Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Na holnap remek napja lesz a Sajtfejű drukkereknek.
Ha valaki szereti a csapatot akkor érdemes nézni a Lions elleni meccset.
Sztem 50pont alatt meg sem álltok.
Kell egy ilyen könnyed üdítő meccs a komolyabb csaták előtt.Bazzani
Van félnivalónk, főleg Rodgersnek... 😀 Ilyen D-line elől gyakorolhatja a menekülést...
Amúgy csak azért járatod csak le a csapatod, mert tudod, hogy nyerni fogtok? 😀 :cool:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na holnap remek napja lesz a Sajtfejű drukkereknek.
Ha valaki szereti a csapatot akkor érdemes nézni a Lions elleni meccset.
Sztem 50pont alatt meg sem álltok.
Kell egy ilyen könnyed üdítő meccs a komolyabb csaták előtt.Bazzani
Nagyon kemény ez a negatív kampány, amit folytatsz a csapatod ellen! 😂
Ez a Lions köszönőviszonyban sincs a 0-16-ossal és a tavalyinál is jóval jobb. Az, hogy nem sikerült még idén nyerni, az pech. Ha a következő drafton ill. FA-n rendbeszeditek az O-linet és a sec-et, akkor a minimum, hogy pozitív szezonotok lesz 2011-ben (ha lesz szezon 😛).Sanco
Ja.
Persze.
Ez lesz az első meccs az utóbbi másfél évben amit nem nézek meg.
A 0-16os idény végét sem követtem,ezt a borzalmat sem vagyok hajlandó nézni.
Inkább nézem a Wolverinest,ott legalább van győzelem is,nemcsak szökőévente.

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Na holnap remek napja lesz a Sajtfejű drukkereknek.
Ha valaki szereti a csapatot akkor érdemes nézni a Lions elleni meccset.
Sztem 50pont alatt meg sem álltok.
Kell egy ilyen könnyed üdítő meccs a komolyabb csaták előtt.Bazzani
Nagyon kemény ez a negatív kampány, amit folytatsz a csapatod ellen! 😂
Ez a Lions köszönőviszonyban sincs a 0-16-ossal és a tavalyinál is jóval jobb. Az, hogy nem sikerült még idén nyerni, az pech. Ha a következő drafton ill. FA-n rendbeszeditek az O-linet és a sec-et, akkor a minimum, hogy pozitív szezonotok lesz 2011-ben (ha lesz szezon 😛).
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na holnap remek napja lesz a Sajtfejű drukkereknek.
Ha valaki szereti a csapatot akkor érdemes nézni a Lions elleni meccset.
Sztem 50pont alatt meg sem álltok.
Kell egy ilyen könnyed üdítő meccs a komolyabb csaták előtt.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
•OLB Frank Zombo said he was fined $7,500 for his helmet-to-helmet hit on Bears QB Jay Cutler. "It's going to hurt the piggy bank, especially being (an undrafted free agent) I don't really have a whole lot of money so when they fine me like that, it definitely hurts," Zombo said. "I'm going to take it on the chin and take it like a man. Coach (Kevin) Greene said he'll help me out but I don't know if I'm going to hold him to that."

Azért ez vicces 😀JayB
egyrészt az, másrészt nevetségesnek tartom, hogy egy ilyen miatt még pénzbüntetést is kapnak a játékosok. szerintem épp elég büntetést kapott a meccsen, egy ilyen szituációért szerintem teljesen fölösleges utólagos büntetést is adni, függetlenül attól, mekkora a fizetése (bár arra is lehetne tekintettel a játékosaival borzasztóan törődő liga)

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
•OLB Frank Zombo said he was fined $7,500 for his helmet-to-helmet hit on Bears QB Jay Cutler. "It's going to hurt the piggy bank, especially being (an undrafted free agent) I don't really have a whole lot of money so when they fine me like that, it definitely hurts," Zombo said. "I'm going to take it on the chin and take it like a man. Coach (Kevin) Greene said he'll help me out but I don't know if I'm going to hold him to that."

