Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Sziszko49 San Francisco 49ers 33
Kozben egyre valoszinubbnek tunik, hogy Stafford kovetkezo allomashelye San Francisco lesz.
Stez
Valahogy úgy kéne idei második kör és jövő évi első érte. Idén 1/12 CB vagy OL draft + lenne egy franchise irányítónk, máris contender lehetne ismét a csapat. Ha minden jól megy top 25 körüli pick lenne jövőre, az meg szinte 2.kör.
Яagi
vagy meghagyjátok Staffordot nekünk és viszitek nagy pénzért Newtont, az expecc vonal tovaább folytatódhatna
Farky
Newtont meghagyjuk a Bearsnek 😂
több mint 3 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Kozben egyre valoszinubbnek tunik, hogy Stafford kovetkezo allomashelye San Francisco lesz.
Stez
Valahogy úgy kéne idei második kör és jövő évi első érte. Idén 1/12 CB vagy OL draft + lenne egy franchise irányítónk, máris contender lehetne ismét a csapat. Ha minden jól megy top 25 körüli pick lenne jövőre, az meg szinte 2.kör.
Яagi
vagy meghagyjátok Staffordot nekünk és viszitek nagy pénzért Newtont, az expecc vonal tovaább folytatódhatna

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 3 éve
Sziszko49 San Francisco 49ers 33
Kozben egyre valoszinubbnek tunik, hogy Stafford kovetkezo allomashelye San Francisco lesz.
Stez
Valahogy úgy kéne idei második kör és jövő évi első érte. Idén 1/12 CB vagy OL draft + lenne egy franchise irányítónk, máris contender lehetne ismét a csapat. Ha minden jól megy top 25 körüli pick lenne jövőre, az meg szinte 2.kör.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Kozben egyre valoszinubbnek tunik, hogy Stafford kovetkezo allomashelye San Francisco lesz.
Stez
Now, with starting quarterback Jimmy Garoppolo’s long-term future with the 49ers franchise uncertain, San Francisco could very well be a serious trade suitor for Stafford these days—and it shouldn’t be necessarily discounted that both sides are potentially gaining momentum in ongoing trade talks

That being said, Colts general manager Chris Ballard notoriously runs a tight ship with closed lips and little leaks—judging by both his 2018 trade down of the #3 overall pick with the New York Jets for a king’s ransom draft haul, as well as last offseason’s big-time trade for 49ers All-Pro defensive tackle DeForest Buckner. Neither heavy-hitting trade had anything come out prematurely in league circles until essentially each’s completion.


Mondhatni a szokásos pokerjátszma, ami teljesen rendben is van 😉
több mint 3 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Kozben egyre valoszinubbnek tunik, hogy Stafford kovetkezo allomashelye San Francisco lesz.
Stez
érik a Jimmy G cut állítólag, csak nehogy ő jöjjön

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Ettol fuggetlenul mondjuk lehet, hogy Ballard mar az erkezesekor hozzacsapna mondjuk egy keteves hosszabbitast, hogy mar most idelancolja a csapathoz a kovetkezo negy evre. Illetoleg ez azert eros jel lenne Staffordnak, hogy itt tenyleg biznak benne, es a Ballard sokat tesz fel ra. Moralisan ez nem csak Staffordot tudja osztonozni (noha ot szerintem nem kene, nagyon sikerehes es motivalt lenne anelkul is), hanem a csapat fele is hasonlo uzenetet sugaroz.
Stez
Azon nagyon meglepődnék, ha rögtön lenne hosszabbítás. Elvben fit, meg QB barát környezet, igazi vezér, stb, de láttunk már ilyen házasságból közepes teljesítményt kijönni. Ugyanúgy ahogy Rivers-nél is 1 év-re szólt a szerződés, "volt egy próba év", nem hiszem, hogy ez Staffordnál másképp lenne. És ezt szerintem Stafford is pontosan látja, és nem is fog hisztizni, vagy pusholni, hogy legyen bármi idén a két éven felül. Ha meg kijön belőle idén, amit remélünk, akkor Ballard elég konzisztens abban, hogy leköti azokat az embereket, akik teljesítenek, így nincs miért aggódnia. Ballard akkor motivál, ha már látta, hogy teljesít valaki, előtte én nem tudok egy példát sem.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kozben egyre valoszinubbnek tunik, hogy Stafford kovetkezo allomashelye San Francisco lesz.

