Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).coltman
Hooker és Mack is free agentek lesznek, őket csak akkor használhatnánk trade-ben, ha franchise tagelnénk valamelyiket. Azt meg valószínűleg nem tesszük meg, 😊 Pascal jöhetne esetleg szóba, szerintem neki egész jó piaca lenne, ha nem lenne RFA. És valamelyik falemberünk, de ezek a posztok a Lionsban is nagyjából rendben vannak. (Nem is értem miért írják annyian, hogy Staffordnak mennyivel jobb lenne a Niners vagy a Colts fala mögött. Jobb lenne, mindkettő jobb, mint a Lions fala, de nem arról van azért szó, mint Riversről, hogy egy pillangót se tudnak megfogni.)

Stafford amúgy tényleg több sérülésen is túl van, de nem mondanám sérülékenynek. Persze Luckot se mondtam volna annak, amíg be nem ütött a váll. Mindenesetre a srácban van spiritusz, ezt a meccset például törött kulccsonttal nyerte meg a végén. Az ilyesmit Ballardék (is) nagyon értékelik.


Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).

Btw, hogy a Pats-et vagy Broncost miért mondja bárki is, mint lehetséges célpont azt megkérdezném - egyik hulladékból átülni egy másikba tényleg sok értelme lenne 😀 Biztos azt gondolják, hogy elege lett az oroszlánból, és azért kéri a cserét 😀
coltman
A Broncosnal azert alakul eleg szepen a tamadosor, es a vedelmet se kell felteni Fangioval.
Meg merem kockaztatni, csabitobb is, mint a mi tamadosorunk.

Macket meg Hookert csak ugy tudnank cserelni, ha hosszabbitunk veluk a kovi par hetben vagy tageljuk valamelyiket.

En nem kerek Staffordbol.
12 ev alatt 0 db PO win.
Persze, Detroit igy meg ugy.

De valaki 10+ ev chokerkedes utan nem lesz winner, csak mert masik kornyezetbe kerult.

Egy 3.korert johet, de akkor mar inkabb Darnold. Benne meg van esely, h mas mint amit eddig mutatott.
Borbinho
Nagyon nevetek.
Bazzani
Min? Nem azt mondtam, h a Lionsnak annyiert megerne eladni v annyit er. Csak h nekem annyit erne meg.

Mutass egy QB-t akinek - 10ben van a karrier merlege 10+ ev kezdes utan, ugy h osszehozott ez ido alatt 0 azaz NULLA playoff gyozelmet, de vitan felul o a kezdo tovabbra is a csapatnal 😀
Borbinho
3. kör elég erős, még az én második körös megjegyzésem szezon közben is inkább annak szólt, hogy mennék a drafttal, nem az a realitás. De azért Stafford védelmében :

25 Jim Schwartz† 2009–2013 80 29 51 0 .363 1 0 1
26 Jim Caldwell 2014–2017 64 36 28 0 .563 2 0 2
27 Matt Patricia† 2018–2020 42 13 28 1 .321 – – –
28 Darrell Bevell† 2020 5 1 4 0 .200 – – –
29 Robert Prince† 2020 1 0 1 0 .000 – – –

Na akkor valaki mutasson rá itt egy minőségi HC-re. És ráadásul az őshulladék, és Manning hátán megélő Caldwell volt ebből a legjobb, ami szerintem eléggé perspektívába helyezi a többi HC teljesítményét. Nem állítom, hogy ha Stafford idejön, akkor rögtön végigmegy a PO-n, de azért ilyen cast-tal aligha lehet egyértelműen Stafford nyakába varrni, hogy looooooser 😉
coltman
Pár random QB playoff győzelemmel, mióta Stafford a ligában van:
Case Keenum, Brock Osweiler, T.J. Yates, John Wolford, Tim Tebow, Blake Bortles (ő 2t is!)

És ezek tényleg csak a noname-ek.

De igazából jó példát hoztál és beszélhetnénk az NFL-en belüli rasszizmusról is, aminek ékes példája volt Caldwell menesztése. Kiemelkedő eredményeket ért el az elődeiehez képest, 4 évből 2x PO-ba mentek, erre kibaszták mint macskát szarni. Persze, rémlik a Lions fanok baja, hogy színtelen-szagtalan. Mennyire jól jártak utána a sokszínű Patriciával 😊 Aki védelmi edzőként képes volt 1.évében a top10 körüli védelmet ligautolsó helyre elkormányozni 😀 Ki hitte volna, hogy semmi köze nem volt a Pats sikereihez? hát a detroit-i vezetőségen kívül valszeg mindenki 😀


El lehet venni Caldwelltől a kreditet, hogy PM hátán megélt stb, de így is többet tett le az asztalra, mint az összes többi kutyaütő abból a listából.
Staffordnak meg 12 év alatti negatív mérlege és 0 PO win-je nekem több, mint elriasztó. Ezért is írtam a 3.kört.

