Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Elvileg trade partnereket keresünk Bishopra. Mi a fasz?JayB
Bishopra? Ha elmegy ki lesz az ILB-be? 😮 Ráadásul jó játékos sztem, tradenél mindenképp...


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Elvileg trade partnereket keresünk Bishopra. Mi a fasz?
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
David Bakhtiari, OT
oké, de jöjjön már valaki sec-be.brk
előbb valaki még a DL-be - ezek szerint, ha a következő húzás nem safety lesz, nagyon bízhatnak a hátsó alakzatban

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
David Bakhtiari, OT
oké, de jöjjön már valaki sec-be
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ma este 7kor kezdődik a móka ha jól emlékszem, ugye?
Haza kéne addig érniLN
Hat órát ír a bowl.hu naptára.

több mint 11 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Az idei draft classt abszolút nem ismerem, így csak a draftolt játékosainkról lévő videókat néztem meg, illetve a prospect ismertetőket olvastam el. Ez alapján Jones nekem egy nagyon gyors, jól ütköző, nagyszerű run stopper és pass rusher DE-nek tűnik, amire hatalmas szükség van egy olyan csoportban, ahol AP is játszik, illetve egy olyan ligában, ahol egyre több a scramble QB. Nagyon fontos, hogy mentálisan is nagyon rendben van, érett játékos, butaságokat nem csinál. Lacy-t Rodgers az elkapásoknál elég jól tudja majd használni szerintem, open fielden nehezen lesz megállítható, a spin moove-ja nagyszerű és nagyon nehéz levinni. Nagyon hasznos tagja lehet az offensenek, bár, hogy őszinte legyek, meglepődtem az ilyen korai RB picken, mert elég sok fiatal RB van a rosteren, bár egyikük sem volt meghatározó. Igazán nagyon fontos needünk annyira nem volt, mert minden poszton vannak fiatal tehetséges játékosaink, így elfogadom Lacy behúzását BPA-ként. 😊 Így, hogy ennyi pickünk maradt a mai napra, TT szinte bárkit meg tud szerezni, akit kinézett magának. Lehet megint megcsinálja azt amit, 2007-ben, hogy úgy cserélgetett, hogy egymás után három pickje is volt a csapatnak. Így akkor a 6. körben megszerezte Bishopot, Hallt és Crosbyt. A hátsó körös húzásokkal eddig nagyon sok jó és hasznos játékost (Bishop, Flynn, Sitton, Lang, Brad Jones, Starks) tudtunk szerezni, ezért bízom benne, hogy Ted most is talál egy-két nagyszerű játékost! 😊
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Ááá baszki ... 2. körbe hoztunk egy rohadt túl értékelt futót ... eddig nem jön be ez a GB draft 😕Drip
mért lenne túlértékelt??és Datone Jones is jó lesz Rajival,plusz van még 10 pick,szóval 8 pickből TT csinált 12-őt😉

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ma este 7kor kezdődik a móka ha jól emlékszem, ugye?
Haza kéne addig érni
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ááá baszki ... 2. körbe hoztunk egy rohadt túl értékelt futót ... eddig nem jön be ez a GB draft 😕

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Trader Ted:
Round 4, pick 12, 109 overall
Round 4, pick 25, 122 overall
Round 5, pick 13, 146 overall
Round 5, pick 26, 159 overall
Round 5, pick 34, 167 overall
Round 6, pick 5, 173 overall
Round 6, pick 25, 193 overall
Round 7, pick 10, 216 overall
Round 7, pick 18, 226 overall
Round 7, pick 26, 232 overallGergőbácsi
Ennyi pick a világon nincs 😀 Kíváncsi vagyok kikre tartogatta. Biztos van 1-2 sleeper akit kinézett.LN
ahogy JayB is írta lejjebb, ezt így kell, mivel tényleg ők lesznek azok akiket látunk is majd pályán 😊.brk
Tudom 😊
Sőt, van olyan érzésem, hogy lesz itt olyan, akit előbb, minthogy a fél csapat IR-en lenne.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Trader Ted:
Round 4, pick 12, 109 overall
Round 4, pick 25, 122 overall
Round 5, pick 13, 146 overall
Round 5, pick 26, 159 overall
Round 5, pick 34, 167 overall
Round 6, pick 5, 173 overall
Round 6, pick 25, 193 overall
Round 7, pick 10, 216 overall
Round 7, pick 18, 226 overall
Round 7, pick 26, 232 overallGergőbácsi
Ennyi pick a világon nincs 😀 Kíváncsi vagyok kikre tartogatta. Biztos van 1-2 sleeper akit kinézett.LN
ahogy JayB is írta lejjebb, ezt így kell, mivel tényleg ők lesznek azok akiket látunk is majd pályán 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Trader Ted:
Round 4, pick 12, 109 overall
Round 4, pick 25, 122 overall
Round 5, pick 13, 146 overall
Round 5, pick 26, 159 overall
Round 5, pick 34, 167 overall
Round 6, pick 5, 173 overall
Round 6, pick 25, 193 overall
Round 7, pick 10, 216 overall
Round 7, pick 18, 226 overall
Round 7, pick 26, 232 overallGergőbácsi
Ennyi pick a világon nincs 😀 Kíváncsi vagyok kikre tartogatta. Biztos van 1-2 sleeper akit kinézett.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Trader Ted:
Round 4, pick 12, 109 overall
Round 4, pick 25, 122 overall
Round 5, pick 13, 146 overall
Round 5, pick 26, 159 overall
Round 5, pick 34, 167 overall
Round 6, pick 5, 173 overall
Round 6, pick 25, 193 overall
Round 7, pick 10, 216 overall
Round 7, pick 18, 226 overall
Round 7, pick 26, 232 overall

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Lang 😀
T.J. Lang to Aaron Rodgers, via Twitter: "Hey man can I come on your 150 ft yacht sometime?"
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Remélem jobb lesz, mint anno Brandon Jackson volt 😊 Asszem most Green és Starks gyilkolni fogják egymást, Duhuán meg vigyorog.

Schwenkében és Jesse Williamsben bízom ( ha jól láttam, még bent van...).
Ja és grat AR szerződéséhez a FO-nak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
először SF, aztán Dolphins

több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
kivel volt a trade??

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
harmadik körben kit húztunk??am sztem Baccary Rambo jó lenne s-nek..buci98
letrade 4.-be
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
harmadik körben kit húztunk??am sztem Baccary Rambo jó lenne s-nek..

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ebben a classban szerintem nagyon jó taktika, amit TT csinált, jól alakulnak a dolgok 😊

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
wow, ez meglepett 😊 futó a második körben!

előtte kaptunk egy hatodik köröst egyébként.gamerkr
Akkor most OLB, C és S kellene.

Chase Thomas, Philip Thomas, Zeke Motta, Brian Scwenke?
Esetleg valamelyik bentmaradt OT, mint lehetséges RT jelölt (Wagner, Aboushi)?
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Így a második nap után azt kell mondjam, hogy a tegnapi Datone Jones húzás zseniális volt. :rolleyes:
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
hoppáré, Lacy.brk
hát erre nem számíthattunk. azért arra kíváncsi lennék miért mehetett ki előtte Bell többek között. lehetséges hogy az a sérülés, de bízzunk benne hogy nem lesz faktor nála. pozitívum hogy pass protban fasza

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
wow, ez meglepett 😊 futó a második körben!

előtte kaptunk egy hatodik köröst egyébként.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hoppáré, Lacy