Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
És valami 40 millió garantált, az nem kevés.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


évi 13 millióról beszélnek, és 5 évről.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Packers agreed to terms with LB Clay Matthews on a long-term contract extension.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.jsonline.com/sports/packers/undrafted-receiver-sederrick-cunningham-gets-a-shot-b99ibde-203131361.html

Van potenciál a srácban. Cobb kiváltására is alkalmas lehet visszahordóként.James007
ha megéri az 53-as rostert, azt mint KR/PR teszi majd meg.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
 www.jsonline.com/sports/packers/undrafted-receiver-sederrick-cunningham-gets-a-shot-b99ibde-203131361.html

Van potenciál a srácban. Cobb kiváltására is alkalmas lehet visszahordóként.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
@JermichaelF88 Back in Green Bay for the beginning of our season! We're coming 4 that trophy. Who's with me? Lets get this!

gamerkr
Szép.
Nagynak tűnik, de ha belegondolsz, hogy a teljes keretnek el kell férnie, már nem is olyan hatalmas 😊

 www.packers.com/media-center/photo-gallery/Offseason-workouts-begin-in-Green-Bay/e6e4f238-3a4c-4824-ad03-2de98e4e22ef
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
@JermichaelF88 Back in Green Bay for the beginning of our season! We're coming 4 that trophy. Who's with me? Lets get this!


több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
EDS aláírta a tendert.

NFC North mock:  jerseyal.com/GBP/2013/04/09/pigskin-pauls-nfc-north-mock-draft/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Free agency frenzy: jött az ex-Ram TE, Mulligan egy évre.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Zombo a Chiefs-nél, szóval OLB need az van.LN
 zombo.com/Gergőbácsi
😀

Konkrétan arra értettem, hogy van Moses meg Jonhson mint csere OLB, esetleg Jones ha kell. Főleg, ha Perry nem lesz 100%.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Zombo a Chiefs-nél, szóval OLB need az van.LN
 zombo.com/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Előszezon menetrendünk:
Arizona otthon, St. Louis idegenben, Seattle otthon, Kansas idegenben.

Sajnos messze van még az augusztus második hete, de már csak 20 nap a draftig. 😊

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Matthews deal közelebb van mint Rodgers, ez a hír járja.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Magánvélemény, de gsn táblázatát nézve a maradék pénzekről (GB: 17.7m), ne számítson senki FA igazolásra, amíg le nem zárulnak a tárgyalások Rodgers-el és CM3-al. Még ha extension-ök is lesznek, garantált rész lesz, ami ha jól gondolom beleesik majd a kalapba, mindkettőnél. Azt meg nehezen tartom elképzelhetőnek, ha mondjuk Rodgers 5 év és 110-120 milkát kap pluszban, hogy abban 40m-nél kevesebb lenne garantált. Ha pedig csak 40, az akkor is +6m évente a sapka alatt, vagyis marad 11, ebből lejön CM3 garantált, a maradék meg a draft. Persze ez csak spekuláció.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Zombo a Chiefs-nél, szóval OLB need az van.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP"

Remélem ezt rajtam kívül mindenki érti.. 😉James007
Valószínűleg sérültlistán kezd, ha felépül (azt hiszem a 9. hétig), akkor aktiválható.
DL mindenképpen kell. Pickett-Raji-Neal-Wilson-Daniels aki biztosan bevethető lesz az első héten (Miller passz), Jolly jövöje pedig bizonytalan. Worthy pedig ha felépül. Futás ellen ez kb harmatos.
OLB pedig ha Perry egészséges lenne, akkor kezdő gondolom, OLB lehet még a keretből Zombo (?), kb ennyi. Illetve Brad Jones is tud azt játszani. Gondolom Micah Johnson is OLB lenne, de én még pályán nem láttam.LN
köszi a kiegészítést!

PUP listára azt a játékost rakják aki félig sérült illetve nincs elég jó fizikai állapotban. Ha már itt tartunk, DJ Smith is esélyes erre :/gamerkr
Az ilyen listát mikorra kell leadni? csak mert elég messze még a szezonkezdet, ha nem sérülés hanem fizikális lemaradás van valahol sok idő van még felkészülni.balazs799
2 féle PUP van az egyik a Preseason(Pre) PUP ez nyilván előszezonra vonatkozik, majd aki itt marad az megy a Regular Season(RS) PUPon. PrePUP-ról előszezonban bármikor aktiválható a játékos aki nem edzett (training campben) mert sérült volt. Ha PUPon marad, automatikusan RS PUP-ra kerül. Ez azt jelenti hogy kihagyja az első 6 meccset automatikusan aztán, 3 hete van asszem a csapatnak, hogy eldöntsék hogy edzhet-e. Aztán ha elkezdi az edzést megint 3 hete van a csapatnak, hogy eldöntse hogy aktiválja a játékost vagy marad PUP-on. Ha a PUP-on marad akkor abban az idényben már nem játszhat.
Remélem nem hagytam ki semmit. 😀Toca
+1 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
"Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP"

