Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Itt a vége fuss el véle.

szerk: Barnett még nem biztos, van rá kis esély hogy elég lesz szezon után műteni.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Akkor jöhet a 3-13. Erre már nem lehet mit mondani. Ha nincs sürgős beavatkozás, akkor vége a szezonnak... Valaki nem akar eljönni velem hátbavágni TT-t?kobalu91
Mondjuk EBBEN nem érzem TT felelősségét, sajnos ez benne van 😕.

más:
packers_nation twitter: hey @ClayMatthews52 @JermichaelF88 DELETE YOUR TWITTERS. We cant lose u 2 for the year like @NickBarnett & @RyanGrant25 #GBtwittercurse

reméljük, rajtuk nem fog az átok, mert akkor tényleg vége

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Barnett out for season

ugyanilyen sérülés vetett véget legutóbb Urlacher szezonjának is.Höri
Akkor jöhet a 3-13. Erre már nem lehet mit mondani. Ha nincs sürgős beavatkozás, akkor vége a szezonnak... Valaki nem akar eljönni velem hátbavágni TT-t?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barnett out for season

ugyanilyen sérülés vetett véget legutóbb Urlacher szezonjának is.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Chillar sincs aki tudná esetlen Barnettet pótolni szóval Bishop lenne akkor az opció. Hátul meg Woodson-Peprah safety páros, cornerben meg Shields-Tramon Williams-Bush?? Még jó hogy McNabb nálam van fantasyban 😛JayB
úgy tűmik, ez az egyetlen pozitívum.. ezek szerint az offensenek oda kell tennie magát nagyon (ismét). viszont ha így is behúzzuk ezt a meccset, az nagyon összehozhatja a csapatot. ha...

szerk: most olvasom, hogy Portis 4-6 hétre kidőlt. ha már nincs Barnett..

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Chillar sincs aki tudná esetlen Barnettet pótolni szóval Bishop lenne akkor az opció. Hátul meg Woodson-Peprah safety páros, cornerben meg Shields-Tramon Williams-Bush?? Még jó hogy McNabb nálam van fantasyban 😛
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Fokozzuk a jókedvet:
Packers coach Mike McCarthy revealed Wednesday that ILB Nick Barnett (wrist) is "definitely" in danger of missing "significant" time.
Barnett played with a cast on his wrist to finish Week 4, but it sounds like he may have a fracture, dislocation, or at least a severe sprain. He's going for a second medical opinion. If Barnett can't play in Week 5 (and he seems doubtful at best), the Redskins' ground game would get a matchup boost.
Most ilyenkor mit lehet mondani!? Lynch, Burnett, Collins, Barnett. Miközben Minnesotában nem restek egy 3.körös cetlit beáldozni Mossért...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
húúbazdmeg

packers safety nick Collins not optimistic he'll be available Sunday because of knee strain.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
És nincs abban a helyzetben hogy bárkinek is kéne...adam8
John Kuhn a legjobb futónk...

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Vicces hogy egy olyan embertől várjuk 2 hét múlva hogy vállára vegye a futójátékot akinek 2008 óta egyetlen carry-je sem volt futballpályán...

Tashard Choice-ért kéne tradelni, vagy FA-ről Larry Johnson de ez így nem állapot.JayB
Az a baj, Larry kicsit sokat kérne a szolgálataiért. Az az érzésem, és lehet ezért nem akarja TT. Sőt biztos, amekkora skót...kobalu91
30 éves hetek óta FA futó nincs abban a tárgyaló helyzetben hogy hatalmas pénzeket kérjen, legalábbis szerintem.JayB
És nincs abban a helyzetben hogy bárkinek is kéne...

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Vicces hogy egy olyan embertől várjuk 2 hét múlva hogy vállára vegye a futójátékot akinek 2008 óta egyetlen carry-je sem volt futballpályán...

Tashard Choice-ért kéne tradelni, vagy FA-ről Larry Johnson de ez így nem állapot.JayB
Az a baj, Larry kicsit sokat kérne a szolgálataiért. Az az érzésem, és lehet ezért nem akarja TT. Sőt biztos, amekkora skót...kobalu91
30 éves hetek óta FA futó nincs abban a tárgyaló helyzetben hogy hatalmas pénzeket kérjen, legalábbis szerintem.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Vicces hogy egy olyan embertől várjuk 2 hét múlva hogy vállára vegye a futójátékot akinek 2008 óta egyetlen carry-je sem volt futballpályán...

Tashard Choice-ért kéne tradelni, vagy FA-ről Larry Johnson de ez így nem állapot.JayB
Az a baj, Larry kicsit sokat kérne a szolgálataiért. Az az érzésem, és lehet ezért nem akarja TT. Sőt biztos, amekkora skót...
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Bocs, ha már volt: Quinn Porter RB (Stillmann College) cheerleaderként kezdte 😊
http://www.nytimes.com/2010/08/20/sports/football/20packers.html?_r=1&ref=greenbaypackers

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Vicces hogy egy olyan embertől várjuk 2 hét múlva hogy vállára vegye a futójátékot akinek 2008 óta egyetlen carry-je sem volt futballpályán...

