Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?LN
Megmondom őszintén, safetyt 😀 Gőzöm sincs senkiről, valahogy ebbe a draftba nem tudok beleszerelmesedni, mindenki marha lelkes, minden játékos future hof aztán a fele rövid időn belül mekiben végzi. Ez azoknak jó buli akik ismerik a srácokat és követték őket egyetemen. Én posztokat várok a többi meg eldől szeptembertől.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
(az új Reggie White??)S.Ricsi
Ezt azért hagyjuk, főleg draft után egyből.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sztem jó pick volt! Raji mellé kellenek emberek és remélem Worthy-val ez a fiatal DL megállja majd a helyét. Következő körben jól jönne valaki aki Rodgers védelmét szolgálja a OL-ben. C nem tudom, hogy lesz a 2 körben aki megéri...balazs799
Talán Schwenke? Bár lehet, hogy Ő is inkább 3. kör. Barrett Jones nagyon lecsúszott.
Akkor viszont 2. körös S? Thomas?
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sztem jó pick volt! Raji mellé kellenek emberek és remélem Worthy-val ez a fiatal DL megállja majd a helyét. Következő körben jól jönne valaki aki Rodgers védelmét szolgálja a OL-ben. C nem tudom, hogy lesz a 2 körben aki megéri...


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Jó választás... (az új Reggie White??)

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Jó választásnak tűnik, még több nagy és gyors embert, ha lehet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Őszintén megvallva én sem vagyok felhőtlenül boldog, pedig Bruins-fanként illene annak lennem. 😊
Láttam jónéhány UCLA meccset és sose tudtam megérteni, hogy hogyan kerül az első kör közelébe. Egy az egyben is simán elnyomták, 3-4 es DE-ként pedig nem egy ember ellen kell majd megküzdenie. Természetesen azért szorítok majd neki és bízom abban, hogy Mora-nak igaza lesz és az NFL-ben egészen más szintre tud majd eljutni, mint a collegeben.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát én annyira sose voltam oda Datone-ért... de ha már ide jött próbálok pozitívan hozzáállni, aztán remélem rámcáfolDrip
amit eddig láttam/olvastam róla, az alapján boom or bust érzésem van, ami szerintem nem baj a Packers helyzetében

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát én annyira sose voltam oda Datone-ért... de ha már ide jött próbálok pozitívan hozzáállni, aztán remélem rámcáfol

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Egy hozzáértőtől szívesen olvasnék összefoglalót az előző 4-5 év draftjairól, leginkább arról, hogy mennyire jöttek be a húzások. Néhányról van tudomásom, illetve véleményem, de azért jó lenne egy részletes visszatekintés 😊

Jones pedig nagyon beleillik a Packer szellemiségbe, legalábbis amit olvastam róla. Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kimondottan tetszik nekem is a pick. végre valaki DL-ben, akiben benne van, hogy nagyot robbant

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az első kör legjobb választása. Szép munka.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Eddig rendben vagyunk, nagyon örülök Jonesnak. Igazi Beast lehet.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
tetszik amit írnak az úriemberről. jól van, megérte fenn maradni szerintem. 😊

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Datone Jones jött, DE UCLA. Ésszerű pick, kell a DL mert vékonyak vagyunk ott. 😊Hall Of Green
plusz elég packer people-nek tűnik, amire ugye igencsak ad TT. én elégedett vagyok. le is stoppolta a 95-öst.
várok még a következő 2 körben picket a sec-be, és WR-t, aztán utána vmi RB-t úgyis kukázunk még as usual.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Datone Jones jött, DE UCLA. Ésszerű pick, kell a DL mert vékonyak vagyunk ott. Arra viszont kíváncsi vagyok hogy mikor jönnek rá a szakik hogy RB-t mockolni vagy szóba hozni velünk első körben hatalmas blődség.

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Megtippeltem az első 5 picket (Packers)


1.John Cyprien, FS,
2.Johnathan Jenkins, DT
3.Travis Frederick C/G
4. Stepfan Taylor RB
5.Tyrann Mathieu CB/SS.Ricsi
én idén nem tippelek, mert
a, annyira nem ismerem a prospecteket, hogy jó szívvel tehessem
b, amúgy sem szoktam

de meglátást azért írok: egyrészt nem hangzik rosszul Taylor a 4. körben, de engem személy szerint meglepne, ha bent lenne.
másrészt Mathieu gyakorlatilag kizárt, hogy olyan későn bent lesz, és gyanítom, hogy őt még UDFA-ként sem húznánk be, eléggé ódzkodnak a balhés arcoktól GB-ben
Cyprien-típusú S van a rosteren (McMillian), ha S-t húzunk, én inkább Collins-féle "okos" játékost várok.

amúgy összességében nem lenne rossz persze 😊

szerk: WR-t meg úgyis húzunk

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A mai napon Saine mellett DJ Smith-t is kitettük.gamerkr
DJ Smith Charger lett.

