Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.pff.com/news/nfl-matthew-stafford-trade-value-detroit-lions

Homerkedik Cole, de a legtobb advanced (qb) statban is 12-16 kozott volt Stafford, karrier nagyreszeben. Volt par jobb eve (top10) es par rosszabb eve (25.hely korul).

Jatek kepere mast mutat sokszor, de 10+ evnyi adat van mar.
Erre gondoltam, amikor azt irtam, h upgrade Rivershez kepest, de nem akkora, h a KC-vel/Billsel felvegyuk a versenyt.

Menjunk fel Lancert (Lawrence meg a Mormon Mahomes nyilvan nem opcio).
Ujraneztem a 2019es szezonjat, vannak hibai, konnyu passzokat szorakozik el, de a pontossagot, timingot lehet tanitani, a karerot, atletizmust, "clutch" sagot nem.
Nagyon jo karja van, ugy odakurja a 10 yardos outot a tulso hashrol h orom nezni.
De emelett a touch passza is remek, bar neha tulsagosan is arra jatszik, h Wilsonosan odalobbolje, ahelyett h odakurna (egy olyan TD passz helyett, amit ARod dobott tnap MVSnek, roviden lobbolt egy passzt a WRjenek, akinek le is kellett lassitania es incomplete lett, ha erobol dobja sima td, mert volt 3 lepes elonye a WRnek. Pedig AR is lobbolte, de nem dobta fel a Holdig). De a technikaja mar megvan. Remekul mozog a zsebben, igaz a fala tobbnyire dominalta az ellen DL-jet, de ugyesen lepkedett fel amikor nyomas volt.

Zone read, rpo is hivhato, mert nem viszik le konnyen a kisebb vedok, a nagyok meg meg fognak lepodni a sebessegen (nem Lamar, nem is Josh Allen, de a ketto kozt van. Kaepre emlekeztettek a futasai 😀)

Jol is lat a palyan, de nem jatszott nagyon jo csapatok ellen, vedelmek pre es post snap olvasasaban biztos van meg mit tanulnia.

Plafonra sztem a legmagasabb a classbol, de a padloja valszeg alacsonyan lesz NFL vedelmek ellen az elejen.
Ott szar a keplet, h nincs QB akit beraknank ele.
De nem hiszem, h Mahomesbol mas QB lett vna, ha nem jatszik 1.evetol (Alex + Reid mentorsagabol semmit nem elveve. Vegtere is, Kelce mar oktober vegen arrol beszelt az ujsagiroknak, h foglalmuk sincs mi var rajuk amikor Mahomes majd palyara fog kerulni).

Ha jo coaching van es jo a csapat, akk max benyelunk par L-t, na bumm. Agyon csak nem verik a falunk mogott, ha hibazik meg legalabb lesz mibol tanulnia.



Amugy egy fel szemmel figyelni fogom majd Haskins pittsburghi palyafutasat. Nem lennek meglepve ha augusztusra mar nem lenne rosteren, de ki tudja, ha esetleg bejon, akk a semmibol szereztek QBt.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azert az nem lenne semmi, hogy Manning utan Luck, majd egy Evre Rivers es esetleg Stafford. Kivancsi vagyok igazak-e a pletykak, hogy ide akar jonni.
undisputedly
Már azt pletykálják, hogy ide akar jönni? Nem bánnám ha igaz lenne. 😊
peterk2005
Igen.
Ezt én is olvastam.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azert az nem lenne semmi, hogy Manning utan Luck, majd egy Evre Rivers es esetleg Stafford. Kivancsi vagyok igazak-e a pletykak, hogy ide akar jonni.
undisputedly
Már azt pletykálják, hogy ide akar jönni? Nem bánnám ha igaz lenne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azert az nem lenne semmi, hogy Manning utan Luck, majd egy Evre Rivers es esetleg Stafford. Kivancsi vagyok igazak-e a pletykak, hogy ide akar jonni.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/NiceReedSteve/status/1353792998572744704?s=19
Tony Adams
Itt körübelül csak az a kérdés, hogy vérzik-e a kézfeje, amikor jár, vagy csak kirügyezik, ha vízbe rakod.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
 twitter.com/NiceReedSteve/status/1353792998572744704?s=19
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.


empty taxi
Scott Milanovich Brady kiszemeltje QB coachnak, CFL edző, 2017-19 ig a JAXnál alkalmazták QB coachnak.🤨
Tony Adams
Velhetoen ugy gondolkoznak, hogy Lucknak nem kell majd igazandibol edzo, ugyhogy odaultetnek valami mukit, hogy legalabb legyen penze.

