Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.adam8
Milyen igaz!!! Még olvastam is, hogy nincs veszélyben Heller 3rdTE posztja és hogy Levy backupja lesz. De fel sem tűnt, hogy a Bucs-hoz lett írva...
Köszönjük a kiigazítást!Sanco
Pff gáz... Én meg vakon hittem a post-nak, nem néztem utána...kobalu91
Mea culpa, nemtudom mért írtam Bucst..
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀kobalu91
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.adam8
Milyen igaz!!! Még olvastam is, hogy nincs veszélyben Heller 3rdTE posztja és hogy Levy backupja lesz. De fel sem tűnt, hogy a Bucs-hoz lett írva...
Köszönjük a kiigazítást!Sanco
Pff gáz... Én meg vakon hittem a post-nak, nem néztem utána...
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀kobalu91
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.adam8
Milyen igaz!!! Még olvastam is, hogy nincs veszélyben Heller 3rdTE posztja és hogy Levy backupja lesz. De fel sem tűnt, hogy a Bucs-hoz lett írva...
Köszönjük a kiigazítást!
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀kobalu91
Havner a Lionsba ment, és a tervek szerint LB-t fog játszani.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Valamit tudhatunk (vagy inkább valamit nem) mert eddig 6 álltalunk kitett játékos került fel mások 53-mas rosterére. Ez full rekord.

Chris Bryan - Tampa, neki nagyon örülök hogy megvalósult az "amerikai álom". Éppen GB-be autózott hogy aláírja a PS szerződést amikor felhívta a feleségét hogy csekkolja már le neme jött valami emailje utolsó pillanatban, jött Tampából.
Havner - Bucs
Obiozor-Cardinals
Lumpkin- Bucs
Toribio-Chiefs
Dietrich-Smith-SeahawksJayB
Az is rekord lehet, hogy egy csapat által kitett játékosok közül, 3-an ua-hoz a csapathoz kerülnek. 😊
Go Bucs!Sanco
Lehet Havner miatt kezdek el Bucs meccset nézni... Ennyit megérdemel a gyerek 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Valamit tudhatunk (vagy inkább valamit nem) mert eddig 6 álltalunk kitett játékos került fel mások 53-mas rosterére. Ez full rekord.

Chris Bryan - Tampa, neki nagyon örülök hogy megvalósult az "amerikai álom". Éppen GB-be autózott hogy aláírja a PS szerződést amikor felhívta a feleségét hogy csekkolja már le neme jött valami emailje utolsó pillanatban, jött Tampából.
Havner - Bucs
Obiozor-Cardinals
Lumpkin- Bucs
Toribio-Chiefs
Dietrich-Smith-SeahawksJayB
Az is rekord lehet, hogy egy csapat által kitett játékosok közül, 3-an ua-hoz a csapathoz kerülnek. 😊
Go Bucs!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Valamit tudhatunk (vagy inkább valamit nem) mert eddig 6 álltalunk kitett játékos került fel mások 53-mas rosterére. Ez full rekord.

Chris Bryan - Tampa, neki nagyon örülök hogy megvalósult az "amerikai álom". Éppen GB-be autózott hogy aláírja a PS szerződést amikor felhívta a feleségét hogy csekkolja már le neme jött valami emailje utolsó pillanatban, jött Tampából.
Havner - Bucs
Obiozor-Cardinals
Lumpkin- Bucs
Toribio-Chiefs
Dietrich-Smith-Seahawks
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
James Johnson running back a 8. PS tag.

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Johnson_(running_back)JayB
Nelson régi játszópajtása 😊
Nelson shines in Kansas State's 61-10 win
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
James Johnson running back a 8. PS tag.

