Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Egyebkent hogy oszinte legyek, most van az a pillanat, amikor en rarepulnek Goffra.
Stez
Csak "where the sun rises" Gofftól mentsen meg minket a Jóég. Én még emlékszem a Hard Knocks-ra, amit a draft után náluk forgattak. Az az ember segghülye.
Nem kell feltétlenül egy olyan okostojás QB, mint Luck. Ő ilyen szempontból is kuriózum volt. de Goff a másik véglet. Ráadásul vele aztán végképp nem lennénk contender csapat, az megint csak 1 vagy 2 eldobott év lenne.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Darnoldot csak ugy hoznam, ha mellette draftolnank iranyitot elso korben. Aztan padozzon, tanuljon. Darnoldnak meg meg egy eve van az ujoncszerzodesebol, plusz ha jol jatszana, max lehivjuk az otodik eves opciot.

Az teny, hogy Darnoldban meg lehetne potencial, hisz meg mindig csak 23 eves, de szerintem egyebkent nem valna be, egyszeruen nem velem eleg jo jatekosnak, es eleg intelligensnek, hogy atlassa a vedelmeket. De a fene tudja, talan egy probat megerne. De tenyleg csak akkor birnam elfogadni ezt az utat, ha mellette Ballardek mas opcioval is keszulnenek egy korai kube draft kereteben.

Ez ket lutri osveny lenne, de ez mar jobb az egynel, ami egy szimpla Darnolddal elkepesztoen vekonyka probalkozas lenne. Igenis kell a B-terv, ha nem mar bizonyotott veterant hozol.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Minek huzzunk uj iranyitot, ha hoznank Daniel Jonest v Darnoldot? Ott van Eason, akit kb edzesen se latott a stab, mert csak PSben volt.

Jones sztem full irrealis opcio, raadasul minimum 1.kor lenne.

Darnoldot adnam, ot irtam mar akkor is amikor itt szinte mindenki Staffordot akarta.

Nala van esely (szerintem!), hogy javuljon es mast mutasson, mint eddig. Staffordnal (szerintem!) nincs.

Jol be is szopja a Rams ha nem tortenik csoda es lesz hirtelen top QB Staff.
Ha ugy nezzuk, adtak 4 elsot, 3 masodik es 3 harmadik kort Staffordert 😀😀😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hallelujah, megusztuk Staffordot!
En mast mar nem is kerek az idei offseasonra 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Ramsnek nem volt idei első köre, és a jövő évieket sem top15-ösökkel számolták szerintem. A mi idei elsőnk + harmadik és egy jövő évi 2. vagy 3. ugyanannyi lett volna. Nincs előttem a trade chart, lehet, hogy ennél kevesebb is. Csak mi nem tudtunk egy Goffot adni mellé, aki ugyan szar volt idén, és a szerződése is az, de amúgy fiatal, lehet olyan edző aki szerint érdemes adni neki egy esélyt. A cap a Lionst most úgy látszik nem érdekelte, gondolom úgyis tudták, hogy takarítani kell, és nekik megért most egy próbát. Ha bejön, lesz irányítójuk, ha nem, akkor sincs semmi, úgyis újraépítik a csapatot, van idő tesztelni.

Én ennyit értékben megadtam volna Staffordért, de csak a mi konstrukciónkban (idei évvel, nem jövőbeli elsőkkel). De a Lions nem biztos, hogy rábólintott volna. A helyükben lehet, hogy én se tettem volna, jobb nekik két jövőbeli első kör, plusz egy teszt Goff-al. Én el sem próbálnám őt tradelni. Inkább leülnék vele átrendezni (csökkenteni) a szerződését.. Ha húzza a vállát, belengetem a cut-ot, ami ugyanúgy búcsú lenne neki a 20+ millától, új csapat nem fogja már "normál" kezdő pénzért szerződtetni, ezt az ügynöke is tudja.

