Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.youtube.com/watch?v=mi53x_Xz-TA

csak azt remélem, hogy ezzel rosteren van 😊

amúgy akárhogy is, ez az eredmény arra biztos jó, hogy önbizalmat ad(persze ha kell valakinek).

több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
A 3. negyed végéig láttam a meccset, addig nagyon tetszett a csapat a játéka, most nézem ,hogy a 4. negyedben még egy punt ret TD is sikerült. Ha ezt a játékot hozza az offense, defense és a speciel team is a szezonban, akkor sztem nem lehet gond a playoffba kerüléssel. Zombo ezzel a meccsel szerintem biztos roster tag. Azzal midnenképp kéne csinálni valamit, hogy ne Williams, hanem Woodson fogja az elsőszámú WR-t, mert ma nagyon csúnyán megverte Tramont Wayne.
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na egész jó kis meccs volt ez legalábbis az a 60-70% amit láttam belőle el-el alvás miatt. Az ST meglepően jó volt. Rodgers talán kicsit szolidabb volt a megszokottnál helyette Flynn tűnt végre jónak. Na és persze G. Harrell 4/5 68 yard 😛JayB
igen, már szedem is lefelé 😊. Végre az ST is mutatott már valamit!

Zombo for MVP 😂

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Na egész jó kis meccs volt ez legalábbis az a 60-70% amit láttam belőle el-el alvás miatt. Az ST meglepően jó volt. Rodgers talán kicsit szolidabb volt a megszokottnál helyette Flynn tűnt végre jónak. Na és persze G. Harrell 4/5 68 yard 😛
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Asszem egyedülálló anyáknak adja a zsetont.JayB
Nah ez nem rossz.
Akkor a Cromartie családok jól járnak.Bébé
egy esetleges jets - packers meccsen Cromartie hagyná, hogy minden Jennings felé szálló labdából catch legyen, hátha csökkenne kicsit a gyerektartásdíj az ezerdollárok hatására..brk
lesz is a regularban 😊
gameplan: throw to Gregorious, help Cromartie :cool:

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Igen, elképzelem a kis árvákat, ahogy szurkolnak Jenningsnek minden Packers meccsen.tenorx
Asszem egyedülálló anyáknak adja a zsetont.JayB
Nah ez nem rossz.
Akkor a Cromartie családok jól járnak.Bébé
egy esetleges jets - packers meccsen Cromartie hagyná, hogy minden Jennings felé szálló labdából catch legyen, hátha csökkenne kicsit a gyerektartásdíj az ezerdollárok hatására.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igen, elképzelem a kis árvákat, ahogy szurkolnak Jenningsnek minden Packers meccsen.tenorx
Asszem egyedülálló anyáknak adja a zsetont.JayB
Nah ez nem rossz.
Akkor a Cromartie családok jól járnak.Bébé
Ja igen, a múlt hetii Hard Knocksban sikerült 5 percig sorolnia a gyerekeit 😀 Adhatja rögtön Cromartienak is.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ilyenkor elég ciki egy end-zone drop.Bébé
Igen, elképzelem a kis árvákat, ahogy szurkolnak Jenningsnek minden Packers meccsen.tenorx
Asszem egyedülálló anyáknak adja a zsetont.JayB
Nah ez nem rossz.
Akkor a Cromartie családok jól járnak.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Lehetne többet is 😛 De azért szép gesztus.tenorx
Ilyenkor elég ciki egy end-zone drop.Bébé
Igen, elképzelem a kis árvákat, ahogy szurkolnak Jenningsnek minden Packers meccsen.tenorx
Asszem egyedülálló anyáknak adja a zsetont.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az megvan hogy Jennings minden egyes TD catch után 1000 dollárt adományoz jótékony célra?JayB
Lehetne többet is 😛 De azért szép gesztus.tenorx
Ilyenkor elég ciki egy end-zone drop.Bébé
Igen, elképzelem a kis árvákat, ahogy szurkolnak Jenningsnek minden Packers meccsen.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Az megvan hogy Jennings minden egyes TD catch után 1000 dollárt adományoz jótékony célra?JayB
Lehetne többet is 😛 De azért szép gesztus.tenorx
Ilyenkor elég ciki egy end-zone drop.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az megvan hogy Jennings minden egyes TD catch után 1000 dollárt adományoz jótékony célra?JayB
Lehetne többet is 😛 De azért szép gesztus.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
jaj valamit csinálok a neveddelharomt
😊 először mikor erre a fórumoldalra irányítottál nem tudtam belépni, aztán láttam a ";@ˇ^%/"-t a nevemben. 😀
Köszönöm a javítást!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Az megvan hogy Jennings minden egyes TD catch után 1000 dollárt adományoz jótékony célra?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jaj valamit csinálok a neveddel
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 677 — Packers Suicide Squad
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy minek erőltetnek egy olyan KR/PR-t, aki nem tudja elkapni/elejti a labdát? Shields már a draft előtt megmondta, hogy inkább gunner szeretne lenni, esetleg dime/nickel cb. A campben állítólag egészen jó volt nickelbackként, több INT-je volt, többet vissza is vitt TDre, viszont ott sem tudta rendesen beszedni a puntokat/kirúgásokat.TyR
Valszeg ugyanaz az indok amiért még ittvan Bush, Barbre, Crosby és társaik. McCarthyék nehezen látják be ha nem megy valami.JayB
Szerintem ők is kezdik lassan hanyagolni ezt a Shields mint returner ügyet. Rossz kezei vannak, ezt mindig is tudtuk, Miamiban sem véletlen képezték ét WR-ből CB-nek.
A Browns ellen kezdettől fogva őt erőltettük PR és KR poszton is, mivel Blackmon nem játszott. Az elejtett punt mellet azokból sem lett szinte semmi amit elkapott, gyorsaság ide vagy oda (mondjuk ez részben az egész ST hibája).
A Seahawks ellen már Blackmon is volt, az ő PR posztja elég biztos, KR-ben meg Brandon Jackson/Jordy Nelson. Shieldset csak egy punthoz állították oda, nem tudta elkapni.
Szvsz a Colts ellen még kap egy utolsó lehetőséget, ha azzal sem tud élni, akkor ejtjük ezt a projectet.Black Levander
Nickel CB-ként kaphat lehetőséget Manning & Co. ellen. Kíváncsi leszek.
http://www.espnmilwaukee.com/includes/news_items/40/news_items_more.php?id=4226§ion_id=40

