Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Akkor inkább így fogalmaznék: igen-igen meggyőző, mert amikor Áronnál a labda, mindig ott van a levegőben, hogy valami bazi nagyot fognak alkotni a srácok.
Persze. A statisztikában az a két interception nem az állításomat támasztja alá, de... Ez pont olyan, mint a védelemben Matthews. Lehet, hogy nem ér oda mindig, de tudod mire képes és mindig ott lóg a levegőben, hogy nagyot fog alkotni a következő play-ben.

Egyébként tudtok valamit Grant-ről?Toomy
Out for season

Állítólag már rá is mozdultunk Dimitri Nance RB-re aki a Falcons PS-ben tevékenykedik.. 😐JayB
Basszus!
Közben tették ki az oldalra a hírt, miközben kérdeztem. Szép lesz az évünk.
De hogy egy kicsit pozitívak legyünk, nézhetjük így is: Áron legalább a mennyekbe emelkedhet...Toomy
így pont hogy nem fog, Grant nem tudja levenni a terhet a válláról, -> túl sokat kell passzolni, és kevesebb TD is születhet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de hülye vagyok

Toomy: passzjátékunk zseniális? igen, az, de ezt nem annyira ezen a meccsen mutatta meg RodgersHurka
Akkor inkább így fogalmaznék: igen-igen meggyőző, mert amikor Áronnál a labda, mindig ott van a levegőben, hogy valami bazi nagyot fognak alkotni a srácok.
Persze. A statisztikában az a két interception nem az állításomat támasztja alá, de... Ez pont olyan, mint a védelemben Matthews. Lehet, hogy nem ér oda mindig, de tudod mire képes és mindig ott lóg a levegőben, hogy nagyot fog alkotni a következő play-ben.

Egyébként tudtok valamit Grant-ről?Toomy
Out for season

Állítólag már rá is mozdultunk Dimitri Nance RB-re aki a Falcons PS-ben tevékenykedik.. 😐JayB
Basszus!
Közben tették ki az oldalra a hírt, miközben kérdeztem. Szép lesz az évünk.
De hogy egy kicsit pozitívak legyünk, nézhetjük így is: Áron legalább a mennyekbe emelkedhet...
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 242 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nehogymár ilyen komoly legyen Grant sérülése 😕 Hatalmas érvágás.JayB
bréking nyúz: out for season

nfl.comon olvastamkonqueror
nem tudtam mi jöhet még ezen a szuper héten :/,...

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Underwood sérült volt, ha nem lett volna az biztos ő játszik ott és nem Shield, rossz volt nézni a visszajátszástKGB
de hülye vagyok

Toomy: passzjátékunk zseniális? igen, az, de ezt nem annyira ezen a meccsen mutatta meg RodgersHurka
Akkor inkább így fogalmaznék: igen-igen meggyőző, mert amikor Áronnál a labda, mindig ott van a levegőben, hogy valami bazi nagyot fognak alkotni a srácok.
Persze. A statisztikában az a két interception nem az állításomat támasztja alá, de... Ez pont olyan, mint a védelemben Matthews. Lehet, hogy nem ér oda mindig, de tudod mire képes és mindig ott lóg a levegőben, hogy nagyot fog alkotni a következő play-ben.

Egyébként tudtok valamit Grant-ről?Toomy
Out for season

Állítólag már rá is mozdultunk Dimitri Nance RB-re aki a Falcons PS-ben tevékenykedik.. 😐
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nehogymár ilyen komoly legyen Grant sérülése 😕 Hatalmas érvágás.JayB
bréking nyúz: out for season

nfl.comon olvastam
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de azok meg annyira kilátástalan passzok voltak, hogy esélye sem volt elkapni azokat, szal sokkal többet kellett volan használni Finleyt, ezt továbbra is tartom

jövő héten könnyebb meccs, a lényeg, hogy meglett a tegnapi. Maclin sajna nagyon megszopatta Shieldset a TD-nél, nem értem, hogy akkor miért nem Underwoodot tették oda, aki már tavaly is bizonyítottHurka
Underwood sérült volt, ha nem lett volna az biztos ő játszik ott és nem Shield, rossz volt nézni a visszajátszástKGB
de hülye vagyok