Az, hogy megért volna-e erre rátenni még valamit, hogy felénk billenjen a mérleg, azt majd a jövő dönti el. Ha még 2-3 évig a QB miatt fogunk helybetopizni, akkor nem volt jó döntés nem kockáztatni egyet. Ha megoldjuk, akkor így kellett csinálni.

szerk: Goffért csak akkor van értelme bármit adnunk, ha belemegy valami nagyon drasztikus fizu csökkentésbe. De talán akkor se. Én inkább nem piszkálnám őt. A Lionst megértem, hogy kipróbálja, mert van bőven idejük, és semmi sincs, ha nem jön be. De mi nem ebben a helyzetben vagyunk.. Goffnál nem arról van szó, hogy volt egy jó éve, aztán valami külső körülmények (súlyos sérülés, edzőcsere, alapvető csapat / séma változás) miatt esett vissza, hanem ugyanazon edző keze alatt, ugyanabban az offense-ben lett egyre gyengébb. Nála az az év volt minden valószínűség szerint a kivétel, amikor jónak nézett ki. Akkor már inkább Darnold, ugyanannyi kérdőjellel, akinek sose volt esélye normális körülményekhez, és nagyságrendnyivel kerülne kevesebbe. Róla jobban el tudom hinni, hogy egy rejtőző Tannehill, Goffról nem. Vagy akár Minshew, vagy ha a denver / giants ugrana bele valami másik QB-ba, akkor Lock-ot / Jones-t. És akármelyik is, mellé húzni is egy új irányítót.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent hogy oszinte legyek, most van az a pillanat, amikor en rarepulnek Goffra. A gyereket ballasztkent bepakoltak egy cserebe, csak hogy eltakarodjon, ha valamikor, akkor most o egy teljesen ertektelen lancszem. Ha a Lions nem tervez vele hosszu tavon, marpedig ezt ketlem, akkor szerintem Goffot 3-4.korert is el lehet hozni.

Marpedig o szerintem elorelepes lenne Rivershez kepest. Goff szar, ugyanakkor azt megmutatta, hogy megfelelo supporttal kepes dontoig vezetni a csapatat, es igazabol abban az evben jo volt, sokat hozzatett a Rams menetelesehez. Ar-ertek aranyban o most jo vetel lenne Ballardnak. Reich rendszere pedig baratibb az iranyitoknak, mint McVaye. Konnyebb utvonalakat kell llekovetni, tobb rovidebb, konnyu es biztos passz, Goffot pedig jo futojatek es korrekt fal is segitene.

Szerintem egy ilyen jatekos 3-4-5.kor kornyeken teljesen jo vetel lenne. Maximum 3.korert, de nem gondolnam, hogy a Lions akar ne adna oda kevesebbert is.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Okos volt Ballard. Nem szabadott tartani ezt az ajanlatot. Ez tul sok. Fuggetlenul attol, hogy Stafforddal a Colts kb instant 24+os koroket adott volna a jovo evekbol. De Ballard akkor is ragaszkodott a jovohoz, amit nagyon jol tett. Egy elsot oda lehetett adni, tobbet mar nem. Ez az en velemenyem.

több mint 3 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Na akkor Stafford out. Két első és egy harmadik kör(bár az elsők közt egyik sem idei). Biztos, hogy Ballard is az érdeklődők között volt, de nem csodálom, hogy ebbe nem szálltunk bele.