Remélem ezt rajtam kívül mindenki érti.. 😉James007
Valószínűleg sérültlistán kezd, ha felépül (azt hiszem a 9. hétig), akkor aktiválható.
DL mindenképpen kell. Pickett-Raji-Neal-Wilson-Daniels aki biztosan bevethető lesz az első héten (Miller passz), Jolly jövöje pedig bizonytalan. Worthy pedig ha felépül. Futás ellen ez kb harmatos.
OLB pedig ha Perry egészséges lenne, akkor kezdő gondolom, OLB lehet még a keretből Zombo (?), kb ennyi. Illetve Brad Jones is tud azt játszani. Gondolom Micah Johnson is OLB lenne, de én még pályán nem láttam.LN
köszi a kiegészítést!

PUP listára azt a játékost rakják aki félig sérült illetve nincs elég jó fizikai állapotban. Ha már itt tartunk, DJ Smith is esélyes erre :/gamerkr
Az ilyen listát mikorra kell leadni? csak mert elég messze még a szezonkezdet, ha nem sérülés hanem fizikális lemaradás van valahol sok idő van még felkészülni.balazs799
2 féle PUP van az egyik a Preseason(Pre) PUP ez nyilván előszezonra vonatkozik, majd aki itt marad az megy a Regular Season(RS) PUPon. PrePUP-ról előszezonban bármikor aktiválható a játékos aki nem edzett (training campben) mert sérült volt. Ha PUPon marad, automatikusan RS PUP-ra kerül. Ez azt jelenti hogy kihagyja az első 6 meccset automatikusan aztán, 3 hete van asszem a csapatnak, hogy eldöntsék hogy edzhet-e. Aztán ha elkezdi az edzést megint 3 hete van a csapatnak, hogy eldöntse hogy aktiválja a játékost vagy marad PUP-on. Ha a PUP-on marad akkor abban az idényben már nem játszhat.
Remélem nem hagytam ki semmit. 😀
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
Megint tanultam valamit, köszi!
Szuperek vagytok! 😉
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP"

Remélem ezt rajtam kívül mindenki érti.. 😉James007
Valószínűleg sérültlistán kezd, ha felépül (azt hiszem a 9. hétig), akkor aktiválható.
DL mindenképpen kell. Pickett-Raji-Neal-Wilson-Daniels aki biztosan bevethető lesz az első héten (Miller passz), Jolly jövöje pedig bizonytalan. Worthy pedig ha felépül. Futás ellen ez kb harmatos.
OLB pedig ha Perry egészséges lenne, akkor kezdő gondolom, OLB lehet még a keretből Zombo (?), kb ennyi. Illetve Brad Jones is tud azt játszani. Gondolom Micah Johnson is OLB lenne, de én még pályán nem láttam.LN
köszi a kiegészítést!

PUP listára azt a játékost rakják aki félig sérült illetve nincs elég jó fizikai állapotban. Ha már itt tartunk, DJ Smith is esélyes erre :/gamerkr
Az ilyen listát mikorra kell leadni? csak mert elég messze még a szezonkezdet, ha nem sérülés hanem fizikális lemaradás van valahol sok idő van még felkészülni.balazs799
53-as keret kialakításánál derül ki majd szerintem.

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
"Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP"

Remélem ezt rajtam kívül mindenki érti.. 😉James007
Valószínűleg sérültlistán kezd, ha felépül (azt hiszem a 9. hétig), akkor aktiválható.
DL mindenképpen kell. Pickett-Raji-Neal-Wilson-Daniels aki biztosan bevethető lesz az első héten (Miller passz), Jolly jövöje pedig bizonytalan. Worthy pedig ha felépül. Futás ellen ez kb harmatos.
OLB pedig ha Perry egészséges lenne, akkor kezdő gondolom, OLB lehet még a keretből Zombo (?), kb ennyi. Illetve Brad Jones is tud azt játszani. Gondolom Micah Johnson is OLB lenne, de én még pályán nem láttam.LN
köszi a kiegészítést!

