Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Clowney állítólag kórházba került, miután megtámadta Swearinger kutyája.
A jobb karját harapta meg, de már ki is engedték a kórházból.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Azért furcsa lesz más csapat mezében látni. Sok sikert neki az új helyen.Bondi
Főleg a Colts mezében. Mert állítólag oda tart.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Elviekben jön Hoyer. A jets próbálkozik ez igaz, de Hoyer a Texans-t akarja választani...

Plusz: A jets-et Fitzpatrick is érdekli. Mi lesz itt? 😊)
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/03/09/despite-some-confusion-the-texans-are-not-signing-tim-tebow/

kár. 😕Amadeus91
Neki jobban örülnék mint Hoyernek 😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 007
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/03/09/despite-some-confusion-the-texans-are-not-signing-tim-tebow/

kár. 😕

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért furcsa lesz más csapat mezében látni. Sok sikert neki az új helyen.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Ez még attól is függ, kit hoznak második elkapónak. De ha azt nézzük, 12 éve odaadták A.J.-nek az első elkapó helyét, most ezt átadják Hopkinsnak. Ha így hozza ő is a következő 10 évet már jól jártunk. Johnson jó volt, még jó lenne most is, de látjuk BoB mennyire nem bírja ha valaki nem áll be a sorba.
több mint 9 éve
tex 150
Ha ezt nyilatkozta, szerintem annyira nem akart menni. És továbbra is azt gondolom, hogy luxus elküldeni (vicces, hogy ilyen statisztikákkal szar éve volt tavaly), ahelyett, hogy fizetéscsökkentést kértek volna tőle. De máshol legalább megvan az esélye, hogy gyűrűvel vonuljon vissza. Ha így vesszük, még szívességet is tettek neki.

"The funny thing is, when a player asks to be traded or something, people get on you about honoring your contract," Johnson said. "But when you've done a lot for an organization and they feel like you get old, then they don't have to honor their contract.

"I don't get where they come up with this honoring your contract when you're very, very productive and you are doing great things for them...I don't know a lot of guys in the league that catch 85 balls and have almost 1,000 yards and that's a down year for them. But you have a year like that and then it's 'well, you're old, we want to reduce your role,' and all this stuff -- I don't get that."

Egyébként volt már olyan éve a csapatnak, amikor igazán csak 1 normális WR volt, egy korábban jónak modott irányító és egy sokat sérült futó. Ez 2013 volt, szóval szerintem Foster egészsége a kulcsa a jövő évnek. Ha sokat lesz sérült, félek, hogy újra harcban lesz a csapat a jó draft pozícióért... És remélem Hopkins akkor is minimum ennyire jó lesz, ha első számú WR-ként rá jobban figyelnek az ellenféltől!

Andre Johnson ennyi volt a Texans pályafutása kár érte de így lesz mindenkinek jobb ha ennyire menni akart akkor sok sikert neki.
swatt99
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Andre Johnson ennyi volt a Texans pályafutása kár érte de így lesz mindenkinek jobb ha ennyire menni akart akkor sok sikert neki.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Most írják hogy Hoyer még nem biztos hogy ide jön mert a Jets próbálkozik még nála.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Ryan Mallett's deal with the #Texans is a 2 year deal worth $7 million. Expecting Hoyer's to be bigger. Mallett has a guarantee of $1.75 million in the first year. No guarantee in the 2nd. A prove it deal. And if he does, he'll cash in.

Tehát ez egy most mutasd meg szerződés, nem hiszem hogy ha backupnak szánnák ilyet kapott volna.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Állítólag Fitz is visszajön. XD
Óriási.Stez
Fitznek van szerződése ő nem jön vissza max marad... de 3 millió szabadul fel ha elmegy szóval nem hiszem hogy maradni fog.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Állítólag Fitz is visszajön. XD
Óriási.Stez
Akkor ez Savagenek rossz hír
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag Fitz is visszajön. XD
Óriási.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Megvan Mallet is. Mallet Hoyer Savage ez az én sorrendem😀
Fitz elvileg megy a Jetsbe.swatt99
Mallett 2. QB 3. QB Watt Pintér Hoyer Savage 😀
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Megvan Mallet is. Mallet Hoyer Savage ez az én sorrendem😀
Fitz elvileg megy a Jetsbe.
Up:Ryan Mallett's deal with the #Texans is a 2 year deal worth $7 million.($1.75 million garantált 1 évbe)
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Hoyer állítólag megegyezett a Texansszal.Stez
😥
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Én örülök ha jön Hoyer. Ha meg idejön, akkor Fitzi megy. Ez nem kérdés szerintem. Hoyer-Mallett-Savage. Ők küzdenek majd a kezdő pozícióért. sevarafa
Ha Mallett aláír nem hiszem hogy kérdés lesz ki a kezdő. BoB azt mondta, Mallett kezdő szintű játékos, tökmindegy hogy Hoyer jön vagy más, nem lehet még egy évet elpazarolni arra hogy új irányító tanulja a rendszert. Fitzi ki lett próbálva, de nem vált be. Hiába a fasza passer rating, sajnos nem kezdő szintű.samu09
szerintem ha fitz nem sérül le, lazán PO-ban vagyunk... akkor meg egyből kezdő szintű lett volna mindenki szemében. Fitz szerintem nem vallott kudarcot, sőt.