Persze, szar a stáb körülötte, de legalább 1 évben, a 12 év alatt 1x kijött volna a zsenije és felül tud kerekedni | (bár ha meg az lett vna, akk jöttek a sporik, mint a Cowboys ellen) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).

Btw, hogy a Pats-et vagy Broncost miért mondja bárki is, mint lehetséges célpont azt megkérdezném - egyik hulladékból átülni egy másikba tényleg sok értelme lenne 😀 Biztos azt gondolják, hogy elege lett az oroszlánból, és azért kéri a cserét 😀
coltman
A Broncosnal azert alakul eleg szepen a tamadosor, es a vedelmet se kell felteni Fangioval.
Meg merem kockaztatni, csabitobb is, mint a mi tamadosorunk.

Macket meg Hookert csak ugy tudnank cserelni, ha hosszabbitunk veluk a kovi par hetben vagy tageljuk valamelyiket.

En nem kerek Staffordbol.
12 ev alatt 0 db PO win.
Persze, Detroit igy meg ugy.

De valaki 10+ ev chokerkedes utan nem lesz winner, csak mert masik kornyezetbe kerult.

Egy 3.korert johet, de akkor mar inkabb Darnold. Benne meg van esely, h mas mint amit eddig mutatott.
Borbinho
Nagyon nevetek.
Bazzani
Min? Nem azt mondtam, h a Lionsnak annyiert megerne eladni v annyit er. Csak h nekem annyit erne meg.

Mutass egy QB-t akinek - 10ben van a karrier merlege 10+ ev kezdes utan, ugy h osszehozott ez ido alatt 0 azaz NULLA playoff gyozelmet, de vitan felul o a kezdo tovabbra is a csapatnal 😀
Borbinho
Nem teljesen értem a kérdést de nem is akarom másokhoz hasonlítani.
Ha szerinted Stafford egy 3.kört ér akkor lelked rajta.

több mint 3 éve
deleted account 1 758
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).

Btw, hogy a Pats-et vagy Broncost miért mondja bárki is, mint lehetséges célpont azt megkérdezném - egyik hulladékból átülni egy másikba tényleg sok értelme lenne 😀 Biztos azt gondolják, hogy elege lett az oroszlánból, és azért kéri a cserét 😀
coltman
A Broncosnal azert alakul eleg szepen a tamadosor, es a vedelmet se kell felteni Fangioval.
Meg merem kockaztatni, csabitobb is, mint a mi tamadosorunk.

Macket meg Hookert csak ugy tudnank cserelni, ha hosszabbitunk veluk a kovi par hetben vagy tageljuk valamelyiket.

En nem kerek Staffordbol.
12 ev alatt 0 db PO win.
Persze, Detroit igy meg ugy.

De valaki 10+ ev chokerkedes utan nem lesz winner, csak mert masik kornyezetbe kerult.

Egy 3.korert johet, de akkor mar inkabb Darnold. Benne meg van esely, h mas mint amit eddig mutatott.
Borbinho
Nagyon nevetek.
Bazzani
Min? Nem azt mondtam, h a Lionsnak annyiert megerne eladni v annyit er. Csak h nekem annyit erne meg.

Mutass egy QB-t akinek - 10ben van a karrier merlege 10+ ev kezdes utan, ugy h osszehozott ez ido alatt 0 azaz NULLA playoff gyozelmet, de vitan felul o a kezdo tovabbra is a csapatnal 😀
Borbinho
3. kör elég erős, még az én második körös megjegyzésem szezon közben is inkább annak szólt, hogy mennék a drafttal, nem az a realitás. De azért Stafford védelmében :

25 Jim Schwartz† 2009–2013 80 29 51 0 .363 1 0 1
26 Jim Caldwell 2014–2017 64 36 28 0 .563 2 0 2
27 Matt Patricia† 2018–2020 42 13 28 1 .321 – – –
28 Darrell Bevell† 2020 5 1 4 0 .200 – – –
29 Robert Prince† 2020 1 0 1 0 .000 – – –

Na akkor valaki mutasson rá itt egy minőségi HC-re. És ráadásul az őshulladék, és Manning hátán megélő Caldwell volt ebből a legjobb, ami szerintem eléggé perspektívába helyezi a többi HC teljesítményét. Nem állítom, hogy ha Stafford idejön, akkor rögtön végigmegy a PO-n, de azért ilyen cast-tal aligha lehet egyértelműen Stafford nyakába varrni, hogy looooooser 😉

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).

