Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Green Bay Packers

78 feliratkozó

9 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Úgy néz ki Banks játszhat vasárnap. Kíváncsi leszek, hogy tudunk haladni a nem rossz Browns D ellen és lelassítani Garettet. Kicsit trap game szagot érzek, remélem, rámcáfolnak majd.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya

Poloska vagyok.
9 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Edgerrin Cooper leads off-ball linebackers with 5 pressures this season.

According to PFF charting he's had 8 pass-rush reps
casaubon
Plusz 22 tackle-el 3. a ligában...
esz-ki-mo


Szezon előtt, még a Parsons trade előtt volt egy podcast ahol beszéltünk róla az FK-n, hogy a csapat hiányossága, hogy Adams+Főni távozása óta nincs sztár se O se D oldalon. Parsons persze ezt rögtön átírta de még azelőtt is azt mondtuk, hogy talán ez a srác áll legközelebb hozzá, hogy azzá váljon. Óriási milyen impactja van pedig összesen nem játszott még egy teljes szezonra valót.


Liverpool Fc
9 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Edgerrin Cooper leads off-ball linebackers with 5 pressures this season.

According to PFF charting he's had 8 pass-rush reps
casaubon
Plusz 22 tackle-el 3. a ligában...
9 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Edgerrin Cooper leads off-ball linebackers with 5 pressures this season.

According to PFF charting he's had 8 pass-rush reps
9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya



Poloska vagyok.
9 hónapja
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Korai még tudom, de nagyon egyben van a csapat, komoly esély lehet egy SB run-ra(persze a sérülések simán közbeszólhatnak). Viszont, egy CB v WR, ha úgy adódik még jöhetne, mert ki tudja jövőre lesz-e még Hafley és mennyire marad egyben a csapat. Ez a 2 meccs eddig nagyon komoly teljesítmény, le a kalappal az egész csapat előtt. Go Pack Go!
9 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Packers fans yelling “thank you Jerry” during Micah Parsons postgame interview 😁😁😁😁

Valahol érthető ....

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
9 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Ami ma nem tetszett:
-az ébresztő ellenére is visszaaludtam elég lesz reggel az összefoglaló címszóval
-az NFL-es összefoglalóban Commanderses volt a borítókép, végig azon fostam, hogyan bukjuk el
-az első negyedes negyedik kísérlet
-Reed sérülése
-KURVA. SOK. FLAG
-Walkert megverve kapott TD

Ami tetszett:
-passzjáték, folytatva az eddigieket, miszerint bevonunk mindenkit
-futás elleni védelem
-védőfal
-Cooper
-secondray
-Heath elkapása, ami nálam A hét jelenete esélyes
-Love
-O playhívás
-javuló futás
-Savion Williams gadget playersége
-amúgy sima győzés
-Whelan
zacknorb
Nekem meg egy dolog tetszett: Daniels nem tudott futni. Vagy eleve benn tartottak az edge-ek a zsebben, nem volt eselye kimozogni, vagy ha megis valahogy kibujt a nyomas alol es megindult volna, azonnal ott volt Cooper, Bullard vagy neha Walker.
9 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Amin melozni kell , a futás ellégé dadog , főleg Jacobs sok korai kisérlete ,ebben nyilván benne van a felforgatott fal , de már Lions ellen sem volt az igazi , de ettől nem félek h ezt MLf ne rázná gatyába .
nando89
Ebben benne van az is, hogy mind a Lions, mind a Commanders a futojatek megallitasara koncentralt, ezert toltottek a boxot - a Lions konkretan a snapek majdnem 90%-aban 7 vagy 8 embert tett oda (a tegnapi meccsrol meg nem lattam szamokat). Tegnap igy is osszesen boven 100 yard fole mentunk a WR futasokkal, es ha igy megy a passzjatek, elobb-utobb muszaj lesz az ellenfeleknek arra is figyelni es melyebben jatszani - ugy meg konnyebb lesz futni. Meg ki is lehet hasznalni: Kraft TD-jenel es Musgrave egyik elkapasanal is nagyon futast vart a vedelem…
9 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 353 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Grat!
Majd a playoffban visszavágunk 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
9 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Reed kulcsonttores, novemberre varjak vissza
casaubon
😕
Nagyon rosszul tartotta sajnos a kacsót.
Watson-nal mehet a "verseny", hogy melyik tér vissza hamarabb. Persze ha Watsonnal még idén egyáltalán számolunk ugye.
gamerkr
Biztosan jatszik meg idén Watson , október kozepe a cél valahol ezt olvastam .
9 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 082
Védelmetek elég komoly szintet hoz. Futás ellen tavalyi 2 top egységet szinte teljesen lenulláztatok. Cooper top3 LB szintet súrolja már most, ezalatt a 2 meccs alatt. Csak tartson is ez a forma. Kivéve a 7. fordulóban, ott lehetne egy kis rövidzárlat 😀
9 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Reed kulcsonttores, novemberre varjak vissza
casaubon
😕
Nagyon rosszul tartotta sajnos a kacsót.
Watson-nal mehet a "verseny", hogy melyik tér vissza hamarabb. Persze ha Watsonnal még idén egyáltalán számolunk ugye.

