Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam egyértelműen Bowe a favorit, és amikor már tavaly Garconnak 7-8 millát kínáltunk, akkor Bowenak nagyon simán odaadhatnánk 9,5-t évente.Stez
Igen, persze. Csak azért írtam amit írtam, hogy nehogy Redskins legyen belőlünk, hogy idehozzuk a top FA-kat, aztán évekig semmi. De, mivel most annyi pénzünk lesz, hogy úgyis hoznunk kell valakiket, így nincs értelme ezen görcsölni. Akkor meg miért ne Bowe. 😊peterk2005
Igen, költenünk kell. Mondjuk az FA-tól mindig félek, sok hülye csapat bivaly szerződéseket kínálgat, licitálgatni kezd, és félek Bowenál is ez lesz, mi meg szerintem őrült pénzt nem fogunk kifizetni egy Bowenak sem, maradunk a realitás talaján. Bowe meg nyilván oda megy gondolom, ahol a nagy zsozsót adják. És ez hasonlóan lesz a top FA-kkal is.
Úgyhogy vicces lesz.
Szerintem Angerer, Powers és talán Betheát is megkínáljuk egy hosszútávúval már idény végén, hogy ezt a cap spacet valahogy elköltsük.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálam egyértelműen Bowe a favorit, és amikor már tavaly Garconnak 7-8 millát kínáltunk, akkor Bowenak nagyon simán odaadhatnánk 9,5-t évente.Stez
Igen, persze. Csak azért írtam amit írtam, hogy nehogy Redskins legyen belőlünk, hogy idehozzuk a top FA-kat, aztán évekig semmi. De, mivel most annyi pénzünk lesz, hogy úgyis hoznunk kell valakiket, így nincs értelme ezen görcsölni. Akkor meg miért ne Bowe. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Reddinggel mi van, játszik a 7végén?empty taxi
Elvileg igen, de majd 1-2 nap múlva okosabbak leszünk.
Amúgy kibasztuk Harnisht, booooo.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Reddinggel mi van, játszik a 7végén?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
...peterk2005
Nálam:

Elit WR FA-ról, lehetőleg Bowe. Ő EZ-ben is jól használható, fizikális, és Cassel szintű noname ratyikkal is hozza az 1000 yardot. Lucknak úgy gondolom, pont jobb volna, mint a speedster Wallace. Jennings lófütty, korához képest sokat is kérne, ráadásul folyton sérül, sok az agyrázkódása, Collie után köszönöm, nem. Speedsternek meg itt van Avery, akit így sem talál el sose Luck, mert aluldobja, és Hilton, valamint Brazill is. Elég lesz ez. Nálam egyértelműen Bowe a favorit, és amikor már tavaly Garconnak 7-8 millát kínáltunk, akkor Bowenak nagyon simán odaadhatnánk 9,5-t évente.
Kell egy jó LG és egy korrekt RT az OL-be.
Offense pipa.

Defensebe Moala helyére egy bivaly 3-4 DE, Johnsont megtarthatnánk backupnak, de egy disznó 3-4 nose nagyon fontos lenne.
Kellene egy 3-4-es pass rusher Freeney helyére, ILB poszton megvagyunk Angerer nélkül is, de vele főleg, ha Davis nem válik be, akkor CB-t mindenképpen hoznék kezdőt, Powerst amúgy is meg kell tartani, vagy ha nem, a helyére elit CB-t kellene hozni mindenképpen! Depthbe CB kell, ez alap. Zbiko nem olyan rossz FS-be, de ha lenne elérhető fasza SS a piacon, vagy a drafton, akkor hoznék, mert Bethea FS-be állatkodik igazán, akkor visszarakhatnánk. De mondjuk ha jön Bowe, OL upgrade, DL és OLB, akkor már simán kiegyeznék azzal az offseasonnal, és letojnám Zbikot. 😀


szerk.:
sorry, a laptop meghülyült és vagy hatszor szerkesztette be a hsz-ed, így kicsit hosszú lett 😀

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jött a TE Weslye Saunders, aki múlt héten rakott ki a Steelers. iktriad
Kell ő nekünk? Komolyan kérdezem, mert nem sokat tudok a srácról.FearTomi
Nekem igen!

Hatalmas idióta az ember, értelmileg 3. osztályban leragadt, de böszme nagy állat és jól tud elkapni. Gólvonalon megél majd ha aktivizáljuk.

asszem kábszer-ügyei voltak, azért lett undrafted vagy kirúgták, már nem emlékszem pedig 2 éve volt 😊 amúgy sima középső körös lett volna. Mondjuk az nem jó ómen hogy kirakta a Steelers, de Arians ismeri, szereti.Höri
Köszi a válasz! Amúgy pont erre gondoltam😊 Mit látunk benne, amit a steelers nem😊 Most olvastam, hogy nem drogozott, hanem teljesítmény növelő szereket tolt, valszeg azért ilyen nagy😀 Meg azt, hogy élete első NFL beli elkapása a Colts ellen volt hehe😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jött a TE Weslye Saunders, aki múlt héten rakott ki a Steelers. iktriad
Kell ő nekünk? Komolyan kérdezem, mert nem sokat tudok a srácról.FearTomi
Nekem igen!

