Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Arod, Adams, Campbell!!!! első csapatos all-pro.
Fontos_Vidra
Csak?!
nagylaza
kit hiányolsz?
csak mi, a dallas és a rams delegál 3 első csapatos all-prot és azért nálunk van a qb, ami ha súlyoznánk hatalmas előny
Fontos_Vidra
Basszus már: viccvót.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Arod, Adams, Campbell!!!! első csapatos all-pro.
Fontos_Vidra
Csak?!
nagylaza
kit hiányolsz?
csak mi, a dallas és a rams delegál 3 első csapatos all-prot és azért nálunk van a qb, ami ha súlyoznánk hatalmas előny
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
1. teljes káosz, kilátástalanság, évekig 1/1, teljes bukta 20%
2. re-build remény, talán 3 év múlva jók leszünk, addig bukta 20%
3. relatíve sokéves átlagos jó teljesítmény, de ebből áttörés sose lesz így, konstans bukta 25%
4. évekig szarok voltunk, most végre jók vagyunk, de azért a playoffban már minden meccs ajándék így is, előjönnek a régi beidegződések, végén megint elbukunk mint mindig 15%
5. esélyes csapatok, akik a tökéletességet űzik, de azért mégse klappol minden 100%-ig ezért valószínüleg év végén bukta 20%
amaru
Lényegében:

Jets
Broncos
Colts
Bengals
Packers
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
 twitter.com/KurtBenkert/status/1482210960152616966/photo/1
😀
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 821 — Kinek mit intézett a kormánya
Arod, Adams, Campbell!!!! első csapatos all-pro.
Fontos_Vidra
Csak?!
nagylaza
Azért ez a 3 is egy nagyon jó szám, 4 már durva lett volna
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Arod, Adams, Campbell!!!! első csapatos all-pro.
Fontos_Vidra
Csak?!
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Arod, Adams, Campbell!!!! első csapatos all-pro.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Ne temessük már előre a csapatot, köszönöm! Kezdjünk el akkor sírni, amikor kikaptunk.
Én még mindig a Tampától tartok amúgy, a Dallas fifty-burgerei nagyon csalókák, a def nagyon opportunista, de nem konzisztens, a futójátékuk sem az igazi.
Tibibácsi hamarabb kaparja össze a csapatát a verem aljáról, ha kell.
Fontos_Vidra
Opportunista?😊
nagylaza
hajnal volt na 😀 de arra gondoltam, hogy vannak turnoverek, de nyelik a yardokat és a pontokat
több mint 2 éve
esz-ki-mo Green Bay Packers 290
FK jósda, 10-ből 4 szerkesztő GB végső győzelmet tippel, remélem, igazuk lesz...
De a 6 különböző SB győztes tippből azért látszik az idei, szokásosnál nagyobb bizonytalanság...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Ne temessük már előre a csapatot, köszönöm! Kezdjünk el akkor sírni, amikor kikaptunk.
Én még mindig a Tampától tartok amúgy, a Dallas fifty-burgerei nagyon csalókák, a def nagyon opportunista, de nem konzisztens, a futójátékuk sem az igazi.
Tibibácsi hamarabb kaparja össze a csapatát a verem aljáról, ha kell.
Fontos_Vidra
Opportunista?😊
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Ne temessük már előre a csapatot, köszönöm! Kezdjünk el akkor sírni, amikor kikaptunk.
Én még mindig a Tampától tartok amúgy, a Dallas fifty-burgerei nagyon csalókák, a def nagyon opportunista, de nem konzisztens, a futójátékuk sem az igazi.
Tibibácsi hamarabb kaparja össze a csapatát a verem aljáról, ha kell.
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
 mobile.twitter.com/herooine/status/1481697140493754375
Ez óriási 😄
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Micsoda optimizmus!

A csapatfórumokat a következő kategóriákba sorolnám:
1. teljes káosz, kilátástalanság, évekig 1/1, teljes bukta 20%
2. re-build remény, talán 3 év múlva jók leszünk, addig bukta 20%
3. relatíve sokéves átlagos jó teljesítmény, de ebből áttörés sose lesz így, konstans bukta 25%
4. évekig szarok voltunk, most végre jók vagyunk, de azért a playoffban már minden meccs ajándék így is, előjönnek a régi beidegződések, végén megint elbukunk mint mindig 15%
5. esélyes csapatok, akik a tökéletességet űzik, de azért mégse klappol minden 100%-ig ezért valószínüleg év végén bukta 20%

A fentieket a közelmúltbeli sikereknek/bukásoknak az eltelt évekkel fordítottan arányos együtthatója tudja felfelé/lefelé befolyásolni.