http://en.wikipedia.org/wiki/James_Johnson_(running_back)
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Quarterback Graham Harrell, linebacker Robert Francois, receiver Chastin West, tackle Chris Campbell, linebacker Maurice Simpkins, safety Anthony Levine and tackle Breno Giacomini have been placed on the practice squad. A 8. személy nevét nemtudni de nem volt velünk TC alatt.JayB
Akkor megvan az örömöd, Harrell a PS-ben 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Quarterback Graham Harrell, linebacker Robert Francois, receiver Chastin West, tackle Chris Campbell, linebacker Maurice Simpkins, safety Anthony Levine and tackle Breno Giacomini have been placed on the practice squad. A 8. személy nevét nemtudni de nem volt velünk TC alatt.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)JayB
A peckers.com szerint Nelson a nyerő :/. Nekem inkább az a tippem, hogy beleszarnak a returner-kérdésbe, és Bush a 6. hét után repül, amikor Harris visszatér.Szobi22
Én még mindig visszasírom Suttont. (Főleg Bush helyére...) Mivel a returner nálunk a legkisebb segítséget sem kapja meg a blokkolóktól, csak egy improvizatív játékos tudna jó visszahordásokat csinálni.Sanco
Vagy a másik vége hogy telljesen mindegy ki a returner úgyis legyalulják a saját 15-ösünkön. Érthetetlen miért nem lehet összekukázni egy valamire való ST-t évek alatt.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ja :o
Jól jártak vele.LN
Szerintem kicsit túl van értékelve Havner. Természetesen, mint UCLA növendék, helye van az NFL-ben 😉 , de a legfőbb értéke az, hogy mind a három csapatrészben bevethető, ezáltal 1 + hely van a rosteren. TE-ként és LB-ként is marginális. A tavalyi szereplését, nem hiszem, hogy bármikor is meg tudja ismételni.Sanco
Leginkább erre gondoltam. Simán elkellt volna Crabtree helyett, annyit biztos nyújtana...
Főleg abban az acélos ST-ben..LN
Abban a ST-ben lényegében mindegy, hogy ki van, hacsak nem cserélnek ki benne 6-8 embert. 😕
Azt viszont nem tudhatjuk, hogy Crabtree mire lesz képes, viszont a depth chart-on megelőzte Havnert (sőt Quarless-t is). Én mindenesetre nagyon boldog leszek, ha egész évben az lesz a legnagyobb probléma, hogy nincs Havner! 😉
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Havner - LionsGergőbácsi
Ja :o
Jól jártak vele.LN
Szerintem kicsit túl van értékelve Havner. Természetesen, mint UCLA növendék, helye van az NFL-ben 😉 , de a legfőbb értéke az, hogy mind a három csapatrészben bevethető, ezáltal 1 + hely van a rosteren. TE-ként és LB-ként is marginális. A tavalyi szereplését, nem hiszem, hogy bármikor is meg tudja ismételni.Sanco
Leginkább erre gondoltam. Simán elkellt volna Crabtree helyett, annyit biztos nyújtana...
Főleg abban az acélos ST-ben..
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)JayB
A peckers.com szerint Nelson a nyerő :/. Nekem inkább az a tippem, hogy beleszarnak a returner-kérdésbe, és Bush a 6. hét után repül, amikor Harris visszatér.Szobi22
Én még mindig visszasírom Suttont. (Főleg Bush helyére...) Mivel a returner nálunk a legkisebb segítséget sem kapja meg a blokkolóktól, csak egy improvizatív játékos tudna jó visszahordásokat csinálni.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Havner - LionsGergőbácsi
Ja :o
Jól jártak vele.LN
Szerintem kicsit túl van értékelve Havner. Természetesen, mint UCLA növendék, helye van az NFL-ben 😉 , de a legfőbb értéke az, hogy mind a három csapatrészben bevethető, ezáltal 1 + hely van a rosteren. TE-ként és LB-ként is marginális. A tavalyi szereplését, nem hiszem, hogy bármikor is meg tudja ismételni.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)JayB
A peckers.com szerint Nelson a nyerő :/. Nekem inkább az a tippem, hogy beleszarnak a returner-kérdésbe, és Bush a 6. hét után repül, amikor Harris visszatér.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Havner - LionsGergőbácsi
Ja :o
Jól jártak vele.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Hell yeah Packers have re-signed QB Graham Harrell to the practice squad, according to his agent.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 798 — Packers Suicide Squad
Havner - Lions

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 733
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát nem vagyok boldog, több okból sem. Egyrészt kifejezetten szimpatikus (volt 😕 ) nekem Havner, és nem tudom hova tenni a cut-ját, főleg Crabtree-ékkel a rosteren. Másrészt pl a returner kérdés, a 2 RB a rosteren (bár gyanítom, hogy ahogy valamelyik cikkben írták, Hall fog labdahordásokat kapni) mind olyan dolog, ami azért bánt nagyon, mert nem érzem a tudatosságot. Nyilván nem megkérdőjelezem a hozzáértésüket, de ilyenkor igazán tarthatnának egy sajtótájékoztatót, és elmesélhetnék nekünk, hogy ez miért alakult így. Hogy miért van egy az utóbbi 2 évben alkalmatlanságát számtalan alkalommal bizonyító CB a rosteren, és miért nincs ott egy sokoldalú (O, D, ST) játékos ott. Tudom, Bush ST-playa. Havner jobb ST-playa. Nem értem, nagyon nem, de remélem, február elejére nem lesz min bánkódnunk, és minden részletet megértünk.

szerk: Barbre és Blackmon valóban IR. bár Blackmont ennyi erővel el is engedhetnénk az utóbbi 2 szezonja alapján. ahogy Barbret is :/

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Egész előszezonban semmit se lehetett hallani Tom Crabtree-ről, most meg fent van a rosteren. Lee se mutatott sokat mégis... :S Nagyon sajnálom Havnert, remélem legalább PS-be marad.kobalu91
Annyit lehetett azért hallani, hogy Lee-val küzdenek a rosterért. Ezek szerint döntetlen lett. 😀
Havner meg azért furcsa, mert egyre többször a D-ben is szerepet kapott.Sanco
Az ST-ben is kiváló munkát végzett volna. Kifejezetten jól jött volna oda az ő fizikálissága.
Még valamikor tavasszal olvastam, több elemző is igazi régimódi "all-round" playernek nevezte.kobalu91
Engem még az se zavart volna ha 5 TE marad rosteren, csak Havner legyen köztük, mert ahogy írtátok talán ő volt a Packers legösszetettebb játékosa, valamint a 3. legjobb ST játékos Bishop és Martin mögött. Én még mindig azt mondom, hogy Busht kellett volna cutolni és Havnernek kellett volna rosteren maradnia, mert Bush nem lesz valami sok időt fent CB-ként, míg Havnernek pedig fontos szerepe lehetett volna a pass D#-ben is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali!
íme az oldalam aki szereti az nfl-t itt a helye légyszi látogassatok ide és ha tetszik regeljetek!
az oldal folyamatosan frissül!
http://nfl-nevelde.mindenkilapja.hu/ még szabad a packers
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egész előszezonban semmit se lehetett hallani Tom Crabtree-ről, most meg fent van a rosteren. Lee se mutatott sokat mégis... :S Nagyon sajnálom Havnert, remélem legalább PS-be marad.kobalu91
Annyit lehetett azért hallani, hogy Lee-val küzdenek a rosterért. Ezek szerint döntetlen lett. 😀
Havner meg azért furcsa, mert egyre többször a D-ben is szerepet kapott.Sanco
Az ST-ben is kiváló munkát végzett volna. Kifejezetten jól jött volna oda az ő fizikálissága.
Még valamikor tavasszal olvastam, több elemző is igazi régimódi "all-round" playernek nevezte.