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ettol fuggetlenul mondjuk lehet, hogy Ballard mar az erkezesekor hozzacsapna mondjuk egy keteves hosszabbitast, hogy mar most idelancolja a csapathoz a kovetkezo negy evre. Illetoleg ez azert eros jel lenne Staffordnak, hogy itt tenyleg biznak benne, es a Ballard sokat tesz fel ra. Moralisan ez nem csak Staffordot tudja osztonozni (noha ot szerintem nem kene, nagyon sikerehes es motivalt lenne anelkul is), hanem a csapat fele is hasonlo uzenetet sugaroz.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont hozni kene Ertzet. Elegge utnenek Luckkal. 🙂
Stez
3 első kör plusz Nelson 😉 😛
dande
Miből? Heineken vagy Gin Tonic? 😀
coltman
Csak sima búfelejtő hazai pálesz 😛
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Colts Running Back Coach Tom Rathman Retires.

Pfff, itt már tényleg semmi nem marad...

QB-val egyelőre pénzben nem kell foglalkozni, Stafford fix áras és jutányos, Watsonra meg annyi esélyünk van mint Mahomesra - csoport riválishoz tuti nem tradelik el.
coltman
Stafford biztos új szerződés kapna. El tudjátok képzelni Ballardról hogy egy Lions GM által ütemezett szerződést átvenne, és használna ??
Tony Adams
Stafford kérte a trade-t, nem hiszem, hogy akkor a mani érdekli - ergo nekünk van jutányos áron egy minőségi QB, neki meg lesz egy minőségi keret, amivel esetleg összejöhet egy hosszabb PO is. Win-win.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Viszont hozni kene Ertzet. Elegge utnenek Luckkal. 🙂
Stez
3 első kör plusz Nelson 😉 😛
dande
Miből? Heineken vagy Gin Tonic? 😀
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont hozni kene Ertzet. Elegge utnenek Luckkal. 🙂
Stez
3 első kör plusz Nelson 😉 😛
dande
Felolem. Racsorgunk Jordyra, hogy terjen vissza egy napra, maddenben meg eleg hamar ossze lehet szedni harom elso kort.

Meg is van a biznisz.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont hozni kene Ertzet. Elegge utnenek Luckkal. 🙂
Stez
3 első kör plusz Nelson 😉 😛
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont hozni kene Ertzet. Elegge utnenek Luckkal. 🙂

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha az olcsó, akkor persze. Stafford olcsó lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Colts Running Back Coach Tom Rathman Retires.

Pfff, itt már tényleg semmi nem marad...

QB-val egyelőre pénzben nem kell foglalkozni, Stafford fix áras és jutányos, Watsonra meg annyi esélyünk van mint Mahomesra - csoport riválishoz tuti nem tradelik el.
coltman
Stafford biztos új szerződés kapna. El tudjátok képzelni Ballardról hogy egy Lions GM által ütemezett szerződést átvenne, és használna ??
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Colts Running Back Coach Tom Rathman Retires.

Pfff, itt már tényleg semmi nem marad...

QB-val egyelőre pénzben nem kell foglalkozni, Stafford fix áras és jutányos, Watsonra meg annyi esélyünk van mint Mahomesra - csoport riválishoz tuti nem tradelik el.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az idény végén Castonzo nem játszott - a playoff meccsen sem -, amit bár megéreztünk, de nem volt arról szó, hogy szétesett volna a fal. Oda kellett figyelni bal oldalra, és ha nem hozunk valami masszív helyettest (elvileg pénz lenne Trent Williams féle pótlásra is, csak kérdés, hogy mi a fontosabb, négy jó falember mellé egy jó LT, vagy pass rusher + CB, és ugye QB, stb.).

Jüvőre még nem lesz gond. de hosszabb távon itt igaz lehet, amit írtál Stez: hogy ketyeg az óra. Nem tudom, hogy Ballard mennyire lesz hajlandó - mennyire lesz értelme - megfizetni akár 4 falembert is 10+ millió fölött. Lehet, hogy Smithy-t el kell engednünk, hiába jó, mert annyi pénzt már nem lesz értelme elkölteni a falra.