Btw, hogy a Pats-et vagy Broncost miért mondja bárki is, mint lehetséges célpont azt megkérdezném - egyik hulladékból átülni egy másikba tényleg sok értelme lenne 😀 Biztos azt gondolják, hogy elege lett az oroszlánból, és azért kéri a cserét 😀
coltman
A Broncosnal azert alakul eleg szepen a tamadosor, es a vedelmet se kell felteni Fangioval.
Meg merem kockaztatni, csabitobb is, mint a mi tamadosorunk.

Macket meg Hookert csak ugy tudnank cserelni, ha hosszabbitunk veluk a kovi par hetben vagy tageljuk valamelyiket.

En nem kerek Staffordbol.
12 ev alatt 0 db PO win.
Persze, Detroit igy meg ugy.

De valaki 10+ ev chokerkedes utan nem lesz winner, csak mert masik kornyezetbe kerult.

Egy 3.korert johet, de akkor mar inkabb Darnold. Benne meg van esely, h mas mint amit eddig mutatott.
Borbinho
Nagyon nevetek.
Bazzani
Min? Nem azt mondtam, h a Lionsnak annyiert megerne eladni v annyit er. Csak h nekem annyit erne meg.

Mutass egy QB-t akinek - 10ben van a karrier merlege 10+ ev kezdes utan, ugy h osszehozott ez ido alatt 0 azaz NULLA playoff gyozelmet, de vitan felul o a kezdo tovabbra is a csapatnal 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).

Btw, hogy a Pats-et vagy Broncost miért mondja bárki is, mint lehetséges célpont azt megkérdezném - egyik hulladékból átülni egy másikba tényleg sok értelme lenne 😀 Biztos azt gondolják, hogy elege lett az oroszlánból, és azért kéri a cserét 😀
coltman
A Broncosnal azert alakul eleg szepen a tamadosor, es a vedelmet se kell felteni Fangioval.
Meg merem kockaztatni, csabitobb is, mint a mi tamadosorunk.

Macket meg Hookert csak ugy tudnank cserelni, ha hosszabbitunk veluk a kovi par hetben vagy tageljuk valamelyiket.

En nem kerek Staffordbol.
12 ev alatt 0 db PO win.
Persze, Detroit igy meg ugy.

De valaki 10+ ev chokerkedes utan nem lesz winner, csak mert masik kornyezetbe kerult.

Egy 3.korert johet, de akkor mar inkabb Darnold. Benne meg van esely, h mas mint amit eddig mutatott.
Borbinho
Nagyon nevetek.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).

Btw, hogy a Pats-et vagy Broncost miért mondja bárki is, mint lehetséges célpont azt megkérdezném - egyik hulladékból átülni egy másikba tényleg sok értelme lenne 😀 Biztos azt gondolják, hogy elege lett az oroszlánból, és azért kéri a cserét 😀
coltman
A Broncosnal azert alakul eleg szepen a tamadosor, es a vedelmet se kell felteni Fangioval.
Meg merem kockaztatni, csabitobb is, mint a mi tamadosorunk.
Mondjuk 99.99% h Lockkal mennek neki a kovi evnek (aki sztem nyomni fog egy kva nagy fejlodest, ha nem is Josh Allen-i szintut, de olyat, h top10 korul beszelunk majd rola)

Macket meg Hookert csak ugy tudnank cserelni, ha hosszabbitunk veluk a kovi par hetben vagy tageljuk valamelyiket.

En nem kerek Staffordbol.
12 ev alatt 0 db PO win.
Persze, Detroit igy meg ugy.

De valaki 10+ ev chokerkedes utan nem lesz winner, csak mert masik kornyezetbe kerult.

Egy 3.korert johet, de akkor mar inkabb Darnold. Benne meg van esely, h mas mint amit eddig mutatott.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Megjött már Stafford? 😄
steelwolf
Akkor én ezt csak lerakom ide, emlékeztetőül.