Akkor adott a kérdés, hogyan tovább?
a, Rárepülünk valami másik csere opcióra (Darnold,Dak,Wentz)
b, draft
c, Eason

Ez így most tényleg kérdőjel.

több mint 3 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
Stafford a ramsé 😕

Kóra Tibor
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 466
TY Twitter Q&A jában volt pár érdekes válasz:

Whats your next goal in football?-I need that trophy

Should I get my 2 year old a Pittman or Hilton jersey for next season?-Pittman

Do you miss 12?-I do i do i dooooo
Tony Adams
Egyebkent valamelyik "szaki" Rivers visszavonulasa utan eloszedte megint a Luck-temat, es eloadast tartott, hogy a Colts megprobalja visszacsabitani, es esely is lehet ra. Mondjuk ennek az egvilagon semmi alapja sincs, wtf pletyka.
Stez
Kb sehol semmit nem latsz/hallasz Luckrol, szoval ja, vsz nagyon vagyik ebbol a logikabol adodoan ismet a media figyelemre.
coltman
Másfél hónapja nyilatkozta Irsay, hogy teljesen nem zárja ki hogy egyszer meggondolja magát, de már egyre kevésbé lát rá reális esélyt
Rynald
Ket napja volt Irsayjel interju, amiben rakerdeztek Luckra. Azt mondta, hogy Luck barmikor visszajohetne, ha akarna, imadna es tart kaporrakl fogadna, de abszolut nem tud rola, hogy Luck akarcsak gondolkozna hasonlon. Visszavonult es ennyi.

Egyebkent sok helyrol azt hallani, hogy Luck igazabol focit sem nagyon nez (ezt mondjuk nem hinnem, meg tavaly, amikor bement a Colts edzokozpontjaba, akkor azt mondta, hogy a csapat meccseit nezi.)
Stez
Ha nézi, akkor láthatta, hogy meddig jutottak idén és hogy hol tart a csapat.
Lehet, hogy nem akar olyannak tűnni, mint aki akkor jön vissza mikor minden fajin és ő meg csak learatja a babérokat, de amúgy adnám.

Most elég jól áll a szervezet és nem lenne neki szenvedés a játék.
Lehet, hogy rá kellene küldeni vkit, hogy visszacsábítsa, de legalább megpróbálja.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TY Twitter Q&A jában volt pár érdekes válasz:

Whats your next goal in football?-I need that trophy

Should I get my 2 year old a Pittman or Hilton jersey for next season?-Pittman

Do you miss 12?-I do i do i dooooo
Tony Adams
Egyebkent valamelyik "szaki" Rivers visszavonulasa utan eloszedte megint a Luck-temat, es eloadast tartott, hogy a Colts megprobalja visszacsabitani, es esely is lehet ra. Mondjuk ennek az egvilagon semmi alapja sincs, wtf pletyka.
Stez
Kb sehol semmit nem latsz/hallasz Luckrol, szoval ja, vsz nagyon vagyik ebbol a logikabol adodoan ismet a media figyelemre.
coltman
Másfél hónapja nyilatkozta Irsay, hogy teljesen nem zárja ki hogy egyszer meggondolja magát, de már egyre kevésbé lát rá reális esélyt
Rynald
Ket napja volt Irsayjel interju, amiben rakerdeztek Luckra. Azt mondta, hogy Luck barmikor visszajohetne, ha akarna, imadna es tart kaporrakl fogadna, de abszolut nem tud rola, hogy Luck akarcsak gondolkozna hasonlon. Visszavonult es ennyi.

Egyebkent sok helyrol azt hallani, hogy Luck igazabol focit sem nagyon nez (ezt mondjuk nem hinnem, meg tavaly, amikor bement a Colts edzokozpontjaba, akkor azt mondta, hogy a csapat meccseit nezi.)

több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
TY Twitter Q&A jában volt pár érdekes válasz:

Whats your next goal in football?-I need that trophy

Should I get my 2 year old a Pittman or Hilton jersey for next season?-Pittman

Do you miss 12?-I do i do i dooooo
Tony Adams
Egyebkent valamelyik "szaki" Rivers visszavonulasa utan eloszedte megint a Luck-temat, es eloadast tartott, hogy a Colts megprobalja visszacsabitani, es esely is lehet ra. Mondjuk ennek az egvilagon semmi alapja sincs, wtf pletyka.
Stez
Kb sehol semmit nem latsz/hallasz Luckrol, szoval ja, vsz nagyon vagyik ebbol a logikabol adodoan ismet a media figyelemre.
coltman
Másfél hónapja nyilatkozta Irsay, hogy teljesen nem zárja ki hogy egyszer meggondolja magát, de már egyre kevésbé lát rá reális esélyt

