Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Clifton sem egészséges teljesen, a Bills védelme meg talán nem olyan erős, hogy probléma legyen, az öregeknek kockáztatni kelljen.LN
Láttuk tavaly mi lett a lenézésből a Tampa elleni meccsen 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Basszus!
Közben tették ki az oldalra a hírt, miközben kérdeztem. Szép lesz az évünk.
De hogy egy kicsit pozitívak legyünk, nézhetjük így is: Áron legalább a mennyekbe emelkedhet...Toomy
így pont hogy nem fog, Grant nem tudja levenni a terhet a válláról, -> túl sokat kell passzolni, és kevesebb TD is születhet.kobalu91
Viszont ha megteszi... Így most passzjátékkal kell majd a futójátékot megalapoznunk. Viszont szerintem adjunk esély a cserének is, hiszen nem tudhatjuk, hogy ő milyen teljesítményre lesz képes a szezonban.
Grant impozáns statisztikái azért is lehettek ilyenek, mert egyedül őt "futtattuk" 😊
Szóval kíváncsi vagyokToomy
Eddig is a passzjáték alapozta meg a futást, ez nem változik.
Max a gyorsan előre egyenesen futó Grant helyett egy kicsit talán lassabb, remélem mozgékonyabb Jackson fog futkosni. 😊
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Bills ellen Bulaga lesz az LG, Colledge sérült.
Lehet futunk akkor sikeresen balra is?


Szívesen megnéznék a Bills ellen egy

Bulaga - McDonald - Wells - Sitton - Lang falat.

Clifton sem egészséges teljesen, a Bills védelme meg talán nem olyan erős, hogy probléma legyen, az öregeknek kockáztatni kelljen.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Lynch normalizálódott vmennyire? ha jól tudom, élete formájában volt preseasonban, plusz nagyon kéne egy futó, Hawk meg... 😕 nem tud megbarátkozni ezzel a 3-4el....brk
Lynch egy retardált idióta és valszeg az is marad amig nem találják fel az agyimplantációt de jó játékos, nagy upgrade lenne.JayB
ha Lynch, akkor csakis ez juthat mindenkinek eszébe 😀 http://www.youtube.com/watch?v=UqMsT_2teus
ha csak a tudását nézzük, top10 futó, de ahogy te is írtad, az esze miatt nem viszi semmire
mondjuk, hogy miért pont a Bills elleni meccs előtt merül ez fel, azt nem értem 😊 koncentráljunk inkább a hétvégi meccsre, mint erre a pletykára
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hawk???????????!!!!!!!!!!!!
Na neeeeeeee!!!!!!!!!! Mi lesz így a szőke rocker duóval?????? 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Out for season

Állítólag már rá is mozdultunk Dimitri Nance RB-re aki a Falcons PS-ben tevékenykedik.. 😐JayB
Basszus!
Közben tették ki az oldalra a hírt, miközben kérdeztem. Szép lesz az évünk.
De hogy egy kicsit pozitívak legyünk, nézhetjük így is: Áron legalább a mennyekbe emelkedhet...Toomy
így pont hogy nem fog, Grant nem tudja levenni a terhet a válláról, -> túl sokat kell passzolni, és kevesebb TD is születhet.kobalu91
Viszont ha megteszi... Így most passzjátékkal kell majd a futójátékot megalapoznunk. Viszont szerintem adjunk esély a cserének is, hiszen nem tudhatjuk, hogy ő milyen teljesítményre lesz képes a szezonban.
Grant impozáns statisztikái azért is lehettek ilyenek, mert egyedül őt "futtattuk" 😊
Szóval kíváncsi vagyok
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matthews egy igazi hellraiser... tavaly is már látszott, hogy pokoli lesz, de idén minden megmozdulását árgus szemekkel figyelem. Egy fenomén.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Lynch normalizálódott vmennyire? ha jól tudom, élete formájában volt preseasonban, plusz nagyon kéne egy futó, Hawk meg... 😕 nem tud megbarátkozni ezzel a 3-4el....brk
Lynch egy retardált idióta és valszeg az is marad amig nem találják fel az agyimplantációt de jó játékos, nagy upgrade lenne.
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Lynch normalizálódott vmennyire? ha jól tudom, élete formájában volt preseasonban, plusz nagyon kéne egy futó, Hawk meg... 😕 nem tud megbarátkozni ezzel a 3-4el...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Kinti oldalakon azt pedzegetik hogy létrejöhet egy Hawk-Lynch trade. Hawk egyetlen snapet sem töltött pályán múlthéten és gyakorlatilag trade blockon van. Nekem tetszene ha létrejönne az ex California backfield 😊 Thompson állítólag őt akarta húzni Justin Harrell helyett de elvitték így jött második körben Jackson.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Egyes források szerint Willie Parker is szóban forgott, isten tudja miért nem őt hoztuk. Ja meg Robert Francoist kivágtuk PS-ből, egyelőre nemjött senki helyette.JayB
Újra telljes a PS, Josh Gordy rookie CB érkezett, a Central Michiganre járt, a Jacksonville cutolta a TC végén.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát Grant nagyon hiányozni fog.Borzasztóan sajnálom 😕 sajnos ez is vele jár...
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Ennyit találtam:
Nance is considered a tough runner inside. At his pro day in March, he ran the 40-yard dash in 4.63 seconds, registered a 33-inch vertical jump, 9 feet 6 inches in the broad jump and 19 reps in the bench press. He was not drafted, and the Falcons signed him as free agent.

