Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Így,hogy Newtont visszaigazolták mennyi maradt "erősítésre"kb?nagymarceee
18M-tok volt, Newton idén kb 7misi, marad 11.
Friss hír, hogy 4 évre leigazoltátok Kareem Jacksont, számok még nincsenek.balazs799
Köszi! Hát számolva még Jackson fizujaval, plusz a draft, így szerintem még Malletet resignolják és be is zártuk a boltot, bár Brooks reedet még vissza kéne hozni, teljesítményre nem nyilatkoznék, de nem gondolom, hogy évi max 1-2 millióért jobb Olbt tudnánk hozni+drafton pedig kb. mindenkinek pass rusher kell.

Secondaryben, ha minden így marad, akkor Lewis helyén marad lyuk, amit drafttal be kell tömni.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nem tudom az overthecap mennyire megbízható forrás, de szerintük 4 db compensatory picket kapunk majd. 1 ötödik és 3 hatodik köröset. Tényleg, ezeket mikor fogják kiosztani?
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Gyorsan összegzem hogy milyen nevekkel találkoztam, mikor azt kutattam kik érkezhetnek FA-n még a csapathoz (a lista legnagyobb meglepődésemre nem rövid, de lényegesen több benne a spekuláció, mint kellene.):
Brian Hartline WR Dolphins
Torrey Smith WR Ravens
Jeremy Maclin WR Eagles
Randall Cobb WR Packers
Brian Hoyer QB Browns

Vince Wilfork NT Patriots
Da'Quan Bowers DE Buccaneers
Jacquian Williams ILB Giants
Ron Parker S Chiefs
Da'Norris Searcy S Bills

És FA nyitás előtt találtam egy 32-es listát arról, hogy kiket lenne érdemes megpróbálni idecsábítani:

WR: Denarius Moore Raiders
Harry Douglas Falcons
Eddie Royal Chargers
Cecil Shorts Jaguars
Dane Sanzenbacher Bengals
Brandon Gibson Dolphins
RB: Shane Vereen Patriots
Chris Johnson Jets
Roy Helu Redskins
TE: Niles Paul Redskins
OT: Jason Fox Dolphins
Jermey Parnell Cowboys
NT: B.J. Raji Packers
Athyba Rubin Browns
Cory Redding Colts
Kendall Langford Rams
Jarvis Jenkins Redskins
DE: Brandon Deaderick Saints
Jared Odrick Dolphins
ILB: Bruce Carter Cowboys
Mason Foster Buccaneers
Malcolm Smith Seahawks
OLB: Jabaal Sheard Browns
Sam Acho Cardinals
O'Brien Schofield Seahawks
Anthony Spencer Cowboys
CB: Tramon Williams Packers
Chris Culliver 49ers
Sherrick McManis Bears
S: Tyvon Branch Raiders
Da'Norris Searcy Bills
Stevie Brown Giants

Hát lehet szemezgetni.....
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Na aludtam az egészre egyet, közben több minden is kiderült. Állítólag Newton azért kapott ekkora szerződést, mert a Skins komolyan érdeklődött iránta, úgyhogy 29 millával gyorsan rövidre zárták az egészet. Mondjuk az jó dolog hogy az első két évre ilyen prove it opciót adtak neki, hátha lsz értelme. Jacksonnál meg nem tudom. Valószínűleg csak egy ilyen szerződéssel tudták marasztalni, de 20at garantáltként odaadni, hát nem tudom... 27 éves, pont a legjobb éveit fogja közre ez a 4 éves szerződés, és reméljük Watt mögé áll be és nem száll a fejébe az egész. Viszont én eddig úgy vettem le, hogy jön még egy elkapó és Mallett. Ergo Reed, Kendrick Lewis megy máshova. Cobb már megegyezett a Packersszel. Marad Smith. 16 mecsen játszott, csak 49 elkapása volt viszont abból 11 TD-t összehozott. Lehetne vele mit kezdeni.
A draft így már érdekesebb lesz. Egy fasza DE/OLB kellene most leginkább, de a legjobbak szerintem már kimennek addigra, lehet valaki csúszik,de nem vagyunk olyan helyzetben hogy rámenjünk a bpa-ra. Centert első körben húzni divat még? 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
5-6 körül asszem megvan a draft, persze ez attól is függ hol hány köre van egy csapatnakbalazs799
Nem kell hozzá annyi.
Mivel a top 51 fizetés számít, így amikor egy fizetést (mondjuk az első körösét) hozzáadod akkor egy ki is esik.
A hátsó körösök fizuja így tulajdonképpen nem számít.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Igen, így viszont érik egy első körös wr vagy c húzás. Ervingnek nagyon tudnék örülni.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintem azért 4 milliónál több kell egy draftra.
És még ehhez hozzá fog jönni Johnson pénze is. Vagyis pontosabban le fog jönni.Bondi
5-6 körül asszem megvan a draft, persze ez attól is függ hol hány köre van egy csapatnak, annak most nem néztem utána. Kb ennyi kell egy draftra így írtam, 1-2 milliót ha kell átstruktúrálással is bármikor el lehet érni és az az adott játékosnak még jó is. És a becsült számok sem pontosak. A lényeg, hogy FA-n jelenleg eléggé bezárultak az ajtók egyenlőre.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem azért 4 milliónál több kell egy draftra.
És még ehhez hozzá fog jönni Johnson pénze is. Vagyis pontosabban le fog jönni.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Továbbfűzve ezzel nagymarci kérdését a 11ből már max is 6maradt (20M gari/4év=évi 5M + a 14M eloszlása kérdéses) 1-2 M biztos idénre is jut belőle szóval kb 4M maradt (nagyjából egy draftra való)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ez nem rossz pénz:

Kareem Jackson's deal came in at 4 years and $34 m. 20 millió garantált
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Így,hogy Newtont visszaigazolták mennyi maradt "erősítésre"kb?nagymarceee
18M-tok volt, Newton idén kb 7misi, marad 11.
Friss hír, hogy 4 évre leigazoltátok Kareem Jacksont, számok még nincsenek.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adam Schefter ✔ @AdamSchefter
Follow

Texans take one of the top CBs off the market, reaching agreement with Kareem Jackson on 4-year deal, per source.
több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Így,hogy Newtont visszaigazolták mennyi maradt "erősítésre"kb?

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Cobb Maclin vagy Torrey Smith van célkeresztbe AJ pótlására.
Devlin draftról akar OL-be depth játékost és FA piacról valami olcsóbbat
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Valamit nagyon látnak benne. Reméljük hozza is azt a szintet amit a szerződése megkíván
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Egy "kicsit" túlfizették.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 559 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez nagyon baráti!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 143 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Részéletek Rapoporttól:
Texans OT Derek Newton: 5 years at $26.5M with $10M guaranteed. $13.75M in first 2 years and $17M in first 3 years
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mennyiért?Sixo67
Big numbers for #Texans OT Derek Newton: 5 years at $26.5M with $10M guaranteed. $13.75M in first 2 years and $17M in first 3 years
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 143 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mennyiért?Sixo67
Még nincs róla infó. McClain annyit írt, hogy a Texans szeretné még visszahozni Jacksont, Mallettet és Reedet többek között.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Derek Newton marad még 5 évet itt.iktriad
Gyors vagy😀 Hoyer nevét is egyre több helyen olvasni...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Mennyiért?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 143 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derek Newton marad még 5 évet itt.
több mint 9 éve
nagymarceee Houston Texans 126
Kaarem Jacksonnal folynak a tárgyalások. Még a FA nyitás előtt meg is lehet a megegyezés.Bondi
Mától lehet elvileg tárgyalni a játékosokkal.Én azt olvastam mind 3 fő játékosunk (Kareem,Mallet,Newton) tesztelni akarja a piacot.Gondolom ez nem a legjobb opció mert megnőhetnek az igények.Szerintem aki valóban fontos Kareem meg Mallet én Newtont annyira nem marasztalnám.Egyébként kíváncsi vagyok hogy milyen mozgás lesz FA piacon utolsó pár évbe csak a sokadik napon kezdtünk játékost igazolni.swatt99
Őrülnék,ha nem csak drafttal oldanák meg a falember kérdését.Mondjuk eleve nagyon kíváncsi leszek az O-linera,mert A bal oldal kivételével full új lesz a fal. Mallet,Jacksont vissza kéne igazolni szerintem is.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kaarem Jacksonnal folynak a tárgyalások. Még a FA nyitás előtt meg is lehet a megegyezés.Bondi
Mától lehet elvileg tárgyalni a játékosokkal.Én azt olvastam mind 3 fő játékosunk (Kareem,Mallet,Newton) tesztelni akarja a piacot.Gondolom ez nem a legjobb opció mert megnőhetnek az igények.Szerintem aki valóban fontos Kareem meg Mallet én Newtont annyira nem marasztalnám.Egyébként kíváncsi vagyok hogy milyen mozgás lesz FA piacon utolsó pár évbe csak a sokadik napon kezdtünk játékost igazolni.