Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Vélemények Hoyerről? Backup qbnek teljesen ok szerintem.Gondolom Mallettel képzelik el a jövőt, de majd meglátjuk.LanceVance
Szerintem több, mint backup szerepre hozta BoB. Valódi versenytársnak Mallett mellé. Azt gondolom, hogy igazi versenyben fog eldőlni, hogy ki lesz a Texans kezdő irányítója szeptemberben.

Mindkettőt jól ismeri. Mallett újonc évében nem merték meghúzni, amit idén Garoppolo-val. Akkor Hoyer maradt, idén Mallett el lett cserélve. Úgy érzem, hogy BoB nem tartja vitán felüli NFL kezdőnek (még) Mallett tudását, képességeit. Hoyer BoB számára ebben a helyzetben ideális megoldás: viszonylag olcsó, komoly kezdő tapasztalata van és rendkívül kompetitív az edzőtáborban. Hoyer-rel a csapatban ki fogja deríteni Mallett határait az idei holtszezonban. Ha győz Mallett, akkor elég biztos lehet benne, hogy tényleg jó irányítója van. Ha Hoyer győz, akkor nem kell több időt, pénzt ölni Mallett-be és van egy átlagos irányítója. PO-ba jutáshoz nem lesz megugorhatatlan akadály, lehet építkezni, fejleszteni tovább a csapatot.

Szerintem jó döntés volt BoB-tól.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Vélemények Hoyerről? Backup qbnek teljesen ok szerintem.Gondolom Mallettel képzelik el a jövőt, de majd meglátjuk.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
12 millió helyünk van számításaim szerint, és ebbe már bennevan rahim moore szerződésre is.
JOJO cutja után pedig lesz 20 milliónk 😊
(legalábbis én általam remélt Cut-ja után 😀 )sevarafa
max draft után cutolják ha találnak értelmes cb-t
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
12 millió helyünk van számításaim szerint, és ebbe már bennevan rahim moore szerződésre is.
JOJO cutja után pedig lesz 20 milliónk 😊
(legalábbis én általam remélt Cut-ja után 😀 )
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 199
Andre köszi mindent, de pont a Coltsba??? Hát b..zd meg!!!

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Moore agrees to a 3 year $12 million dollar deal
Wilfork elvileg 2 év 10 milliós szerződést kapott 3 AFC csapatól és köztük fog dönteni.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Wilforkot olcsóé meg lehet szerezni ha teljesítmény alapú szerződést adnak neki. Örülnék ha jönne, legalább Nix tanulna valamit tőle.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schefter: Rahim Moore érkezik.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Spotrac szerint a top51 fizetést nézve $11,526,993 cap space van még. Ebből le kell vonni kb 4-5 milliót a draftra szóval nem sok maradt.Kinti hírek szerint közel a megegyezés Rahim Moore-al. Több játékosra nem nagyon lehet számítani maximum még Wilfork jöhet szóba ő róla is volt hír hogy gondolkozik hol folytassa.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Végre lesz győztes meccse a Colts stadionjában 😀😀😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egy prime time meccs garantált viszont 😊

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kb 31ből 30 csapat nem zavart volna...gratulálok.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Andre Johnson megegyezett a Colts-cal, 3 év(!!) 21 millió. Így egy kicsit szopás houstoni szemszögből 😀samu09
Minden helyen szurkoltam volna neki de ettől hogy a Coltsba ment ....no comment
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Andre Johnson megegyezett a Colts-cal, 3 év(!!) 21 millió. Így egy kicsit szopás houstoni szemszögből 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Nem vágom a backup QB piacot, de ennyi lenne a fizetésük? Amúgy meg Moore-nak örülnék, talán még Lewisnál is jobban menne neki Swearingerrel (már ha nem engedi ki a kutyát)
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Hoyer számai 2-yr deal worth $10.5 m with $4.75 m guaranteed
+ Rahim Moore viziten van nálunk.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 21 mp22 másodperccel ezelőtt
Texans are trading QB Ryan Fitzpatrick to the New York Jets for a late-round conditional draft pick, per a league source.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo 6 mp7 másodperccel ezelőtt

S Rahim Moore visiting the Texans, source says. Could take another visit right after that.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Akiket szóba hoztak velünk az mind hiányposzt S NT ILB DE . WR poszt az viszont már szerintem csak drafton lehet alakítani. Cooper,White szerintem reménytelen max ha felmennek érte. Egyébként aki 16-nál elérhető lehet: Parker,Strong. Esetleg ha a Chiefs kirakná Dwayne Bowe-t ő róla mi a véleményetek? Crennel ismeri.swatt99
miért hoznánk WR-t? Két éve hoztunk első körben WR-t, aki most lesz első számú elkapó. Szerintem ha a második körben elhozunk valakit az bőven jó. (akár harmadik körben, vagy FA-ról egy második számú csávezt...)

Cutolni kell JOJO-t, és a helyére hozni egy fasza CB-t. 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
A 2011-es fal. Csak Briesel hiányzik, aki valszeg most fog visszavonulni. mögöttük futott több mint 200 yardot foster a Colts ellen meccsenként, és Tate-tel együtt abban a szezonban 2ezer yardot hoztak össze.
:: HIBÁS KÉP ::
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Esetleg ha a Chiefs kirakná Dwayne Bowe-t ő róla mi a véleményetek? Crennel ismeri.swatt99
Már 30 éves. Nem volt TD-je a szezonban, pedig volt vagy 60 elkapása. Ha megfelelő szerződést kötnek vele, 2-3 évig lehet 2. WR.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Akiket szóba hoztak velünk az mind hiányposzt S NT ILB DE . WR poszt az viszont már szerintem csak drafton lehet alakítani. Cooper,White szerintem reménytelen max ha felmennek érte. Egyébként aki 16-nál elérhető lehet: Parker,Strong. Esetleg ha a Chiefs kirakná Dwayne Bowe-t ő róla mi a véleményetek? Crennel ismeri.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 942 — I like the Texans, I like who we are
Már aggódtam hogy Lewiszal nem számolnak. Keenumot sajnálom, Wilfork fasza lenne Bowers meg pláne 😀
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bruce Carter Cowboys ILB érkezik hozzánk vizitre, ha Tampában nem tud megállapodásra jutni.
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Akkor apróbb rövidhírek:
- Keenum egy jövő évi 7. körért cserében a Ramsben folytatja
- Tarpinian marad nálunk
- Thad Lewist kivágtuk
- Kendrick Lewist meg akarjuk tartani safety poszton, Manning és Pleasant nem prioritás
- Ha Hoyer jönne, Fitzpatrick a Jetsnél folytathatja
- A védőfal erősödhet: Vince Wilfork NT, Da'Quan Bowers DE posztra jöhet.