Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kaarem Jacksonnal folynak a tárgyalások. Még a FA nyitás előtt meg is lehet a megegyezés.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Well, I hate this pick more than any other pick Smithiak has ever made. I hate it with the fire of a thousand suns. I hate life.

Vent as you see fit. I'm going to be catatonic until the second round.

Ez volt a reakciója a battlredblog egyik szerkesztőjének, mikor a Houston kihúzta Cushingot. Ő anno végig Orakpo mellett kampányolt, és az akkor top10 pass rusher el is kezdett csúszni hátrafelé, és már csak a Skins volt előttünk, és ők el is vitték.
Ez azért lett most téma, mert Orakpo azt nyilatkozna, szívesen játszana az egyik texasi csapatban, és mivel most FA, lehet a texans bepróbálkozik nála. Nem volt valami jó szezonja, és szerintem inkább Reedet fogják visszacsábítani, de lehet kell egy bterv ha Clowney mégse épül fel.samu09
Brooks Reed biztos nem marad. Kenneth Zuckerman, Reed ügynöke legalábbis ezt nyilatkozta ma.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
S akkor eljövend a kánaán, elsőkörös OLBből texanst lehet rekeszteni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Well, I hate this pick more than any other pick Smithiak has ever made. I hate it with the fire of a thousand suns. I hate life.

Vent as you see fit. I'm going to be catatonic until the second round.

Ez volt a reakciója a battlredblog egyik szerkesztőjének, mikor a Houston kihúzta Cushingot. Ő anno végig Orakpo mellett kampányolt, és az akkor top10 pass rusher el is kezdett csúszni hátrafelé, és már csak a Skins volt előttünk, és ők el is vitték.
Ez azért lett most téma, mert Orakpo azt nyilatkozna, szívesen játszana az egyik texasi csapatban, és mivel most FA, lehet a texans bepróbálkozik nála. Nem volt valami jó szezonja, és szerintem inkább Reedet fogják visszacsábítani, de lehet kell egy bterv ha Clowney mégse épül fel.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Az, hogy tavaly a 13. legtöbb yardot elkapott WR volt, csak annyit mutat, hogy nincs benne a top10ben a WR-ek között, ami persze nem igaz. samu09
Erre mondta Terrell Owens anno, hogy magának nem tudja dobni a labdát.Amadeus91
Pardon?
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
Az, hogy tavaly a 13. legtöbb yardot elkapott WR volt, csak annyit mutat, hogy nincs benne a top10ben a WR-ek között, ami persze nem igaz. samu09
Erre mondta Terrell Owens anno, hogy magának nem tudja dobni a labdát.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
nagymarceee
Köszöntünk a forumon 😉

Cobbot szerintem meg sem póbálják. Julius Thomas viszont hasznos lenne. Hoznának egy olyan TE-t aki WR pozícióba is fel tud állni , az LB-k lassúak hozzá a CB-k meg nem elegek hozzá. Nuk és Thomas mellett Martin és Posey simán elszaladgál Hartline meg kell a ráknak 😀
Amúgy Wilfork FA, egy 1+1 éves szerződéssel be lehetne próbálkozni hátha megnehezíti a futást egy ideig.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Perpill szerintem 3. lenne, Hopkins meg AJ mögött, de ha AJ megy akkor 2. lenne, és az egész rosterem 2 olyan WR lenne akiket nyugodt szívvel mernék az O-ba is beállítani ,nem csak ST-be.

több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Hartline lenne a 2. vagy 3. számú elkaponk? Csak mert tavaly vmi 40 elkapasa volt, pont amit Johnsonnak ígért O'Brien, második számúnak gyengének érezném. Ha érkezik, akkor is szerintem drafton behuznak valakit.

Elég feltételes, de Cobbra nincs keret?

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hartline közben orvosi vizsgálaton esik át nálunk.

Üdv Nagymarcee.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Üdv mindenkinek!.nagymarceee
Üdvözlet neked is!
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Üdv mindenkinek! nagymarceee
Isten hozott, és köszi, hogy leírtad, hogy látod a csapat helyzetét (szerintem teljesen korrekt) !
több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Üdv mindenkinek! Új vagyok a fórumon és őszintét megvallva eléggé új NFL területén is. Mint egy igazi bandwagoner sikerült kiválasztanom tavaly előtt a Houston Texanst,mint szívem csücskét....És nem bánom egy pillanatra sem,bár azért nem gondoltam,hogy egy ilyen hardcore fant 2-14-el fogadnak,de ez van. Tavalyi szezont végig néztem,első offseasonom ez,úgyh emiatt(+betegség) nagy lázban égek. NBA-t egy fél évtizede imádom,de itt nagyon újonc vagyok(1-2 éve figyelek és tanulok),úgyhogy ha lehet.akkor ne fogjatok hülyeségemre kaszát és vasvillát 😊

Ahogy én látom a houstoni helyzetet:
Qb:
Drága jó Istenem,ha lenne egy olyan irányítónk,aki tudna dobni egymás után 2 egyenest. Fizt nálam nem jön szóba,remélem,hogy Mallett hozza azt,amit látnak/látok benne. Drafton nem hiszem,hogy fognak QB-t hozni,szabadügynökök között sincs,úgyh marad Mallett és az imádkozás.

Free Agent piacon,ahogy látom a Houstont,nem fognak nagy nevet húzni(cap+GM/marketing),de lepjenek meg.

Drafttal kapcsolatban nincsnek jó érzéseim,mert a tavalyi az,hát katasztrofális volt(egyenlőre).Én főleg a védelembe erősítenék és remélem,hogy első körben elhoznak egy cornert vagy a front7-be valakit(Annak ellenére,hogy ott van a potenciál Clowney-Nixben),Én örülnék egy SS-nek is,nekem DJ nagyon hullámzó volt legalább lenne valaki,aki kicsit fejlődésre bírná.A foced fumbleök és az Int ellenére a meccseken rendre volt tőle missed tackle.
támadó oldalra egy valamit kérek:ne húzzanak futót.Csak azt ne.Ott van Foster,Blue=elég. Remélem,hogy elhoznak egy tehetséges,fizikálisan erős elkapót. Ezen kívűl Myers cutjával kéne egy falember is,személy szerint remélem,hogy a 1/16 nem erre fog elmenni.
Aminek én örülnék(többet írok):
CB/SS/ILB/DE/DT/NT/WR/OT

Feltehetően nem lesz a Houston SB esélyes csapat,de bízom az edzői stábban és,hogy van alap a rebuildingre. Jövőre remélem egy kiegyensúlyozott támadó alakulatot fogok látni,Mallett vezetésével,a védelem az újakkal és Clowney és Nix felépülésével(+Cushing össze szedi magát) még jobb lesz,vagy ehhez hasonló és akkor meg lesz a PO.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Brian Hartline jön vizitre.Nem pont rá gondoltam hogy megpróbálják pótolni AJ-t.😊
FA piacon lesz pár jó elkapó vagy esetleg meg kell próbálni feljebb menni egy Kevin White, Amari Cooper ért.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Az, hogy tavaly a 13. legtöbb yardot elkapott WR volt, csak annyit mutat, hogy nincs benne a top10ben a WR-ek között, ami persze nem igaz. 936 yardot kapott el idén, ezen kívül még 4 szezonban mutatott ilyen statot, legtöbben sérülés miatt. A többi szezonban mindig jóval ezer yard fölé ment. Ebben a szezonban 3szor fumblézott, pedig előtte 12 évig összesen hatszor. Ja és 3 TD-t szerzett, (bakker Watt beelőzte).
Igaza volt AJ-nek tavaly, hogy ezekkel a QB-kal nem lesz gűrű, de még PO sem. Viszont ha már akkor el akart menni, illetve ha tudta hogy most el fog menni, akkor miért nem rántotta össze magát? Megcsinálta volna itt az uccsó szezonját rendesen, akkor most nem kellene aggódnia hogy elcserélik tampába, mert csak ők hajlandóak 4. körnél többet adni.
Mindegy szerintem sima cut lesz és megy Denverbe Kubiak után.
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Bocs, de én nem értem, hogy AJ elküldése miért annyira jó hír. Még ennyi idősen is közel 1000 yardot kapott el jó hangon is középszerű QB-ktől...tex
Igazad van, ez nem egy jó hír. AJ a Houston eddig rövid franchise életének legnagyobb iconja, és sokan szerettük volna, ha innen vonul vissza, de sajnos olyan pontra jutott a kapcsolat, hogy mindkét félnek jobb lesz így.
AJ gyűrűt szeretne, és ez nem tűnik jelenleg reálisnak nálunk. Hiába fizetnénk ki neki a teljes fizuját és kapna labdákat, akkor se lenne boldog, és emiatt (megint) alulteljesítene.
A csapat oldaláról nézve pedig, nagyon nagy teher az a 16 milliós fizu egy ilyen közepes teljesítményért. Kell a hely a fiatalok visszaigazolásához, vagy pedig távozásuk esetén a keletkező lyukak betömködésére.
BoB-nál egyébként is az az érzésem, hogy csak az abszolult alapembereknek lesz hajlandó nagy pénzt fizetni, és az ár/érték arányban alul teljesítőket kegyetlenül kivágja, ala Belichick.

