Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy minek erőltetnek egy olyan KR/PR-t, aki nem tudja elkapni/elejti a labdát? Shields már a draft előtt megmondta, hogy inkább gunner szeretne lenni, esetleg dime/nickel cb. A campben állítólag egészen jó volt nickelbackként, több INT-je volt, többet vissza is vitt TDre, viszont ott sem tudta rendesen beszedni a puntokat/kirúgásokat.
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Egy kis előretekintés posztonkénti elemzéssel:
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20100823/PKR01/100823157/Analysis-Zombo-has-decent-shot-at-making-rosterv-tomi
valami más avatart nem tudnál szerezni? 😊Hurka
Csak a Te kedvedért Mr. Unlike! 😛 😂

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Egy kis előretekintés posztonkénti elemzéssel:
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20100823/PKR01/100823157/Analysis-Zombo-has-decent-shot-at-making-rosterv-tomi
valami más avatart nem tudnál szerezni? 😊
köszönöm szépen
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Egy kis előretekintés posztonkénti elemzéssel:
http://packersnews.greenbaypressgazette.com/article/20100823/PKR01/100823157/Analysis-Zombo-has-decent-shot-at-making-roster

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
...Sanco
köszi, hát hajrá, ha elkészül kíváncsi leszek 😊.brk
Nem mostanában lesz, de majd igyekszem!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...Sanco
köszi, hát hajrá, ha elkészül kíváncsi leszek 😊
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
....brk
Kicsit OFF, bár Green Bay.
Jó ez a sig!
Én is akartam csinálni egyet a következő képekből:, de még csak az ötletig és az alapképekig jutottam el. 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jelentem TYT-n fent van a meccs, már le is jött.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
csináljuk meg, hogy én legyek az első Packers fan/ akárki a fórumon, aki összehozza a 100 dislikeot 😛Hurka
én segítettem neked 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
csináljuk meg, hogy én legyek az első Packers fan/ akárki a fórumon, aki összehozza a 100 dislikeot 😛
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛juhi
Vaaagy, ha fent lesz TYT-n, meglátom, hogy kivágjam e a file-ból azt a pár snap-et.LN
Köszi de nem kell fáradoznod, leszedem az egészet, van még pár arc akire azért kiváncsi vagyok.juhi
😊

Rendicsek
Mondjuk még nem láttam fent.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛juhi
Vaaagy, ha fent lesz TYT-n, meglátom, hogy kivágjam e a file-ból azt a pár snap-et.LN
Köszi de nem kell fáradoznod, leszedem az egészet, van még pár arc akire azért kiváncsi vagyok.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
volt egy -4 yardos sack is rajta statisztikából ítélve 😛
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛juhi
Vaaagy, ha fent lesz TYT-n, meglátom, hogy kivágjam e a file-ból azt a pár snap-et.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛juhi
mindössze egyetlen passzáért letöltenéd az egész meccset? 😛Hurka
Volt neki még 3 scrambleje is 😛
több mint 13 éve
KGB 79
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛juhi
mindössze egyetlen passzáért letöltenéd az egész meccset? 😛Hurka
sikeres volt a passz, juhi én letölteném a helyedben😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛juhi
mindössze egyetlen passzáért letöltenéd az egész meccset? 😛Hurka
ilyen az igazi fan 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛juhi
mindössze egyetlen passzáért letöltenéd az egész meccset? 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Aki ír pár mondatot G. Harrel pályán töltött pár snapjéről az megspórol nekem 2 gigányi letöltési adatforgalmat 😛
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nahát nahát, üdv minden Packert az új fórumban 😊
és akkor ON: szvsz nem lesz ligaelső idén a D#, vhogy nem látom bennük azt, mint tavaly (tudom preseason meg minden), de az O, az félelmetes. Rodgers és Jennings közt nagyon működik a kémia, plusz Finleyt is rendszeresen játékba vonja Áron. bíztató 😊
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Na akkor mint Packers szurkoló felavatom az új fórumot 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-