Aztán a végén mégis nyer valaki mindig 😊
amaru
6. és külön kategóriában: a Packers.
több mint 2 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szerintem ilyet még nem nagyon lattam, de mar hetekkel ezelott kiderult, hogy a vezetoseg a rajatszasra akarja osszevarni a kiesett kulcsjatekosokat. Ha igaz - egyszerre ter vissza Zada, Jaire, Cobb es a már bemelegitő Bakh es Myers. Mintha terveik lennenek...
A sok visszatero OK, de mind hónapokat hagytak ki, es en a kozel 3 hetes pihenőt sem szintiszta elonynek latom- lasd a bye
week-ek utani MLF meccsek szenvedeseit.
Az igazi előny a hazai palya, de a rajatszas azert más (ld. 2020 Tampa meccs).
Ui: Jaire visszatereseben csak azert bizom, mert igy minimalis lesz az eselye, h King palyara keruljon...
több mint 2 éve
amaru Green Bay Packers 141
Micsoda optimizmus!

A csapatfórumokat a következő kategóriákba sorolnám:
1. teljes káosz, kilátástalanság, évekig 1/1, teljes bukta 20%
2. re-build remény, talán 3 év múlva jók leszünk, addig bukta 20%
3. relatíve sokéves átlagos jó teljesítmény, de ebből áttörés sose lesz így, konstans bukta 25%
4. évekig szarok voltunk, most végre jók vagyunk, de azért a playoffban már minden meccs ajándék így is, előjönnek a régi beidegződések, végén megint elbukunk mint mindig 15%
5. esélyes csapatok, akik a tökéletességet űzik, de azért mégse klappol minden 100%-ig ezért valószínüleg év végén bukta 20%

A fentieket a közelmúltbeli sikereknek/bukásoknak az eltelt évekkel fordítottan arányos együtthatója tudja felfelé/lefelé befolyásolni.

Aztán a végén mégis nyer valaki mindig 😊
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az infók szerint Whitney Mercilus is edz. Aktiválni lehet(ne) majd őt is.

több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Rodgers in Lambeau Field: 238 TD 38 INT
Bízzunk ebben 😁
A támadósor 2. DVOA szerint
A védősor meg 14. és ez már komoly előrelépésnek számít az a baj...
több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Tudom, fenének károgok, de ha egy 1. kiemelt csapat, amely visszakap a PO-ra 3(!) All-Pro játékost is, (+ a 2. körben draftolt centerét) nem jut döntőbe (nem NFC, hanem SB), akkor legyen bármi is az indok leszerepelt. (Kiv, ha AR nélkül kell játszani). Sajnos pesszimistább vagyok a szokottnál is. Cáfoljon rám a stáb és mindenki!
alatriste
Én is így vagyok. Kiváncsi vagyok , hogy a védelmet vagy a támadósort tartod esélyesesebbnek egy betlire?
Az ST-ről nem is írok , mert azt mindenki ismeri ..
Nálam ez a D# még mindig nem elég egy SB run-hoz, de cáfoljanak rám.
Nálam amúgy a Dallas az NFC fekete lova, örülök , hogyha minden úgy alakul előbb még a TB-vel is játszaniuk kell és max az NFC döntőben találkozhat a Packers-el.
Védelmük brutal mit fejlődött , top3 egység , az elkapósoruk az elképesztő , egyedül McCarthy-ban látom a hibapontot.
Pep71
Hasonlóan látjuk. Nálam a Cowboys nyeri a SB-t. 😊
Amúgy a D nem feltétlen elég a SB runhoz valóban de ami miatt én látom a következő betlit a sorban az az O. Évek óta az van, hogy a D persze nem segítette a dolgukat ez teljesen igaz (SF szétfutotta őket, Brady meg taknyosra szopatta Kinget), azért az O se a 100%-án pörgött ezeken a meccseken. A Bucs ellen tavaly egy szezon top3-as O teljesítménnyel tovább tudott volna menni a csapat. Ha nem előnybe kell focizni, ahol lehet ölni az időt Dillonnal (aki amúgy erre a szerepre 100%-ig alkalmas), akkor tényleg varázslat kell Rodgerstől, hogy fel tudjon állni a csapat pl -14-ről. Mert egy valamire való D beduplázza Adamst és továbbra sincs igazán jó 2. opció. Lazardot nagyon szeretem, egy borzasztó hasznos játékos, futásoknál is és screeneknél érdemes nézni milyen jól blokkol, de egy egészséges elkapósorban ő max 3.-4. számú játékos. Hiányzik továbbra is aki nem Adams szint de egy jó 8-900 yardos WR, stabil no2 és vagy egy domináns elkapó TE (Tonyan 😕 ).
Ha a szívemre teszem a kezem a csapat 2. legjobb elkapója Aaron Jones. Amit am a statok is alátámasztanak.