PUP listára azt a játékost rakják aki félig sérült illetve nincs elég jó fizikai állapotban. Ha már itt tartunk, DJ Smith is esélyes erre :/gamerkr
Az ilyen listát mikorra kell leadni? csak mert elég messze még a szezonkezdet, ha nem sérülés hanem fizikális lemaradás van valahol sok idő van még felkészülni.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP"

Remélem ezt rajtam kívül mindenki érti.. 😉James007
Valószínűleg sérültlistán kezd, ha felépül (azt hiszem a 9. hétig), akkor aktiválható.
DL mindenképpen kell. Pickett-Raji-Neal-Wilson-Daniels aki biztosan bevethető lesz az első héten (Miller passz), Jolly jövöje pedig bizonytalan. Worthy pedig ha felépül. Futás ellen ez kb harmatos.
OLB pedig ha Perry egészséges lenne, akkor kezdő gondolom, OLB lehet még a keretből Zombo (?), kb ennyi. Illetve Brad Jones is tud azt játszani. Gondolom Micah Johnson is OLB lenne, de én még pályán nem láttam.LN
köszi a kiegészítést!

PUP listára azt a játékost rakják aki félig sérült illetve nincs elég jó fizikai állapotban. Ha már itt tartunk, DJ Smith is esélyes erre :/

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP"

Remélem ezt rajtam kívül mindenki érti.. 😉James007
Valószínűleg sérültlistán kezd, ha felépül (azt hiszem a 9. hétig), akkor aktiválható.
DL mindenképpen kell. Pickett-Raji-Neal-Wilson-Daniels aki biztosan bevethető lesz az első héten (Miller passz), Jolly jövöje pedig bizonytalan. Worthy pedig ha felépül. Futás ellen ez kb harmatos.
OLB pedig ha Perry egészséges lenne, akkor kezdő gondolom, OLB lehet még a keretből Zombo (?), kb ennyi. Illetve Brad Jones is tud azt játszani. Gondolom Micah Johnson is OLB lenne, de én még pályán nem láttam.
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 809
"Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP"

Remélem ezt rajtam kívül mindenki érti.. 😉
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 248 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
1/26 Eric Reid, S (LSU)
2/25 Giovani Bernard, RB (North Carolina)
3/26 Brian Schwenke, C (California)
4/25 William Gholson, DE (Michigan State)
5/26 Chris Harper, WR (Kansas State)
5/34 Ricky Wagner, OT (Wisconsin)
6/25 Joseph Fauria, TE (UCLA)
7/26 Stansly Maponga, OLB (TCU)

Próbáltam konzisztens lenni, meg nem össze vissza bpázni, szerintem elviselhetőre sikerült. Elején rohadt nagy DL run volt, ezért is maradtam ki belőle, végén meg már inkább a hosszútávú potenciálra mentem. Vélemények?toam
ez első 3 pick nekem mindenképp tetszik, LB-t vártam volna hamarabb, de egész pofás lett.MarioAna
ha a DL és az LB közt kell választani, szerintem egyértelmű hogy a falba kell az erősítés. Beszélhetünk futásról, passzról, ott kell fejlődnünk. Brad Jones, Francois maradt, ahogy Hawk is csökkentett fizuval, Bishop visszatér, Perry kérdőjel, Walden meg kapott egy nagy szerződést a Coltstól, amennyit mi soha nem adtunk volna neki.

A falban van egy rangidős Pickett, egy hosszabbítás előtt álló Raji, aki mellé mindenképp kell egy ember (DE), Worthy-ról azt írják, hogy "long odds" vagyis valószínűleg PUP. Neal végig tolt egy teljes szezon és nem IR-en végezte.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
1/26 Eric Reid, S (LSU)
2/25 Giovani Bernard, RB (North Carolina)
3/26 Brian Schwenke, C (California)
4/25 William Gholson, DE (Michigan State)
5/26 Chris Harper, WR (Kansas State)
5/34 Ricky Wagner, OT (Wisconsin)
6/25 Joseph Fauria, TE (UCLA)
7/26 Stansly Maponga, OLB (TCU)

Próbáltam konzisztens lenni, meg nem össze vissza bpázni, szerintem elviselhetőre sikerült. Elején rohadt nagy DL run volt, ezért is maradtam ki belőle, végén meg már inkább a hosszútávú potenciálra mentem. Vélemények?toam
ez első 3 pick nekem mindenképp tetszik, LB-t vártam volna hamarabb, de egész pofás lett.

Burrow > Luck valaha is