Nance was the leading rusher for two straight years at Arizona State and as a senior rushed for 795 yards and six touchdowns, earning honorable mention All-Pac-10 honors.

At Trinity High School, he was one of only two players in Texas 5A football history (the other was current Cincinnati Bengals running back Cedric Benson) to rush for more than 3,000 yards in a season. He had 3,173 yards and 41 touchdowns.

Itt egy kb. 30 yardos futása 7:04-nél:
http://www.youtube.com/watch?v=UiQeHMJyKW0

Egy másik futás, a Stanford ellen, 0:35-nél
http://www.youtube.com/watch?v=W7ZIUmzpYXc

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Egyes források szerint Willie Parker is szóban forgott, isten tudja miért nem őt hoztuk. Ja meg Robert Francoist kivágtuk PS-ből, egyelőre nemjött senki helyette.
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Most tweetelte Grant:
Guess everyone has heard the news..frustrating, disappointing, all the normal emotions..there was a chance with surgery that I come back...
This season but I would miss too many weeks and put the team in a bind roster wise..kobalu91
Sajnálom nagyon. Nem az a tipikus sztárfutó de amit rábíznak azt biztosan végrehajtja, ilyen passzjáték mellé pontosan egy Ryan Grant kellet a kőkemény és labdabiztos stílusával. Jackson táncikálósabb ami szerintem nekünk kevésbé kedvez, Grant nyílegyenesen megtámadta a lyukat és seggrefejelt mindenkit, soha nem állították meg minuszban, 1-2 yardot mindig hozott. Tudom hogy nem a legnépszerrűbb packer errefelé de én sose értettem miért 😛JayB
Sajnálom én is nagyon, nagy érvágás, főleg hogy Jackson elég sérüléken yvolt eddig. Hátha majd most megmutatja.
Amúgy igazad van, ebbe a csapatba szinte tökéletesen azt a futójátékot hozta, ami szükséges.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Most tweetelte Grant:
Guess everyone has heard the news..frustrating, disappointing, all the normal emotions..there was a chance with surgery that I come back...
This season but I would miss too many weeks and put the team in a bind roster wise..kobalu91
Sajnálom nagyon. Nem az a tipikus sztárfutó de amit rábíznak azt biztosan végrehajtja, ilyen passzjáték mellé pontosan egy Ryan Grant kellet a kőkemény és labdabiztos stílusával. Jackson táncikálósabb ami szerintem nekünk kevésbé kedvez, Grant nyílegyenesen megtámadta a lyukat és seggrefejelt mindenkit, soha nem állították meg minuszban, 1-2 yardot mindig hozott. Tudom hogy nem a legnépszerrűbb packer errefelé de én sose értettem miért 😛
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Most tweetelte Grant:
Guess everyone has heard the news..frustrating, disappointing, all the normal emotions..there was a chance with surgery that I come back...
This season but I would miss too many weeks and put the team in a bind roster wise..
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Dimitri Nance jön a Falcons PS-ből, UDFA az Arizona State-ről.JayB
tavaly is néztem az NCAA-t rendszeresen ,de nem is hallottam még a nevéről...Hurka
east west shrine game résztvevő volt.
nem voltak tőle elragadtatva.
de a preszezonban jól mozgott, láttam kétszer.Höri
21 carry 51 yard az valóban kiemelkedő 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
óó basszus, akkor B-Jacknek kell megoldania mindent, és Starksra is nagyobb feladat hárul
akkor godnolom felhozzuk James Johnsont a PS-ből vagy nem tomHurka
Dimitri Nance jön a Falcons PS-ből, UDFA az Arizona State-ről.JayB
tavaly is néztem az NCAA-t rendszeresen ,de nem is hallottam még a nevéről...Hurka
east west shrine game résztvevő volt.
nem voltak tőle elragadtatva.
de a preszezonban jól mozgott, láttam kétszer.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem tudtam mi jöhet még ezen a szuper héten :/,...gamerkr
óó basszus, akkor B-Jacknek kell megoldania mindent, és Starksra is nagyobb feladat hárul
akkor godnolom felhozzuk James Johnsont a PS-ből vagy nem tomHurka
Dimitri Nance jön a Falcons PS-ből, UDFA az Arizona State-ről.JayB
tavaly is néztem az NCAA-t rendszeresen ,de nem is hallottam még a nevéről...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
bréking nyúz: out for season

