Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Harnisht amúgy nem raktuk ki, csak átpakolták a practice squadba.FearTomi
a tegnapi tweetek még arról szóltak h kitettük, de most valóban ott van a PS-en a colts.com szerintFarky
Igen, mert adtak neki egy napot, hátha valaki érdeklődik iránta. De senkinek sem kellett, szóval úgy döntött marad a PS-ban.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Harnisht amúgy nem raktuk ki, csak átpakolták a practice squadba.FearTomi
a tegnapi tweetek még arról szóltak h kitettük, de most valóban ott van a PS-en a colts.com szerint

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Harnisht amúgy nem raktuk ki, csak átpakolták a practice squadba.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Larry Asante jön workoutra, juhuu 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Ijalana IR-en van. Az állapotáról nem tudok semmit, még az is lehet, hogy idény közben ő lesz aki visszajön. Vagy nem.

Chapman rookie, és igen, van egy elhúzódó térdsérülése. Ezért is esett az ötödik körig (ha jól emlékszem), egyébként az egyik legjobb NT prospect lett volna. A szezont PUP-on kezdte, és elvileg szezon közben várható, hogy aktivizáljuk. Ennyit tudok. Szerintem még pillanatnyilag gyógyítgatjuk a térdét, és közben hízlaljuk. 😀peterk2005
Ijalana IR-re került, de utána ki is basztuk, tudtommal azóta nem hoztuk vissza.Stez
nem basztuk ki csak waived/injured-re került most is IR-en van

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ijalana IR-en van. Az állapotáról nem tudok semmit, még az is lehet, hogy idény közben ő lesz aki visszajön. Vagy nem.

Chapman rookie, és igen, van egy elhúzódó térdsérülése. Ezért is esett az ötödik körig (ha jól emlékszem), egyébként az egyik legjobb NT prospect lett volna. A szezont PUP-on kezdte, és elvileg szezon közben várható, hogy aktivizáljuk. Ennyit tudok. Szerintem még pillanatnyilag gyógyítgatjuk a térdét, és közben hízlaljuk. 😀peterk2005
Ijalana IR-re került, de utána ki is basztuk, tudtommal azóta nem hoztuk vissza.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ijalana IR-en van. Az állapotáról nem tudok semmit, még az is lehet, hogy idény közben ő lesz aki visszajön. Vagy nem.

Chapman rookie, és igen, van egy elhúzódó térdsérülése. Ezért is esett az ötödik körig (ha jól emlékszem), egyébként az egyik legjobb NT prospect lett volna. A szezont PUP-on kezdte, és elvileg szezon közben várható, hogy aktivizáljuk. Ennyit tudok. Szerintem még pillanatnyilag gyógyítgatjuk a térdét, és közben hízlaljuk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
Chapman ennyire gyenge, hogy nem kerül be 1 playre sem?
Úhh vagy nem neki van még college last yearből 1 térdsérülése? mintha ő lenne, akk nem szóltam.
McKinney-t vagy kit miért nem próbáljuk ki? (ex ravens hústömb)

off: Ijalana IR-en van ,ugye? tudom,h esélytelen, meg többet sérült mint Pouncey, de reménykedek benne,hogy visszatérhet jövőre. Tavalyról ő + Castonzo kva jó húzások (lettek volna,ha Ijalana nem sérül le). Sztem ha ESETLEG rendbejönne, akk elég jó eséllyel meglenne az egyik guardunk. mindenesetre csoda volna,ha játszana valaha is az NFL-ben 😕Borbinho
ha jól tudom Ijalana már nincs is a csapatnál a sok sérülés miatt...kár érte. volt benne jövő

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Chapman ennyire gyenge, hogy nem kerül be 1 playre sem?
Úhh vagy nem neki van még college last yearből 1 térdsérülése? mintha ő lenne, akk nem szóltam.
McKinney-t vagy kit miért nem próbáljuk ki? (ex ravens hústömb)

off: Ijalana IR-en van ,ugye? tudom,h esélytelen, meg többet sérült mint Pouncey, de reménykedek benne,hogy visszatérhet jövőre. Tavalyról ő + Castonzo kva jó húzások (lettek volna,ha Ijalana nem sérül le). Sztem ha ESETLEG rendbejönne, akk elég jó eséllyel meglenne az egyik guardunk. mindenesetre csoda volna,ha játszana valaha is az NFL-ben 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Chapmant is megnézném már végre, h mit tud a fal közepén

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
DL-be Reddinget mindenképp megtartanám, ő nagyon jó. többi kuka vagy mehetnek depthbe.