Tashard Choice-ért kéne tradelni, vagy FA-ről Larry Johnson de ez így nem állapot.
több mint 13 éve
v-tomi 27 — Packers fan
Peprah a preseasonban több volt, mint biztató. Nyilván nem teljesen összehasonlítható az alapszakasszal, de még akár jó is lehet.
Bush-t nem kell bemutatni, Martin meg ahányszor játszott se hús, se hal volt.

http://www.nfl.com/videos/nfl-draft/09000d5d817b6841/Packers-take-Bulaga
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Ahogy hallani, a Peprah-Derrick Martin-Bush hármasból jöhet a megoldás a Burnett problémára.
Szívből szurkolok neked Jarrett!!! 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Lynch--->Seattle
Idei 4. körös és egy 2012-es conditional pick

húzzál el a skót anyádba kedves ted thompson... :/JayB
Épp most akartam írni 😀kobalu91
ja, írtam is a Seattle-topikba, csak épp azon filóztam, hogyan úszhatnám meg ban nélkül, ha leírom a véleményem 😡Szobi22
Én is törölgettem bőven az original hsz-t mire vállalható lett.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Lynch--->Seattle
Idei 4. körös és egy 2012-es conditional pick

húzzál el a skót anyádba kedves ted thompson... :/JayB
Épp most akartam írni 😀kobalu91
ja, írtam is a Seattle-topikba, csak épp azon filóztam, hogyan úszhatnám meg ban nélkül, ha leírom a véleményem 😡

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Lynch--->Seattle
Idei 4. körös és egy 2012-es conditional pick

húzzál el a skót anyádba kedves ted thompson... :/JayB
Épp most akartam írni 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Lynch--->Seattle
Idei 4. körös és egy 2012-es conditional pick

húzzál el a skót anyádba kedves ted thompson... :/
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem baj, ligaelsők leszünk szopásban...kobalu91
egyébként nem kell pesszimistának lenni, simán esélyesek vagyunk csoport megnyerésére, onnantól meg bármi lehet. csak össze kell kapnia magukat a srácoknak fejben, mert ha már szar a sec, legalább ne szopjunk be 200 yard büntetést meccsenkét....brk
Ja amúgy mégvalami, Rodgers. Kicsit ő is visszavehetne, jól játszik meg minden de néha mikor nagyon megy a szekér még ő is elhiszi hogy akárhova dobja az elkapás lesz azán jönnek azok az INT-ek szép számmal. Most majdnem annyi van neki mint tavaly egész évben.
JayB
Direkt megnéztem, és tavaly NEM volt több passzkísérlete az első négy meccsen.. pedig nekem egyből az ugrott be, hogy nincs Grant és azért kell sokat dobálnia.

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
500at mint tavaly BB.brk
Nem baj, ligaelsők leszünk szopásban...kobalu91
egyébként nem kell pesszimistának lenni, simán esélyesek vagyunk csoport megnyerésére, onnantól meg bármi lehet. csak össze kell kapnia magukat a srácoknak fejben, mert ha már szar a sec, legalább ne szopjunk be 200 yard büntetést meccsenkét....brk
Az a baj hogy véleményem szerint ugyanaz lesz idén is mint tavaly. Hiába a sok turnover meg sackek, úgy nyeljük a passzolt yardokat mint kacsa a nokedit (woá micsoda hasonlat 😀) Még ha meg is nyerjük a csoportot akkor is a playoffban már komoly irányítók ellen kéne valamit alkotni ami láthatóan nem megy, tavaly minden komolyabb légierő hülyét csinált belőlünk. Sajnos meglátásom szerint nem kicsit vagyunk szarok a játék ezen terén, így nem lehet playoffban sokáig húzni.

Ja amúgy mégvalami, Rodgers. Kicsit ő is visszavehetne, jól játszik meg minden de néha mikor nagyon megy a szekér még ő is elhiszi hogy akárhova dobja az elkapás lesz azán jönnek azok az INT-ek szép számmal. Most majdnem annyi van neki mint tavaly egész évben.

Szerk: a Frisco kirakta Michael Lewist mert elégedetlen volt a csapatban betöltött szerepével. Tudom hogy úgyse hozunk senkit de én örülnék neki...
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
500at mint tavaly BB.brk
Nem baj, ligaelsők leszünk szopásban...kobalu91
egyébként nem kell pesszimistának lenni, simán esélyesek vagyunk csoport megnyerésére, onnantól meg bármi lehet. csak össze kell kapnia magukat a srácoknak fejben, mert ha már szar a sec, legalább ne szopjunk be 200 yard büntetést meccsenkét....brk
Ahhoz, hogy ez meglegyen, iszonyat jó offense is kell, hogy ellensúlyozza a bekapott pontokat. Ja és mivel safety poszton Collins mellé kutyaütőket rakunk be, ezért rá is nagyobb teher hárul...
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Na basszameg. A secondary még szarabb lett. Martin vagy Bush hmm fantasztikus 3 meccs lesz... Gondoljunk már bele hogy ha egy Shaun Hill 350 yardot passzol ellenünk akkor egy irányító mennyit fog?JayB
500at mint tavaly BB.brk
Nem baj, ligaelsők leszünk szopásban...kobalu91
egyébként nem kell pesszimistának lenni, simán esélyesek vagyunk csoport megnyerésére, onnantól meg bármi lehet. csak össze kell kapnia magukat a srácoknak fejben, mert ha már szar a sec, legalább ne szopjunk be 200 yard büntetést meccsenkét...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656
Na basszameg. A secondary még szarabb lett. Martin vagy Bush hmm fantasztikus 3 meccs lesz... Gondoljunk már bele hogy ha egy Shaun Hill 350 yardot passzol ellenünk akkor egy irányító mennyit fog?JayB
500at mint tavaly BB.brk
Nem baj, ligaelsők leszünk szopásban...kobalu91
Az biztos. Amúgy azt olvasom hogy Peprah a harmadik safety nem Martin illetve Underwood az utolsó a DC-n, még Lee is előtte van.