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan


empty taxi
Scott Milanovich Brady kiszemeltje QB coachnak, CFL edző, 2017-19 ig a JAXnál alkalmazták QB coachnak.🤨
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kineveltunk egy szinesboru uriembert, jar nekunk az elso kor!
Stez
Nem elso kor. De igazabol sztem akkor jar majd, ha eligazol valahova.
ulpianus
Tudom, harmadik.
Nem pittyeg a humorjelzod. A gond termeszetesen nem a poennal volt.
Stez
A poen szokas szerint gyenge volt. En arra irtam, hogy nem most jar a pick. Hanem ha valaki leigazolja toletek.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kineveltunk egy szinesboru uriembert, jar nekunk az elso kor!
Stez
Nem elso kor. De igazabol sztem akkor jar majd, ha eligazol valahova.
ulpianus
Tudom, harmadik.
Nem pittyeg a humorjelzod. A gond termeszetesen nem a poennal volt.

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Kineveltunk egy szinesboru uriembert, jar nekunk az elso kor!
Stez
Nem elso kor. De igazabol sztem akkor jar majd, ha eligazol valahova.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kineveltunk egy szinesboru uriembert, jar nekunk az elso kor!

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
deleted account 1 758
A főcsop döntőket illetően igen, én (is) röhögtem gazdagon (ugye legszebb öröm a káröröm 😀), hogy miket művelt pl a Packers vagy a Bills - FG? pfff....nem is jutottak SB-be.

De amúgy pont ezért találták ki a four-eyes módszert (nem elég egy ember egy approve-hoz), mert ha még el is cseszel valamit, akkor a másik vissza tud rántani. Reich-nél az időmanagelést én nem tartottam akkora problémának, ott Rivers-hez való alkalmazkodás miatt is volt kicsit fura, vagy adódhatott ebből. De azért amikor a Bills ellen játékos sérülésnél bedobta a pirosat a 1000000%-osan hülyeségre az azért nem a hupsz kategória. Van 2-3 perced, hogy visszanézd, amit kb első visszajátszásból TV-n lehetett látni, hogy bukó lenne, és mégis húzol egy ilyet. Na erre nem tudom azt mondani, hogy belefér, vagy elnézhető, mert nem. Ha a TV-s ember mondott hülyeséget a fülére, ok, akkor repüljön ő, nem effektív Reich-et hibáztatom, de ha ezen múlt volna mondjuk Luck-kal egy PO meccs, akkor már nem ilyen nyugodtan taglalnád te sem, hogy mindenki hibázik - azért tud most mindenki ennyire nyugodt lenni, mert Rivers volt és nem Luck.

Reid meg olyan szempontból még rossz példa is, mert pont meccs közben mutatták be, hogy hogy tolta le 3-4. alkalommal is az elmúlt 1 hónapban tök ugyanazt a játékot tök ugyanannál a szituációnál - ergo nem gondolta túl, ha működik, akkor megyünk azzal. Megint csak IT-s módszert tudok mondani, KISS (Keep It Simple Stupid), ha valami működik ne akard túlvariálni. De ezt megint betudom a Rivers/limited playbooknak.

Staffordnál meg igazából az az előny megvan, hogy van még két év, hogy testközelből meg tudjuk nézni, hogy mit bír még a teste, van-e decline, mennyire erős, stb. És nála azért a karon kívül a scrambling tudás is megvan, Rivers néha inkább emlékeztetett valami burleskre, amikor futni próbált - kb mint amikor Manning vagy Brady futott 35-ön túl - kb Benny Hill zene hiányzott csak alóla 😛 Pont a video amit betettél, mutatta, hogy tudja nyújtani a játékot, tehát nem egy sitting duck, és azért ez nem fog hirtelen eltűnni azzal, hogy sebesség megkopik, mert nem csak az kell ehhez, hanem érzék is.