Adams 123 catch
Jones 52
Lazard 40
Dillon 34
Cobb 28

Ha jön a szar és futni kell az eredmény után nem tudom fogunk-e tudni és inkább a nemre tippelnék. Főleg hogy a fal továbbra se jó, csak visszatér 2 játékos akik persze ha formába vannak nagy upgrade, de basszus Bakh 1 éve nem focizott és Myers is hónapokat hagyott ki. Bőven benne van, hogy rozsádsak lesznek és egy félidő a 18. héten kevés volt belerázódni. Akkor lenne esély, ha a D egy ilyen napon 2-3 labdát szerez de ugye tavaly láthattuk, hogy van amikor még ez se elég...

😀 Bocs mindenkitől akinek elveszem a kedvét de én inkább úgy állok hozzá, hogy most se várok SB-t aztán max kellemesen csalódok de a sok elbukott playoff menetelés után már nem tudok optimista lenni. De örülök ha más az, ez csak az én meglátásom. 😊
alatriste
Korábban már írtam, hogy én is erősen tartok a Dallastól. Ettől függetlenül: kifejezetten optimista vagyok. Mikor nyerjük meg a Lombardit, ha nem most? UFF!
több mint 2 éve
gbol Green Bay Packers 342
A DAL nagyon inkonzisztens csapat. Playoff csapatok ellen 3-4 a mérlege. A rossz csapatokat nagyon megverik, a kevésbé rosszakkal viszont megszenvednek. Egyelőre nem tudom hová tenni őket. Szerencsére legkorábban az NFC döntőben találkozhatunk, addig sokminden kiderül.
A fal teljesítmény javulása Bakh-kal és Mayers-szel már a Lions ellen látszott. Bakh egy év kihagyás után 75 feletti pff gradet hozott, stabilan játszott. Ezzel nem lesz gond, DE félek, hogy ARod a hosszabb rendelkezésre álló ideje miatt sokat fogja dédelgetni a labdát, amit megtett vasárnap is, és a gyors passzok száma, ami a konzisztens haladáshoz kell egy kicsit le fog csökkeni. Cobb visszatérése sokat segíthet az O teljesítményén, hogy a mély célpontok mellett legyen egy megbízható ember a slot szerepkörben is (Adamsen kívül).
A védelemben Z visszatérése biztosan javulást hoz, ritációban sokat segíthet a passrushnak. Alexandertől nem tudom mit lehet várni ennyi kihagyás után, meccs nélkül beszállva. Hiába all pro, de az ő posztján nem fér bele annyira a hiba, mint pl. egy edge rushernél.
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, fenének károgok, de ha egy 1. kiemelt csapat, amely visszakap a PO-ra 3(!) All-Pro játékost is, (+ a 2. körben draftolt centerét) nem jut döntőbe (nem NFC, hanem SB), akkor legyen bármi is az indok leszerepelt. (Kiv, ha AR nélkül kell játszani). Sajnos pesszimistább vagyok a szokottnál is. Cáfoljon rám a stáb és mindenki!
alatriste
Én is így vagyok. Kiváncsi vagyok , hogy a védelmet vagy a támadósort tartod esélyesesebbnek egy betlire?
Az ST-ről nem is írok , mert azt mindenki ismeri ..
Nálam ez a D# még mindig nem elég egy SB run-hoz, de cáfoljanak rám.
Nálam amúgy a Dallas az NFC fekete lova, örülök , hogyha minden úgy alakul előbb még a TB-vel is játszaniuk kell és max az NFC döntőben találkozhat a Packers-el.
Védelmük brutal mit fejlődött , top3 egység , az elkapósoruk az elképesztő , egyedül McCarthy-ban látom a hibapontot.
Pep71
Hasonlóan látjuk. Nálam a Cowboys nyeri a SB-t. 😊
Amúgy a D nem feltétlen elég a SB runhoz valóban de ami miatt én látom a következő betlit a sorban az az O. Évek óta az van, hogy a D persze nem segítette a dolgukat ez teljesen igaz (SF szétfutotta őket, Brady meg taknyosra szopatta Kinget), azért az O se a 100%-án pörgött ezeken a meccseken. A Bucs ellen tavaly egy szezon top3-as O teljesítménnyel tovább tudott volna menni a csapat. Ha nem előnybe kell focizni, ahol lehet ölni az időt Dillonnal (aki amúgy erre a szerepre 100%-ig alkalmas), akkor tényleg varázslat kell Rodgerstől, hogy fel tudjon állni a csapat pl -14-ről. Mert egy valamire való D beduplázza Adamst és továbbra sincs igazán jó 2. opció. Lazardot nagyon szeretem, egy borzasztó hasznos játékos, futásoknál is és screeneknél érdemes nézni milyen jól blokkol, de egy egészséges elkapósorban ő max 3.-4. számú játékos. Hiányzik továbbra is aki nem Adams szint de egy jó 8-900 yardos WR, stabil no2 és vagy egy domináns elkapó TE (Tonyan 😕 ).
Ha a szívemre teszem a kezem a csapat 2. legjobb elkapója Aaron Jones. Amit am a statok is alátámasztanak.

