Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
De amint már említettem is néhány napja, olyan táblázatot néznék meg, ki hány hurryt engedett például a falunkból. Szerintem abban Justice vezet.Stez
Annyira nem:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/17/snapshot-pbe-offensive-tackles/

Jajj, bocs most látom, hogy már Ulpianus belinkelte.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 862 — SuperLOL
Stez!

Remélem ez is megfelel. Benne van Castonzo kontra Justice (Első "Top of the tackles" szöveges bekezdés). Illetve Justice a lista élén áll lejjebb.
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/17/snapshot-pbe-offensive-tackles/


Ráadásként még egy kis Justice hype:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/19/free-agent-dividends/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A napokban beszélgettünk az offseasonban lehetséges upgrade-ekről, és abban nagyjából egyetértettünk, hogy a oline bal oldala rendben van. Nos, ehhez képest érdekes ez a táblázat ami szerint a fal bal oldala az élbolyban van az engedett sackeket tekintve (Castonzo 3.5, Link 3), miközben a jobb oldal nincs is a listán...peterk2005
Link egy fos. Ezt eddig is tudtuk.
Castonzo meg ahhoz képest, hogy idén eddig szinte meccsen elit pass rusher állt vele szemben, megbízható és jól játszik.
De amint már említettem is néhány napja, olyan táblázatot néznék meg, ki hány hurryt engedett például a falunkból. Szerintem abban Justice vezet.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
A napokban beszélgettünk az offseasonban lehetséges upgrade-ekről, és abban nagyjából egyetértettünk, hogy a oline bal oldala rendben van. Nos, ehhez képest érdekes ez a táblázat ami szerint a fal bal oldala az élbolyban van az engedett sackeket tekintve (Castonzo 3.5, Link 3), miközben a jobb oldal nincs is a listán...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ez az első reklám amit láttam Andrással:


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
ilyen egy éveket megéri szopni, ha utána meg jönnek a PO-k 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a 2032-es, újabb elcsalt szezonunk utáni draft 1/1-ese


(nem az ő neve van kiírva 😀 )

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Angi playoffban játszhat már ?Borbinho
Angi fullban edzett a héten ha jól tudom, úgyhogy lehet, hogy vasárnap már láthatjuk.peterk2005
kellene Trent ellendugo1993
Trent játéka egyelőre kérdéses ellenünk. Habár nem illik ilyet mondani, de remélem, hogy végül nem is játszik majd, esetleg a Browns úgy dönt, nem ellenünk zúzatják le. 😛

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/TCPTuAszf61
Köszi szépen. Ha kérhetem, a jövőben is szólj légyszi, ha van új cikk a blogon. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
P.Angerer, V.Davis, D.Freeney, W.Justice és J.Reitz fullosan edzett, Redding viszont egyáltalán nem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon.
 bit.ly/TCPTuA

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Angi playoffban játszhat már ?Borbinho
Angi fullban edzett a héten ha jól tudom, úgyhogy lehet, hogy vasárnap már láthatjuk.peterk2005
kellene Trent ellen

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Angi playoffban játszhat már ?Borbinho
Angi fullban edzett a héten ha jól tudom, úgyhogy lehet, hogy vasárnap már láthatjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
én amúgy kicsit sem értem ezt a Harnish-imádatot. Ennyit számít, hogy utolsónak választották ki? 😀Höri
😀 egyértelmű

Angi playoffban játszhat már ?Borbinho
Ha elmegy a Texansba, akkor biztosan játszani fog. 😀Stez
Picit optimista voltam,na 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Chappell szerint Ballard konkrétan szar.
Azt mondja, miatta volt ilyen gyenge a Colts futójáték a Jets ellen, mert a line egyébként több tiszta lyukat is nyitott, de Ballard ezeket vagy meg se látta, vagy elhibázta, és nem látta meg időben.
És ezekben szerintem igaza is van, ezt az észrevételem már az előző heti eredménykövetőbe is írtam. Most tűnt fel igazán, hogy Brown mennyivel jobb futó, és mennyire kellene a csapatba. :/
De sajnos még 1-2 hétig biztosan nem játszhat.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
én amúgy kicsit sem értem ezt a Harnish-imádatot. Ennyit számít, hogy utolsónak választották ki? 😀Höri
😀 egyértelmű

Angi playoffban játszhat már ?Borbinho
Ha elmegy a Texansba, akkor biztosan játszani fog. 😀

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
én amúgy kicsit sem értem ezt a Harnish-imádatot. Ennyit számít, hogy utolsónak választották ki? 😀Höri
 www.youtube.com/watch?v=pDoXWDLwTO8
ezt még a draft előtt készítette a kurvája 😛
nagy az imádat az irrelevantok iránt..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez a Guy tag Redding sérülése miatt jött?Borbinho
mivel ugyanaz a posztjuk, így több mint gyanús!

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ez a Guy tag Redding sérülése miatt jött?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
én amúgy kicsit sem értem ezt a Harnish-imádatot. Ennyit számít, hogy utolsónak választották ki? 😀Höri
😀 egyértelmű

Angi playoffban játszhat már ?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én amúgy kicsit sem értem ezt a Harnish-imádatot. Ennyit számít, hogy utolsónak választották ki? 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Elhoztuk Lawrence Guy-t a Packerstől.FearTomi
még tegnap, és kíváncsi vagyok meddig marad

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Elhoztuk Lawrence Guy-t a Packerstől.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Na most írta ki twittere a vén piás:

Roster move...signed OLB Jerry Brown n QB Chandler Harnish to the PS n released LB D.J. Bryant from PS.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Harnisht amúgy nem raktuk ki, csak átpakolták a practice squadba.FearTomi
a tegnapi tweetek még arról szóltak h kitettük, de most valóban ott van a PS-en a colts.com szerintFarky
Igen, mert adtak neki egy napot, hátha valaki érdeklődik iránta. De senkinek sem kellett, szóval úgy döntött marad a PS-ban.FearTomi
A barmok.. nem tudják, mekkora állat Harnish. 😛