Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Én semmit sem veszek W-re. Sajnos Lucky egyelőre eddig szinte mindig csak hazai pályán tudott normálisan játszani, idegenben mindig mint ha lefagyna. És ez zavar kicsit. Ideje volna összeszednie magát, és ami mondjuk a legfontosabb, végre ne egy félidőt játsszon az offense.Stez
Jó lenne egy olyan futó, aki hozná a meccs/90 yardot legalább, rögtön szebb lenne az élet, Luck válláról nagy teher kerülne le.Mivel nincs rendes o-line, így nem tudjuk meg egy ideig, hogy tudna futni Brown. Sajna ezért viszont marad a légitámadás kiszámíthatósága.aztec
szerintem kacsa alkalmas lenne, nem mondom h ligaelit, de amit a mi franchiseunkban egy futónak tudni kell arra bőven elég, csak hát az a retkes fal. anélkül még CJ2Knek is egyik évről a másikra óriásik esett a teljesítménye (pedig talán 2 ember változott). donáldnál szerintem abból, ahogy az oldalfutásokat csinálja látszik h nem fogalmatlan. pedig a WR-eink egyike sem eric decker szinten veszik ki a cornereket, safetyket

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Én semmit sem veszek W-re. Sajnos Lucky egyelőre eddig szinte mindig csak hazai pályán tudott normálisan játszani, idegenben mindig mint ha lefagyna. És ez zavar kicsit. Ideje volna összeszednie magát, és ami mondjuk a legfontosabb, végre ne egy félidőt játsszon az offense.Stez
Jó lenne egy olyan futó, aki hozná a meccs/90 yardot legalább, rögtön szebb lenne az élet, Luck válláról nagy teher kerülne le.Mivel nincs rendes o-line, így nem tudjuk meg egy ideig, hogy tudna futni Brown. Sajna ezért viszont marad a légitámadás kiszámíthatósága.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Collie szerződése az év végén lejár. Nem hiszem, hogy látjuk még szegényt Colts mezben. Nagyon sajnálom, nagyobb tehetségnek tartottam, mint Gonzót. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Collie-ról van valami hír? fog még a szezonban játszani?Fair
térdsérülése (is) van, így nem, legalábbis az utolsó infók szerint + jobb is ha pihenFarky
ebben ez a szar, hogy el se kezdődik a szezon, szerencsétlenre meg már azt kell mondani, hogy jobb ha pihen

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Collie-ról van valami hír? fog még a szezonban játszani?Fair
térdsérülése (is) van, így nem, legalábbis az utolsó infók szerint + jobb is ha pihen

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Fair 5
Collie-ról van valami hír? fog még a szezonban játszani?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én semmit sem veszek W-re. Sajnos Lucky egyelőre eddig szinte mindig csak hazai pályán tudott normálisan játszani, idegenben mindig mint ha lefagyna. És ez zavar kicsit. Ideje volna összeszednie magát, és ami mondjuk a legfontosabb, végre ne egy félidőt játsszon az offense.

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Ha vasárnap sikerülne nyernünk, akkor akár egész sokáig elmehetünk .500 körüli mérleggel. Nagy szó lenne egy 7-9 körüli szezon ennek a fiatal csapatnak.peterk2005
igazábol elég nehéz megjósolni h hogy végzünk majd, mert ez a csapat képes meglepetésekre negatív és pozitív értelemben is. De én egy 8-8at elérhetőnek tartok, akár még 9-7-et is.
Amit én w-nek veszek: két Titans, Jags, Chiefs, és az utolsó fordulóban egy tartalékos Texans. Ez 8 win. És akkor még a Bills-Lions-Dolphins hármasból egy még becsúszhat.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
léteszt nyúz:
freeney, johnson, justice, luck, redding, reitz - PROPABLE
mathis, brown, hengerer - QUESTIONABLE
butler, moala - OUT

ja és donáld és pat fullban edzett pénteken, csak mathis a kérdésesek közül aki limited volt..
reménykedjünk

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eddig egész jó. Donald kacsa, Redding, Hengerer, Reitz, Freeney is kész a csatára. Sőt, Mathis is limitáltan edzett már, jövő hétre esetleg már ő is visszatérhet.