Amúgy akár Smith-t is ki lehetne próbálni LT-ben. Mondjuk csak egy fokkal lenne könnyebb RT-t találni helyette és gondolom látták annyit edzésen, hogy ha lenne realitása, már lennének róla pletykák. Na erről is gyorsan lebeszéltem magam 😀
dugo93
Nem kell elsietned. 😊 Szerintem Ballardék is meg fogják nézni a lehetőségeket. Smithy megtartásához pl. alapos indokot szolgáltatna, ha be lehetne állítani bal oldalon. Vagy esetleg Nelsont kitolni, és LG-ba hozni egy olcsó ötödik embert. Szerintem szempont lesz az is, hogy 3 embernél többet nem tudunk (nem is érdemes) megfizetni veterán áron.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Amúgy akár Smith-t is ki lehetne próbálni LT-ben. Mondjuk csak egy fokkal lenne könnyebb RT-t találni helyette és gondolom látták annyit edzésen, hogy ha lenne realitása, már lennének róla pletykák. Na erről is gyorsan lebeszéltem magam 😀

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nagyon drukkolok nektek, hogy ide jojjon Stafford 😀 Egyreszt mert sajnalom, hogy a Detroit elkotyavetyelte a karrierjet, masreszt jobb lenne, ha az AFC-be menne.

A Nelson-Kelly ligaelit kettos jol mutat a falban, de jol altom, hogy a kovetkezo szezonra nincs kezdo LT es RT szerzodes alatt?

 www.spotrac.com/nfl/indianapolis-colts/cap/
undisputedly
Castonzo most vonult vissza, az nagy ervagas a falunk vakoldalat tekintve. Az eros oldalon pedig Braden Smith jatszik, neki 21-re meg van szerzodese, contract yearbe lep.

Ugyhogy lyuk Castonzo helyen van csak jelenleg. Az mar mas kerdes, hogy az a lyuk viszont nem kicsi.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon drukkolok nektek, hogy ide jojjon Stafford 😀 Egyreszt mert sajnalom, hogy a Detroit elkotyavetyelte a karrierjet, masreszt jobb lenne, ha az AFC-be menne.

A Nelson-Kelly ligaelit kettos jol mutat a falban, de jol altom, hogy a kovetkezo szezonra nincs kezdo LT es RT szerzodes alatt?

 www.spotrac.com/nfl/indianapolis-colts/cap/
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ebbe a Ballard-elemezgetesbe nem szeretnek nagyon belemenni. Szerintem is jo munkat vegez, de azert abszolut nem latom ennyire hibatlannak. Lovogetett melle o is FA-kkal, de mivel o keveset igazol, plusz azok is under the radar, jobbara addig rotacios vagy backup jatekosok voltak, igy ha valaki nem jon be, akkor az sem szol nagyot.

De mivel ez is annyira szubjektiv, kirol kinek mi a velemenye, ezen szerintem folosleges hosszasan temazni. En peldaul nem feltetlenul sorolom a sikeres igazolasok koze azt, aki nagyon hullamzo volt (Carrie), de a one year wondereknek, mint Desir is nezem az erem masik felet is. De Grantnel vagy Funchessnel sem izgat, hogy epp nalunk leserultek, ha ezek normalis jatekosok lettek volna, akkor azota mar mashol a kezdobe verekedtek volna magukat, ehelyett nekik az elmult evben sincs szerint kb. meccsuk sem.

Ugyhogy igen, azert Ballard is melle lo. De nem osztogatja betegul a nagy zsozsot, ezert az o hibai nem kerulnek sokba a csapatnak.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én most nem érzem úgy, hogy - akármi is legyen az ára - az nekünk túl sok lenne. Megint csak abból indulok ki, hogy ha Buckner megért egy 1/13-at Ballardnak, akkor mi az amiért egy Stafford ne érne meg mondjuk egy idei 1/21-et és jövő évi, várhatóan hasonló erejű első kört? Ez szinte az 1/13 ára, alig több annál. Még úgy is, hogy Buckner a legjobb idényét futotta nálunk, first team all-pro lett, ergó mondhatjuk, hogy nagyon bevált, az impactja még így sem éri el azt az impactot, ami egy Stafford és mondjuk egy Darnold vagy hasonló közötti különbség.

Bízom Ballardban, ha van olyan faktor - akár sérülékenység, akár csak azt hisszük, hogy passzolna ide, de nem passzolna, akár más - akkor úgysem megy rá. Négy éve van itt, és keresnem kell azt az FA igazolását ami nem jött be. Volt ilyen egyáltalán? Autry, Ebron, Houston, Carrie, Glowinsky, Rhodes, Moore, és a tradek is. Még Buckner is. Ja, és persze Rivers. Mind bejött. Talán Trey Burton lóg ki a sorból, ha már egy vetminért hozott #3 TE-nél van értelme erről beszélni. Ha Ballard úgy érzi, hogy Stafford nekünk való, akkor tőlem adjon meg annyit, amennyit a piac diktál. Bízni fogok benne, hogy bejön. Ha nem, akkor nem.

Szerintem amúgy se Watson árán nem fog leeslni az állunk, és Stafford se fog 2 elsőbe kerülni. Sok csapatot felsorolnak, de igazából egyiknek sincs ebben a pillanatban jó piaca. Sok egyébként lehetséges csapat kiesik, mert vagy pénzük nincs, vagy pickjük nincs, vagy csapatuk nincs. Mindkettő esetén néhány csapat ésszerű csupán. Nekem még a Jets is az ésszerűtlennek közé tartozik egyébént. Mire mennének azzal, ha kidobnának 3 első kört és abban a csapatban lenne egy Watsonjuk? Ők lennének az új Texans, egy irányítóval, játékosok, pénz és pickek nélkül. Ez kinek jó? Mert Watsonnak nem, és a Jetsnek sem. Szerintem nekik is logikusabb lenne inkább elhozni a 2. legjobb QB-t, és erősíteni a csapatot. Dee ez legyen az ő dolguk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem is tetszik ez a Stafford teória, de pontosan milyen értéket tudnánk adni érte?
Van egy 1/21 és ..? Második kör? vagy egy jövőévi első kör vége?
Én egyébként nem vagyok híve annak, hogy dobjunk el több évnyi korai választást egy emberért.

Ez alapján nem tudom miért lennénk érték szempontjából kecsegtető a Lionsnak még ha Stafford jönne is.
szampi#33
Mert nem biztos, hogy lesz jobb ajanlata a Lionsnak. Watson felforgatta most a tortenetet, es lehet, hogy olyan helyen kot ki, ami uldozte korabban Staffordot is (49ers peldaul).

En egyebkent max 1+2-t adnek meg Staffordert, noha tenyleg nagyon birom, a jatekat is, meg emberileg is. De fiatalabb o sem lesz mar. Abban meg nem vagyok biztos, hogy a jelenlegi szerzodese vegen van-e benne meg egy hosszu, 4-5 eves contract. Es szamomra ez azert mervado. Tobb elso kort nem hiszem, hogy megadnek erte. Azert, mert vannak a ligaban idiotak (Lasd Seattle-t es ket elso kort egy safetyert), nem indok arra, hogy a Colts is az legyen, es tulfizessen barkit is egy csereben.

Ra egybol ra lehetne sutni, hogy igazi Ballard-jellem, imadnak Indianapolisban, elkpesztoen passzol a culture-hoz, amit itt Ballardek felepitettek az elmult evekben.

De igen, Stafford az, akinel nalam nagyon arfuggo, hogy hoznam-e vagy sem. Mig peldaul egy Watsonnal kb. rogton ra lehetne vagni, hogy az ember leszarja, legyen akar harom elso kor, annyiert is megeri, ha ugy jatszik, mint eddig.

több mint 3 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nekem is tetszik ez a Stafford teória, de pontosan milyen értéket tudnánk adni érte?
Van egy 1/21 és ..? Második kör? vagy egy jövőévi első kör vége?
Én egyébként nem vagyok híve annak, hogy dobjunk el több évnyi korai választást egy emberért.

Ez alapján nem tudom miért lennénk érték szempontjából kecsegtető a Lionsnak még ha Stafford jönne is.