Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)JayB
A peckers.com szerint Nelson a nyerő :/. Nekem inkább az a tippem, hogy beleszarnak a returner-kérdésbe, és Bush a 6. hét után repül, amikor Harris visszatér.Szobi22
Én még mindig visszasírom Suttont. (Főleg Bush helyére...) Mivel a returner nálunk a legkisebb segítséget sem kapja meg a blokkolóktól, csak egy improvizatív játékos tudna jó visszahordásokat csinálni.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Havner - LionsGergőbácsi
Ja :o
Jól jártak vele.LN
Szerintem kicsit túl van értékelve Havner. Természetesen, mint UCLA növendék, helye van az NFL-ben 😉 , de a legfőbb értéke az, hogy mind a három csapatrészben bevethető, ezáltal 1 + hely van a rosteren. TE-ként és LB-ként is marginális. A tavalyi szereplését, nem hiszem, hogy bármikor is meg tudja ismételni.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)JayB
A peckers.com szerint Nelson a nyerő :/. Nekem inkább az a tippem, hogy beleszarnak a returner-kérdésbe, és Bush a 6. hét után repül, amikor Harris visszatér.

több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Havner - LionsGergőbácsi
Ja :o
Jól jártak vele.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Hell yeah Packers have re-signed QB Graham Harrell to the practice squad, according to his agent.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Havner - Lions

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Bush talán nem marad sokáig, rajta vagyunk egy returner beszerzésén és szerintem az ő roster helyén képzeljük el. (Hol máshol?)
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát nem vagyok boldog, több okból sem. Egyrészt kifejezetten szimpatikus (volt 😕 ) nekem Havner, és nem tudom hova tenni a cut-ját, főleg Crabtree-ékkel a rosteren. Másrészt pl a returner kérdés, a 2 RB a rosteren (bár gyanítom, hogy ahogy valamelyik cikkben írták, Hall fog labdahordásokat kapni) mind olyan dolog, ami azért bánt nagyon, mert nem érzem a tudatosságot. Nyilván nem megkérdőjelezem a hozzáértésüket, de ilyenkor igazán tarthatnának egy sajtótájékoztatót, és elmesélhetnék nekünk, hogy ez miért alakult így. Hogy miért van egy az utóbbi 2 évben alkalmatlanságát számtalan alkalommal bizonyító CB a rosteren, és miért nincs ott egy sokoldalú (O, D, ST) játékos ott. Tudom, Bush ST-playa. Havner jobb ST-playa. Nem értem, nagyon nem, de remélem, február elejére nem lesz min bánkódnunk, és minden részletet megértünk.

szerk: Barbre és Blackmon valóban IR. bár Blackmont ennyi erővel el is engedhetnénk az utóbbi 2 szezonja alapján. ahogy Barbret is :/

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Egész előszezonban semmit se lehetett hallani Tom Crabtree-ről, most meg fent van a rosteren. Lee se mutatott sokat mégis... :S Nagyon sajnálom Havnert, remélem legalább PS-be marad.kobalu91
Annyit lehetett azért hallani, hogy Lee-val küzdenek a rosterért. Ezek szerint döntetlen lett. 😀
Havner meg azért furcsa, mert egyre többször a D-ben is szerepet kapott.Sanco
Az ST-ben is kiváló munkát végzett volna. Kifejezetten jól jött volna oda az ő fizikálissága.
Még valamikor tavasszal olvastam, több elemző is igazi régimódi "all-round" playernek nevezte.kobalu91
Engem még az se zavart volna ha 5 TE marad rosteren, csak Havner legyen köztük, mert ahogy írtátok talán ő volt a Packers legösszetettebb játékosa, valamint a 3. legjobb ST játékos Bishop és Martin mögött. Én még mindig azt mondom, hogy Busht kellett volna cutolni és Havnernek kellett volna rosteren maradnia, mert Bush nem lesz valami sok időt fent CB-ként, míg Havnernek pedig fontos szerepe lehetett volna a pass D#-ben is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali!
íme az oldalam aki szereti az nfl-t itt a helye légyszi látogassatok ide és ha tetszik regeljetek!
az oldal folyamatosan frissül!
http://nfl-nevelde.mindenkilapja.hu/ még szabad a packers
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egész előszezonban semmit se lehetett hallani Tom Crabtree-ről, most meg fent van a rosteren. Lee se mutatott sokat mégis... :S Nagyon sajnálom Havnert, remélem legalább PS-be marad.kobalu91
Annyit lehetett azért hallani, hogy Lee-val küzdenek a rosterért. Ezek szerint döntetlen lett. 😀
Havner meg azért furcsa, mert egyre többször a D-ben is szerepet kapott.Sanco
Az ST-ben is kiváló munkát végzett volna. Kifejezetten jól jött volna oda az ő fizikálissága.
Még valamikor tavasszal olvastam, több elemző is igazi régimódi "all-round" playernek nevezte.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Egész előszezonban semmit se lehetett hallani Tom Crabtree-ről, most meg fent van a rosteren. Lee se mutatott sokat mégis... :S Nagyon sajnálom Havnert, remélem legalább PS-be marad.kobalu91
Annyit lehetett azért hallani, hogy Lee-val küzdenek a rosterért. Ezek szerint döntetlen lett. 😀
Havner meg azért furcsa, mert egyre többször a D-ben is szerepet kapott.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egész előszezonban semmit se lehetett hallani Tom Crabtree-ről, most meg fent van a rosteren. Lee se mutatott sokat mégis... :S Nagyon sajnálom Havnert, remélem legalább PS-be marad.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Reméljük Shields jelenlétével Bush pályán töltött ideje rendesen megcsappan és kizárólag mint ST player számítunk rá. A practice squadba itteni idő szerint délután 6-tól lehet majd igazolni.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A cutok amikről eddig olvasni lehet:

Barbár (végre...)
Toribio, Talley
Lumpkin
Obiozor
Blackmon :o , Cherry, Dillon
Havner :o :o
EDS, Alex Joseph
Wynn, CampbellGergőbácsi
Blackmon IR, nem cut, legalábbis úgy tudom
Ha már 4 TE, miért nem lehetett Havner? Láttuk, hogy ha kell, FB, ha kell TE, és a keze sem olyan rossz. Ehh.. :mad:
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
A végleges keret:
Offense(26):
QB(2): Aaron Rodgers, Matt Flynn
RB(2): Ryan Grant, Brandon Jackson
FB(3): Korey Hall, John Kuhn, Quinn Johnson
WR(5): Greg Jennings, Donald Driver, James Jones, Jordy Nelson, Brett Swain
TE(4): Jermichael Finley, Donald Lee, Tom Crabtree, Andrew Quarless
OL(10): Chad Clifton, Mark Tauscher, Daryn Colledge, Scott Wells, Jason Spitz, Josh Sitton, T.J. Lang, Nick McDonald, Bryan Bulaga, Marshall Newhouse

Defense(24):
DL(6): B.J. Raji, Ryan Pickett, Cullen Jenkins, Mike Neal, Justin Harrell, C.J. Wilson
OLB(4): Clay Matthews, Brad Jones, Frank Zombo, Brady Poppinga
MLB(4): Nick Barnett, A.J. Hawk, Desmond Bishop, Brandon Chillar
CB(6): Charles Woodson, Tramon Williams, Brandon Underwood, Pat Lee, Sam Shields, Jarrett Bush
S(4): Nick Collins, Morgan Burnett, Charlie Peprah, Derrick Martin

Special Teams(3):
K(1): Tim Masthay
P(1): Mason Crosby
LS(1): Brett Goode

Túl nagy meglepetés nincs benne. Az egy kicsit érdekes, hogy Bush nem tud olyan gyenge lenni, hogy ne legyen bérelt helye a rosteren. 😕
A 3 FB + 4 TE kicsit luxusnak tűnik, bár szerintem Finley már sokkal inkább a 2.WR szerepét fogja betölteni. Nem lepődnék meg, ha több yardot szerezne, mint Jennings-ék.
Ami viszont kicsit aggasztó, az a visszahordás. Blackmont én sem tartottam volna meg, mert a visszafutásokon kívül nem nagyon lehetett használni és annyira nagyot ott sem alkotott, hogy ezért megtartsuk. Jelenleg a KR-nél Brandon Jackson, Sam Shields, Jordy Nelson a sorrend, PR-nél Tramon Williams, Sam Shields, Jordy Nelson. Nelson szerintem a két év alatt bebizonyította, hogy nem alkalmas a feladatra: elég darabos a mozgása, plusz a sebessége is hagy kívánnivalót maga után; Shields: ő elég dinamikus és gyors is, viszont a labdát nem mindig tudja elkapni, ami elég nagy hiba; B.Jackson: 3 év alatt volt két return-je összesen 36 yardért - nem sok; T.Williams: ő jó lehet PR-ernek. Abban reménykedek, hogy Bush helyére föl tudunk szedni egy jó returnert.
Btw azt nem nagyon értem, hogy miért kell a keretszűkítésnél azt közölni az emberkékkel(Havner, Giacomini, Dietrich-Smith) --> sajtóval --> rivális csapatokkal , hogy ha nem tudják őket eltradelni, akkor ki lesznek vágva!? Melyik csapat nem lépne vissza a trade-től, ha 1 órával később ingyen is megkaphatja!? 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Ahogy várható volt: Masthay nyerte a punter battle-t és Bryan lapátra került.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
A cutok amikről eddig olvasni lehet:

Barbár (végre...)
Toribio, Talley
Lumpkin
Obiozor
Blackmon :o , Cherry, Dillon
Havner :o :o
EDS, Alex Joseph
Wynn, CampbellGergőbácsi
Dietrich-Smith-el kapcsolatban nekem az legutolsó még meleg infóm hogy megpróbálunk érte kapni valamit. Amúgy kiváncsi vagyok kivel képzeljük el a visszahordást ha elköszöntünk Chery-től és Blackmontól...JayB
Így van, ezt elfelejtettem beleírni.