LB sor nálam mindenképp jó. ha Freeney nem jön be, akkor Hughes nem rossz szvsz.
egy kemény safety kellene mindenképp, meg egy nem rossz cb depthnek.
offensebe pedig: LG maradhat, C talán maradhat, többit cserélném ha van rá mód, valamint, egy elit elkapó(én is Bowe-t hoznám)

ja és ha sikerülne így rendbe tenni a falat, akkor már lehet a futások is jobban mennének. ha a fal javulna, akkor maradhatna Donald is. de ha a fal nem javulna futáshoz én elhoznám Tampából Blountot. úgy se kezdő most, pedig én nagyon bírom. majd csinál ő magának lyukat 😀dugo1993
Hughes nem rossz? LG jó?
Hát, kinek mi. 😛
Szerintem Hughes egy fos, és egy jó LG is kelleni fog, meg RT Winston helyére.Stez
bocs, az LT akart lennidugo1993
Az LT-t sem értem tekintve, hogy Castonzo a fal legjobb játékosa, így 2. évében. Az egyetlen jó bazmeg, amit Polian hagyott nekünk. 😀 Na jó, azért nem.. 😀
Hughes nálam egyelőre nem elég. De mondjuk lesz ideje villantani, mert sokat használjuk, de én azért örülnék egy bivaly 3-4 OLB-nek piacon, vagy draftról.
De mondjuk az OL-t és a WR posztot hamarabb tenném rendbe az biztos, mert Hughes is elkaristol.
Viszont azt a tényt mindannyian elfelejtitek, hogy Hughes azért a második leghasznosabb LB-nk, mert Freeney heteket hagyott ki, azért ez nem elhanyagolható tény ám!

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Angerer végre edzett

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
szerintem is. Freeney sem jobb eddig 34-ben..sőt.
Hughes eddig korrekt. és ennél szerintem jobb is lehet. szóval simán lehet szerintem kezdő jövőre

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem Hughes egy fos, ...Stez
Mathis mögött a 2. leghasznosabb LB.
Ha nem szívott volna ST-ben 2 évig, mára már egész pöpec OLB lenne. szf61
Azért ok okozati viszony van.... Viszont úgy néz ki, tényleg jót tett neki a 3-4re váltás/új stáb.

több mint 11 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szerintem Hughes egy fos, ...Stez
Mathis mögött a 2. leghasznosabb LB.
Ha nem szívott volna ST-ben 2 évig, mára már egész pöpec OLB lenne.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lawrence Guy-t elhoztuk a Packers PS-ből. Jól ismeri a 34-et és DE, szóval biztos, hogy Redding nem fullos.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
DL-be Reddinget mindenképp megtartanám, ő nagyon jó. többi kuka vagy mehetnek depthbe.

LB sor nálam mindenképp jó. ha Freeney nem jön be, akkor Hughes nem rossz szvsz.
egy kemény safety kellene mindenképp, meg egy nem rossz cb depthnek.
offensebe pedig: LG maradhat, C talán maradhat, többit cserélném ha van rá mód, valamint, egy elit elkapó(én is Bowe-t hoznám)

ja és ha sikerülne így rendbe tenni a falat, akkor már lehet a futások is jobban mennének. ha a fal javulna, akkor maradhatna Donald is. de ha a fal nem javulna futáshoz én elhoznám Tampából Blountot. úgy se kezdő most, pedig én nagyon bírom. majd csinál ő magának lyukat 😀dugo1993
Hughes nem rossz? LG jó?
Hát, kinek mi. 😛
Szerintem Hughes egy fos, és egy jó LG is kelleni fog, meg RT Winston helyére.Stez
bocs, az LT akart lenni

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
DL-be Reddinget mindenképp megtartanám, ő nagyon jó. többi kuka vagy mehetnek depthbe.

