Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
de jó PM-et látni,ahogy játszik 😊 mekkora lenne,ha 1év kihagyás után MVP lenne...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Jó lenne egy olyan futó, aki hozná a meccs/90 yardot legalább, rögtön szebb lenne az élet, Luck válláról nagy teher kerülne le.Mivel nincs rendes o-line, így nem tudjuk meg egy ideig, hogy tudna futni Brown. Sajna ezért viszont marad a légitámadás kiszámíthatósága.aztec
Hogy én mekkora hülye vagyok, mea culpa 😀 Van itt futójáték!

Brown 80 yard, Ballard 55 yard, Carter 8 yard, de ebből egy TD, Lucky boy pedig megindult RGIII után futott yardokban 😀 Mondjuk lenne mit behoznia, de őt nem ezért "tartjuk".
aztec
csak legyen több esze mint a harmadik griffinnek, mert neki is megroppan majd a gerince ha besztárosodik..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jó lenne egy olyan futó, aki hozná a meccs/90 yardot legalább, rögtön szebb lenne az élet, Luck válláról nagy teher kerülne le.Mivel nincs rendes o-line, így nem tudjuk meg egy ideig, hogy tudna futni Brown. Sajna ezért viszont marad a légitámadás kiszámíthatósága.aztec
Hogy én mekkora hülye vagyok, mea culpa 😀 Van itt futójáték!

Brown 80 yard, Ballard 55 yard, Carter 8 yard, de ebből egy TD, Lucky boy pedig megindult RGIII után futott yardokban 😀 Mondjuk lenne mit behoznia, de őt nem ezért "tartjuk".

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luck végre nem 50%-kal dobálgatott. Remélem ez nem csak egyszeri fellángolás volt. A futójáték is kezd összeállni, a védelemre se lehet panasz összességében. Van még sok hiba, ami természetes is egy ilyen újjáalakuló csapattól, de sok a bíztató dolog is 😊shady
Ha megnézed a pass-distibution-t, akkor ez volt az első meccs, hogy nem 1 kiugró játékos yardjaival jutottunk előre, hanem szépen elosztva 9(!!!!) célpontnak is dobot Luck. Ráadául darabszámban is szépen elosztotta, 7, 5, 4, 4, 2 ment Wayne, Hilton, Allen, Avery, Fleener felé. Ennek szerepe van a pontosság növekedésében is. Egyre inkább körülnéz és meglátja a többi targetet is, illetve, a többi target egyre többször képes megjátszható pozícióba kerülni.

Még mindig volt 2-3 ergya passza, és egy teljesen felesleges helyre bedobott INT-je, de hétről hétre javul a srác. Ráadásul tegnap mindezt végig hatalmas nyomás alatt érte el, úgyhogy minden elismerés neki!

(Amúgy állítom, én még rookie-t ilyen mély vízbe dobva nem láttam játszani. Bevallom, Manning rookie szezonjára csak megkopva emlékszem, és felvett/elrakott meccsem sincs abból az évből, így összehasonlítási alapom nincs, de az összes többi rookie-hoz képest akit eddig láttam játszani, Luck messze a legdurvább kiképzést kapja. Ha ezt a srác túléli, akkor egy jó fallal, tapasztalt, jó route-okat futó elkapókkal úgy fogja szétkapdosni a védelmeket, hogy csak lesünk...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
gondoltam megnézem, hogy milyen hurráhangulat van itt. csodálkozva látom, hogy visszafogott. 😮Zsoca
Mit ujjongjunk azon ami nemsokára teljesen természetes lesz? 😀 😀

u.i.: Höri, köszönöm a sigbe a képeket! A sorrendet azért megcseréltem, mert a világ nem megváltozott, csak kibővült: a Colts után jött be a Broncos is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha egy ilyen meccs után nem leszünk a 17.helyen a PR-en, akkor soha. 😀aztec
Nálam biztos első lesz a Colts. 😛

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha egy ilyen meccs után nem leszünk a 17.helyen a PR-en, akkor soha. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
na csak meglett a 4-3. A következő két meccsen reális esély van a 6-3ra. De szép lenne ettől a csapattól 😊
Luck végre nem 50%-kal dobálgatott. Remélem ez nem csak egyszeri fellángolás volt. A futójáték is kezd összeállni, a védelemre se lehet panasz összességében. Van még sok hiba, ami természetes is egy ilyen újjáalakuló csapattól, de sok a bíztató dolog is 😊
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
SportTV-s meccset kap András, kíváncsi vagyok ki lesz a szakkommentátor 😀Farky
Ha nem Höri és Szaniszló Csaba lesznek, akkor nincs igazság 😀aztec
Nem fognak berakni egy Colts fant, ezt ne is várd. 😊
Én Márkra tippelek, de mondjuk pont leszarom, akárki is lesz bent, a lényeg, hogy Lucky legyen olyan állat, hogy bármelyik szakkomm nyálazzon. 😛Stez
Bárki lehet, csak Bólti Mór ne legyen. Nem akarom hang nélkül nézni a meccsünket.
iktriad
ne is mond...a bolti mór meg a minessszóóta..ki tud készíteni