Azt azért még megjegyezném, hogy eddig végig csak AJ tábora beszélt, az FO azon kívül, hogy engedélyezték AJ-nek, hogy csere csapatot keressen magának, nem szólalt meg. Nyilván AJ és az ügynöke, azt szeretné, ha minél hamarabb elküldené a Texans, hogy ők választhassanak csapatot maguknak, és ezért mondogatják fűnek-fának, hogy el lesz küldve. A legrosszabb forgatókönyv számukra az lenne, ha elcserélnénk AJ-t egy, a Texansnál is gyengébb csapathoz, ami pedig simán benne van a pakliban, hisz a csapat érdeke, a minél értékesebb ellenérték...
több mint 9 éve
tex 150
Bocs, de én nem értem, hogy AJ elküldése miért annyira jó hír. Még ennyi idősen is közel 1000 yardot kapott el jó hangon is középszerű QB-ktől. Tavaly 12 játékos kapott el több labdát AJ-nél és a 3. legtöbb yardot elkapott Texans játékos Damaris Johnson volt 331 yarddal. Manning 4 milliós fizetéscsökkentést vállalt be, állítólag AJ-t semennyire nem is kérték... Eddig nekem nem úgy tűnt, hogy akkora sztár QB-k és WR-ek lennének a csapatban, hogy ez beleférjen, de remélem a(z eddig nem ismert) tervek bejönnek és jövőre megcáfolják az újak.
Pedig a nyilatkozatok alapján AJ tavalyi balhéja is csak azért volt, hogy beígérjék neki, hogy idén nem küldik el. Erre jól megszivatták, ha nincs szükség rá, elengedhették volna már tavaly, szerintem tett annyit a csapatért, hogy korrektek legyenek vele. Fura lenne, ha ezt az egészet csak most találták volna ki. Igazából nekem ennek az egésznek az üzenete zavar: tudom, hogy mindenki tudja, hogy ez csak üzlet, de ha a houstoni FO ilyennek mutatja magát, akkor milyen FA fog ezek után idejönni, és milyen feltételekkel? És melyik szerződtetett játékos lesz az, aki bármiféle átstrukturálásba belemegy?
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Chris Myers elküldve +6 milla a capbe. Ben Jones lesz a center ami alapból a fő posztja volt.swatt99
😕 😕 😕