Azért ez vicces 😀
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
A nagylelkű, udvarias Áron. Gentleman.

http://espn.go.com/blog/chicago/bears/post/_/id/4666510/rodgers-makes-good-on-restaurants-slight

KÁr hogy a pályán a Packers is az volt. :/

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Clay Matthews az egyik NFC Defensive Player Of The Month-jelölt
Gratula!Gergőbácsi
nem is csak jelölt 😊
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Month/d812af49-cd36-4d16-8926-012785cd71a9Szobi22
Csak így tovább, reméljük nem csak ebben a hónapban lesz a díjazott 😀
Ebben a hónapban már nem csak állatot, hanem emberfajtát is vadászhat, többek közt tapasztalt rézbőrűt, és ősz vikinget 😀
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Clay Matthews az egyik NFC Defensive Player Of The Month-jelölt
Gratula!Gergőbácsi
nem is csak jelölt 😊
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/LB-Clay-Matthews-Named-NFC-Defensive-Player-Of-The-Month/d812af49-cd36-4d16-8926-012785cd71a9

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 695 — Packers Suicide Squad
Clay Matthews az egyik NFC Defensive Player Of The Month-jelölt
Gratula!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Brandon Jackson... Úgy megy bele a tacklebe mint valami csaj, hátat fordít és és összehúzza magát. Az első contact álltalában az utolsó is. Elég nagy nulla szerintem Bears run D ide-vagy oda, hosszútávon nem lesz ez így jó.JayB
Igen a csapat legnagyobb gyengesége a sok pozitívum mellett, hogy nem tud futni.
Én amúgy Grant-be sem látok sok fantáziát, nem még ebben a Jacksonban.
Akkor már Kuhn-t is érdemes lenne erőltetni, igaz bár ő inkább FB, de erőből legalább meg tud valamit oldani.Darth
Grant Jackson tökéletes ellentéte volt, lendületből ment előre mint a vonat és szétfejelt mindenkit, nem voltak ilyen -4 yardos szarakodások.JayB
Mert ide nem kell egy Parker.. vagy Johnson..
Simán idehoznám valamelyiket, mondjuk Crabtree helyett. Lehet, hogy jobban blokkol, mint Finley meg Lee, de könyörgöm, ezért van 3 FB nem?
Ilyen futójátékkal legyen bármennyire jó a passzjáték, iszonyat nehéz lesz
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egy kis szabály magyarázatot kérnék: a Bears első TDje miért volt szabályos, mikor nemsokkal később ugyan úgy lent volt az elkapó térde, de akkor már nem adták meg!?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha nem lett volna ez a rakat fölösleges büntetés, akkor simán hozzuk a meccset!kisloszos
Olsenére gondolsz, amikor csúszott be, ugye? Azért, mert az NFL-ben az a szabály, hogy akkor van vége a playnek, ha kontakt következtében kerül a földre a játékos, vagy mikor a földön van, hozzáérnek. Ez Olsennél nem történt meg, míg a későbbi esetnél épphogy, de igen.

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Egy kis szabály magyarázatot kérnék: a Bears első TDje miért volt szabályos, mikor nemsokkal később ugyan úgy lent volt az elkapó térde, de akkor már nem adták meg!?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha nem lett volna ez a rakat fölösleges büntetés, akkor simán hozzuk a meccset!kisloszos
A Bears td-je azért volt szabályos, mert nem ért hozzá egy védőjátékos sem, így teljesen mindegy, lenn volt-e a térde/könyöke. A következő szitunál meg éppen hogy hozzáért Tramon.

több mint 13 éve
kisloszos 8
Egy kis szabály magyarázatot kérnék: a Bears első TDje miért volt szabályos, mikor nemsokkal később ugyan úgy lent volt az elkapó térde, de akkor már nem adták meg!?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ha nem lett volna ez a rakat fölösleges büntetés, akkor simán hozzuk a meccset!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Az NFL közben vizsgálódik Collins után, állítólag a meccs végén szópárbajba keveredett egy Bears drukkerrel és hozzávágta a fogvédőjét. Collins aztmondja hogy a szurkoló leköpte őt és faji megjegyzéseket tett de elnézést kért amiért elvesztette a hidegvérét.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Brandon Jackson... Úgy megy bele a tacklebe mint valami csaj, hátat fordít és és összehúzza magát. Az első contact álltalában az utolsó is. Elég nagy nulla szerintem Bears run D ide-vagy oda, hosszútávon nem lesz ez így jó.JayB
Igen a csapat legnagyobb gyengesége a sok pozitívum mellett, hogy nem tud futni.
Én amúgy Grant-be sem látok sok fantáziát, nem még ebben a Jacksonban.
Akkor már Kuhn-t is érdemes lenne erőltetni, igaz bár ő inkább FB, de erőből legalább meg tud valamit oldani.Darth
Grant Jackson tökéletes ellentéte volt, lendületből ment előre mint a vonat és szétfejelt mindenkit, nem voltak ilyen -4 yardos szarakodások.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Brandon Jackson... Úgy megy bele a tacklebe mint valami csaj, hátat fordít és és összehúzza magát. Az első contact álltalában az utolsó is. Elég nagy nulla szerintem Bears run D ide-vagy oda, hosszútávon nem lesz ez így jó.JayB
Igen a csapat legnagyobb gyengesége a sok pozitívum mellett, hogy nem tud futni.
Én amúgy Grant-be sem látok sok fantáziát, nem még ebben a Jacksonban.
Akkor már Kuhn-t is érdemes lenne erőltetni, igaz bár ő inkább FB, de erőből legalább meg tud valamit oldani.

több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Megnéztem a Macik elleni meccset. A vereség ellenére szerintem nincs itt ok búslakodni. Komoly pénzt tennék, hogy itt PO lesz. Szerintem a csoport elsőség így se kizárt, csak Rodgers ne sérüljön le. Illetve még Mathews se kerüljön ilyen sorsra. Egyre nagyobb kedvenceim is 😊 már csak azért se 😀

Iszonyat erős csapat gyűlt össze itt felétek, már tavaly is nagyon jó volt, ami idényre még jobb lett.

Rodgers nálam már a tavalyi produkciójával is MVP volt, egy gyatra fal mögött.
Idén fal is jobb szóval remény van és hátha nem mindenki PM és TB lesz oda mint általában, hanem észre veszik azokat akik előtt nem egy betonfal áll és úgy kell nagyot nyújtani.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Öcsém, ez szánalmas volt. Bearsnek adtunk plusz egy offenset a bűntetésekkel, hatalmas gáz, nem volt két olyan play ahol szabályosak tudtunk maradni. A legutolsó istenháta mögötti kiscsapat edzésén is azzal kezdik hogy mindig a külső kezedben legyen a labda... És ezen meccs mehet el ilyen szinten, hihetetlen... Semmiképp sem érdemeltünk volna amúgy győzelmet mégha a mutatott játék jó is volt, ellenben a Bearsnek gratula.

Brandon Jackson... Úgy megy bele a tacklebe mint valami csaj, hátat fordít és és összehúzza magát. Az első contact álltalában az utolsó is. Elég nagy nulla szerintem Bears run D ide-vagy oda, hosszútávon nem lesz ez így jó.JayB
Ennél jobban nem is foglalhattad volna jobban össze a lényeget. :cool:
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 654
Öcsém, ez szánalmas volt. Bearsnek adtunk plusz egy offenset a bűntetésekkel, hatalmas gáz, nem volt két olyan play ahol szabályosak tudtunk maradni. A legutolsó istenháta mögötti kiscsapat edzésén is azzal kezdik hogy mindig a külső kezedben legyen a labda... És ezen meccs mehet el ilyen szinten, hihetetlen... Semmiképp sem érdemeltünk volna amúgy győzelmet mégha a mutatott játék jó is volt, ellenben a Bearsnek gratula.

Brandon Jackson... Úgy megy bele a tacklebe mint valami csaj, hátat fordít és és összehúzza magát. Az első contact álltalában az utolsó is. Elég nagy nulla szerintem Bears run D ide-vagy oda, hosszútávon nem lesz ez így jó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én csak a második félidőt néztem, de ennyi buta szabálytalansággal nem lehet meccset nyerni. Barnett INT-jénél, az sajnos egy rookie mistake volt Zombótól, mert mindenáron sacket akart csinálni, de remélem ebből tanul és figyál rá, hogy nem szabálytalankodik ütközés közben. A második esetben ha Burnett nem szabálytalankodik, akkor lehet elkapás lett volna belőle, bár Collins nagyon szépen érkezett. Plussz volt az elejtett INT, azt nem tudom ki csinálta, de azt illett volna elkapni. Most ez egy olyan meccs volt, ahol nagyon sok amatőr hibát csinált a csapat, de remélem, ez idén már nem fog előfordulni.DODO92
Nem tudom.
Persze hogy baromi elfogult vagyok, hiszen Packers drukker vagyok, így csak zöld-arany szemüvegen keresztül tudom nézni a mérkőzést és annak elemzését.
Mint ahogy már írtam: Ennyi szabálytalanságot befújni ellenünk, miközben a másik oldalon gyakorlatilag nulla?
Ne mondja már nekem azt senki, hogy Matthews-t a mérkőzésen végig szabályosan tartották vissza...
És igen.
Pl. az elmulasztott három interception is... Azokat egyébként más mérkőzéseken simán megfogják. És már csak azért is dühös vagyok, mert írtam, hogy 4 interception és egy hiszti lesz a vége... 😊 Majdnem bejött...

Más:
- Tudtok valami Hawk-ról? Mármint arról, hogy el akarják adni?

- És tudjátok mi volt igazán szörnyű?
Itt szidtuk TT-t a draftok és igazolások miatt. Basszus! Lehet, hogy mégis tud valamit? 😊
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
NFC döntő: Saints vs Packers. Jelen pillanatban a 2 csapat veresége ellenére nem tudom elképzelni ennek ellenkezőjét. Northból kiemelkedtek. Kivágtátok magatok alatt a fát este egyértelműen a jobbik csapat vesztett.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
felrobbanok
több mint 13 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Én csak a második félidőt néztem, de ennyi buta szabálytalansággal nem lehet meccset nyerni. Barnett INT-jénél, az sajnos egy rookie mistake volt Zombótól, mert mindenáron sacket akart csinálni, de remélem ebből tanul és figyál rá, hogy nem szabálytalankodik ütközés közben. A második esetben ha Burnett nem szabálytalankodik, akkor lehet elkapás lett volna belőle, bár Collins nagyon szépen érkezett. Plussz volt az elejtett INT, azt nem tudom ki csinálta, de azt illett volna elkapni. Most ez egy olyan meccs volt, ahol nagyon sok amatőr hibát csinált a csapat, de remélem, ez idén már nem fog előfordulni.
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Furcsa, hogy még soha annyi büntetést nem kaptunk a csapat történelme során, mint ma.
Furcsa volt visszanézni ahogy levédekezték Matthews-t, és ott soha egy holdingot sem fújtak.
Furcsa, hogy elvettek tőlünk egy szabályos TD-t holding miatt, holott egyáltalán nem volt az.
Toomy
Született idén pár furcsa döntés a Bears javára.
Nyílván valakinek érdeke,hogy idén jó legyen a Bears.
Persze ez csak tuti összeesküvéselmélet.
Meg az is,hogy Favre-ot túlságosan tisztelik a bírók.Bazzani
Ez kicsit erős😊A döntések 90%-a helyes volt...de ez nem krikett,nem kell ostobaságokat csinálni,és akkor nincs miért zászlót dobálni...abszolut magának köszönheti ezt a a Packers,egyértelmű volt h sokkal jobb csapat mint mi...de ennyi hiba nem fér bele.

"Do or Do not. There is no try."