LB sor nálam mindenképp jó. ha Freeney nem jön be, akkor Hughes nem rossz szvsz.
egy kemény safety kellene mindenképp, meg egy nem rossz cb depthnek.
offensebe pedig: LG maradhat, C talán maradhat, többit cserélném ha van rá mód, valamint, egy elit elkapó(én is Bowe-t hoznám)

ja és ha sikerülne így rendbe tenni a falat, akkor már lehet a futások is jobban mennének. ha a fal javulna, akkor maradhatna Donald is. de ha a fal nem javulna futáshoz én elhoznám Tampából Blountot. úgy se kezdő most, pedig én nagyon bírom. majd csinál ő magának lyukat 😀dugo1993
Hughes nem rossz? LG jó?
Hát, kinek mi. 😛
Szerintem Hughes egy fos, és egy jó LG is kelleni fog, meg RT Winston helyére.Stez
Pedig szerintem kifejezetten hasznos éve van Jerrynek. Mathis mellett a legjobb pass rusher, valamint a legjobb OLB futás ellen idén. Sackekben nem mutatkozik meg, de rászolgált a kezdő posztra.

Reitzot várjuk, mint a messiást, Justice pedig a gyenge kezdés ellenére egész jól tartja magát.Escalade
Reitzzel jobb lehet a fal, de nem annyira szerintem, hogy legyen egy jobb futójátékunk, márpedig nekünk ezért kellene szvsz egy jó LG. Justice elkaristol. Nem valami jó, de annyira most nem is szar, de szerintem bőven ránk férne egy RT upgrade.
Egyébként meg azért Justice még mindig szar szerintem, csak épp Luck kimozgásai megmentik a sackektől, de megnéznék egy statot, hogy melyik OL-unk hány hurryt engedett például. Justice szerintem nem áll valami előkelő helyen.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
DL-be Reddinget mindenképp megtartanám, ő nagyon jó. többi kuka vagy mehetnek depthbe.

LB sor nálam mindenképp jó. ha Freeney nem jön be, akkor Hughes nem rossz szvsz.
egy kemény safety kellene mindenképp, meg egy nem rossz cb depthnek.
offensebe pedig: LG maradhat, C talán maradhat, többit cserélném ha van rá mód, valamint, egy elit elkapó(én is Bowe-t hoznám)

ja és ha sikerülne így rendbe tenni a falat, akkor már lehet a futások is jobban mennének. ha a fal javulna, akkor maradhatna Donald is. de ha a fal nem javulna futáshoz én elhoznám Tampából Blountot. úgy se kezdő most, pedig én nagyon bírom. majd csinál ő magának lyukat 😀dugo1993
Hughes nem rossz? LG jó?
Hát, kinek mi. 😛
Szerintem Hughes egy fos, és egy jó LG is kelleni fog, meg RT Winston helyére.Stez
Pedig szerintem kifejezetten hasznos éve van Jerrynek. Mathis mellett a legjobb pass rusher, valamint a legjobb OLB futás ellen idén. Sackekben nem mutatkozik meg, de rászolgált a kezdő posztra.

Reitzot várjuk, mint a messiást, Justice pedig a gyenge kezdés ellenére egész jól tartja magát.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hughes-t majd meglátjuk. Még egy évig szinte biztos, hogy marad, mert most harmad éves. A múltkor Mathis helyén egész korrekt meccset játszott. Lehet, hogy kell neki pár hét kezdőként, hogy megmutathassa magát. Rengeteg olyan játékos van, aki rotation-ban, pár snapre beküldve szarnak tűnik, aztán ha megkapjaa kezdő lehetőséget, és játszhat pár teljes meccset, újjászületik. Igen jól járnánk, ha Hughes-al is ez történne, mert akkor nem kéne ide is új playát keresgélni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
DL-be Reddinget mindenképp megtartanám, ő nagyon jó. többi kuka vagy mehetnek depthbe.