Szerkesztette: Rynald
több mint 3 éve
deleted account 1 758
TY Twitter Q&A jában volt pár érdekes válasz:

Whats your next goal in football?-I need that trophy

Should I get my 2 year old a Pittman or Hilton jersey for next season?-Pittman

Do you miss 12?-I do i do i dooooo
Tony Adams
Egyebkent valamelyik "szaki" Rivers visszavonulasa utan eloszedte megint a Luck-temat, es eloadast tartott, hogy a Colts megprobalja visszacsabitani, es esely is lehet ra. Mondjuk ennek az egvilagon semmi alapja sincs, wtf pletyka.
Stez
Kb sehol semmit nem latsz/hallasz Luckrol, szoval ja, vsz nagyon vagyik ebbol a logikabol adodoan ismet a media figyelemre.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
TY Twitter Q&A jában volt pár érdekes válasz:

Whats your next goal in football?-I need that trophy

Should I get my 2 year old a Pittman or Hilton jersey for next season?-Pittman

Do you miss 12?-I do i do i dooooo
Tony Adams
Egyebkent valamelyik "szaki" Rivers visszavonulasa utan eloszedte megint a Luck-temat, es eloadast tartott, hogy a Colts megprobalja visszacsabitani, es esely is lehet ra. Mondjuk ennek az egvilagon semmi alapja sincs, wtf pletyka.

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
TY Twitter Q&A jában volt pár érdekes válasz:

Whats your next goal in football?-I need that trophy

Should I get my 2 year old a Pittman or Hilton jersey for next season?-Pittman

Do you miss 12?-I do i do i dooooo
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Remelem, egy honapig sem. 😀

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megmondom én mit jelent ez. Reggie Wayne elköszönt a szurkolóktól, összepakolt és kirámolta a locker room szekrényét, és elkezdte árulni a házát. Csak azért, hogy mindenkit jól becsapva visszaigazoljon még három évre.

Szóval T.Y. Coltként vonul vissza. Ez a tweetje egy évet jelent. Ha össze is pakol, két évig fog maradni. Ha a házát is árulja, akkor háromig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pl. semmit? Nem kötelező reagálni twitteren a kérdésekre.
iktriad
Mert akinek van twitter accountja az pont ezt szokta csinalni : Nem reagalni 😀
coltman
Követek 2600+ accountot. Több mint a fele nem szokott (általában minél híresebb az illető, annál kevésbé jellemző a válasz). De embere válogatja.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Hm...

iktriad
Ezaaaaz huhuhuhuh jessz.
Egyebkent Irsay nehany napja adott nyilatkozatabol erezheto volt, hogy ez lesz. Megmondta hogy imadjak Hiltont, azt akarjak, hogy maradjon, de csak abban az esetben, ha a felek penzugyileg mindenkinek megfelelo utat tudnak talalni. Valahol olvastam, hogy a Colts az eddigi 10 millio kornyekeert tarrana meg Hiltont. Ez talan igaz is lehet, Hilton pedig sosem volt egy tulfizetett jatekos, a posztjan raadasul elharapoztak a fizetesek, nem lepne meg, hogy ha o nem akart volna alairni 10 millio kornyeken.
Stez
Ez a hulye kerdesre hulye valasz kategoria...Mit kene mondania, ameddig nincs szerzodes? Az ilyen jellegu kerdesekrol kb ez jut eszembe :  youtube.com/watch?v=KgEytquYusM
coltman
Pl. semmit? Nem kötelező reagálni twitteren a kérdésekre.
iktriad
Mert akinek van twitter accountja az pont ezt szokta csinalni : Nem reagalni 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...