Toomy: passzjátékunk zseniális? igen, az, de ezt nem annyira ezen a meccsen mutatta meg RodgersHurka
Akkor inkább így fogalmaznék: igen-igen meggyőző, mert amikor Áronnál a labda, mindig ott van a levegőben, hogy valami bazi nagyot fognak alkotni a srácok.
Persze. A statisztikában az a két interception nem az állításomat támasztja alá, de... Ez pont olyan, mint a védelemben Matthews. Lehet, hogy nem ér oda mindig, de tudod mire képes és mindig ott lóg a levegőben, hogy nagyot fog alkotni a következő play-ben.

Egyébként tudtok valamit Grant-ről?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Nehogymár ilyen komoly legyen Grant sérülése 😕 Hatalmas érvágás.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Egy Harrellel kapcsolatos szurkolói vélemény részlete. Érdekes.

"Call him a bust if you will..."Gergőbácsi
Le a kalappal Harrell előtt! Tényleg. De mindettől függetlenül bust, csak erről nem ő tehet, hanem aki 16.-nak draftolta.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
FoxSports.com's Jay Glazer reports Ryan Grant is done for the season with severe ankle and leg injuries.Szegecs
Schefter csak 10-12 hetet ír

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
FoxSports.com's Jay Glazer reports Ryan Grant is done for the season with severe ankle and leg injuries.


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
KGB 79
Justin Harrell---> IR
Jairus Wynn került fel a helyére.

Annyira szerencsétlen ez az ember, Crosby 49 yardos field goaljánál sikerült elszakítania az ACL-jét...

Grant biztosan kihagyja a Bills meccset.JayB
Nagyon sajnálom szerencsétlent... Lehet hogy vmikor aktívvá teszik James Johnsont, ha netán Grant sérülése nem javul?Gergőbácsi
James Starksnak örülnék, de ő PUPos, 7.hétnél előbb nem jöhet. Nem tudom miért nem tartottuk meg Lumpkint, sztem jól nyomta preben
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Egy Harrellel kapcsolatos szurkolói vélemény részlete. Érdekes.

"Call him a bust if you will.

Call him a wasted pick if it makes you feel like a NFL General Manager.

Call for the Packers to cut his ass if you can say he has not worked his ass off to overcome and achieve.

I admire the kid. I admire how he ha worked so hard time after time to make this work with all of the bad luck and challenges he has had. While many of us have been drinking beer, shooting vodka shots, cutting off early from work, and not giving the best we can on a school paper...

Justin Tyrell Harrell has been doing everything he can, following every doctors order, busting his ass at 0500 hours in the morning to contribute to the Packers, despite what can be called a genuine run of bad luck.

Did he give up? Did he quit? Did he take the money and open his own rental car company, or his own restaurant. No he kept battling, overcoming and re-habing so he can contribute to the team who took a chance on him by drafting him.

He has never given up.

I have a great deal of respect for this kid. He beats the shit out of most of humanity.

If he has not given up. Why give up on a guy who has accomplished more in his 26 years on the planet earth, than most of us here could ever dream of accomplishing in a life time.

No Drugs, No Wife beating, No Bar Brawls, No Bad Press, No Bad Attitude, No excuses, No Attitude.

He Just keeps on keeping on. Chasing his dream. Even though luck has kicked him in the nuts over and over again.

I am on his bandwagon. He is a good kid, a great human, and I hope the Knee injury gives him a year to stregthen his back and be back next year."

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért remélem hogy Grant nem olyan hosszú időre esik ki :/ Kell ő ide nagyon.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Justin Harrell---> IR
Jairus Wynn került fel a helyére.