Sérülés veszély meg pont olyankor van benne, ha nincs előtte fal, lásd Luck első évei, vagy az előbb említett video, ahol telibe verte a D falember. Azért nálunk ennél minőségibb a fal - bár ott az idei visszaesés oka számomra még mindig kérdés, hogy miből adódik. Részben az is Rivers, de azért a playek felénél nem ebből adódóan volt gyenge a fal, hanem valami más oka volt - szerintem minden meccssen volt, hogy érintés nélkül állították meg Hinest vagy Taylort a LOS mögött.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De ezert irtam nehany hete, hogy szerintem hibazni mindenki hibazik. Ez tiszta sor. A kerdes, hogy ki mennyit. Reich az atlaghoz kepest nem sokat, de szerintem pont annyit, ami azert mar kozrejatszott abban, hogy a Colts es a tobbiek kozott van egy szakadek. A tobbiek az nyilvan a Chiefs, a Ravens, a Bills. Meg hat utobbi kettovel szemben azert ez a szakadek kicsi, szoval boven athidalhato. A Chiefsszel szemben viszont oriasi.

Na, hat ezeket a szakadekokat lehet athidalni egy jo iranyitoval. Egy olyan jatekossal, aki kepes kontrollalni a meccs lefolyasat. Aki kepes hosszu drive-ok vezetesere, aki meg tud csinalni 2 minute drive-ot, aki kepes arra, hogy dominalni tudja az ellenfel vedelmet. Ilyen volt Luck, aztan azota ugye nalunk senki sem. Egy Stafford szerintem mar eleg lenne, hogy szintet lepjen a csapat. Legalabbis szerintem, mert nem vagyok benne azert teljesen biztos, mivel sajnos a vedelmunk tulsagosan is hullamzo, es barmelyik heten kepes arra, hogy leszedje a palyarol Rodgerst, viszont hulyere szopassa egy Minshew peldaul. Ez meg azert baj. Nyilvan a labda masik oldalan jo lenne, ha allandosulna a vedelem formaja. Itt azert kerdojel lesz, hogy Walker helyet hogyan lesz kepes atvenni Okereke peldaul, en tole tartok egy picit, noha vannak jo meccsei, sokszor elegge el van veszve. Raadasul futas es passz ellen is ossze tud zuhanni.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tegnapi két főcsoport döntő fényében a mi "edző kérdéseinkkel" kapcsolatban nem lehet kihagyni, hogy "be carefull what you wish for". 😊 Oké, vágyni bármire lehet, de... Az időmenedzseléssel kapcsolatban Reid félidei időkérése, majd a Bills nem megy rá negyedikre. A Packers meccsen a végén szintén inkább FG-t rúgnak, hogy aztán képtelenek legyenek megállítani az egész félidőben szenvedő Bucs offense-t. Amely Bucsban a végén a játékos állítólag edzői utasításra ment le 2:02-nél? Hogy lényegében adjon egy extra időkérést a Packersnek? És ami Bucs offense nagyjából ugyanazt játssza, ha húsz pont előnyben van, ha éppen elmenőben van a meccs?

És akkor a játékos kérdőjel is, hogy mi lett egy hét alatt Allennel, hogy Rodgers mégis miért nem futott inkább, mert ha nem is tudja bevinni, de 2-3 yardig kétszer is simán elvihette volna. Onnan meg már kinyílt volna jobban a playbook, futás is hívható, nem védekezhet a Bucs csak passz ellen. Ja, és egyébként - playhívás kérdés - első két downból miért is nem próbáltak meg - ugyanezért - futni egyet light box ellen?

Nincs tökéletes csapat, játékos és edző sem. Tökéletlenekkel is lehet nyerni, ha egyébként "elég jók" ahhoz, hogy esélyt adjanak maguknak. Ami egy-egy meccsen simán lehet nem "elég jó".

Úgyhogy maradjon csak Reich, még Flus maradására is rábólintok, legyen. Csak jöjjön valaki QB posztra is, aki "elég jó", ha nem is tökéletes. 😊

Stafford teste egyébként valóban rizikó faktor lehet. Nem is rövid távon, mert még tavaly / idén is inkább az volt, hogy ha megsérül, akkor három hét helyett két héten belül visszatér. De az kérdéses lehet, hogy meddig bírja. Nála mondjuk annyival jobb a helyzet Manninghez, Rivershez képest, hogy bomba karja van és gyors a release-e. Ha le is lassul, inkább a láb, a test lassul. Azzal még lehet játszani, egy pocker passernek. Az a nagyobb baj, ha már a labdát is csak ívelni képes. Másrészt kinél nincs ott a sérülés veszély? Dak most tér vissza. Wentznek nem volt éve, hogy ne esett volna ki, vagy sérült volna meg kicsit vagy jobban. Watsonnak meg a stílusából adódóan örök kérdés lesz, hogy végigmegy-e az adott szezonja. Meg az is, hogy meddig bírja így.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom eldonteni, hogy orulnek-e Staffordnak. Mert orulnek is, meg nem is. Nagyon kedvelem ot, jo gyerek, jo iranyito, vezer, nem balhes.

Inkabb mondom azt, hogy kicsit tartok tole. Nem tole, hanem attol, hogy vajon mikor mondja be a teste az unalmast. Rengeteget kapott az elmult evekben, oriasi hiteket, sokszor jatszott serulten. Kivanom, hogy ne igy legyen, de tartok tole, hogy egyszer csak nem fogja mar birni annyira a teste, elkezd konnyebben, tobbet serulni, sulyosabban is.

Imadnam, ha nalunk kotne ki, ez tolem szimplan csak felelem, a multjaba belegondolva. Ettol fuggetlenul viszont nem tudnek semmi negativat mondani ra, es arra, ha megszereznenk. Bar nem gondolom, hogy nalunk fog kikotni, szerintem lesz csapat, ami tobbet is ad majd erte.

több mint 3 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/TomPelissero/status/1353354007536955395

Végén bazzeg még a Lucas Oil műfüvét is fel fogják bontani, mert hogy mennyivel jobb, mint máshol? 😀

Közben workoutra hívtunk egy rakat játékost. Egy csomó WR (tán öten, hatan is vannak), többféle alkat, szerepkör. Nagyon keresgélünk, lehet, hogy ebből búcsú lesz T.Y.-tól? Nem mintha workoutos utód lenne a reális, de akkor is érdekes ennyi elkapó.
peterk2005
Ballard minden évben ezt csinálja, ahogy nézem, szóval én ebből nem vonnék le semmilyen következtetést. Plusz ha Stafford nálunk köt ki, akkor szerintem pont hogy marad TY, mert ő meg PC kettős nagyon jó deep threat lehet, amit Stafford ki is tud használni.

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Majd meglátjuk. 😊 Magam sem döntöttem el még, hogy mit szeretnék. Vannak gondjaim Flussal, de közben meg sok minden tetszik is amit és ahogy csinál, csinált. Majd az élet eldönti.

Közben workoutra hívtunk egy rakat játékost. Egy csomó WR (tán öten, hatan is vannak), többféle alkat, szerepkör. Nagyon keresgélünk, lehet, hogy ebből búcsú lesz T.Y.-tól? Nem mintha workoutos utód lenne a reális, de akkor is érdekes ennyi elkapó. De érdekesebb, hogy adtunk egy esélyt a volt első körös Nkemdiche-nek. Ultra tehetséges gyerek, de se a feje, se az elkötelezettsége nem volt eddig NFL szint. Állítólag az utóbbi évben alapvetőt fordult vele a világ. Megtért vagy ilyesmi, a lényeg, hogy új ember lett és teljes erővel dolgozik. Hallottuk ezt már rengetegszer, oszt semmi se lett belőle, szóval long shot. De egy próbát megér, ha véletlenül tényleg beválna, akkor Autry szerepkörében nemhogy az utódot, de upgrade-et is találhatnánk a semmiből. Nagy pénzt azért senki ne tegyen rá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
'Flus még van, csak szólok 😀
coltman
Jéé tényleg, Én már őt is eladtam. 😀
peterk2005
Látom nagyon nem bízol benne, hogy a secondaryt rendbe tudja rakni, és már tudat alatt mantrázod, hogy "Jön az új DC, jön az új DC, jön az új DC..." 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
'Flus még van, csak szólok 😀
coltman
Jéé tényleg, Én már őt is eladtam. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Kíváncsi leszek mit alkotnak Phillyben. Eberflus alkatilag HC matéria, de DC-ként nekem az volt az érzésem, hogy elérte a (pillanatnyi) plafonját. Gannon meg nem is tudom.... Tényleg fel lehet sorolni sok pozitívumot is - Rhodes komoly pozitív meglepetés volt, Carrie is jobb lett mint vártuk, Kenny Moore-ból egy top3/5 slot corner lett, és Khari Willis és Blackmon is szépen fejlődnek. Szerintem még Rock se felejtős. Ugyanakkor ide is raktuk a legtöbb picket, első kör, több második, harmadik, negyedik három év alatt. Willist és Blackmont meg nem is sorolnám Gannon érdemei közé, ők egyszerűen első pillanattól jók voltak, ők inkább Ballard érdeme. Gannoné az lett volna, ha innen emel raktuk még szintet / szinteket.