LB sor nálam mindenképp jó. ha Freeney nem jön be, akkor Hughes nem rossz szvsz.
egy kemény safety kellene mindenképp, meg egy nem rossz cb depthnek.
offensebe pedig: LG maradhat, C talán maradhat, többit cserélném ha van rá mód, valamint, egy elit elkapó(én is Bowe-t hoznám)

ja és ha sikerülne így rendbe tenni a falat, akkor már lehet a futások is jobban mennének. ha a fal javulna, akkor maradhatna Donald is. de ha a fal nem javulna futáshoz én elhoznám Tampából Blountot. úgy se kezdő most, pedig én nagyon bírom. majd csinál ő magának lyukat 😀dugo1993
Hughes nem rossz? LG jó?
Hát, kinek mi. 😛
Szerintem Hughes egy fos, és egy jó LG is kelleni fog, meg RT Winston helyére.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 649 — The only discipline that lasts, is self discipline
sziasztok!tudom,hogy nem ide tartozik,de nagyon kiváncsi vagyok rá,hogy mit jelent ez a "white eighty" amit a snapp előtt az irányítók kiabálnak?meg hallottam olyat is hogy "nine twenty".a válaszokat előre is köszönöm!coltstrong18
Ezek "audible"-k, vagy "snap countok".

Alap esetben az történik, hogy a csapat összegyűlik a játék előtt ( "huddle" ), és az irányító - akinek a sisakjában microfon van és tud kommunikálni az edzői stábbal - bemondja a következő játékot. Pontosabban, többnyire nem egy, hanem 2-3 játékot is, egy elsődlegeset és még plusz 1-2 alternatívot, ugyanis amikor még a huddle-ben vannak, akkor nem tudják, hogy az ellenfél védelme hogy fog éppen felállni. Ha éppen úgy állnak fel, hogy aszerint az elsődlegesen tervezett play sikertelennek tűnik, akkor váltanak a második/harmadik opcióra. Ezt a váltást a QB rendeli el, és ilyenkor jön az amit láttál, hogy elkezd "körbe ordibálni", vagy mutogatni, jelezve, hogy a másik játék következik.

Ezen kívül, az irányító a játék előtt vagy hangosan jelzést ad, vagy a lábát emelgeti, stb. ezzel jelezve a játék indítását. De, hogy a védelmet megzavarják, nem mindig indítják el az első ilyen jelre, hanem csak a másodikra, harmadikra, stb.

Bonyolíthatja a dolgot, hogy van az un. no-huddle játék, amikor a játékosok - felgyorsítandó a játékot - nem gyűlnek össze a play előtt megbeszélni a következő játékot, hanem a QB szóban és jelekkel mutogatja el a következő hívást.

Végül az is előfordul, hogy a QB mindenféle zöldségeket ordít azért, hogy megzavarja a védelmet, hogy az azt higyje, hogy valami másik játék következik, közben pedig maradnak az eredeti verziónál.

Na, mindennek az egyvelege az, amit a QB a játék előtt kiabálhat. Hogy a "nine twenty" éppen melyik, arról jó esetben a védelemnek sincs fogalma, nekünk pedig aztán végképp nincs. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 183
DL-be Reddinget mindenképp megtartanám, ő nagyon jó. többi kuka vagy mehetnek depthbe.

LB sor nálam mindenképp jó. ha Freeney nem jön be, akkor Hughes nem rossz szvsz.
egy kemény safety kellene mindenképp, meg egy nem rossz cb depthnek.
offensebe pedig: LG maradhat, C talán maradhat, többit cserélném ha van rá mód, valamint, egy elit elkapó(én is Bowe-t hoznám)

ja és ha sikerülne így rendbe tenni a falat, akkor már lehet a futások is jobban mennének. ha a fal javulna, akkor maradhatna Donald is. de ha a fal nem javulna futáshoz én elhoznám Tampából Blountot. úgy se kezdő most, pedig én nagyon bírom. majd csinál ő magának lyukat 😀

több mint 11 éve
coltstrong18 Indianapolis Colts 47
sziasztok!tudom,hogy nem ide tartozik,de nagyon kiváncsi vagyok rá,hogy mit jelent ez a "white eighty" amit a snapp előtt az irányítók kiabálnak?meg hallottam olyat is hogy "nine twenty".a válaszokat előre is köszönöm!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Reddinggel mi van, játszik a 7végén?empty taxi
Elvileg igen, de majd 1-2 nap múlva okosabbak leszünk.
Amúgy kibasztuk Harnisht, booooo.Stez
És Jerry Brown-t is😛