De mielőtt elsodor a népharag(?), ez is igaz.

iktriad
Jah, mint amikor anno levezették, hogy a Fradi elverné a Manchester Unitedet 😀 De persze a trash talk kell, anélkül nem az igazi az élet 😛
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nekem teljesen mindegy, hogy marad-e vagy megy. Nem erzem, hogy szarnyalna vele a vedelem, legalabbis meglatasom szerint Ballard a draftokkal es az FA-val sokkal tobbet tett az egysegert eddig, mint amit Eberflus kihozott belole.

Nem gondolnam, hogy rossz munkat vegez itt Berflus, de az attorest sem erte el, olyan... mikor hogy. Az oriasi hullamzas jelleemezi ot is es az egyseget is. Talan abbol a szempontbol orulnek, ha elmenne, hogy lehet probalkozni massal, aztan Ballard hatha beletalal egy DC-vel is.

Meg hat egy rohadek vagyok, de abbol a szempontbol vegleg orulnek, ha a Houston elvinne, mert akkor nem Bienemy, Watson kiskedvence megy oda, ami ujabb okot ad a balhera. Amig a csoportrivalisnal kaosz van, az a Coltsnak sosem lehet rossz. Illetve ki tudja, akkor talan tenyleg megtortenik, aminek jelenleg nem latom eselyet: Watson annyira begozol, hogy tenylegesen kieroszakol egy cseret. Noha a Houston velee es nelkule is siman egy verheto csapat, azert nem fogok sajnalkozni, ha nem a mi csoportunkban dobal.
Stez
Jonathan Gannon-ról mit tudtok mondani, milyen munkát végzett? Ő is ilyen meh kategória volt, mint Eberflus, vagy nála nagyobb fejlődést mutatott a DB egység a korábbi állapotokhoz képest?
Hulkeinstein
Szvsz Eberflus se a meh kategoria.
Fiatal ambiciozus edzo mindketto, akiknek a munkaja rovid idon belul erzelelheto volt.
Barki jatszott CBt v S-t, nem volt erzekelheto jelentos visszaeses (kiveve amikor Ya-Sin palyan volt 😀). Rhodes karrier ev, Carrie karrier ev, 2.eves Willis meg a rookie Blackmon szinten remek even vannak tul.

Raadasul bonyolult a vedelmunk is, sok mindent kertek a DB-inktol.

Sirianni meg Gannon nagy fogasok lesznek nektek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
The No. 1 overall pick in the 2009 draft, Stafford has spent his entire 12-year career in Detroit, setting franchise records with 45,109 passing yards and 282 touchdown passes while playing through a myriad of injuries under three different head coaches (four including interim coach Darrell Bevell last season), and making just three playoff appearances without a win.

Ez nekem nem volt meg, így azért more respect, hogy szinte mindig pályán volt és hozta a számokat emellé. Amúgy itt trade-ben simán használhatjuk a meglévő embereket - Mack aki pl így elsőre eszembe jut, vagy Hooker (de nála mondjuk az injury prone status levesz az értékből).

Btw, hogy a Pats-et vagy Broncost miért mondja bárki is, mint lehetséges célpont azt megkérdezném - egyik hulladékból átülni egy másikba tényleg sok értelme lenne 😀 Biztos azt gondolják, hogy elege lett az oroszlánból, és azért kéri a cserét 😀
több mint 3 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Nekem teljesen mindegy, hogy marad-e vagy megy. Nem erzem, hogy szarnyalna vele a vedelem, legalabbis meglatasom szerint Ballard a draftokkal es az FA-val sokkal tobbet tett az egysegert eddig, mint amit Eberflus kihozott belole.

Nem gondolnam, hogy rossz munkat vegez itt Berflus, de az attorest sem erte el, olyan... mikor hogy. Az oriasi hullamzas jelleemezi ot is es az egyseget is. Talan abbol a szempontbol orulnek, ha elmenne, hogy lehet probalkozni massal, aztan Ballard hatha beletalal egy DC-vel is.

Meg hat egy rohadek vagyok, de abbol a szempontbol vegleg orulnek, ha a Houston elvinne, mert akkor nem Bienemy, Watson kiskedvence megy oda, ami ujabb okot ad a balhera. Amig a csoportrivalisnal kaosz van, az a Coltsnak sosem lehet rossz. Illetve ki tudja, akkor talan tenyleg megtortenik, aminek jelenleg nem latom eselyet: Watson annyira begozol, hogy tenylegesen kieroszakol egy cseret. Noha a Houston velee es nelkule is siman egy verheto csapat, azert nem fogok sajnalkozni, ha nem a mi csoportunkban dobal.
Stez
Jonathan Gannon-ról mit tudtok mondani, milyen munkát végzett? Ő is ilyen meh kategória volt, mint Eberflus, vagy nála nagyobb fejlődést mutatott a DB egység a korábbi állapotokhoz képest?
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En orulnek Staffordnak, az egyetlen gondom, hogy ez egy draga buli lesz nekunk.