Összességében a védelemben még mindig úgy érzem, hogy a secondary a gyenge pont. A frontunk első pillanattól kezdve hozott egy jó szintet, edge rusher hiányában ugyan a passrush eleinte gyengus volt, de a fal stabil, jó játékot hozott. A LB sort újradefiniáltuk, mára az NFL egyik legjobbja. A secondary nem. A védelmünk eredményessége ma is azon múlik, hogy tudunk-e időben nyomást kifejteni az irányítóra. Ha igen, akkor jók vagyunk, ha nem, akkor a secondary "saját jogon" vajpuha. 85%-al passzol ellenünk mindenki, aki el tudja dobni a labdát. Szóval én Eberflussal elégedett voltam, mert egy korrekt egységet összerakott, de ezen belül kifejezetten a secondaryban érzem, éreztem mindig is azt, hogy ott az elképzelés is időnként kevés, nem csak a minőség.

Mindenesetre ennyi új embert nem lesz könnyű beépíteni. Oké, hogy jó dolog, ha a liga elismeri az itteni munkát, de azért nem kéne minden évben elveszteni az OC-t, DC-t, és még pozíciós edzőket is... Lényegében szétszedték az egész stábot Reich alatt. 😕 Még jó, hogy Bubba marad...

Lehet keresni új DB edzőt is.

iktriad
peterk2005
'Flus még van, csak szólok 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek mit alkotnak Phillyben. Eberflus alkatilag HC matéria, de DC-ként nekem az volt az érzésem, hogy elérte a (pillanatnyi) plafonját. Gannon meg nem is tudom.... Tényleg fel lehet sorolni sok pozitívumot is - Rhodes komoly pozitív meglepetés volt, Carrie is jobb lett mint vártuk, Kenny Moore-ból egy top3/5 slot corner lett, és Khari Willis és Blackmon is szépen fejlődnek. Szerintem még Rock se felejtős. Ugyanakkor ide is raktuk a legtöbb picket, első kör, több második, harmadik, negyedik három év alatt. Willist és Blackmont meg nem is sorolnám Gannon érdemei közé, ők egyszerűen első pillanattól jók voltak, ők inkább Ballard érdeme. Gannoné az lett volna, ha innen emel raktuk még szintet / szinteket.

Összességében a védelemben még mindig úgy érzem, hogy a secondary a gyenge pont. A frontunk első pillanattól kezdve hozott egy jó szintet, edge rusher hiányában ugyan a passrush eleinte gyengus volt, de a fal stabil, jó játékot hozott. A LB sort újradefiniáltuk, mára az NFL egyik legjobbja. A secondary nem. A védelmünk eredményessége ma is azon múlik, hogy tudunk-e időben nyomást kifejteni az irányítóra. Ha igen, akkor jók vagyunk, ha nem, akkor a secondary "saját jogon" vajpuha. 85%-al passzol ellenünk mindenki, aki el tudja dobni a labdát. Szóval én Eberflussal elégedett voltam, mert egy korrekt egységet összerakott, de ezen belül kifejezetten a secondaryban érzem, éreztem mindig is azt, hogy ott az elképzelés is időnként kevés, nem csak a minőség.

Mindenesetre ennyi új embert nem lesz könnyű beépíteni. Oké, hogy jó dolog, ha a liga elismeri az itteni munkát, de azért nem kéne minden évben elveszteni az OC-t, DC-t, és még pozíciós edzőket is... Lényegében szétszedték az egész stábot Reich alatt. 😕 Még jó, hogy Bubba marad...

Lehet keresni új DB edzőt is.

iktriad


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
szerk: my bad, tnap reggel óta nem voltam twitteren, nem láttam h Stafford cserét kért 😀 ez esetben reálisabb az egész, mint gondoltam
Borbinho
Bezony bezony, és a Lions rá is bólintott. Ezért lettem ennyire lelkes. 😊 Egy olyan lehetőség, amit én nem láttam jönni idén, nekem a Watson, Dak féle elmélkedések sose jutottak el a tényleg elképzelhetőig. De ez most nagyon is reális lehetőség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)