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Rich Eisen "szerelmeskedik" Áronnal,miért jó ő a fantasy csapatába. Ja, és Favre-val is zaklatja.
http://www.nfl.com/videos/nfl-player-interviews/09000d5d81a035c7/Fantasy-hype-What-does-Rodgers-think?module=HP_headlines
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
volt egy -4 yardos sack is rajta statisztikából ítélve 😛.brk
Na megnéztem a meccset, ez a térdelésből jött össze merthogy kib*szott pengén managelte a végét 😛
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy minek erőltetnek egy olyan KR/PR-t, aki nem tudja elkapni/elejti a labdát? Shields már a draft előtt megmondta, hogy inkább gunner szeretne lenni, esetleg dime/nickel cb. A campben állítólag egészen jó volt nickelbackként, több INT-je volt, többet vissza is vitt TDre, viszont ott sem tudta rendesen beszedni a puntokat/kirúgásokat.TyR
Ahogy a linkelt elemzésben is van, valószínűleg többet tud tenni, mint gunner, ahogy azt a múlt héten is tette a Seahawks ellen.
...."and can help immediately as a gunner covering punts, which he showed against Seattle last week."

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Black Levander 31 — Packers fan
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy minek erőltetnek egy olyan KR/PR-t, aki nem tudja elkapni/elejti a labdát? Shields már a draft előtt megmondta, hogy inkább gunner szeretne lenni, esetleg dime/nickel cb. A campben állítólag egészen jó volt nickelbackként, több INT-je volt, többet vissza is vitt TDre, viszont ott sem tudta rendesen beszedni a puntokat/kirúgásokat.TyR
Valszeg ugyanaz az indok amiért még ittvan Bush, Barbre, Crosby és társaik. McCarthyék nehezen látják be ha nem megy valami.JayB
Szerintem ők is kezdik lassan hanyagolni ezt a Shields mint returner ügyet. Rossz kezei vannak, ezt mindig is tudtuk, Miamiban sem véletlen képezték ét WR-ből CB-nek.
A Browns ellen kezdettől fogva őt erőltettük PR és KR poszton is, mivel Blackmon nem játszott. Az elejtett punt mellet azokból sem lett szinte semmi amit elkapott, gyorsaság ide vagy oda (mondjuk ez részben az egész ST hibája).
A Seahawks ellen már Blackmon is volt, az ő PR posztja elég biztos, KR-ben meg Brandon Jackson/Jordy Nelson. Shieldset csak egy punthoz állították oda, nem tudta elkapni.
Szvsz a Colts ellen még kap egy utolsó lehetőséget, ha azzal sem tud élni, akkor ejtjük ezt a projectet.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy minek erőltetnek egy olyan KR/PR-t, aki nem tudja elkapni/elejti a labdát? Shields már a draft előtt megmondta, hogy inkább gunner szeretne lenni, esetleg dime/nickel cb. A campben állítólag egészen jó volt nickelbackként, több INT-je volt, többet vissza is vitt TDre, viszont ott sem tudta rendesen beszedni a puntokat/kirúgásokat.TyR
Valszeg ugyanaz az indok amiért még ittvan Bush, Barbre, Crosby és társaik. McCarthyék nehezen látják be ha nem megy valami.
több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy minek erőltetnek egy olyan KR/PR-t, aki nem tudja elkapni/elejti a labdát? Shields már a draft előtt megmondta, hogy inkább gunner szeretne lenni, esetleg dime/nickel cb. A campben állítólag egészen jó volt nickelbackként, több INT-je volt, többet vissza is vitt TDre, viszont ott sem tudta rendesen beszedni a puntokat/kirúgásokat.
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Egy kis előretekintés posztonkénti elemzéssel:
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20100823/PKR01/100823157/Analysis-Zombo-has-decent-shot-at-making-rosterv-tomi
valami más avatart nem tudnál szerezni? 😊Hurka
Csak a Te kedvedért Mr. Unlike! 😛 😂

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Egy kis előretekintés posztonkénti elemzéssel:
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20100823/PKR01/100823157/Analysis-Zombo-has-decent-shot-at-making-rosterv-tomi
valami más avatart nem tudnál szerezni? 😊
köszönöm szépen
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Egy kis előretekintés posztonkénti elemzéssel:
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20100823/PKR01/100823157/Analysis-Zombo-has-decent-shot-at-making-roster

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga