Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Biztos jön Adrian Peterson 😛 😛 Foster meg trade 😛 Nekem hirtelen ez jutott eszembe.sevarafa
Egy évig meg tudnánk tartani mindkettőjuket 😀 az elég durva lenne
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Texans offseason conditioning program april 20.
2 phases. Rookie minicamp after draft.
OTAs at end of May and early June.
Minicamp June 16-18.

~10m lett a space Watt átalakításával 1 játékos így még jöhet FA piacról de ez már lehet csak a draft után lesz attól függ ott az első pár körbe ki marad ki.(C,DE) Első két körbe szerintem ILB/OLB és WR fog jönni.

10 Draft pick van ebből lehet pótolni a hiányosságokat.
1: 16th
2: 51st
3: 82nd
4: 116th
5: 152nd
5: 174th
6: 194th
6: 211th
6: 216th
7: 235th
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
Szerintem Watt a paycutba is belemenne még azután is hogy mvp lett és po-ba jutottak.
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
valami készül itt... ennyit csak viccből nem szabadítanak fel...legalábbis szerintem 😀sevarafa
Van még nagy hal FA piacon? Vagy lehet trade-re készülneksamu09
Biztos jön Adrian Peterson 😛 😛 Foster meg trade 😛 Nekem hirtelen ez jutott eszembe.

Foster sérülékeny, AP meg pihent is egy évet, nem mellesleg ő a legjobb szvsz.
De ez csak így egy nagyon hirtelen ötletem 😀 Valszeg ennél azért light-osabb elképzelések vannak nálunk 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
Szerintem Watt a paycutba is belemenne még azután is hogy mvp lett és po-ba jutottak.
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
valami készül itt... ennyit csak viccből nem szabadítanak fel...legalábbis szerintem 😀sevarafa
Van még nagy hal FA piacon? Vagy lehet trade-re készülnek
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."Sixo67
valami készül itt... ennyit csak viccből nem szabadítanak fel...legalábbis szerintem 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
'Source: JJ Watt has restructured his contract. Turned $10M roster bonus into a signing bonus. Creates $8M in cap space for HOU for 2015."

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
 www.houstontexans.com/news/article-2/OBrien-gives-update-on-Clowney-rehab/53854c25-dd63-41ab-9b6a-c48fdd079395

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én 3-at olvastam 😊
5/38
6/36
6/41sevarafa
És tényleg. Bocsi.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
én 3-at olvastam 😊
5/38
6/36
6/41
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 kompenzációs pickkel lettetek ma gazdagabbak
5/38
6/41
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Igazából arra próbáltam rávilágítani, hogy mindkettőtök mondanivalójában van igazság szerintem. Csakhát nem is Texans drukker aki nem imádja Cushingot, viszont sajnos a tények makacs dolgok. Ha Sevának lesz igaza, az a drafton szerintem hamar kiderül. Ezt úgy értem, hogyha már készítik elő Cushing pótlását, akkor az hamar fog érkezni. /szerintem 2. kör/ Ha még látják benne az állatot, akkor ráér ez a húzás akár az 5. körben is. Én speciel mindkét megoldást jónak látom, de az első üdvözítőbbnek tűnik. Ha az én észjárásom szerint haladunk és mondjuk teszem azt 2. kör McKinney vagy Kendricks még ott van és valamelyiket behúzzuk, az azonnali upgrade a pozíciónak, még jó is mert az adott rookie Cushing mellett sokat tanulhat, és ha Cush sérül, ami benne van a pakliban, még mindig ott van Mohamed aki kezdhet helyette és mélység is van, szívesen látnám Bulloughot éles helyzetben és még Tarpiniant is visszahoztuk cserének. Viszont ha későn húzunk, az sem feltétlenül rossz dolog. Azt mutatja egyrészt, hogy bízunk a már itt lévőkben, mert elég jók. Másrészt az elmúlt évek tapasztalatai azt mutatják, hogy erre a posztra nem feltétlenül kell korán húzni, mert a késői körökben is lehet jó játékost találni ide, ami azért is jó mert akkor más pozíciót korábban lehet erősíteni, olyan pozíciót amiben nem annyira mély a class.
Ja és Samu! Én egyáltalán nem várom Hackenberget!!!xD
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Gabriel
Én már Heckenberget várom 😀
A Cushin témához pedig, te tudtad legjobban elmondani a véleményem, hogy idén elég gyengécske volt az LB sor, és ha valaki hozta az atlagost, mi már jónak láttuk. Ez majd jövőre kiderül, ha Cush nem sérül meg.samu09
PFF nem nézi azt, hogy a többi LB milyen a csapatban. Csak a az adott játékost nézi.
Mike Mohamed : 2.2
Brian Cushing: -6.3

De majd jövőre kiderül, de hogy átfogalmazzam a véleményem: Ha húzunk ILB-t, akkor az szép lassan nem Mohamed helyét fogja átvenni. Sokkal inkább Cushing-ét...

Persze lehet, hogy jövőre már nem fél majd cushing egy-egy ütközéstől és rámcáfol, de én amondó vagyok. Már nem a régi és már nem is lesz az sajnos. Örülnék ha tévednék ebben...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Érdekes (vagy nem az), de általában a volt egyetemi edzők nem igazán szoktak a régi helyükről játékosokat hozni.Bondi
Chip Kelly ezt nem tudja 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Gabriel
Én már Heckenberget várom 😀
A Cushin témához pedig, te tudtad legjobban elmondani a véleményem, hogy idén elég gyengécske volt az LB sor, és ha valaki hozta az atlagost, mi már jónak láttuk. Ez majd jövőre kiderül, ha Cush nem sérül meg.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sajnos Cushing már nem a régi, és nem is nagyon néz ki úgy, hogy vissza tud jönni arra a szintre.
Mohamed hozott egy jó erős közepes szintet. Cserének minimum megtartanám, akire ha kell kezdőként is lehet számolni.

Érdekes (vagy nem az), de általában a volt egyetemi edzők nem igazán szoktak a régi helyükről játékosokat hozni.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Arról nincs valami írás hogy BoB személyesen beszélt néhányukkal? Mert nagyobb esély lenne az ő draftolásukrasamu09
Valószínűleg a legtöbbjükkel Ő is beszélt valamennyit, de leginkább a pozíciós edzők szerintem. Van akit nem kell neki külön bemutatni, mint Amos, aki a játékosa volt, és van köztük olyan akiről még nem is hallott, csak a scoutok ajánlották. A lényeg az, hogy ezek azok a játékosok, akik private workouton vettek részt Houstonban, vagy a stáb valamely tagjai /jó esetben BOB is/ tiszteletüket tették a játékos egyetemének Pro Day-én és ott beszéltek az illetővel, vagy a Shrine Game, Senior Bowl, Combine vonulatban személyesen is interjúvolták. Ami fontosabb, hogy nem tudhatjuk közűlük ki kelt jó illetve rossz benyomást, illetőleg biztos hogy a drafton kiválasztunk olyan játékost is aki szóba sem került most, mert x éve figyelik nemcsak a játékát, de minden egyes lépését, nyilatkozatát. Érdekes lesz, hogy az idei Penn State felhozatalból kiválaszt-e valakit. Én tavaly megmondom őszintén vártam egy Da'Quan Jones picket, meg is lepett hogy Nixet választották. Idén jelentősebb offense játékos tőlük Smith OT, Dieffenbach OG, James TE és a RB Belton. A védők közül a már említett S Amos mellett 2 OLB Barnes és Olaniyan valamint az ILB Hull.
És itt a véleményem az eszmecserétekről: Én mindenképp vinnék új színt a draftról az ILB pozícióba. Viszont Vrabelékkel ellentétben nem látom, mennyire sűrgős ez. Nyílván Cushing óriási kedvencem, de valóban magához képest gyenge szezont ment. Mohamed meg azért érdekes, mert nehéz eldönteni, hogy az ezen a poszton látott gyenge teljesítmények miatt éreztük őt viszonylag jónak, vagy tényleg megvan benne a potenciál ahhoz, hogy kezdő legyen.
Ennek tükrében lehet 2. körben McKinney, vagy 5. körben Hull is a kiválasztott.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A szájkarate az durva kifejezés azért 😊sevarafa
Ha azt írom hogy vita, az durvább lett volna 😀 Semmi gond nincsen, egy csapatnak szurkolunk, és megegyezhetünk abban is, hogy jövőre Mohamed megy rombolni, Cush meg marad zónában hátha átjut egy futó 😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
na most is kerestem ebédidőben mohammed-re 😊
Roto:

Mohamed is not a well-known player, but he quietly overtook Brian Cushing as the Texans' best inside linebacker this year. Mohamed's run defense stood out on tape in recent weeks. This is a Week 16 matchup boost for Justin Forsett. Fri, Dec 19, 2014 02:14:00 PM
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
A szájkarate az durva kifejezés azért 😊
De igen, véleményem szerint Mohamed már hasznosabb a csapatnak. Cushing leader személyiségű, de ettől nem lesz jobb játékos már. Leadernek ott van Watt, ha az kell.
PFF szerint is idén mohamed már jobb volt. Nem mondom h mohamed elit, és azt sem hogy kurva jó. De jobb mind Cushing. Nézzétek a tape-t. Fél az ütközésektől már. Nem olyan mint előtte.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Sevával szájkaratéba keveredtem egy másik forumon 😀 hogy Cushing, vagy Mike Mohamed (-e) a jobb jelenleg a csapatnál 😊 Szerinte a következő szezontól már Mohamed lesz a kezdő, Cushnak meg szotyi van. Én meg úgy gondolom, hogy jelenleg nincs a csapatnál Cushing szintű LB. Lehet jóval visszaesett a teljesítménye, de már a jelenléte a pályán sokat tesz az eredményességhez. Tudjuk hogy mekkora leader a csávó, és ilyen személyiséggel csak kevesen rendelkeznek nfl-ben.
Az is igaz, hogy Mike tehetséges és elférne jövőre a kezdőben (ha nem draftolnak elé egy ilb-t), de Cushing az Cushing. Azt adom, hogy ha még egyszer összeszed egy season-ending sérülést akkor repül, vagy visszavonul (nem lepne meg), viszont Watt mellett ő jelenti a legtöbbet a csapatnak.
De nézhetjük a statokat is:
Mohamed: 14 meccs 67 tckl 0 sck 1 int 0 ff 0 pd
Cushing: 14 meccs 72 tckl 1 sck 0 int 1 ff 2 pd
Ezek amúgy nem valami nagy számok ilb-hez képest 😀
több mint 9 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
"Fourth Down: Recycling quarterbacks.
Hoyer is Fitzpatrick. Fitzpatrick is Hoyer. Finkle is Einhorn. Wait ... ignore that last one."
Ez az idézet klasszikus😀😀😀
 www.si.com/nfl/2015/03/17/nfl-free-agency-demarco-murray-lesean-mccoy-jets-redskins-raiders
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Arról nincs valami írás hogy BoB személyesen beszélt néhányukkal? Mert nagyobb esély lenne az ő draftolásukra
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Dolgoznak a scoutok és a stáb tagjai serényen, jönnek az újabb nevek:
Neal Sterling WR Monmouth
Mike McFarland TE South Florida
Gabe Wright DE Auburn
Nate Orchard OLB Utah
Edmond Robinson ILB Newberry
Chris Mager CB Texas State
Damian Swann CB Georgia
Isaiah Johnson S Georgia Tech
Parrish Gaines S Navy
Adrian Amos S Penn State.
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Addig is érdemes szerintem figyelni ezeket az embereket, mert nem csak olyanokkal lépnek kapcsolatba akiket draftolni akarnak, hanem olyanokkal is akik UDFA-ként kerülhetnek a csapathoz. Ma újabb 2 névvel bővült a lista:
Rasheed Williams RB Alfred State (Workout)
Eric Rowe S Utah (Workout).
Be fogom írogatni az új neveket 2-3 naponta, akit idegesít attól előre is elnézést kérek, de biztos vannak olyanok is köztetek akiket érdekel.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Kíváncsi vagyok ezek közül kik lesznek draftolva. Majd májusba visszatérünk rá 😀

Amúgy megtörténhet hogy Smith már csak névlegesen GM? Mert eddig nem volt értelmetlen szerződtetés és hosszabbítás. Lehet idén már nagyobb beleszólása volt BoB-nak.