Hatalmas idióta az ember, értelmileg 3. osztályban leragadt, de böszme nagy állat és jól tud elkapni. Gólvonalon megél majd ha aktivizáljuk.

asszem kábszer-ügyei voltak, azért lett undrafted vagy kirúgták, már nem emlékszem pedig 2 éve volt 😊 amúgy sima középső körös lett volna. Mondjuk az nem jó ómen hogy kirakta a Steelers, de Arians ismeri, szereti.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Jött a TE Weslye Saunders, aki múlt héten rakott ki a Steelers. iktriad
Kell ő nekünk? Komolyan kérdezem, mert nem sokat tudok a srácról.

több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2012/10/16/Elkezdodott_a_Manningeles/

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött a TE Weslye Saunders, aki múlt héten rakott ki a Steelers.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
WR poszton lesz pár nagy FA név a piacon: Wallace, Jennings, Bowe például. Ezek közül nekem Bowe tetszik a leginkább, mert magas, erős testalkatú amellett, hogy gyors is. Wallace is tehetséges, de ő "aprócska" Bowe-hoz képest.

Csak, hát azt tudni kell, hogy Bowe most éppen franchise tag alatt játszik, mert a rookie szerződése lejártával 9.5 millió/éves szerződést akart, amit a Chiefs egyelőre nem adott meg. Őszintén szólva én is bizonytalan vagyok abban, hogy megér-e ennyit. Jól játszik az kétségtelen, de azért nem róla harsognak az újságok. Ha elhoznánk, akkor lényegében ő lenne a csapat legjobban fizetett játékosa, és ha nem produkálna nálunk abszolút elit szinten, akkor nem tudom morálisan nem tenne-e több rosszat, mint jót az, hogy itt van. Lehet, hogy egy korai WR húzással jobban járnánk. Majd idény végén többet látunk már, addigra a rookie elkapóinkról is kb. látni lehet majd, hogy mennyire használhatóak.

A falba mindenképpen FA-ról hoznék, tapasztaltabb embereket. A G posztra jó minőségű embereket lehet találni, nem túl drágán. Centerben és LT-ben megvagyunk, az RT kérdéses...

A védelemben Freeney nagy kérdés. Ha marad (ergo az FO úgy látja, hogy beválik OLB-ként), akkor LB poszton rendben vagyunk, még rotációban is korrekt embereink vannak. (Legutóbb már Hughes is egész jól nyomta). Ha nem marad, akkor egy jó Millerhez hasonló OLB igencsak hasznos lenne. 😉

Szerintem CB posztra még kell depth, akár beválik Davis, akár nem. És én mindenképpen hoznék/draftolnék egy nagyon jó safety-t, lehetőleg SS-t, de ha az nincs, akkor Bethea mehetne SS-be, az új meg FS-be. Zbiko depthbe jó, de többet nem látok benne.

És persze a védelmi front 3. Nincs klasszikus NT-k, el tudom képzelni, hogy oda hozunk valakit és Johnson megy valamelyik oldalra. És akkor ott van Moala, aki saját 2. körös draft és még a rookie idejét tölti, ott van Nevis, aki tavaly egész jó dolgokat csinált, de idén azt se tudom volt-e pályán... Szóval, leginkább fogalmam sincs, hogy itt mi legyen. 😊

Összességében, számomra a két legfontosabb poszt, ahova vagy elöld draftolnék vagy FA-ról hoznék elit játékost, az a SS és a WR.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha már úgyis annyi szabad hely lesz a cap alatt jövőre, merjünk nagyot álmodni, és egy Clay Matthews-J.J Watt duót összehozni, csak úgy riogatni kicsit 😀

Viccet félretéve, szerintetek melyik posztokra kellene draftolni, és hová igazolni? Most, hogy a szezon egyharmadán túlvagyunk. Én bevallom Fleenertől többet vártam eddig. És a két új WR-ben sem látom, hogy Wayne helyére léphetnének valamikor. Az O-Line pedig vicc, egyedül Constanzo-t kéne megtartani, többit szélnek ereszteni.
A védelem meg, hát... hmmmm 😊 Bár a DB szekció nem lesz rossz, még egy safety kéne Bethea mellé, és rendben a dolog. A Front7 már problémásabb, itt sem látok komolyabb tényezőt, hát még ha Freeney és Mathis elbattyog nyugdíjba. Angerer kéne már vissza.

Van egyáltalán bármi esély itt valami nagy sztárt idehozni valamely posztra, vagy sok közepesből hátha kinő valaki elv lesz, mit gondoltok?