Végre itt a draft, kár hogy reggel korán kéne kelni, de szerintem megnyújtom a holnapi napot, aludni ráérünk majd. Szerencsére az ESPNA is adja az eseményt.

Ilyen safetyben gazdag classban szerintem jó döntés lenne lecsapni egyre, mondjuk már az első körben. Aztán ha a falak egyikébe húz TT, nem fogok meglepődni.

Lényeg, hogy TT tudja. 😊

több mint 11 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Megtippeltem az első 5 picket (Packers)


1.John Cyprien, FS,
2.Johnathan Jenkins, DT
3.Travis Frederick C/G
4. Stepfan Taylor RB
5.Tyrann Mathieu CB/S

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Csak okosan, Ted. Ahogy szoktad.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 672
Kíváncsi vagyok, hogy GEORGE-ee-oh tuh-VECK-ee-oh érkezése mennyire motiválja majd Crosby-t.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A mai napon Saine mellett DJ Smith-t is kitettük.

több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Hát ennyiért nem kellett volna Revis. Ő is a pénz után fut, ahelyett hogy ide, egy bajnokesélyes csapatoshoz eljött volna valamivel olcsóbban.zolten
talán pont ebben a topicban volt erről szó, de ezek a srácok semmihez nem értenek ám, csak a focihoz. teljesen érthető, hogy most akarja megszedni magát és ugye pénzből sose elég. egyébként meg a tampa szerintem okos szerződést kötött, még ha rengeteg pénzről is van szó..brk
nem hiszem, hogy egy értelmes embernek számítana, hogy a foci pályafutása alatt összesen 100 vagy 120 millió dollárt szed össze azzal szemben, hogy bajnokesélyes csapathoz igazol. a patriots (akit nem nagyon szeretek) évekig azért volt jó, mert a sztárjátékosok belementek alacsonyabb fizetésbe a gyűrű reményében; látszik, hogy erre revis és a hasonlók képtelenek lennének.zolten
Ez ott hibázik,hogy egyetemleges értéket tulajdonítasz a bajnoki címnek. Mi van akkor,ha egy játékos bajnok volt HS-ben, egyetemen , a legjobb a posztján, és nem gondolja azt,hogy lemondana 10 millióról azért,hogy egyel több ékszere legyen.
Nem kell elítélni azért,mert neki a gyűrű nem ér sok milliárdot, forintra átszámolva. Lehet,hogy pl minden családtagjának akar adni 1-1 milliót, vagy szeretne befektetni, amire pont 10 millióval több kell.
Ilyen távlatokból ne ítéljünk meg olyan értékrendszereket, amihez nem sokunknak van köze 😊undisputedly
A gond az, hogy ez már nem nevezhető értékrendnek (annyira ellentétes az emberi értékekkel ez a fajta pénzhajhászás) és nem hiszem, hogy valakinek az első bajnoki gyűrű megszerzése csak egy újabb ékszer lenne...zolten
Pedig ezt jó ha elfogadod. Mindenkinek mások az értékek, ők minden héten annak a tudatában lépnek pályára, hogy bármikor (szó szerint) derékba törhet a karrierjük [lásd Collins].
A profi foci egy biznisz, a játékosok ugyanúgy részei ennek, keresni akarnak, azt hogy mire költi ne firtassuk (ott dől el, hogy milyen értelmes ember). Persze, vannak olyan játékosok, akik megelégednek valamennyivel, de ez ritka. Az NFL játékosok jórésze nem utasítaná el azt, ha egy gyengébb csapat eléjük csapna egy jó vastag szerződést. Ez nem a gyűrűk ura, hogy mindenkinek csak az egy gyűrű kell, ők is emberből vannak. Az egész liga egy üzlet, és a benne érintettek úgy is fognak viselkedni. Lehetsz akármilyen elvakult és hűséges rajongó, ezt el kell fogadni. Mondanám, hogy nézz college focit, mert ott nincs ez a tényező, de sokszor ott is a későbbi nagy pénzek reményében vannak iskolaváltások.kobalu91
Igazad van és tudom hogy ez így van, de ez akkor sem tetszik. De ettől függetlenül imádom az nfl-t!