Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Érdekes, hogy a nagy gőzelem után (most hogy van veszteni valónk) mindenki hogy elkezdett aggódni.
Szét alázzuk őket.
GOOO COLTS

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom miért, de valahogy rossz előérzetem van a Jets miatt.aztec
nem csodálom, rossz a Jets 😀

simán nyerünk!
C-O-L-T-
S-S-S

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Houston-Jet meccset látva én eleve nem nekünk adtam a meccset, úgyhogy számomra legfeljebb kellemes meglepetés lesz, ha nyerünk. 😊

Megjegyzem, Luck-al kapcsolatban sincsenek jó előérzeteim, félek, hogy elszórja magát ezúttal, és begyűjt néhány INT-et...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Moala sem játszik a Jets ellen, térdsérülése van. Nevis kezd majd a helyén.
Szerintem kikapunk, túl sok a sérült, túl nagy a szar.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg azt mondanám, hogy kinyírok mindenkit, aki hibázik. 😀

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szerintem pont az a dolga most az edzői stábnak, hogy lenn tartsa őket a földön.
"You never as good as you think you are" ugyebár 😊
Ha én lennék az edző azt mondanám:
Emlékezzetek hogy éreztétek magatokat a Jags meccs után...
Ugye nem akarjátok mégegyszer ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
nem hiszem el h egy ilyen győzelem után ne tudnánk behúzni ezt is. Fiatal csapat ide vagy oda. Ennek olyan energiákat kell mozgósítania, h egyszerűen át kell lépni a Jetsen. Kész. Paganoért!
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én 2-3 TD-s vereséggel számoltam a Packers ellen, nyertünk is. Most 1 TD-s Jets sikerre gondolta, szóval nyugi 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem tudom miért, de valahogy rossz előérzetem van a Jets miatt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ahogy mások látnak minket:
Jets Defensive Coordinator Mike Pettine.
Az első 3 percet érdemes megnézni.
 bit.ly/THPqwf

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
 nflhu.blog.hu/2012/10/12/a_het_jatekosai_432

jól sikerült lista 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
nagy sokkot nem fogok okozni, de Wayne vezeti az NFL-t célba vételben, annak ellenére, hogy már volt bye weeken 😀Höri
Hmm, Welker és Belichick között tényleg lehet akkor valami súrlódás... 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nagy sokkot nem fogok okozni, de Wayne vezeti az NFL-t célba vételben, annak ellenére, hogy már volt bye weeken 😀

a Jax meg ne draftoljon QB-t, nekünk jó a mostani rendszer

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kell az a QB draft. 😀Stez
Mit tudni mi a kán terve arrafelé? Lehet, hogy szöszinek idén az a dolga, mint tavaly nálunk a Festőnek. Rámennek ők is az 1/1 v. 1/2-re, és ahogy Höri már pedzegette, jöhet a byebye Gene Smith, welcome Geno Smith. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én még mindig azt mondom, h 5 W-vel elégedett lennék a többi csak ajándék. Viszont remélem Lucky máshogy gondolja 😀Farky
következő 3 meccs:
@jets, browns, @titans ez 5-2 és máris meg van az 5W 😀
dolphins, @jaguars, ez már 7-2 és hatos győzelmi sorozat 😀
@patriots zakó 7-3
bills W 8-3
@lions csücskös 8-4
titans 9-4
@texans 9-5
@chiefs ha Stanzi játszik 9-6
texans - cserékkel állnak ki 10-6Höri
Sajnos ti képtelenek vagytok arra, hogy legyőzzétek szöszit (és MJDt), szóval ha játszik akkor ott érik az L. 😊
De egyébként sok sikert a wildcard chasehez. Komolyan. iktriad
Te komolyan, lassan annyira el leszel keseredve a tróger QB-tok miatt, hogy Luck miatt ide fogsz szokni.
Érted baszki, nekünk tavaly egy Painterünk volt, de még ő is többre volt képes, mint Gabbert 1,5 év alatt. Neki ráadásul tavaly top5-ös védelme volt, elit futóval. 😛
Kell az a QB draft. 😀