Adams 123 catch
Jones 52
Lazard 40
Dillon 34
Cobb 28

Ha jön a szar és futni kell az eredmény után nem tudom fogunk-e tudni és inkább a nemre tippelnék. Főleg hogy a fal továbbra se jó, csak visszatér 2 játékos akik persze ha formába vannak nagy upgrade, de basszus Bakh 1 éve nem focizott és Myers is hónapokat hagyott ki. Bőven benne van, hogy rozsádsak lesznek és egy félidő a 18. héten kevés volt belerázódni. Akkor lenne esély, ha a D egy ilyen napon 2-3 labdát szerez de ugye tavaly láthattuk, hogy van amikor még ez se elég...

😀 Bocs mindenkitől akinek elveszem a kedvét de én inkább úgy állok hozzá, hogy most se várok SB-t aztán max kellemesen csalódok de a sok elbukott playoff menetelés után már nem tudok optimista lenni. De örülök ha más az, ez csak az én meglátásom. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 059
Tudom, fenének károgok, de ha egy 1. kiemelt csapat, amely visszakap a PO-ra 3(!) All-Pro játékost is, (+ a 2. körben draftolt centerét) nem jut döntőbe (nem NFC, hanem SB), akkor legyen bármi is az indok leszerepelt. (Kiv, ha AR nélkül kell játszani). Sajnos pesszimistább vagyok a szokottnál is. Cáfoljon rám a stáb és mindenki!
alatriste
Én is így vagyok. Kiváncsi vagyok , hogy a védelmet vagy a támadósort tartod esélyesesebbnek egy betlire?
Az ST-ről nem is írok , mert azt mindenki ismeri ..
Nálam ez a D# még mindig nem elég egy SB run-hoz, de cáfoljanak rám.
Nálam amúgy a Dallas az NFC fekete lova, örülök , hogyha minden úgy alakul előbb még a TB-vel is játszaniuk kell és max az NFC döntőben találkozhat a Packers-el.
Védelmük brutal mit fejlődött , top3 egység , az elkapósoruk az elképesztő , egyedül McCarthy-ban látom a hibapontot.

Szerkesztette: Pep71
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, fenének károgok, de ha egy 1. kiemelt csapat, amely visszakap a PO-ra 3(!) All-Pro játékost is, (+ a 2. körben draftolt centerét) nem jut döntőbe (nem NFC, hanem SB), akkor legyen bármi is az indok leszerepelt. (Kiv, ha AR nélkül kell játszani). Sajnos pesszimistább vagyok a szokottnál is. Cáfoljon rám a stáb és mindenki!


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142


MVS, Keke, Bakhtiari nem edzett.

Tudathasadás köbön: örülök az első kiemelésnek, közben nagyon fog hiányozni a Packers a hétvégén.
nagylaza
A híreket olvasva ez az érzés engem is elkap... 😊
gamerkr
Bakhtiarinak elvileg nincs baja, csak “workload management”
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


MVS, Keke, Bakhtiari nem edzett.

Tudathasadás köbön: örülök az első kiemelésnek, közben nagyon fog hiányozni a Packers a hétvégén.
nagylaza
A híreket olvasva ez az érzés engem is elkap... 😊

több mint 2 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Tudathasadás köbön: örülök az első kiemelésnek, közben nagyon fog hiányozni a Packers a hétvégén.