nfl.comon olvastamkonqueror
nem tudtam mi jöhet még ezen a szuper héten :/,...gamerkr
óó basszus, akkor B-Jacknek kell megoldania mindent, és Starksra is nagyobb feladat hárul
akkor godnolom felhozzuk James Johnsont a PS-ből vagy nem tomHurka
Dimitri Nance jön a Falcons PS-ből, UDFA az Arizona State-ről.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Basszus!
Közben tették ki az oldalra a hírt, miközben kérdeztem. Szép lesz az évünk.
De hogy egy kicsit pozitívak legyünk, nézhetjük így is: Áron legalább a mennyekbe emelkedhet...Toomy
így pont hogy nem fog, Grant nem tudja levenni a terhet a válláról, -> túl sokat kell passzolni, és kevesebb TD is születhet.kobalu91
Szerintem sok változás nem lesz a gameplan-ban. Eddig is Rodgers nyitott utat a passzaival a futásnak, nem pedig fordítva. Így legalább megtudhatjuk, hogy mit tud Jackson valójában.

óó basszus, akkor B-Jacknek kell megoldania mindent, és Starksra is nagyobb feladat hárul
akkor godnolom felhozzuk James Johnsont a PS-ből vagy nem tomHurka
Remélem a 7.hétre egészséges lesz Starks. Nagyon nagy segítség lehet ha végigbírja a szezont.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nehogymár ilyen komoly legyen Grant sérülése 😕 Hatalmas érvágás.JayB
bréking nyúz: out for season

nfl.comon olvastamkonqueror
nem tudtam mi jöhet még ezen a szuper héten :/,...gamerkr
óó basszus, akkor B-Jacknek kell megoldania mindent, és Starksra is nagyobb feladat hárul
akkor godnolom felhozzuk James Johnsont a PS-ből vagy nem tom
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Akkor inkább így fogalmaznék: igen-igen meggyőző, mert amikor Áronnál a labda, mindig ott van a levegőben, hogy valami bazi nagyot fognak alkotni a srácok.
Persze. A statisztikában az a két interception nem az állításomat támasztja alá, de... Ez pont olyan, mint a védelemben Matthews. Lehet, hogy nem ér oda mindig, de tudod mire képes és mindig ott lóg a levegőben, hogy nagyot fog alkotni a következő play-ben.

Egyébként tudtok valamit Grant-ről?Toomy
Out for season

Állítólag már rá is mozdultunk Dimitri Nance RB-re aki a Falcons PS-ben tevékenykedik.. 😐JayB
Basszus!
Közben tették ki az oldalra a hírt, miközben kérdeztem. Szép lesz az évünk.
De hogy egy kicsit pozitívak legyünk, nézhetjük így is: Áron legalább a mennyekbe emelkedhet...Toomy
így pont hogy nem fog, Grant nem tudja levenni a terhet a válláról, -> túl sokat kell passzolni, és kevesebb TD is születhet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de hülye vagyok

Toomy: passzjátékunk zseniális? igen, az, de ezt nem annyira ezen a meccsen mutatta meg RodgersHurka
Akkor inkább így fogalmaznék: igen-igen meggyőző, mert amikor Áronnál a labda, mindig ott van a levegőben, hogy valami bazi nagyot fognak alkotni a srácok.
Persze. A statisztikában az a két interception nem az állításomat támasztja alá, de... Ez pont olyan, mint a védelemben Matthews. Lehet, hogy nem ér oda mindig, de tudod mire képes és mindig ott lóg a levegőben, hogy nagyot fog alkotni a következő play-ben.

Egyébként tudtok valamit Grant-ről?Toomy
Out for season

Állítólag már rá is mozdultunk Dimitri Nance RB-re aki a Falcons PS-ben tevékenykedik.. 😐JayB
Basszus!
Közben tették ki az oldalra a hírt, miközben kérdeztem. Szép lesz az évünk.
De hogy egy kicsit pozitívak legyünk, nézhetjük így is: Áron legalább a mennyekbe emelkedhet...