több mint 11 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 498 — Colts Fan
Kösz a linket,nagyon jó videó.Különösen tetszik,ahogyan "összefésülték" Pagano beszédével.😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
A múlt heti meccs néhány mozzanata belülről, ill. az oldalvonalról. Van benne néhány nagyon jópofa rész. A személyes kedvencem a "don't ever throw that ball again" rész, ahogy Luck és Arians dumálnak egymással 😊 :

 nflfilms.nfl.com/2012/10/10/nfl-turning-point-week-5-exclusive-sneak-peek/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én még mindig azt mondom, h 5 W-vel elégedett lennék a többi csak ajándék. Viszont remélem Lucky máshogy gondolja 😀Farky
következő 3 meccs:
@jets, browns, @titans ez 5-2 és máris meg van az 5W 😀
dolphins, @jaguars, ez már 7-2 és hatos győzelmi sorozat 😀
@patriots zakó 7-3
bills W 8-3
@lions csücskös 8-4
titans 9-4
@texans 9-5
@chiefs ha Stanzi játszik 9-6
texans - cserékkel állnak ki 10-6Höri
Sajnos ti képtelenek vagytok arra, hogy legyőzzétek szöszit (és MJDt), szóval ha játszik akkor ott érik az L. 😊
De egyébként sok sikert a wildcard chasehez. Komolyan.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hülyeség..Ballard most fog berobbanni 😀dugo1993
ja, ezt írják a fantasy guruk is twitteren.
a Jets eléggé szopta a futást minden meccsen, most jó sanszunk van ezen a területen.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Én még mindig azt mondom, h 5 W-vel elégedett lennék a többi csak ajándék. Viszont remélem Lucky máshogy gondolja 😀Farky
következő 3 meccs:
@jets, browns, @titans ez 5-2 és máris meg van az 5W 😀
dolphins, @jaguars, ez már 7-2 és hatos győzelmi sorozat 😀
@patriots zakó 7-3
bills W 8-3
@lions csücskös 8-4
titans 9-4
@texans 9-5
@chiefs ha Stanzi játszik 9-6
texans - cserékkel állnak ki 10-6Höri
Sancho visszakapja kedvenc játékszerét Keller személyében és Hill is felépül, így az incomplete passzok mellett pár TD-t azért szerzünk. 😀
Szóval egy W-t vegyél le a tábláról. 😀Beki
hülyeség..Ballard most fog berobbanni 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sancho visszakapja kedvenc játékszerét Keller személyében és Hill is felépül, így az incomplete passzok mellett pár TD-t azért szerzünk. 😀
Szóval egy W-t vegyél le a tábláról. 😀Beki
Már levettük. 😊 Helyette lesz a Pats W. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sancho visszakapja kedvenc játékszerét Keller személyében és Hill is felépül, így az incomplete passzok mellett pár TD-t azért szerzünk. 😀
Szóval egy W-t vegyél le a tábláról. 😀Beki
tudjuk, tudjuk.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én még mindig azt mondom, h 5 W-vel elégedett lennék a többi csak ajándék. Viszont remélem Lucky máshogy gondolja 😀Farky
következő 3 meccs:
@jets, browns, @titans ez 5-2 és máris meg van az 5W 😀
dolphins, @jaguars, ez már 7-2 és hatos győzelmi sorozat 😀
@patriots zakó 7-3
bills W 8-3
@lions csücskös 8-4
titans 9-4
@texans 9-5
@chiefs ha Stanzi játszik 9-6
texans - cserékkel állnak ki 10-6Höri
Sancho visszakapja kedvenc játékszerét Keller személyében és Hill is felépül, így az incomplete passzok mellett pár TD-t azért szerzünk. 😀
Szóval egy W-t vegyél le a tábláról. 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mondjuk igaz. 😊
Még két nyertes meccs, és az ESPN SportCenter "new dynasty in Indy" headline-al indul. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mikor a Jaxtől kikaptunk, még kiscsapat voltunk, vasárnap óta powerhouse-nak számítunk 😀