Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Lucknál tegnap sérülést jelentettek basszameg, térdet írnak. Remélem nem komoly, csak egy kis pihi, vagy hasonló.Stez
Jah, de azt is irtak, hogy palyara lep!
Akik viszont most nem:
Darius Butler,Dwight Freeney,Antonio Johnson, Robert Mathis ,Fili MoalaFearTomi
Hogy ki lép pályára, az majd a hétvégén fog kiderülni, most még ez a lista koránt sem biztos.
Donald kacsát két hete műtötték, és 2-3 hét kihagyást mondtak neki. Ezen a héten eddig limitáltan, de edzett, és Ariansék szerint néhány carryt már kaphat a Titans ellen akár.
Egyébként azt mondják, hogy ez a műtét nem volt egy komoly dolog, Richardsonnak is ugyanilyen beavatkozása volt előszezon első hetében asszem, a nyitómeccsen meg már vígan játszhatott. Szóval legkésőbb a jövő héten szerintem biztosan fullos lesz már Donald kacsa is.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
És Donald? Nem arról volt szó, hogy valami kisebb térdműtéte volt és legalább 3 hétre kiesik? Csak nem ilyen gyorsan gyógyul?peterk2005
ami a legjobb hír h redding fullban edz. ami CJ2K múlt heti formáját és a mi elmúlt meccsen mutatott passrushunkat nézve igencsak fontos
Miska84
az biztos, hogy Redding messze a legjobb falemberünk. nagyon megkedveltem. egyből vezéregyéniség lett

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
És Donald? Nem arról volt szó, hogy valami kisebb térdműtéte volt és legalább 3 hétre kiesik? Csak nem ilyen gyorsan gyógyul?peterk2005
ami a legjobb hír h redding fullban edz. ami CJ2K múlt heti formáját és a mi elmúlt meccsen mutatott passrushunkat nézve igencsak fontos

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
És Donald? Nem arról volt szó, hogy valami kisebb térdműtéte volt és legalább 3 hétre kiesik? Csak nem ilyen gyorsan gyógyul?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Lucknál tegnap sérülést jelentettek basszameg, térdet írnak. Remélem nem komoly, csak egy kis pihi, vagy hasonló.Stez
Jah, de azt is irtak, hogy palyara lep!
Akik viszont most nem:
Darius Butler,Dwight Freeney,Antonio Johnson, Robert Mathis ,Fili Moala

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Lucknál tegnap sérülést jelentettek basszameg, térdet írnak. Remélem nem komoly, csak egy kis pihi, vagy hasonló.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Hughes és Zbiko bekerült a PFF 7. heti csapatába:

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/peterk2005
egy hete ezt sem gondoltam volna 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hughes és Zbiko bekerült a PFF 7. heti csapatába:

 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/23/team-of-the-week-week-7/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ne kelljen már offolást törölgetnem

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
kizárt dolog,h pár nap alatt ne tudjam meg az eredményt :\
Borbinho
na, velem ebben a pillanatban történt meg, hogy a fene essen bele! óvatlanul ránéztem az NSO címlapjára, richtig ott van kiemelt címben, főhelyen, hogy ki nyertwmitty
Egyik hátránya,hogy hazánkban is így elterjedt ez a sport,kb a kiskegyed is megírja az eredményeket 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
én tudok adni PM-be írd le az e-mail címed!seedeld ,mert kibasznak TYT-ről 😀Kiss
Ha csak ez a meccs kell, vagy nem tudsz visszatöltögetni, akkor innen is leszedheted, ez open trackerekről jön:

 sport-video.org.ua/americanfootball.html


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
kizárt dolog,h pár nap alatt ne tudjam meg az eredményt :\
Borbinho
na, velem ebben a pillanatban történt meg, hogy a fene essen bele! óvatlanul ránéztem az NSO címlapjára, richtig ott van kiemelt címben, főhelyen, hogy ki nyert

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
én tudok adni PM-be írd le az e-mail címed!seedeld ,mert kibasznak TYT-ről 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
kizárt dolog,h pár nap alatt ne tudjam meg az eredményt :\
Borbinho
én is így jártam egy hete 😉
két napon át mindentől tartózkodtam - aztán egyszercsak ahol nem vártam (valamilyen weboldalon), ott díszelgett

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
ha tudsz várni pár napot, a sport-video.hu-n biztos fenn lesz a magyar közvetítéswmitty
kizárt dolog,h pár nap alatt ne tudjam meg az eredményt :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném Borbinho
ha tudsz várni pár napot, a sport-video.hu-n biztos fenn lesz a magyar közvetítés

Otthonom MisColts
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vki tud adni 1 torrent file-t az MNF-ről? pls eredményt ne írjatok, már az is csoda,h bowl.hu-n vok,és még nem néztem fel a scores-ra. Az tök8,h magyar/angol 😊 legjobb lenne egy 720p minőség(2-4giga körül szokott lenni), visszaseedelném

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
plussz simán harcban vagyunk a wild card-ért (eddig) 😀shady
jaja, ennek örömére is verni kéne a titanst.
cj3k igen jó volt tegnap, szóval a matek alapján most 2-3 homály meccse jön 😀Höri
nálunk meg az változó, hogy hogyan sikerül megfogni a futójátékot. most jól sikerült, remélem nem térünk vissza a jets elleni formára 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
plussz simán harcban vagyunk a wild card-ért (eddig) 😀shady
jaja, ennek örömére is verni kéne a titanst.
cj3k igen jó volt tegnap, szóval a matek alapján most 2-3 homály meccse jön 😀

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Új cikk a Colts Blogon a tegnapi meccsről.
 bit.ly/VjvcVK

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
plussz simán harcban vagyunk a wild card-ért (eddig) 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ilyen W-k mellé szoktam keresni valami lelkesedni valót. 😊

A mai adagom az lett, hogy a kurva erős NFC Nort-ból már játszottunk a legjobb hárommal, és 2-1 a mérlegünk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fujj de rossz meccs volt 😀 éljen a duplavé

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól emlékszem, akkor 3-4 meccset játszott tavaly, kezdő is volt, nem is volt olyan rossz, de utána megsérült és IR lett a vége, szokás szerint.Stez
Na, megnéztem, az első 2 meccsen játszott, és összesen a két meccsen 8 tacklet-t bírt, a 9-iktől IR-re ment szegény. 😕 Tényleg csak sajnálni lehet. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
kicsi off: mondjuk pont nem aktuális mert ma jó volt Zbiko, de mi lenne ha Sanderst visszahoznánk vmi aprópénzért.. azt hiszem úgy is FA. ha most tovább bírná 2 meccsnél nem lennének safety gondokdugo1993
Tavaly az SD megpróbálta, ha jól emlékszem 1 negyedet bírt szegény (ami 2-3 play jelenthetett kb.). Sajnos nem éri meg a roster helyet sem. 😕peterk2005
Ha jól emlékszem, akkor 3-4 meccset játszott tavaly, kezdő is volt, nem is volt olyan rossz, de utána megsérült és IR lett a vége, szokás szerint.