iktriad
Ezaaaaz huhuhuhuh jessz.
Egyebkent Irsay nehany napja adott nyilatkozatabol erezheto volt, hogy ez lesz. Megmondta hogy imadjak Hiltont, azt akarjak, hogy maradjon, de csak abban az esetben, ha a felek penzugyileg mindenkinek megfelelo utat tudnak talalni. Valahol olvastam, hogy a Colts az eddigi 10 millio kornyekeert tarrana meg Hiltont. Ez talan igaz is lehet, Hilton pedig sosem volt egy tulfizetett jatekos, a posztjan raadasul elharapoztak a fizetesek, nem lepne meg, hogy ha o nem akart volna alairni 10 millio kornyeken.
Stez
Ez a hulye kerdesre hulye valasz kategoria...Mit kene mondania, ameddig nincs szerzodes? Az ilyen jellegu kerdesekrol kb ez jut eszembe :  youtube.com/watch?v=KgEytquYusM
coltman
Pl. semmit? Nem kötelező reagálni twitteren a kérdésekre.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Hm...

iktriad
Ezaaaaz huhuhuhuh jessz.
Egyebkent Irsay nehany napja adott nyilatkozatabol erezheto volt, hogy ez lesz. Megmondta hogy imadjak Hiltont, azt akarjak, hogy maradjon, de csak abban az esetben, ha a felek penzugyileg mindenkinek megfelelo utat tudnak talalni. Valahol olvastam, hogy a Colts az eddigi 10 millio kornyekeert tarrana meg Hiltont. Ez talan igaz is lehet, Hilton pedig sosem volt egy tulfizetett jatekos, a posztjan raadasul elharapoztak a fizetesek, nem lepne meg, hogy ha o nem akart volna alairni 10 millio kornyeken.
Stez
Ez a hulye kerdesre hulye valasz kategoria...Mit kene mondania, ameddig nincs szerzodes? Az ilyen jellegu kerdesekrol kb ez jut eszembe :

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hm...

iktriad
Ezaaaaz huhuhuhuh jessz.
Egyebkent Irsay nehany napja adott nyilatkozatabol erezheto volt, hogy ez lesz. Megmondta hogy imadjak Hiltont, azt akarjak, hogy maradjon, de csak abban az esetben, ha a felek penzugyileg mindenkinek megfelelo utat tudnak talalni. Valahol olvastam, hogy a Colts az eddigi 10 millio kornyekeert tarrana meg Hiltont. Ez talan igaz is lehet, Hilton pedig sosem volt egy tulfizetett jatekos, a posztjan raadasul elharapoztak a fizetesek, nem lepne meg, hogy ha o nem akart volna alairni 10 millio kornyeken.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Staffordnal ugy tunik az asszony szava a donto, mert olyan csapathoz akar menni ami meleg helyen van.
Borbinho
Akkor megy a Packershez... Rodgers melle? 🤔
Ott allitolag eleg meleg van. 😀

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Staffordnal ugy tunik az asszony szava a donto, mert olyan csapathoz akar menni ami meleg helyen van.
A friss Rams hireknek is lehet alapja, ok meg probaljak Goffot elpasszolni/kirakni. De ugye a Lions GM a Ramsbol ment.

Mi meg hoztunk egy pass game coordinatort az Eaglesbol (Press Taylor), akivel elv a legszorosabb volt Wentz kapcsolata kb a csapatban...

Meg erkezett Gladney helyere James Rowe, aki a CB edzo lesz (az Appalachian State-en toltott be hasonlo posztot, akik amugy az egyike voltak a tundoklo kis csapatoknak). 3 ev NFL tapasztalata van mar, mint assistant db coach a nehai Redskinsben.


Koran van meg nagyon, de en tovabbra is a QB draft mellett vagyok (ha Watson v Dak nem elerheto trade aran). Aztan a rookie lenyom Easonnel egy full training campet, pre seasont, es a jobb kezd.

Amugy meg:


Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."