek 100%-osak.
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bakh még kihagyja a mostanit, jövő hétre jobbak az esélyek.
Z. Smith - Jaire duónak pedig még több idő kell :/

Szerkesztette: gamerkr

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Az igen nevetséges pénzbüntetés helyett, én a liga helyében eltiltanám 3 napra a focitól.
Így lenne tisztességes.
akdestroyer
köszönjük emese!
a liga saját magát köpte arcon a büntetéssel. rodgers hazugsága max az újságírók felé volt (sose volt szabály hogy mondjanak igazat az újságírók felé, lásd Carroll 2 napja OBJ kapcsán) mindenki mást értesített arról mi van vele. a liga végignézte a sajtótájékoztatóit, majd amikor beütött a szar, hirtelen példát kellett statuálni. vagy nagyon megbüntetik, ami azért nem hiteles, mert akkor miért nem kezdték 9 héttel korábban. vaaagy jön ez, ami kb beismerés, hogy elbaszták.
DE! rodgers egyszer se kezdett kampányolni az oltás ellen, mint pl beasley, hanem azt mondta, hogy immunizálva van és támogatja az oltást, mint alapvető intézményt (szerintem több civil ad a véleményére és elment akár csak miatta), persze utána beszélt faszságokat a PM showban, de 2 bűne van: a sajtótájékóztatók és a halloweeni party.
Fontos_Vidra
A party miatt buntettek, ot is es Lazardot is. Oltatlan jatekos ugyanis nem talalkozhat egyszerre haromnal tobb csapattarssal - ezert is kaptak mindketten az elso Covid-protokollsertesert jaro buntetest. A sajtotajekoztatokkal nem foglalkoztak.
A csapat meg azert fizet, mert tudtak a bulirol, de nem lett kovetkezmenye.
casaubon
tudom, ezt nem is vontam kétségbe. ellenben a liga a csapatot veri a sajtótájékóztatók miatt is. ez nagyon sok szempontból hiteltelen.
én nem Rodgerst védem, csak nagyon sokan keverik a szezont a fazonnal ebben a vitában.
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 132
Az igen nevetséges pénzbüntetés helyett, én a liga helyében eltiltanám 3 napra a focitól.
Így lenne tisztességes.
akdestroyer
köszönjük emese!
a liga saját magát köpte arcon a büntetéssel. rodgers hazugsága max az újságírók felé volt (sose volt szabály hogy mondjanak igazat az újságírók felé, lásd Carroll 2 napja OBJ kapcsán) mindenki mást értesített arról mi van vele. a liga végignézte a sajtótájékoztatóit, majd amikor beütött a szar, hirtelen példát kellett statuálni. vagy nagyon megbüntetik, ami azért nem hiteles, mert akkor miért nem kezdték 9 héttel korábban. vaaagy jön ez, ami kb beismerés, hogy elbaszták.
DE! rodgers egyszer se kezdett kampányolni az oltás ellen, mint pl beasley, hanem azt mondta, hogy immunizálva van és támogatja az oltást, mint alapvető intézményt (szerintem több civil ad a véleményére és elment akár csak miatta), persze utána beszélt faszságokat a PM showban, de 2 bűne van: a sajtótájékóztatók és a halloweeni party.
Fontos_Vidra
A party miatt buntettek, ot is es Lazardot is. Oltatlan jatekos ugyanis nem talalkozhat egyszerre haromnal tobb csapattarssal - ezert is kaptak mindketten az elso Covid-protokollsertesert jaro buntetest. A sajtotajekoztatokkal nem foglalkoztak.
A csapat meg azert fizet, mert tudtak a bulirol, de nem lett kovetkezmenye.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Az igen nevetséges pénzbüntetés helyett, én a liga helyében eltiltanám 3 napra a focitól.
Így lenne tisztességes.
akdestroyer
köszönjük Emese!
a liga saját magát köpte arcon a büntetéssel. Rodgers hazugsága max az újságírók felé volt (sose volt szabály hogy mondjanak igazat az újságírók felé, lásd Carroll 2 napja OBJ kapcsán) mindenki mást értesített arról mi van vele. a liga végignézte a sajtótájékoztatóit, majd amikor beütött a szar, hirtelen példát kellett statuálni. vagy nagyon megbüntetik, ami azért nem hiteles, mert akkor miért nem kezdték 9 héttel korábban. vaaagy jön ez, ami kb beismerés, hogy elbaszták.
DE! rodgers egyszer se kezdett kampányolni az oltás ellen, mint pl Beasley, hanem azt mondta, hogy immunizálva van és támogatja az oltást, mint alapvető intézményt (szerintem több civil ad a véleményére és elment akár csak miatta), persze utána beszélt faszságokat a PM showban, de 2 bűne van: a sajtótájékóztatók (amit racionálisan megmagyarázott) és a halloweeni party (ami megint nettó faszság).
ennyit akartam elmondani Vietnámról.
Fontos_Vidra
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Az igen nevetséges pénzbüntetés helyett, én a liga helyében eltiltanám 3 napra a focitól.
Így lenne tisztességes.
akdestroyer
köszönjük emese!
a liga saját magát köpte arcon a büntetéssel. rodgers hazugsága max az újságírók felé volt (sose volt szabály hogy mondjanak igazat az újságírók felé, lásd Carroll 2 napja OBJ kapcsán) mindenki mást értesített arról mi van vele. a liga végignézte a sajtótájékoztatóit, majd amikor beütött a szar, hirtelen példát kellett statuálni. vagy nagyon megbüntetik, ami azért nem hiteles, mert akkor miért nem kezdték 9 héttel korábban. vaaagy jön ez, ami kb beismerés, hogy elbaszták.
DE! rodgers egyszer se kezdett kampányolni az oltás ellen, mint pl beasley, hanem azt mondta, hogy immunizálva van és támogatja az oltást, mint alapvető intézményt (szerintem több civil ad a véleményére és elment akár csak miatta), persze utána beszélt faszságokat a PM showban, de 2 bűne van: a sajtótájékóztatók és a halloweeni party.
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Az igen nevetséges pénzbüntetés helyett, én a liga helyében eltiltanám 3 napra a focitól.
Így lenne tisztességes.
akdestroyer
Tulajdonképpen 10 napra tiltották el, múlt hét szerdától kezdve. 😊
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Az igen nevetséges pénzbüntetés helyett, én a liga helyében eltiltanám 3 napra a focitól.
Így lenne tisztességes.

több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 269
Jol gondolom hogy ha Aaron játszani akar vasárnap akkor ma már produkálnia kell egy negatívat ?
nando89
szombaton elég
több mint 2 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
Jol gondolom hogy ha Aaron játszani akar vasárnap akkor ma már produkálnia kell egy negatívat ?
nando89
Nem szükséges
 twitter.com/judybattista/status/1458883324852805632?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1458938053955751937%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fgreen-bay-packers
több mint 2 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 613
Jol gondolom hogy ha Aaron játszani akar vasárnap akkor ma már produkálnia kell egy negatívat ?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti itt szarakodtok Jodan Loveval, mikor a cseréje ilyeneket tud? 😊
több mint 2 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Meg kéne nézni az elmúlt években kiknek a neve merült fel a Packersnél, akik aztán a végén máshol kötöttek ki, lehet egész jó csapatot lehetne összerakni belőlük 😊
Mondjuk, hogy az jó vagy rossz az már más kérdés, ugye Watt is kidőlt idén.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 304
OBJ --> Rams

meglepő
gamerkr
Az ő egójához New York vagy Hollywood kell.
Nálunk a legelő tehenek között fél óra alatt megbomlott volna.