9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Ami ma nem tetszett:
-az ébresztő ellenére is visszaaludtam elég lesz reggel az összefoglaló címszóval
-az NFL-es összefoglalóban Commanderses volt a borítókép, végig azon fostam, hogyan bukjuk el
-az első negyedes negyedik kísérlet
-Reed sérülése
-KURVA. SOK. FLAG
-Walkert megverve kapott TD

Ami tetszett:
-passzjáték, folytatva az eddigieket, miszerint bevonunk mindenkit
-futás elleni védelem
-védőfal
-Cooper
-secondray
-Heath elkapása, ami nálam A hét jelenete esélyes
-Love
-O playhívás
-javuló futás
-Savion Williams gadget playersége
-amúgy sima győzés
-Whelan

Poloska vagyok.
9 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Packers fans chant 'Thank you Jerry' to Parsons 😳
 thescore.com/s/32370927
9 hónapja
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 4 439
Alakul ez , megvertünk 5 napon belül 2 jó tavalyi playoff csapatot viszonylag simán .
A védelem tényleg üt , fizikálisak kemények gyorsak vagyunk , elképesztő impact Parsons . Nagyon megérte .
Love tegnap vezér volt , ez a Love bármire is elég lehet .
Kraft pedig szezon végére top5 Te lesz hanem Top3.
Nixon és Valentine a szélén kb karrier napot hoztak .
Cooper pedig már most a védelem második legfontosabb embere .

Amin melozni kell , a futás ellégé dadog , főleg Jacobs sok korai kisérlete ,ebben nyilván benne van a felforgatott fal , de már Lions ellen sem volt az igazi , de ettől nem félek h ezt MLf ne rázná gatyába .

Nyilván a sérülések nem jöttek jól de egy Novemberben visszatérő friss Reed dobhat majd rajtunk .

Rengeteg volt a bünti ma belefért , de erre is jobban kéne figyelni.

Jah és a spec team végre régi fényében "Tündökölt". vagy 3x indulhatott a commanders félpályáról ..
9 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Reed kulcsonttores, novemberre varjak vissza
9 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez a 13 millió/év igazából 15/2 év. A visszatérő baját kezelte, ez most más sérülés, amivel bajlódik. Eddig 11 meccset játszott évente, ami szerintem megér 7,5 millió, még ha így is marad. Doubs problémás figura, szerintem ő fog menni, őt nem fizetjük majd meg. De ez az én véleményem, meglátjuk mit hoz a jövő.
gbol
Én nagyon kedvelem Doubs-t, egyszer volt vele valami probléma, de azóta nem hallottam ilyenről.
13 M/év körüli összeget nekem ő is bőven megérne, főleg ha több WR még újoncszerződéssel játszik
esz-ki-mo
én nagyon bízom benne hogy Golden hosszú távú megoldás lesz, mert nem megbántva egyik játékost sem (Doubs, Watson), elég hosszú mindkettő kórlapja.
Watson porcelánból van, de Doubs agyrázkódásai is aggályosak.

