Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Önmagunkat vertük meg, s bár nem volt az a rettegett Bears offense, az érdem kijár nekik, éltek az általunk adott lehetőségekkel. Gratula nekik.
Ennyi büntit, pffff
Egy pozitívum azért talán akad - az O messze nincs még a topon, egyelőre. Így is versenyképesek vagyunk. Jó lesz majd, amikor klikkel minden támadásban.
Remélem hogy mindenki a csapat táján jól magába néz.
Úgy érzem, ez a vereség jókor jött, hasznára válik majd a csapatnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
igengamerkr
nem, magyarral 😛 (legalábbis múlt héten úgy nyomták)Szobi22
Most is magyarral van kiírva basszusanfernee
a mostani szinvonalnál be kell látni hogy jobb, élvezhetőbb az amerikai sajnos...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
igengamerkr
nem, magyarral 😛 (legalábbis múlt héten úgy nyomták)Szobi22
Most is magyarral van kiírva basszusanfernee
azzal lesz tuti, csak nem tudok olvasni :/

több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Amúgy eredeti kommentárral nyomja a sporttv a MNF-okat?Gergőbácsi
igengamerkr
nem, magyarral 😛 (legalábbis múlt héten úgy nyomták)Szobi22
Most is magyarral van kiírva basszus

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Pont hogy csak a FANTASYd-ben... 😀

Jó szurkolást és bears győzelmet estére 😛davemayer
Amúgy eredeti kommentárral nyomja a sporttv a MNF-okat?Gergőbácsi
igengamerkr
nem, magyarral 😛 (legalábbis múlt héten úgy nyomták)

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na végre megint GameDay 😊

Ha Bears akkor Jennings TD 😀, bár Finley is nyithat touchdownal felőlem 😛. Félek, hogy sok pont lesz, aztán az adok-kapokból megint nem mi jövünk ki jól. Pláne, a SportTV adja a meccset, előző évben, ha képernyőn voltunk egy meccsünket sem sikerült megnyerni, bár a Phili meccs úgy tűnik megtörte ezt az átkot 😊

Áron, Finley, Driver, B.Jackson nálam van fantasyban, előre srácok!gamerkr
Pont hogy csak a FANTASYd-ben... 😀

Jó szurkolást és bears győzelmet estére 😛davemayer
Amúgy eredeti kommentárral nyomja a sporttv a MNF-okat?Gergőbácsi
szerk.. (mármint magyarral persze) 😀

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 688 — Packers Suicide Squad
Na végre megint GameDay 😊

Ha Bears akkor Jennings TD 😀, bár Finley is nyithat touchdownal felőlem 😛. Félek, hogy sok pont lesz, aztán az adok-kapokból megint nem mi jövünk ki jól. Pláne, a SportTV adja a meccset, előző évben, ha képernyőn voltunk egy meccsünket sem sikerült megnyerni, bár a Phili meccs úgy tűnik megtörte ezt az átkot 😊

Áron, Finley, Driver, B.Jackson nálam van fantasyban, előre srácok!gamerkr
Pont hogy csak a FANTASYd-ben... 😀

Jó szurkolást és bears győzelmet estére 😛davemayer
nálam is pont ők vannak bent a Packből 😂 plusz még a Packers D
kíváncsi vagyok, Capers hogy alkalmazkodik majd Martzhoz, kevesebb lesz-e a blitz. Az biztos, hogy a secondary próbára lesz téve, de bízom a srácokban. Támadásban pedig kulcs lesz, hogy Pepperst mennyire tudjuk megfogni, kezdő lesz-e (ha igen végigtolja-e) Clifton, vagy Bulaga-Lang baloldal lesz (mert nemrég még Colledge térde is sérült volt).
Elég jó, izgalmas meccseket játszunk általában a Macikkal, remélem hozzuk amit tudunk, akkor bármi lehet. Ahogy Jay-b is mondta, valószínű, hogy sok yardot benyalunk, a lényeg azonban, hogy pontokból minél kevesebbet. Ráadásként egy kicsit fejlődő futójáték felüdülés lenne.
Jó lenne ha sikerülne felébrednem. Amúgy eredeti kommentárral nyomja a sporttv a MNF-okat?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 340 — "Grammar maci"
Na végre megint GameDay 😊

Ha Bears akkor Jennings TD 😀, bár Finley is nyithat touchdownal felőlem 😛. Félek, hogy sok pont lesz, aztán az adok-kapokból megint nem mi jövünk ki jól. Pláne, a SportTV adja a meccset, előző évben, ha képernyőn voltunk egy meccsünket sem sikerült megnyerni, bár a Phili meccs úgy tűnik megtörte ezt az átkot 😊