returner lehetőség: https://twitter.com/packer_update/status/22997540219

A D-fal lesz az érdekes: Pickett-Raji-Jenkins, eddig ok
aztán 2 rookie (Neal mondjuk ígéretesen csinálta eleddig) és my man Harrell

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
A cutok amikről eddig olvasni lehet:

Barbár (végre...)
Toribio, Talley
Lumpkin
Obiozor
Blackmon :o , Cherry, Dillon
Havner :o :o
EDS, Alex Joseph
Wynn, CampbellGergőbácsi
Dietrich-Smith-el kapcsolatban nekem az legutolsó még meleg infóm hogy megpróbálunk érte kapni valamit. Amúgy kiváncsi vagyok kivel képzeljük el a visszahordást ha elköszöntünk Chery-től és Blackmontól...JayB
Shields?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
A cutok amikről eddig olvasni lehet:

Barbár (végre...)
Toribio, Talley
Lumpkin
Obiozor
Blackmon :o , Cherry, Dillon
Havner :o :o
EDS, Alex Joseph
Wynn, CampbellGergőbácsi
Dietrich-Smith-el kapcsolatban nekem az legutolsó még meleg infóm hogy megpróbálunk érte kapni valamit. Amúgy kiváncsi vagyok kivel képzeljük el a visszahordást ha elköszöntünk Chery-től és Blackmontól...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
A cutok amikről eddig olvasni lehet:

Barbár (végre...)
Toribio, Talley
Lumpkin
Obiozor
Blackmon :o , Cherry, Dillon
Havner :o :o
EDS, Alex Joseph
Wynn, Campbell

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
CB: Bush 😊
Gergőbácsi
Szerintem szinte biztos, hogy rosteren lesz, mert csinált egy INT-t ami miatt megint be fog kerülni az 53-ba.
több mint 13 éve
Black Levander 31 — Packers fan
Az NFL.com szakértői megtippelték a következő szezon eredményeit
http://www.nfl.com/kickoff/story/09000d5d81a35e90/article/packers-unanimously-picked-to-reach-super-bowl-xlv?module=HP_cp2

Hát nem kicsit vagyunk túlhypeolva :/
NFC title game: Packers over Cowboys, Packers over Cowboys, Packers over Cowboys, Packers over Saints, Packers over Saints, Packers over Saints, Packers over Cowboys

Mindenki a Super Bowlba vár minket. Nagyon durva.

több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Nálam így nézz ki a dolog:

QB: Rodgers, Flynn
HB: Grant, Jackson, Lumpkin
FB: Kuhn, Hall, Johnson
TE: Finley, Lee, Havner, Quarless,
WR: Jennings, Driver, Jones, Nelson, Swain
O-LINE: Clifton, Colledge, Wells, Sitton, Tauscher, Bulaga, Lang, Spitz, Dietrich-Smith

D-LINE: Raji, Pickett, Jenkins, Neal, Wynn, Harrell
ILB: Barnett, Hawk, Bishop, Chillar
OLB: Matthews, Jones, Zombo, Poppinga
CB: Woodson, Williams, Shields, Underwood, Lee,
S: Collins, Burnett, Martin, Peprah, Blackmon

K: Crosby
P: Masthay
LS: Goode

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
Egy utolsó 53 tipp


QB: Rodgers, Flynn
HB: Grant, Jackson, Lumpkin
FB: Kuhn, Hall, Johnson
TE: Finley, Lee, Quarless, Havner
WR: Jennings, Driver, Jones, Nelson, Cherry
LT: Clifton, Bulaga
LG: Colledge, Dietrich-Smith
C: Wells, Spitz
RG: Sitton, Newhouse
RT: Tauscher, Lang

NT: Raji, Toribio
DE: Jenkins, Pickett, Neal, Harrell
ILB: Barnett, Hawk, Bishop, Chillar
OLB: Matthews, Jones, Zombo, Poppinga
CB: Woodson, Williams, Underwood, Shields, Lee
S: Collins, Burnett, Martin, Peprah, Blackmon

K: Crosby
P: Masthay

PS:
QB G. Harrell
TE Crabtree
G McDonald
LB Obiozor (ha lehet még)
DE CJ Wilson
T Campbell
WR Chastin West
LB Alex JosephJayB
korrekt tippnek tűnik, nekem csak a 3 FB, 4 TE tűnik megint durvának. ezt úgy mondom, hogy nem feltétlenül tudok jobbat, mert így vannak rosteren a legjobbak, de akkor is borzasztó soknak tűnik. esetleg még Swainre gondolok, hogy talán ott lehet..Szobi22
Swainen nagyon gondolkodtam de Chery-nek a return miatt szavaztam bizalmat, nem láttam még a meccset de Swain 100+ yardjával megcsinálta magának a rostert. Wilson-ról azt mondják hogy nagyon nyers, 1 év PS szükséges neki.