Ha vasárnap sikerülne nyernünk, akkor akár egész sokáig elmehetünk .500 körüli mérleggel. Nagy szó lenne egy 7-9 körüli szezon ennek a fiatal csapatnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Hengerernek mintha lett volna már full practice-a, vagy rosszul emlékszem?peterk2005
itt a friss közben Irsay papától:

"Injury Report- DNP: D.Butler F.Moala LTD: R.Mathis FULL: P.Angerer D.Brown M.Tevaseu D.Freeney A.Johnson W.Justice A.Luck C.Redding J.Reitz"Farky
ez már jobban hangzik. hiába jó Conner és Freeman, azért nagy lökést adott Angerer múlthéten, amikor játszott

ráadásul Brown és Reddig is nagy erősítés

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Hengerernek mintha lett volna már full practice-a, vagy rosszul emlékszem?peterk2005
itt a friss közben Irsay papától:

"Injury Report- DNP: D.Butler F.Moala LTD: R.Mathis FULL: P.Angerer D.Brown M.Tevaseu D.Freeney A.Johnson W.Justice A.Luck C.Redding J.Reitz"

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hengerernek mintha lett volna már full practice-a, vagy rosszul emlékszem?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
azért Hengerer hiányozni fog...(tuti h nem játszik?)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Úgy tudom még nem. De ha bevetjük is, eleinte biztos, hogy csak nagyon limitáltan. A térde miatt is, no, meg ugye abszolút rookie a srác, és azért NT-t nem egyszerű jól nyomni.peterk2005
Jó fej volt Arians, tegnap Chapmannal kapcsolatban.
He played on one leg last year. Now he learns to play on two.
Tavaly végig egy lábon játszott. Most tanulja hogy kell kettőn.Arians
😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy tudom még nem. De ha bevetjük is, eleinte biztos, hogy csak nagyon limitáltan. A térde miatt is, no, meg ugye abszolút rookie a srác, és azért NT-t nem egyszerű jól nyomni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Chapman még mindig nem jött le a PUP-ról?
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Injury report...DNP- P.Angerer D.Butler F.Moala R.Mathis FULL- J.Reitz D.Freeney M.Tevaseu A.Luck D.Brown C.Redding W.Justice A.Johnson

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon.
Elmélkedések a Titans meccsről és egyebekről.
 bit.ly/S9l18A

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Chapmant visszahoztuk. Ő mikor lesz bevethető? mivel nincs johnson és nincs OLB passrush nem ártana ha redding néha pihenhetne néhány playt..Miska84
Josh Chapman will begin practicing with the team. He will remain on the Reserve/Non-Football Injury List during this time.

még egy darabig biztos nem, most kezdett edzeni

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Én nem félek CJ2K-tól, a passz ellen leszünk megint lófaszok és szerintem abból lesz a fő probléma. Illetve kérdés, képes lesz-e az offense 30 percnél több játékra.Stez
azt összerakjuk egy hét alatt valamennyire, meg hát verjem meg minket levegőben hasselbeck..
egy jó passrush és meg lesznek halva

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Én nem félek CJ2K-tól, a passz ellen leszünk megint lófaszok és szerintem abból lesz a fő probléma. Illetve kérdés, képes lesz-e az offense 30 percnél több játékra.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Jellemző, hogy kikaptuk a javuló Jetset, majd az első győzelem után mámoros Browns-t, most a Titans is kezd belelendülni...aztec
ha megfogjuk CJ2K-t is 1 yardos átlagon akkor kaphat akármennyi labdát..😛

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jellemző, hogy kikaptuk a javuló Jetset, majd az első győzelem után mámoros Browns-t, most a Titans is kezd belelendülni...

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Chapmant visszahoztuk. Ő mikor lesz bevethető? mivel nincs johnson és nincs OLB passrush nem ártana ha redding néha pihenhetne néhány playt..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick