Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
A lényeg, hoy nyertünk, és örülök annak, hogy ilyen - mondhatni - erősen közepes játékkal is behúztuk a győzelmet. Lesz még rosszabb meccsünk, de jobb is, abból pedig remélhetőleg sokkal több.
Kissé morbid módon "örültem" annak is, hogy Áron dobott int-t, mert ez ösztönözni fogja a még jobb teljesítményre, másrészt meg az offensenek is kisebb az esélye, hogy elszálljon magától, ha egyáltalán ez szóba jöhetne...Gergőbácsi
Aaron Rodgers
I played terrible, probably about as bad as I can play. It has got to get better. I missed a lot of throws that I could make in my sleep. I'm disappointed about that but I think we made the plays to win and the defense did a great job in the first and the field goal at the end of the game was big...Jordy Nelson on returns was fabulous. Personally, I made too many dumb mistakes...I got banged around a bit and had no rhythm out there.

On the offense line
I'm not worried. The only thing that worries me a little bit is that it was the four-man rush.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A lényeg, hoy nyertünk, és örülök annak, hogy ilyen - mondhatni - erősen közepes játékkal is behúztuk a győzelmet. Lesz még rosszabb meccsünk, de jobb is, abból pedig remélhetőleg sokkal több.
Kissé morbid módon "örültem" annak is, hogy Áron dobott int-t, mert ez ösztönözni fogja a még jobb teljesítményre, másrészt meg az offensenek is kisebb az esélye, hogy elszálljon magától, ha egyáltalán ez szóba jöhetne...
Ami borzasztó, az a sérülések, mindkét oldalon... Harrellt nagyon sajnálom, szerencsétlen nem tehet róla, de tényleg két lábon járó pech... Asszem kell a DE erősítés...
Mit tudtok Grant sérüléséről? illetve olvastam egy hsz-ben hogy Jenkinsnek eltört a keze (valaki cáfolja meg gyorsan)...
A csapat pedig készüljön a hazai nyitómeccsre...Gergőbácsi
Ryan Grant had an ankle sprain, and he did not return, so I can’t tell you exactly how long he’ll be out. Also, Cullen Jenkins had a broken hand, he did return with a cast. Justin Harrell, it looked like he had a significant knee injury and he did not return. And Nick Collins had the bruised ribs there in the fourth quarter and he did return.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
A lényeg, hoy nyertünk, és örülök annak, hogy ilyen - mondhatni - erősen közepes játékkal is behúztuk a győzelmet. Lesz még rosszabb meccsünk, de jobb is, abból pedig remélhetőleg sokkal több.
Kissé morbid módon "örültem" annak is, hogy Áron dobott int-t, mert ez ösztönözni fogja a még jobb teljesítményre, másrészt meg az offensenek is kisebb az esélye, hogy elszálljon magától, ha egyáltalán ez szóba jöhetne...
Ami borzasztó, az a sérülések, mindkét oldalon... Harrellt nagyon sajnálom, szerencsétlen nem tehet róla, de tényleg két lábon járó pech... Asszem kell a DE erősítés...
Mit tudtok Grant sérüléséről? illetve olvastam egy hsz-ben hogy Jenkinsnek eltört a keze (valaki cáfolja meg gyorsan)...
A csapat pedig készüljön a hazai nyitómeccsre...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Hát ez elég nyögvenyelős volt, nemtudom mi volt az O-val. Harrellt MRI-zik, valszeg elszakadt az ACL-je, ez természtesen season ending sérülés és az ő esetében career endig is.. 😕
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Gratulálok.
De azért Matthews majdnem elvesztette nektek a meccset azzal, hogy kiütötte Kolbot... 😀


több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Sikerült győzelemmel nyitni a szezont, nagyon jó, izgalmas meccs volt, a védelem most személy szerint jobban tetszett mint a támadósor, de remélem a következő meccsen jobb játékot fognak mutatni a támadók. Legnagyobb pozitívum Jordy Nelson és a ST szereplése.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Na az utolsó két play igen tetszetős volt! 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Üdv!

Ha esetleg tudnátok majd estére Sport1es streamet, kérlek ne tartsátok magatokban az információt 😊

Előre is köszi!bebop
Tudom, hogy off, de jó szándék vezérel 😀
http://tv.stream.com.ru/Bébé

Nagyon köszi! Éljenek a Sajtfejűek!bebop
ez a beszéd, Bebop! Isten hozott!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Üdv!

Ha esetleg tudnátok majd estére Sport1es streamet, kérlek ne tartsátok magatokban az információt 😊

Előre is köszi!bebop
Tudom, hogy off, de jó szándék vezérel 😀
http://tv.stream.com.ru/Bébé

Nagyon köszi! Éljenek a Sajtfejűek!

GB
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Üdv!

Ha esetleg tudnátok majd estére Sport1es streamet, kérlek ne tartsátok magatokban az információt 😊

Előre is köszi!bebop
Tudom, hogy off, de jó szándék vezérel 😀
http://tv.stream.com.ru/
több mint 13 éve
bebop 413 — Packers fan
Üdv!