9 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Melton, Cox, Tom, Banks

A sérültek akik lehetőleg minél korábban (akár kedden már) visszatérnek.
zacknorb
Melton és Cox OUT
Tom és Banks Q, akárcsak Parsons, Hobbs és Zayne Anderson

Poloska vagyok.
9 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Ez a 13 millió/év igazából 15/2 év. A visszatérő baját kezelte, ez most más sérülés, amivel bajlódik. Eddig 11 meccset játszott évente, ami szerintem megér 7,5 millió, még ha így is marad. Doubs problémás figura, szerintem ő fog menni, őt nem fizetjük majd meg. De ez az én véleményem, meglátjuk mit hoz a jövő.
gbol
Én nagyon kedvelem Doubs-t, egyszer volt vele valami probléma, de azóta nem hallottam ilyenről.
13 M/év körüli összeget nekem ő is bőven megérne, főleg ha több WR még újoncszerződéssel játszik
9 hónapja
casaubon Green Bay Packers 3 925
Ez a 13 millió/év igazából 15/2 év. A visszatérő baját kezelte, ez most más sérülés, amivel bajlódik.
gbol
Igy van, korabban izomserulesei voltak, aminek elvileg tavaly megtalaltak az okat, es ilyen gondjai nem is voltak - terdszalagszakadas barmikor, barkinel benne van ebben a sportban. Inkabb az a kerdes, hogy abbol hogy ter vissza.
9 hónapja
SGBP 347
Ez a 13 millió/év igazából 15/2 év. A visszatérő baját kezelte, ez most más sérülés, amivel bajlódik. Eddig 11 meccset játszott évente, ami szerintem megér 7,5 millió, még ha így is marad. Doubs problémás figura, szerintem ő fog menni, őt nem fizetjük majd meg. De ez az én véleményem, meglátjuk mit hoz a jövő.
gbol
Tulajdonkeppen lehivtak az 5. eves opciojat 2. koroskent 🙂 ez win-win mindenkinek
Ha egeszseges tud lenni game changer, ha nem akkor 1 ev mulva megy.
9 hónapja
gbol Green Bay Packers 475
Ez a 13 millió/év igazából 15/2 év. A visszatérő baját kezelte, ez most más sérülés, amivel bajlódik. Eddig 11 meccset játszott évente, ami szerintem megér 7,5 millió, még ha így is marad. Doubs problémás figura, szerintem ő fog menni, őt nem fizetjük majd meg. De ez az én véleményem, meglátjuk mit hoz a jövő.
9 hónapja
esz-ki-mo Green Bay Packers 400
Christian Watson signing one-year, $13.25M extension through 2026 season
casaubon
Nem bírta ki Gut, hogy 2 héten keresztűl egyfolytában kedveljem... Ezt mi a büdös f -ért kellett? Cutolni kéne ezt a jómadarat nem kitömni a zsebét, édesapukám.
alatriste
Én attól félek jobban h jön majd egy Quay Walker extension is , na az tényleg fájna .
Viszont az tény h előbb adtam volna Rasheed Walkernak vagy Doubsnak pénzt.
nando89
A Quay Walker hosszabbítás is abszolút rendben lesz és védhető is…mint ahogy a Watson szerződés 13M-ért
SGBP
Nézd én Gute fan vagyok és voltam is , Parsons óta meg főleg , de azért elég jól ki költekeztünk , én a maradék pénzt nem Quay-re költeném , főleg h Cooperben mellette ott a sztár potenciál lehetősége , mint ahogy írtam sokkal inkább a másik Walkere.
nando89
Rasheed Walker nem ér 20+M/év, márpedig minimum annyi lesz a bére. Walker Cooper páros meg sztem nem sok van a ligában…nyilván Edge jobb, ez nem kérdés.
SGBP
Neki nem hogy extension nem lesz, playoffban már Morgan lesz a kezdő.
Quaynek is adnak egy kibontva olcsó szerződést, amivel nagy baj nem lesz.

Watsonnál meg nem a pénzzel van a baj, hanem magával a hosszabbítással, sajna nem tud elérhető lenni, így nem érte meg annyira.
zacknorb
Valószínűleg akarnak még egy esélyt adni neki, hátha kibír egy évet sérülés nélkül. Mert ha igen, akkor simán megér 13 M-t.
Ha pedig nem, akkor ennek a tapasztalatnak ez volt az ára.