Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Srácok, nálatok Finley a kezdő TE? Valamint látom hogy sérüléssel bajlódik, ez mennyire súlyos?
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az mondta rá vagyunk állva más csapatok játékosaira is és nem kizárt hogy végül az is rosteren találja magát aki nem is volt eddig packer.JayB
Amióta követem a holtszezont is, ilyenre nem nagyon emlékszem, igaz ez csak az utóbbi 3 év 😀LN
Nem jellemző de pl a legutóbbi meccsünkön se véletlen voltak ott más csapatok scoutjai, aki nemjo x helyre az jó lehet y-ba.JayB
Az oké.
De TTT-re nem volt jellemző ez a hozzáállás. 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
75-ösre szűkült a keret:
Starks, Harris és Bigby PUP listán kezdi a szezont, Quinn Porter pedig IR-re került.Sanco
egész szimpatikus eddigSzobi22
Ez neked még szimpatikusabb lesz,
Pete Dougherty a Green Bay Gazzete insider riportere írta ezt Shields-ről:

"I've been doing this since '93 and have never seen an undrafted rookie make plays like he has in camp. So there's some real talent there"

Pedig nemszoktak nagyon hypeolni játékosokat. Pat Lee és Bush már mögötte van a DC-n, Underwood és közte lehet verseny a nickel posztért. Nemrossz egy undrafted a posztot még tanuló sráctól.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
75-ösre szűkült a keret:
Starks, Harris és Bigby PUP listán kezdi a szezont, Quinn Porter pedig IR-re került.Sanco
egész szimpatikus eddig

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
75-ösre szűkült a keret:
Starks, Harris és Bigby PUP listán kezdi a szezont, Quinn Porter pedig IR-re került.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Ted Thompson élő sajtótájékoztató most.

A kérdések alig hallhatók, az öreg mintha enyhén be lenne baszva. 😊Gergőbácsi
Az mondta rá vagyunk állva más csapatok játékosaira is és nem kizárt hogy végül az is rosteren találja magát aki nem is volt eddig packer.JayB
Amióta követem a holtszezont is, ilyenre nem nagyon emlékszem, igaz ez csak az utóbbi 3 év 😀LN
Nem jellemző de pl a legutóbbi meccsünkön se véletlen voltak ott más csapatok scoutjai, aki nemjo x helyre az jó lehet y-ba.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ted Thompson élő sajtótájékoztató most.

A kérdések alig hallhatók, az öreg mintha enyhén be lenne baszva. 😊Gergőbácsi
Az mondta rá vagyunk állva más csapatok játékosaira is és nem kizárt hogy végül az is rosteren találja magát aki nem is volt eddig packer.JayB
Amióta követem a holtszezont is, ilyenre nem nagyon emlékszem, igaz ez csak az utóbbi 3 év 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Blog post # 59 😛

Pár perccel ezelőtt véget ért a TC, jó hangulatú edzés volt, a srácok a végén kimentek kezetfogni a tömeggel, Bryan nem volt jelen mert a felesége bármikor szülhet. Ma éjfélig elbúcsúzunk 4 embertől...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Nemakarok blog módba átmenni, csak a mihez tartás végett 😛

http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20100830/PKR01/100830146/Insider-QB-Harrell-shows-potential
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Chery fogja visszahordani az összes labdát csütörtökön, ma 4.29-et mértek neki 40-en.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Ted Thompson élő sajtótájékoztató most.

A kérdések alig hallhatók, az öreg mintha enyhén be lenne baszva. 😊Gergőbácsi
Az mondta rá vagyunk állva más csapatok játékosaira is és nem kizárt hogy végül az is rosteren találja magát aki nem is volt eddig packer.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Ted Thompson élő sajtótájékoztató most.

A kérdések alig hallhatók, az öreg mintha enyhén be lenne baszva. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Colledge lesz a kezdő left guard a szezonnyitón, Brad Jones hiányában Zombo edzett az első csapattal, Shields kapta a legtöbb snapet mint nickel Lee és Bush elött, Underwood nem edzett. Egyre valószínűbb hogy Masthay nyeri a punter battlet.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
Megváltunk Shawne Gore-tól aki kanadából érkezett, keddig 75-re kell maximalizálni a rostert szal további cutok várhatók.
több mint 13 éve
Black Levander 31 — Packers fan
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Game-Notes-Youth-Makes-Statement-With-Big-Plays/252f98e0-fcee-4e49-8f25-4f8abbdf289d

Nekem jó hírek (Shields), Jay B-nek (eltart még egy ideig megszokni) rosszabbak (Harrell).

nem mintha nem lett volna sejthető, bár nem gondoltam, hogy ilyen pozitívat írnak Shieldsről.Szobi22
Nincs ebben semmi rossz hír, a cutot nem úszhatja meg de utána szvsz 99% hogy leszerződtetjük ps-be. Utána terveim szerint Flynn a szerződése lejárta után nem hosszabbít hanem egylmegy valahova ahol játszhat is és a ps-ben csillogó Harrell jön fel backupnak 😛 Ez a haditerv.JayB
Tényleg jó lenne, Harrell nekem nagyon tetszett, akár még Flynn fölé is nőhet majd 1-2 éven belül. No.10 meg mehetne egy Buffalo-szintű csapathoz, ahol elmenedzselgetné a játékot.kobalu91
Azért az kemény lenne ha megint összeállnának Brohmmal 😀

Shieldsnek én is örülök, csak az a baj, hogyha nem kerükne rosterre (mondjuk minden körülmény arra mutat, hogy meg fogja csinálni), tuti elviszi valaki PS-ből, annyi benne a potenciál... :/