Ha esetleg tudnátok majd estére Sport1es streamet, kérlek ne tartsátok magatokban az információt 😊

Előre is köszi!

GB
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ma debütálnak az alternatív mezek.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
reméljük, hogy jó hír lesz ma a meccs után, előtte viszont egy rosszal tudok csak szolgálni:

R.I.P.Ron Kramer 😕
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Sziasztok!
1 éve követem a sportot.megtetszett ezért jönnék ide fórumozni is.annyira azér nem vágok mindent szal ha hülye kérdésem lesz bocs 😀
Go Pack!Hajrá ma este!RoyalFlush
Semmi baj, majd segítünk ha kell! 😊 Hajrá Packers ma estére! Szerintem McCoyal nem lesz baj én sokkal jobban félek DeSean Jacksontól, főleg akkor ha Tramon Williams fogja fogni, de ha Maclin-Williams párbaj lesz, az se nekünk kedvez.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
1 éve követem a sportot.megtetszett ezért jönnék ide fórumozni is.annyira azér nem vágok mindent szal ha hülye kérdésem lesz bocs 😀
Go Pack!Hajrá ma este!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ó. Nem is figyeltem hogy a Lincolnon lesz 😀
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Inti return TD-t szerzünk ellenetek és azzal fogtok kikapni, majd sírva hazamenni a Lambeauról 😀

Graham meg Cole összesen 3szor sackeli majd Rogerst. :cool:Shawn84
Mivel nálatok lesz a meccs, kétlem 😀
Szerintem pedig

GB 31
PHI 17
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Inti return TD-t szerzünk ellenetek és azzal fogtok kikapni, majd sírva hazamenni a Lambeauról 😀

Graham meg Cole összesen 3szor sackeli majd Rogerst. :cool:
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Szoros meccs lesz az elején, viszonylag sok pontot várok... Szerintem tartani fogja a lépést, az Eagles, de a végén egy Kolb-hiba, vagy védelmi megingás miatt miénk a W. 35-21-es győzelmet várok. :cool:
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
gameday 😊
végrevégrevégre, plusz nem kell streammel sem szarakodni, nagyon kíváncsi vagyok, és W-t várok. A D# kérdéses még számomra, de a perpill nem túl acélos Eagles O ellen azért csak megoldják vhogy a dolgot.
este minden kiderül, GO PACK GO!
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Aaron elmúlt két évéről, kezdőként való beilleszkedéséről szóló cikk, sok idézettel tőle.

Rodgers took hits on, off the field in 2008

Érdemes végigolvasni. Még büszkébbek lehetnek a fanok, hogy ilyen ember.... nem, hogy Ő a QB.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Woodson ma új szerződést kap
+2 év, az igenHöri
Hála az égnek, remélem sokáig láthatjuk Mr. Woodsont, aki amellett hogy klasszis játékos, úgy hírlik kiváló mentor is.

Más... Mike Neal hasfalsérülést szenvedett :/ ... remélhetőleg Harrell és Wilson készen állnak

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Woodson ma új szerződést kap
+2 év, az igen

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Tavaly is SB-be de legalább konf döntőbe vártak, szerintem nem volt hatással az idényre ez a fajta hype. Szvsz playoff csapat vagyunk de nemvagyunk készen még nagy meccsek nyerésére. Nem érzem azt a Colts/Saints szerű powert a csapatban. A tavalyihoz hasonló évet várok, ez a csapat még nincs kész, kár lenne elvárni a super bowlt de ami késik nem múlik, pár éven belül ott lehetünk ha sikerül jól tovább építkezni.JayB
😊
Szerinted mi mikor éreztük meg tavaly a csapatban a powert???? 😀zemanla
Két éve is látszott hogy nemsok kell a kész Saintshez, ez tavaly be is következett 😊 Egyelőre még nemhiszek a D-ben, félek idén is szétpasszol minden jobbféle irányító. Amig ez ellen nemtudunk mit kezdeni felesleges Super Bowl-ról beszélni. Persze remélem rámcáfolnak a srácok.JayB
A Saints is tavaly iszonyat sok pontot nyelt be... De a támadósor többet szerzett. Én most a Pack-et várom, hogy az év Saints-e legyen... 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Tavaly is SB-be de legalább konf döntőbe vártak, szerintem nem volt hatással az idényre ez a fajta hype. Szvsz playoff csapat vagyunk de nemvagyunk készen még nagy meccsek nyerésére. Nem érzem azt a Colts/Saints szerű powert a csapatban. A tavalyihoz hasonló évet várok, ez a csapat még nincs kész, kár lenne elvárni a super bowlt de ami késik nem múlik, pár éven belül ott lehetünk ha sikerül jól tovább építkezni.JayB
😊
Szerinted mi mikor éreztük meg tavaly a csapatban a powert???? 😀zemanla
Két éve is látszott hogy nemsok kell a kész Saintshez, ez tavaly be is következett 😊 Egyelőre még nemhiszek a D-ben, félek idén is szétpasszol minden jobbféle irányító. Amig ez ellen nemtudunk mit kezdeni felesleges Super Bowl-ról beszélni. Persze remélem rámcáfolnak a srácok.