Ha Hoyer jön, akkor én azért olyan nagyon sok pénzt nem mernék feltenni arra, hogy Mallett kezdeni fog. Verseny lesz, aztán meglátjuk.sevarafa
Naaaaaaa hogy mered Fitzit kezdőnek nevezni? 😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
közben giga-mega hír!!!!

Damaris Johnson hosszabbított 1 évvel. 1 misit keres majd! Megvan a franchise elkapónk 😉
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én örülök ha jön Hoyer. Ha meg idejön, akkor Fitzi megy. Ez nem kérdés szerintem. Hoyer-Mallett-Savage. Ők küzdenek majd a kezdő pozícióért. sevarafa
Ha Mallett aláír nem hiszem hogy kérdés lesz ki a kezdő. BoB azt mondta, Mallett kezdő szintű játékos, tökmindegy hogy Hoyer jön vagy más, nem lehet még egy évet elpazarolni arra hogy új irányító tanulja a rendszert. Fitzi ki lett próbálva, de nem vált be. Hiába a fasza passer rating, sajnos nem kezdő szintű.samu09
szerintem ha fitz nem sérül le, lazán PO-ban vagyunk... akkor meg egyből kezdő szintű lett volna mindenki szemében. Fitz szerintem nem vallott kudarcot, sőt.

Ha Hoyer jön, akkor én azért olyan nagyon sok pénzt nem mernék feltenni arra, hogy Mallett kezdeni fog. Verseny lesz, aztán meglátjuk.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hoyer állítólag megegyezett a Texansszal.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Én örülök ha jön Hoyer. Ha meg idejön, akkor Fitzi megy. Ez nem kérdés szerintem. Hoyer-Mallett-Savage. Ők küzdenek majd a kezdő pozícióért. sevarafa
Ha Mallett aláír nem hiszem hogy kérdés lesz ki a kezdő. BoB azt mondta, Mallett kezdő szintű játékos, tökmindegy hogy Hoyer jön vagy más, nem lehet még egy évet elpazarolni arra hogy új irányító tanulja a rendszert. Fitzi ki lett próbálva, de nem vált be. Hiába a fasza passer rating, sajnos nem kezdő szintű.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Egyre többrn mondják hogy Mallettel együtt Hoyer is jön. Mondtam pár hete hogy ha Ftzi mellé a másik nyuggert is idehozzák jelentkezek GM-nek (a motivációs levél már megvan 😀 ). Nem tudom mérnem gondol senki Colt MCCoyra. Texasi gyerek, és lehet komolyabb versenyhelyzetbe kényszerítené Mallettet. UFA, és mivel eredetileg 3. qb volt ócsóé jönne.samu09
Én örülök ha jön Hoyer. Ha meg idejön, akkor Fitzi megy. Ez nem kérdés szerintem. Hoyer-Mallett-Savage. Ők küzdenek majd a kezdő pozícióért. Fitz-cel még hely is szabadulna fel...(3 misi )

szerintem érthető, hogy BoB azokhoz az emberekhez akar nyúlni, akiket ismer, és tudja hogy kb mire képes. Tavaly fitz-re is azt mondták, hogy mekkora szar igazolás, és hogy a Texans-nak nincs qb-ja. Ehhez képest Fitz 90-es passer ratinget hozott, és ha nem sérül le akkor gyakorlatilag a legjobb szezonját hozta volna. Hasonlót várok idén is akár Hoyertől ha jön és kezd. Kiderül majd, de sztem ez a legjobb opció jelenleg. Hoyer jön, fitz megy....
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 3 922 — I like the Texans, I like who we are
Egyre többrn mondják hogy Mallettel együtt Hoyer is jön. Mondtam pár hete hogy ha Ftzi mellé a másik nyuggert is idehozzák jelentkezek GM-nek (a motivációs levél már megvan 😀 ). Nem tudom mérnem gondol senki Colt MCCoyra. Texasi gyerek, és lehet komolyabb versenyhelyzetbe kényszerítené Mallettet. UFA, és mivel eredetileg 3. qb volt ócsóé jönne.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Így,hogy Newtont visszaigazolták mennyi maradt "erősítésre"kb?nagymarceee
18M-tok volt, Newton idén kb 7misi, marad 11.
Friss hír, hogy 4 évre leigazoltátok Kareem Jacksont, számok még nincsenek.balazs799
Köszi! Hát számolva még Jackson fizujaval, plusz a draft, így szerintem még Malletet resignolják és be is zártuk a boltot, bár Brooks reedet még vissza kéne hozni, teljesítményre nem nyilatkoznék, de nem gondolom, hogy évi max 1-2 millióért jobb Olbt tudnánk hozni+drafton pedig kb. mindenkinek pass rusher kell.

Secondaryben, ha minden így marad, akkor Lewis helyén marad lyuk, amit drafttal be kell tömni.nagymarceee
Andre Johnson post jun cutjával nyerünk majd 11 milliót.
Newton részleteiről nem tudok semmit, de sztem kb olyan 17-18 millió helyünk lehet most, mert newton nélkül a cap (andre johnson cutjával együtt) 22 millió dollár elviekben... ebből vonjuk le newton-t , és kb 17-18 millió marad sztem kbkb...