több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
BoB nem szarozik, rendesen odacsapott a veteránok közé. Myers-t tavaly is dominálták párszor a nagyobb darab NT-k, de ez mindig is így volt,és ettől függetlenül a fal egyik alappillére volt. Kérdés ki lesz a következő, és kire fogjuk költeni a keletkezett cap-et?
(JoJo meg Fitzi, szerintem maradnak, amíg nincs meg az új szerződés Mallettel, meg KJax-xel. JoJo lehet utána is. Jó cornerback-re mindig szükség van, és ő még mindig elég jó)
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
8 játékost írnak, akik valszeg el lesznek küldve/tradelve/fizetéscsökkentve, közülük Myers már elhagyta a villát. Sztem JoJo és Fitzi fogja még mekapni a surranót.
 www.battleredblog.com/2015/3/4/8148093/andre-johnson-likely-the-first-to-go-in-2015-but-which-texans-player
Az különösen tetszett, és még eszembe se jutott, hogy J Thomas elég nagy target lehet BoB-nak.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Chris Myers elküldve +6 milla a capbe. Ben Jones lesz a center ami alapból a fő posztja volt.swatt99
Hullanak a fejek. BoB tuatosan építi le a régi éra ikonjait 😀 Cushing szarban lesz ha nem hoz végre egy értelmes szezont. Nem gondoltam volna hogy őt elküldik. És nekem is egyből Jones ugrott be mint helyettes. Suafilo így már tuti kezdő, de 16ra pont fasza OL emberkéket lehet húzni.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Chris Myers elküldve +6 milla a capbe. Ben Jones lesz a center ami alapból a fő posztja volt.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Max. 5. kör szerintem, de inkább 6. Persze csak elméleti síkon, vsz. most inkább arról beszélünk hogy mit nem kaptok érte 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Én sajnálom hogy elmegy mert az egyik kedvencem de jobb ezt még az új szezon kezdete előtt lezárni. Tavaly is csak ment a huzavona hogy megy vagy marad. Maradt végül de látszott rajta egész évbe hogy kedve nincs néha játszani.DC-nek igaza van ha bejelentették előre hogy mindenképpen el lesz küldve akkor ki fog érte picket áldozni max az akinek nincs kedve licitálni... Egyébként ha mégis trade lenne a vége ami Schaubnál se volt elképzelhető mégis összejött mit kaphat érte a csapat ?swatt99
A kora és a fizuja miatt 3. kör. A Raidersnek lenne miből beruháznia rá, de minek költenének ennyit mikor abból a pénzből 3 fiatal elkapót kifizetnek. Edig nem vettem észre, hogy Smith a jeget is eladná az eszkimónak, úgyhogy senkit nem fog beforgatni, marad a cut.
Draft is van a világon, ráadásul az idei WR class is elég jónak tűnik. Beckham pl. szerintem még bent lesz, mikor ti választotok.iktriad
A bekemfélékre nem nagyon szokott beruházni a texans (magatartás). ÉS jó hogy ott van a draft, de erre 2003-tól 2013-ig nem jöttek rá Houstonban? 10 év telt el A.J. és Hopkins draftolása között. Nem hiszem hogy Walter Jones vagy Mathis lett volna a megfelelő társ. Mindegy szerintem nem WR-t kellene első körben mivel most egy normális OLB van rosteren, beljebb meg a herendi porcelán Cushing.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Andre Johnsonnak biztosan ennyi volt, most próbálnak (az ügynöke bevonásával) valami tradet összehozni neki egy másik csapattal, ha nem jön össze, akkor biztosan elküldik.

A Texans $8.825 miliót spórol vele és így $21.9 milliónyi cap roomotok lesz idén.iktriad
Én sajnálom hogy elmegy mert az egyik kedvencem de jobb ezt még az új szezon kezdete előtt lezárni. Tavaly is csak ment a huzavona hogy megy vagy marad. Maradt végül de látszott rajta egész évbe hogy kedve nincs néha játszani.DC-nek igaza van ha bejelentették előre hogy mindenképpen el lesz küldve akkor ki fog érte picket áldozni max az akinek nincs kedve licitálni... Egyébként ha mégis trade lenne a vége ami Schaubnál se volt elképzelhető mégis összejött mit kaphat érte a csapat ?