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Höri viszont ezúttal a szívére hallgatott és "itthon" 25.-ek lettünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
 espn.go.com/nfl/powerrankings/_/year/2012/week/7

jó kis 26. hely

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mindenesetre remélem Lucky felveszi az "öreg" meccseit és szorgosan tanulmányozza. Van még mit tőle tanulnia...peterk2005
No meg egy-két játékost is el tudnék hozni a Broncos-ból 😊 😊szf61
Von Miller de kellene ide. Amúgy az a Decker srác se fogalmatlan a bukfenc ellenére.Viszont punt és kickoff returnert ne onnan hozzunk. 😀aztec
Elég lenne ide Von Miller egyedül, már akkora lökést adna a védelemnek, hogy csak na. 😊
Miller nekem nagy kedvencem, mondjuk Manningnek minden csapatában kijutott pár jó pass rusher, arra itt sem panaszkodhatott. 😀

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mindenesetre remélem Lucky felveszi az "öreg" meccseit és szorgosan tanulmányozza. Van még mit tőle tanulnia...peterk2005
No meg egy-két játékost is el tudnék hozni a Broncos-ból 😊 😊szf61
Von Miller de kellene ide. Amúgy az a Decker srác se fogalmatlan a bukfenc ellenére.Viszont punt és kickoff returnert ne onnan hozzunk. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mindenesetre remélem Lucky felveszi az "öreg" meccseit és szorgosan tanulmányozza. Van még mit tőle tanulnia...peterk2005
No meg egy-két játékost is el tudnék hozni a Broncos-ból 😊 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dehogynem, csak néhányaknak nehezebben megy, mert úgy gondolják, hogy már volt egy QB-juk. 😊

Amúgy a kinti Broncos fórumon a meccs után most éppen arról megy egy szavazás, hogy PM-e a GOAT. És baszki 2/3 arányban az IGEN vezet. Egy Broncos fórumon, akiknek volt/van egy Elway-ük. Mit mondjak, ott is sok a nem normális... 😉

Mindenesetre remélem Lucky felveszi az "öreg" meccseit és szorgosan tanulmányozza. Van még mit tőle tanulnia...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ezek az elégedetlen Denver szurkolók... Nem tudják értékelni, ha van egy QB-juk

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Amúgy a Colts blogot innen csinálja valaki?Double B
A Farky meg én.szf61
Akkor nagy gratula nektek. Szeretem olvasni amiket írtok.Double B
Köszönjük.
Majd ide is belinkelem ezentúl ha új cikk jelenik meg.
Talán kényelmesebb is sokaknak itt kommentálni, mint ott egy másik regisztrációs rendszerben.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amúgy a Colts blogot innen csinálja valaki?Double B
A Farky meg én.szf61
Akkor nagy gratula nektek. Szeretem olvasni amiket írtok.
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Amúgy a Colts blogot innen csinálja valaki?Double B
A Farky meg én.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Amúgy a Colts blogot innen csinálja valaki?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze egyetértek azzal amit mondasz és részben igazad van és tudom, hogy öt meccs alatt nem fogják megváltani a világot, viszont véleményem szerint, egy rookie csapatnak is illene egy TD-t hozni legalább egy olyan Jets ellen, akinek az irányítója 82 yardot bírt passzolni😊FearTomi
Hát, úgy látszik Luck tényleg nagyon komolyan vette, hogy követi Manningot. Volt már róla szó, hogy Manning élete első passza TD lett, és ezt Luck is lemásolta, és volt még pár hasonló érdekesség. Nos, itt egy újabb.

Annak idején Manning első idényében - körülbelül ilyen tájt - a Jets elleni idegenbeli meccsen nyújtotta a rookie szezonja legrosszabb teljesítményét, 0TD, 2INT, 200 yard, 40 alatti QB rating. A Jets nyert 44-6-ra a meccsen, és futott vagy 300 yardot ellenünk.

Ha úgy vesszük, Luck még jobban is szerepelt a nagy elődnél. 😀

(Persze ne vegyük úgy, de, hogy ebben az idényben még lesznek a múlt hetihez hasonló remek és a mostanihoz hasonló botrányosan szar meccseink, abban elég biztos vagyok.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Sajnos nem csodálkoztam a vereségen. Mindenki Lucktól várja a megváltást, de ez már nem rajta múlik. Személy szerint ezt az edző team-et is újragondolnám...FearTomi
Igen? Öt meccs után egy rookie csapattal? 😀

Ne vicceljetek már. A főedzőnk pillanatnyilag az életéért küzd, az offensive coordinator egyik napról a másikra hirtelen HC feladatokat is el kell lásson. Az egész támadósor az egy szem Wayne-t kivéve lényegében rookie, a QB-tól az elkapókon, TE-ken, futókon át a fal harmadáig, közben a fal másik harmada sérült, harmadik harmad meg max. rotation playernek való, annak is inkább csak jóindulattal. A védelemben meg kis túlzással Bethea-n és Powersen kívül minden értelmes ember vagy sérült, vagy nem kezdő szintű.

És akkor az edzői team meg playcalling a legnagyobb bajunk? 😀 😀peterk2005
Persze egyetértek azzal amit mondasz és részben igazad van és tudom, hogy öt meccs alatt nem fogják megváltani a világot, viszont véleményem szerint, egy rookie csapatnak is illene egy TD-t hozni legalább egy olyan Jets ellen, akinek az irányítója 82 yardot bírt passzolni😊