Annyira szerencsétlen ez az ember, Crosby 49 yardos field goaljánál sikerült elszakítania az ACL-jét...

Grant biztosan kihagyja a Bills meccset.JayB
Nagyon sajnálom szerencsétlent... Lehet hogy vmikor aktívvá teszik James Johnsont, ha netán Grant sérülése nem javul?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Justin Harrell---> IR
Jairus Wynn került fel a helyére.

Annyira szerencsétlen ez az ember, Crosby 49 yardos field goaljánál sikerült elszakítania az ACL-jét...

Grant biztosan kihagyja a Bills meccset.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
A futás elleni védelmünk gyakorlatilag nulla mert mindenáron a blitzeket erőltetjük.Toomy
Azért olyan marhára nem futottak szét. Tavaly láttuk mit érünk a 3man rush-al, lightos 4-500 bekapott yard a levegőben stb. Mondjuk közepes irányítók ellen tavaly is nagyon ment aztán ha jöttek a keményfiúk mindjárt elfogyott a lelkesedés a blitz iránt.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az első néhány driveban szinte az összes passz Finleyre ment, Finley passz volt az INT is 3 ember közt.
Burnett és Shields tényleg nagyon rossz volt, de azért nem sírom vissza Bigbyt és Harrist, főleg hogy nyertünk.KGB
de azok meg annyira kilátástalan passzok voltak, hogy esélye sem volt elkapni azokat, szal sokkal többet kellett volan használni Finleyt, ezt továbbra is tartom

jövő héten könnyebb meccs, a lényeg, hogy meglett a tegnapi. Maclin sajna nagyon megszopatta Shieldset a TD-nél, nem értem, hogy akkor miért nem Underwoodot tették oda, aki már tavaly is bizonyítottHurka
Underwood sérült volt, ha nem lett volna az biztos ő játszik ott és nem Shield, rossz volt nézni a visszajátszástKGB
de hülye vagyok

Toomy: passzjátékunk zseniális? igen, az, de ezt nem annyira ezen a meccsen mutatta meg Rodgers
több mint 13 éve
KGB 79
Valahogy hiányérzetem van velük kapcsolatban. Nektek nem?Toomy
Nem volt int 😀
Woodson (Williams) és Matthews is elejtette sajnos
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem azért változott Rodgers védelme tavalyhoz képest.
Ha jól emlékszem, akkor tavaly az O line bal oldala volt szörnyű, most úgy néz ki, hogy a jobb oldala. 😊
A futás elleni védelmünk gyakorlatilag nulla mert mindenáron a blitzeket erőltetjük.
De a lényeg, hogy Rodgers a két eladott passza ellenére is iszonyatosan meggyőző és behúztuk az első mérkőzést.
A passzjátékunk zseniális 😊
A védelem sem lenne rossz, csak valami még nem állt össze. Valahogy hiányérzetem van velük kapcsolatban. Nektek nem?
több mint 13 éve
KGB 79
lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-ben, Matthews és Woodson állat, Tramon nagyon pozitív meglepetés volt tegnap, Aaronnak javulnia kell, (pl. nagyon kevésszer kereste azt a Finleyt, aki szinte mindig üresen volt) míg Grantnek jobbulást, remélem nincs nagy baj

röviden ennyiHurka
az első néhány driveban szinte az összes passz Finleyre ment, Finley passz volt az INT is 3 ember közt.
Burnett és Shields tényleg nagyon rossz volt, de azért nem sírom vissza Bigbyt és Harrist, főleg hogy nyertünk.KGB
de azok meg annyira kilátástalan passzok voltak, hogy esélye sem volt elkapni azokat, szal sokkal többet kellett volan használni Finleyt, ezt továbbra is tartom