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Egyébként kezd rohadtul idegesíteni ez a lószar RZ offense.
Hihetetlen, hogy minden héten már-már tök alap, hogy ha eljutunk az ellenfél RZ-jéig, akkor sem tudunk TD-t csinálni.
Ezzel valamit most már kezdenünk kellene, mert súlyos pontokat hagyunk ott rendre ezekben az amúgy addig jól működő driveokban...Stez
Ezt Ők is tudják.
Ha megnézed a meccs utáni interjúkat Arians, Luck, de még a kérdező riporter is ezzel foglalkozott.
Egy kis időt adj már nekik. plííííz.szf61
Nyilván hétről-hétre várom, miben van javulás.
De ha valamiben nincs, azért megemlítem. 😛
Remélem ebben mondjuk pont lesz hamarosan azért. Stez
Biztos lesz.
AZ első win a legnehezebb idegenben.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként kezd rohadtul idegesíteni ez a lószar RZ offense.
Hihetetlen, hogy minden héten már-már tök alap, hogy ha eljutunk az ellenfél RZ-jéig, akkor sem tudunk TD-t csinálni.
Ezzel valamit most már kezdenünk kellene, mert súlyos pontokat hagyunk ott rendre ezekben az amúgy addig jól működő driveokban...Stez
Ezt Ők is tudják.
Ha megnézed a meccs utáni interjúkat Arians, Luck, de még a kérdező riporter is ezzel foglalkozott.
Egy kis időt adj már nekik. plííííz.szf61
Nyilván hétről-hétre várom, miben van javulás.
De ha valamiben nincs, azért megemlítem. 😛
Remélem ebben mondjuk pont lesz hamarosan azért.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, tisztelet a kivételnek
de a múlt héten is volt, hogy 5 yardl nem tudtuk bevinni a labdát 3 próbálkozásból
minden héten van legalább egy ilyen alkalom
és ha nem 13-17-20 pontokat szereznénk átlagban meccsenként, akkor nem is zavarna, de így azért sokba kerülhetnek még ezek

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Egyébként kezd rohadtul idegesíteni ez a lószar RZ offense.
Hihetetlen, hogy minden héten már-már tök alap, hogy ha eljutunk az ellenfél RZ-jéig, akkor sem tudunk TD-t csinálni.
Ezzel valamit most már kezdenünk kellene, mert súlyos pontokat hagyunk ott rendre ezekben az amúgy addig jól működő driveokban...Stez
Ezt Ők is tudják.
Ha megnézed a meccs utáni interjúkat Arians, Luck, de még a kérdező riporter is ezzel foglalkozott.
Egy kis időt adj már nekik. plííííz.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
múlt héten Luck futásai tán zöld zónából voltak?!

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként kezd rohadtul idegesíteni ez a lószar RZ offense.
Hihetetlen, hogy minden héten már-már tök alap, hogy ha eljutunk az ellenfél RZ-jéig, akkor sem tudunk TD-t csinálni.
Ezzel valamit most már kezdenünk kellene, mert súlyos pontokat hagyunk ott rendre ezekben az amúgy addig jól működő driveokban...

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 255 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SportTV-s meccset kap András, kíváncsi vagyok ki lesz a szakkommentátor 😀Farky
Ha nem Höri és Szaniszló Csaba lesznek, akkor nincs igazság 😀aztec
Nem fognak berakni egy Colts fant, ezt ne is várd. 😊
Én Márkra tippelek, de mondjuk pont leszarom, akárki is lesz bent, a lényeg, hogy Lucky legyen olyan állat, hogy bármelyik szakkomm nyálazzon. 😛Stez
Bárki lehet, csak Bólti Mór ne legyen. Nem akarom hang nélkül nézni a meccsünket.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondoltam megnézem, hogy milyen hurráhangulat van itt. csodálkozva látom, hogy visszafogott. 😮Zsoca
Je!

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
SportTV-s meccset kap András, kíváncsi vagyok ki lesz a szakkommentátor 😀Farky
Ha nem Höri és Szaniszló Csaba lesznek, akkor nincs igazság 😀aztec
Nem fognak berakni egy Colts fant, ezt ne is várd. 😊
Én Márkra tippelek, de mondjuk pont leszarom, akárki is lesz bent, a lényeg, hogy Lucky legyen olyan állat, hogy bármelyik szakkomm nyálazzon. 😛

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
SportTV-s meccset kap András, kíváncsi vagyok ki lesz a szakkommentátor 😀Farky
Ha nem Höri és Szaniszló Csaba lesznek, akkor nincs igazság 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
SportTV-s meccset kap András, kíváncsi vagyok ki lesz a szakkommentátor 😀Farky
Pont most akartam én is beírni. 😊
Mondjuk nem tudom sírjak-e vagy nevessek, mert az a balfasz Ricsi az élettől is el tudja venni a kedvem. 😊
Mindenesetre alig várom már, amikor minden Luck hibánál jön a PM-el való összehasonlítgatás, a fika a PM cut miatt. 😊

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
SportTV-s meccset kap András, kíváncsi vagyok ki lesz a szakkommentátor 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
gondoltam megnézem, hogy milyen hurráhangulat van itt. csodálkozva látom, hogy visszafogott. 😮

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Győzelmi sorozatban vagyunk!!!Juhéé 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt fogjuk párszor látni a héten a különböző összefoglalókban. 😀

Amúgy Lucknak ez volt a 4. győztes meccsén a 3. GWD-ja. És ha a Jags meccset nem csesszük el a végén, akkor 5/4 lenne a mérlege. Rookie hibák ide, rossz döntések oda, ez azért nem semmi. 😉peterk2005
és ami fájó, hogy 5-2 lenne a mérlegünk úgy, hogy még egyszer vár ránk a Jax, jön hozzánk a Titans, játsszunk egy addigra már PO-ba jutó Texanssal...
így az igazán idegesítő, mert hiába mondjuk azt, hogy nem olyan lényeges, mi lesz idén, és ez a tanulóév, de ha ekkora lehetőség pottyant az ölünkbe, ki kell használni 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt fogjuk párszor látni a héten a különböző összefoglalókban. 😀

Amúgy Lucknak ez volt a 4. győztes meccsén a 3. GWD-ja. És ha a Jags meccset nem csesszük el a végén, akkor 5/4 lenne a mérlege. Rookie hibák ide, rossz döntések oda, ez azért nem semmi. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)