Áron, Finley, Driver, B.Jackson nálam van fantasyban, előre srácok!gamerkr
Pont hogy csak a FANTASYd-ben... 😀

Jó szurkolást és bears győzelmet estére 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 241 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na végre megint GameDay 😊

Ha Bears akkor Jennings TD 😀, bár Finley is nyithat touchdownal felőlem 😛. Félek, hogy sok pont lesz, aztán az adok-kapokból megint nem mi jövünk ki jól. Pláne, a SportTV adja a meccset, előző évben, ha képernyőn voltunk egy meccsünket sem sikerült megnyerni, bár a Phili meccs úgy tűnik megtörte ezt az átkot 😊

Áron, Finley, Driver, B.Jackson nálam van fantasyban, előre srácok!

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Matthews szeret állatokra vadászni 😀 Idén szedett már le sast, bivalyt, most meg medvét akar 😀kobalu91
fog 😉

Nagyon várom ezt a meccset, mert fogalmam sincs, milyen ez a Bears, azt viszont tudom, hogy mi elég jók vagyunk. tudom, hogy még odébb van, de tűkön ülök. és egyre valószínűbbnek érzem, hogy Bulaga kezd LT-ben.Szobi22
Én megnéztem a Cowboys elleni meccsüket. Az O-line a tavalyinál sokkal jobb, sokszor megkergették Cutler-t, de összeségében nem dolgozott rosszul a fal. Mindenképpen nagy nyomás kellene Cutler-re, de közben nagyon kéne figyelni a screenekre. A másik dolog ami inkább aggasztó volt: Peppers iszonyat nagy tüzzel játszott, én évek óta nem láttam így játszani. Sokszor cserélgetett oldalt. Bulaga-t nem féltem ellene, ha ő kezd, de akárhányszor a másik oldalra áll fel az Tauscher-nek nagy kihívás lesz.v-tomi
Most találkozunk először komoly irányítóval, most kiderül mire jó a secondary Shields-el és Burnettel. Kicsit tartok Cutlertől és a Martz offensetől, nyeljük majd a yardokat biztos. Kelleni fog nagyon egy tavalyi "sharpe" Rodgers hogy tartsuk a lépést.
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Ha dob még 2 zsákot Cutler-re a Macik ellen, netán fog mellé egy picket is, akkor szvsz. Defensive Player Of The Month-ot is elviszi. :cool:v-tomi
Matthews szeret állatokra vadászni 😀 Idén szedett már le sast, bivalyt, most meg medvét akar 😀kobalu91
fog 😉

Nagyon várom ezt a meccset, mert fogalmam sincs, milyen ez a Bears, azt viszont tudom, hogy mi elég jók vagyunk. tudom, hogy még odébb van, de tűkön ülök. és egyre valószínűbbnek érzem, hogy Bulaga kezd LT-ben.Szobi22
Én megnéztem a Cowboys elleni meccsüket. Az O-line a tavalyinál sokkal jobb, sokszor megkergették Cutler-t, de összeségében nem dolgozott rosszul a fal. Mindenképpen nagy nyomás kellene Cutler-re, de közben nagyon kéne figyelni a screenekre. A másik dolog ami inkább aggasztó volt: Peppers iszonyat nagy tüzzel játszott, én évek óta nem láttam így játszani. Sokszor cserélgetett oldalt. Bulaga-t nem féltem ellene, ha ő kezd, de akárhányszor a másik oldalra áll fel az Tauscher-nek nagy kihívás lesz.

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
CMIII a Def Player of the Week. Megérdemelte 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Week/077215d7-e930-4afc-917e-0d06822e9545Szobi22
Ha dob még 2 zsákot Cutler-re a Macik ellen, netán fog mellé egy picket is, akkor szvsz. Defensive Player Of The Month-ot is elviszi. :cool:v-tomi
Matthews szeret állatokra vadászni 😀 Idén szedett már le sast, bivalyt, most meg medvét akar 😀kobalu91
fog 😉

Nagyon várom ezt a meccset, mert fogalmam sincs, milyen ez a Bears, azt viszont tudom, hogy mi elég jók vagyunk. tudom, hogy még odébb van, de tűkön ülök. és egyre valószínűbbnek érzem, hogy Bulaga kezd LT-ben.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
CMIII a Def Player of the Week. Megérdemelte 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Week/077215d7-e930-4afc-917e-0d06822e9545Szobi22
Ha dob még 2 zsákot Cutler-re a Macik ellen, netán fog mellé egy picket is, akkor szvsz. Defensive Player Of The Month-ot is elviszi. :cool:v-tomi
Matthews szeret állatokra vadászni 😀 Idén szedett már le sast, bivalyt, most meg medvét akar 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Hülye kérdés, de nem férne el nálunk Larry Johnson? Ha már futóhiány vagyonLN
Éppen elférne de ha Willie Parker nem kellet ő se fog szerintem. Mondjuk egy ilyen power back nagyon jó lenne ide, hasonló mint Grant.JayB
Folytatom a "hülye" kérdés sorozatot....

Miért is nem kell egy meghatározóbb futó ide, hiszen Grant kidőlt?
Nem kell Rodgers-t rendesen tehermentesíteni. Én nagyon bírom őt, de azért az egész O nem kellene az ő nyakába varrni.....vagy igen?Darth
Brandon Jackson elvileg nem olyan rossz, egynek elmegy. Kezdő futóként volt ő számon tartva csak Grant kiverte, most megkapja a lehetőséget. Abban igazad van hogy ez az O egy lábú, jelenleg addig van Green Bay Packers amíg Rodgers ott van.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 275 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Hülye kérdés, de nem férne el nálunk Larry Johnson? Ha már futóhiány vagyonLN
Éppen elférne de ha Willie Parker nem kellet ő se fog szerintem. Mondjuk egy ilyen power back nagyon jó lenne ide, hasonló mint Grant.JayB
Folytatom a "hülye" kérdés sorozatot....

Miért is nem kell egy meghatározóbb futó ide, hiszen Grant kidőlt?
Nem kell Rodgers-t rendesen tehermentesíteni. Én nagyon bírom őt, de azért az egész O nem kellene az ő nyakába varrni.....vagy igen?

több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
CMIII a Def Player of the Week. Megérdemelte 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Week/077215d7-e930-4afc-917e-0d06822e9545Szobi22
Ha dob még 2 zsákot Cutler-re a Macik ellen, netán fog mellé egy picket is, akkor szvsz. Defensive Player Of The Month-ot is elviszi. :cool:

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
CMIII a Def Player of the Week. Megérdemelte 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Week/077215d7-e930-4afc-917e-0d06822e9545Szobi22
mondjuk én inkább adtam volna még így elfogultként is Harrisonnak, de ennyi örömünk legyen 😊Hurka
Nem baj, Harrison majd DPOY lesz, Troy meg Comeback player of the year + DPOY 2. helyezett.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na srácok Matty jól megkeverte nálunk a dolgokat Kolb levadászásával de lehet megmentette a szezonunkat 😊 Ha így lesz köszi, cserébe megverünk titeket az NFC döntőjében (már Kafkával 😂 ) szép álom...
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
lehet hallottatok róla, hogy Broadway színdarabot csináltak Lombardi életéből, itt a promó:
http://www.youtube.com/watch?v=IvjnjnRTjxo
megnézném
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
CMIII a Def Player of the Week. Megérdemelte 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Week/077215d7-e930-4afc-917e-0d06822e9545Szobi22
mondjuk én inkább adtam volna még így elfogultként is Harrisonnak, de ennyi örömünk legyen 😊
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
CMIII a Def Player of the Week. Megérdemelte 😊

http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Week/077215d7-e930-4afc-917e-0d06822e9545

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
Hülye kérdés, de nem férne el nálunk Larry Johnson? Ha már futóhiány vagyonLN
Éppen elférne de ha Willie Parker nem kellet ő se fog szerintem. Mondjuk egy ilyen power back nagyon jó lenne ide, hasonló mint Grant.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hülye kérdés, de nem férne el nálunk Larry Johnson? Ha már futóhiány vagyon
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mi is volt az?Gergőbácsi
Legjobb TE lesz a ligában.
Ha nem is a legjobb, de top 5 biztos, elkapásokban. Az más kérdés hogy a TE feladata a futásoknál a blokkolás, ezért kell nekünk 4 TE a rosterreKGB
Nagyon igaz, Finleynél bármelyik UDFA jöttment TE jobban blokkol, ő inkább egy szörnyeteg elkapó aki TE helyéről indul (álltalában) Mondjuk ez a legtöbb sztár TE-re igaz.JayB
Blokkolásnál inkább Crabtree van fent, ha jól láttam.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Grant-et magyar idö szerint ma műtik. "getting ready for monday night.lol." jókat ír twitteren😊