jövő héten könnyebb meccs, a lényeg, hogy meglett a tegnapi. Maclin sajna nagyon megszopatta Shieldset a TD-nél, nem értem, hogy akkor miért nem Underwoodot tették oda, aki már tavaly is bizonyítottHurka
Underwood sérült volt, ha nem lett volna az biztos ő játszik ott és nem Shield, rossz volt nézni a visszajátszást
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-ben, Matthews és Woodson állat, Tramon nagyon pozitív meglepetés volt tegnap, Aaronnak javulnia kell, (pl. nagyon kevésszer kereste azt a Finleyt, aki szinte mindig üresen volt) míg Grantnek jobbulást, remélem nincs nagy baj

röviden ennyiHurka
az első néhány driveban szinte az összes passz Finleyre ment, Finley passz volt az INT is 3 ember közt.
Burnett és Shields tényleg nagyon rossz volt, de azért nem sírom vissza Bigbyt és Harrist, főleg hogy nyertünk.KGB
de azok meg annyira kilátástalan passzok voltak, hogy esélye sem volt elkapni azokat, szal sokkal többet kellett volan használni Finleyt, ezt továbbra is tartom

jövő héten könnyebb meccs, a lényeg, hogy meglett a tegnapi. Maclin sajna nagyon megszopatta Shieldset a TD-nél, nem értem, hogy akkor miért nem Underwoodot tették oda, aki már tavaly is bizonyított
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-ben, Matthews és Woodson állat, Tramon nagyon pozitív meglepetés volt tegnap, Aaronnak javulnia kell, (pl. nagyon kevésszer kereste azt a Finleyt, aki szinte mindig üresen volt) míg Grantnek jobbulást, remélem nincs nagy baj

röviden ennyiHurka
az első néhány driveban szinte az összes passz Finleyre ment, Finley passz volt az INT is 3 ember közt.
Burnett és Shields tényleg nagyon rossz volt, de azért nem sírom vissza Bigbyt és Harrist, főleg hogy nyertünk.KGB
lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-benHurka
Azt mondjuk marha érdekesnek találtam hogy Shieldsnek nem egyszer kellet 1v1-ben védekeznie Maclinekkel és Jacksonokkal... Egyelőre kár lenne őt nagyon megróni, még mindig csak tanulja a posztot. Ellenben Pat Lee lassan becsukhatná az ajtót kívülről...
több mint 13 éve
KGB 79
lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-ben, Matthews és Woodson állat, Tramon nagyon pozitív meglepetés volt tegnap, Aaronnak javulnia kell, (pl. nagyon kevésszer kereste azt a Finleyt, aki szinte mindig üresen volt) míg Grantnek jobbulást, remélem nincs nagy baj

röviden ennyiHurka
az első néhány driveban szinte az összes passz Finleyre ment, Finley passz volt az INT is 3 ember közt.
Burnett és Shields tényleg nagyon rossz volt, de azért nem sírom vissza Bigbyt és Harrist, főleg hogy nyertünk.

lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-benHurka
Azt mondjuk marha érdekesnek találtam hogy Shieldsnek nem egyszer kellet 1v1-ben védekeznie Maclinekkel és Jacksonokkal...JayB
szinte az egész 2. félidőben ez volt
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-benHurka
Azt mondjuk marha érdekesnek találtam hogy Shieldsnek nem egyszer kellet 1v1-ben védekeznie Maclinekkel és Jacksonokkal...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
lehet már írtátok, de nem néztem vissza a topikot, szal bocsánat

Burnett és Shields nagyon gyengék voltak a D-ben, Matthews és Woodson állat, Tramon nagyon pozitív meglepetés volt tegnap, Aaronnak javulnia kell, (pl. nagyon kevésszer kereste azt a Finleyt, aki szinte mindig üresen volt) míg Grantnek jobbulást, remélem nincs nagy baj. Ja és aki Crosbyt valamikor is szidni meri mostantól, azt banolom 😛

röviden ennyi