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Game-Notes-Youth-Makes-Statement-With-Big-Plays/252f98e0-fcee-4e49-8f25-4f8abbdf289d

Nekem jó hírek (Shields), Jay B-nek (eltart még egy ideig megszokni) rosszabbak (Harrell).

nem mintha nem lett volna sejthető, bár nem gondoltam, hogy ilyen pozitívat írnak Shieldsről.Szobi22
Nincs ebben semmi rossz hír, a cutot nem úszhatja meg de utána szvsz 99% hogy leszerződtetjük ps-be. Utána terveim szerint Flynn a szerződése lejárta után nem hosszabbít hanem egylmegy valahova ahol játszhat is és a ps-ben csillogó Harrell jön fel backupnak 😛 Ez a haditerv.JayB
Tényleg jó lenne, Harrell nekem nagyon tetszett, akár még Flynn fölé is nőhet majd 1-2 éven belül. No.10 meg mehetne egy Buffalo-szintű csapathoz, ahol elmenedzselgetné a játékot.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Shields mindannyiunknak jó hír, mert így Bush egyre messzebb kerül a rostertől. 😛Sanco
Nincs ebben semmi rossz hír, a cutot nem úszhatja meg de utána szvsz 99% hogy leszerződtetjük ps-be. Utána terveim szerint Flynn a szerződése lejárta után nem hosszabbít hanem egylmegy valahova ahol játszhat is és a ps-ben csillogó Harrell jön fel backupnak 😛 Ez a haditerv.JayB
ámen

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Game-Notes-Youth-Makes-Statement-With-Big-Plays/252f98e0-fcee-4e49-8f25-4f8abbdf289d

Nekem jó hírek (Shields), Jay B-nek (eltart még egy ideig megszokni) rosszabbak (Harrell).

nem mintha nem lett volna sejthető, bár nem gondoltam, hogy ilyen pozitívat írnak Shieldsről.Szobi22
Nincs ebben semmi rossz hír, a cutot nem úszhatja meg de utána szvsz 99% hogy leszerződtetjük ps-be. Utána terveim szerint Flynn a szerződése lejárta után nem hosszabbít hanem egylmegy valahova ahol játszhat is és a ps-ben csillogó Harrell jön fel backupnak 😛 Ez a haditerv.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Game-Notes-Youth-Makes-Statement-With-Big-Plays/252f98e0-fcee-4e49-8f25-4f8abbdf289d

Nekem jó hírek (Shields), Jay B-nek (eltart még egy ideig megszokni) rosszabbak (Harrell).

nem mintha nem lett volna sejthető, bár nem gondoltam, hogy ilyen pozitívat írnak Shieldsről.Szobi22
Shields mindannyiunknak jó hír, mert így Bush egyre messzebb kerül a rostertől. 😛
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/Game-Notes-Youth-Makes-Statement-With-Big-Plays/252f98e0-fcee-4e49-8f25-4f8abbdf289d

Nekem jó hírek (Shields), Jay B-nek (eltart még egy ideig megszokni) rosszabbak (Harrell).

nem mintha nem lett volna sejthető, bár nem gondoltam, hogy ilyen pozitívat írnak Shieldsről.

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Igazán jó kis élmény volt, megérte fennmaradni.
A secondary gyengélkedésén ha sikerül javítani és ilyen offense ritmus lesz, akkor szép dolgoknak nézhetünk elébe...
Sajnos (lehet hogy hülyeség) egyre inkább "reflektorfényben" vagyunk,félek, hogy valami nem fog klappolni... de legyen inkább a pesszimizmusom ami nem válik be.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
A 3. negyed végéig láttam a meccset, addig nagyon tetszett a csapat a játéka, most nézem ,hogy a 4. negyedben még egy punt ret TD is sikerült. Ha ezt a játékot hozza az offense, defense és a speciel team is a szezonban, akkor sztem nem lehet gond a playoffba kerüléssel. Zombo ezzel a meccsel szerintem biztos roster tag. Azzal midnenképp kéne csinálni valamit, hogy ne Williams, hanem Woodson fogja az elsőszámú WR-t, mert ma nagyon csúnyán megverte Tramont Wayne.DODO92
Tényleg jó a D, csak megint úgy játszott a secondary, hogy bármikor csinálhatnak nagy play-t ellene az ellenfelek. Főleg Manning, de gyengébb QB ellen én nem aggódok. :cool:
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 639
http://www.youtube.com/watch?v=mi53x_Xz-TA

csak azt remélem, hogy ezzel rosteren van 😊

amúgy akárhogy is, ez az eredmény arra biztos jó, hogy önbizalmat ad(persze ha kell valakinek).Szobi22
Shieldsnek nagyon szurkolok, nemtudom miért de akkora elvárásokkal érkezett UDFA létére mintha #1 pick lett volna, látszik rajta hogy nagyon akar de nemnagyon jöttek ki eddig neki dolgok, remélem marad és fejlődik.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.youtube.com/watch?v=mi53x_Xz-TA

csak azt remélem, hogy ezzel rosteren van 😊

amúgy akárhogy is, ez az eredmény arra biztos jó, hogy önbizalmat ad(persze ha kell valakinek).

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
A 3. negyed végéig láttam a meccset, addig nagyon tetszett a csapat a játéka, most nézem ,hogy a 4. negyedben még egy punt ret TD is sikerült. Ha ezt a játékot hozza az offense, defense és a speciel team is a szezonban, akkor sztem nem lehet gond a playoffba kerüléssel. Zombo ezzel a meccsel szerintem biztos roster tag. Azzal midnenképp kéne csinálni valamit, hogy ne Williams, hanem Woodson fogja az elsőszámú WR-t, mert ma nagyon csúnyán megverte Tramont Wayne.