Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
"Aaron Rodgers will be 36 in 2019, when this deal expires. He has said he wanted to sign one final contract and retire."
több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Aaron Rodgers new contract: 5 years, $110M. That's $22M per. $40M in the first year (wow). Over $62M in the first three years.Ian Rapoport
aprópénz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Remélem ma kicsit gyorsabbak lesznek az események, 6ig melózom, addigra csak meglesz a 3. körös pick is, vagy feltrade 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Albert Breer ‏@AlbertBreer 3p
Packers announced they've agreed to an extension with Aaron Rodgers.Beki
Ez is megszületett végre.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Flacco nem sokáig élvezte ezt a titulust.
Packers QB Aaron Rodgers now will become the new highest paid player in NFL history.Schefter
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Albert Breer ‏@AlbertBreer 3p
Packers announced they've agreed to an extension with Aaron Rodgers.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Különben nekünk a hátsó körösökre kéne csak koncentrálni, nagyjából a 6. héttől úgy is ők alkotják a kezdőt ahogy itt megy... 😊JayB
Miért, mi a bajod az utcáról jövő free agentekkel? 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Különben nekünk a hátsó körösökre kéne csak koncentrálni, nagyjából a 6. héttől úgy is ők alkotják a kezdőt ahogy itt megy... 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?LN
Megmondom őszintén, safetyt 😀 Gőzöm sincs senkiről, valahogy ebbe a draftba nem tudok beleszerelmesedni, mindenki marha lelkes, minden játékos future hof aztán a fele rövid időn belül mekiben végzi. Ez azoknak jó buli akik ismerik a srácokat és követték őket egyetemen. Én posztokat várok a többi meg eldől szeptembertől.JayB
Jogos. Én sem ismerem őket, csak amikor az ember fia (legalábbis én) végiggondolja mi is a need, utánaolvas 😊
Thomast inkább ballhawk safetynek írják le, míg Cyprien inkább ütközik, amolyan "box safety", hogy a bowl.hu prospect ismertetőt idézzem. Szerintem nekünk előbbire van szükségünk, mert Burnett jól ütközik, boxban is jó, nem véletlenül volt tavaly 123 szerelése (talán a legtöbb a csapatban).
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?LN
Megmondom őszintén, safetyt 😀 Gőzöm sincs senkiről, valahogy ebbe a draftba nem tudok beleszerelmesedni, mindenki marha lelkes, minden játékos future hof aztán a fele rövid időn belül mekiben végzi. Ez azoknak jó buli akik ismerik a srácokat és követték őket egyetemen. Én posztokat várok a többi meg eldől szeptembertől.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀JayB
Kit vársz? Szerintem Cyprien kimegy addigra. P. Thomas vagy Swearinger?
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Na következőnek jöhet az atyaúristen is ha nem safety a posztja csalódott leszek 😀
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
(az új Reggie White??)S.Ricsi
Ezt azért hagyjuk, főleg draft után egyből.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sztem jó pick volt! Raji mellé kellenek emberek és remélem Worthy-val ez a fiatal DL megállja majd a helyét. Következő körben jól jönne valaki aki Rodgers védelmét szolgálja a OL-ben. C nem tudom, hogy lesz a 2 körben aki megéri...balazs799
Talán Schwenke? Bár lehet, hogy Ő is inkább 3. kör. Barrett Jones nagyon lecsúszott.
Akkor viszont 2. körös S? Thomas?
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Sztem jó pick volt! Raji mellé kellenek emberek és remélem Worthy-val ez a fiatal DL megállja majd a helyét. Következő körben jól jönne valaki aki Rodgers védelmét szolgálja a OL-ben. C nem tudom, hogy lesz a 2 körben aki megéri...


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Jó választás... (az új Reggie White??)

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Jó választásnak tűnik, még több nagy és gyors embert, ha lehet.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Őszintén megvallva én sem vagyok felhőtlenül boldog, pedig Bruins-fanként illene annak lennem. 😊
Láttam jónéhány UCLA meccset és sose tudtam megérteni, hogy hogyan kerül az első kör közelébe. Egy az egyben is simán elnyomták, 3-4 es DE-ként pedig nem egy ember ellen kell majd megküzdenie. Természetesen azért szorítok majd neki és bízom abban, hogy Mora-nak igaza lesz és az NFL-ben egészen más szintre tud majd eljutni, mint a collegeben.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát én annyira sose voltam oda Datone-ért... de ha már ide jött próbálok pozitívan hozzáállni, aztán remélem rámcáfolDrip
amit eddig láttam/olvastam róla, az alapján boom or bust érzésem van, ami szerintem nem baj a Packers helyzetében

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát én annyira sose voltam oda Datone-ért... de ha már ide jött próbálok pozitívan hozzáállni, aztán remélem rámcáfol

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Egy hozzáértőtől szívesen olvasnék összefoglalót az előző 4-5 év draftjairól, leginkább arról, hogy mennyire jöttek be a húzások. Néhányról van tudomásom, illetve véleményem, de azért jó lenne egy részletes visszatekintés 😊

Jones pedig nagyon beleillik a Packer szellemiségbe, legalábbis amit olvastam róla. Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
kimondottan tetszik nekem is a pick. végre valaki DL-ben, akiben benne van, hogy nagyot robbant

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az első kör legjobb választása. Szép munka.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Eddig rendben vagyunk, nagyon örülök Jonesnak. Igazi Beast lehet.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
tetszik amit írnak az úriemberről. jól van, megérte fenn maradni szerintem. 😊