Azt mondjuk nem tudom, hogy Stafford szamara peldaul jobb kornyezet lehet e a Colts a 49ersnel, kis Shanny supportja szerintem csabitobb lesz.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött már Stafford? 😄
steelwolf
Akkor én ezt csak lerakom ide, emlékeztetőül.


De mielőtt elsodor a népharag(?), ez is igaz.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Megjött már Stafford? 😄
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Felmerült bennem az a verzió, hogy esetleg Watson a Lionsba, Stafford hozzánk. De szerintem Watson maradni fog. Ha nem, akkor elmegy valami big market csapathoz.

Mindenesetre Staffordért szabad a licit. Mi a tipp, megpróbálunk beszállni? Én Ballard helyében rámennék keményen. Stafford 32 éves, 1 évvel idősebb Lucknál. Még 6-8 éve is lehet. De ha csak 4-5, az is egy "korszak" az NFL-ben. A minap Ballard azt nyilatkozta, hogy tisztában van vele, hogy amíg az irányító kérdés nincs megoldva, nem végezte el a dolgát. Ha Bucknerért simán odahajított egy 1/13-at, akkor ne most filléreskedjen. Itt a lehetőség, hogy betolja az all-in-t egy olyan játékosra, akire van értelme betolni az all-in-t. Rizikós, de rizikó nélkül ez nem fog menni.

Stafford a következő két évében 23 és 26 millióba fog kerülni az új csapatának. Egy sima tizessel olcsóbb, mint az aktuális FA piaci ár. A draft az olcsóbbításról (is) szól, nem csak az upgrade-ről. Sőt, egy felépített csapatnál már nagyobb mértékben az olcsóbbításról. Amit pluszban odaadunk pickben, azt megspóroljuk cap space-ben. Egy ilyen fiatal csapat mint a miénk, megengedheti magának. Kiváltképp, ha irányítóról van szó. Milyen más, ennél jobb opciónk lenne?

Csalódnék, ha meg se próbálnánk, vagy csak ímmel-ámmal. Ha komolyan beszállunk és túlszalad a licit, legyen, engedjük el. De álljunk legalább bele.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 080 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Watsonra a csoportrivális státusz miatt nem sok esély van talán, ellenben Stafford...


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Úgy néz ki Gannon jön hozzánk DC-nek.
Greengo
Várható volt sajnos, hogy ha Eberflus marad akkor nem tudjuk megtartani Gannont. Sok sikert neki is.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Bármennyire gőzöl be Watson, nem hinném, hogy nálunk landolna - bárcsak BoB még ott lenne 😛

Amúgy Bieniemy előbb letudta az interjút, szóval ezután van a duma, hogy esélyes Flus a pozira - bár lehet csak tesztelik Watson idegrendszerét 😀

OL-t szerintem második körben fogunk hozni (bold prediction), idén ugye abból nagyon kifogytunk szezon végére. Tavaly WR-ből volt ez, és Ballard rendesen fel is tankolt idénre, nem is fogytunk el szezon közben. Persze minőség még meeeh, de Pittman is lesz jobb, meg Campbell is hátha végre nem sérül le rögtön, meg hátha lesz OT/TC, és akkor lesz esély némi összeszokásra is, plusz valaki olyan dobál, aki azért kicsit precízebb, mint Rivers, yada-yada-yada...

Ngakoue meg meglepődnék ha nálunk kötne ki - nem épp a minta személyiség, akit Ballard be akarna hozni az öltözőbe szerintem. De mondjuk én még a Jags-es múltját ismerem, azóta nem tudom mit cirkuszol, vagy nem cirkuszol.

Nekem amúgy cornerként Lattimore ugrott be, Saint úgyis cap-hell-ben van (13 játékos 10M+, WTF?!?!), és ahogy olvastam (meccset nem láttam), de Lattimore idei szezonja elég gyengus, szóval lehet nem tartja ott a Saints. Egy próbát megérne, hátha mint Rhodes, ő is "megújulna" itt.
több mint 3 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Úgy néz ki Gannon jön hozzánk DC-nek.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Valamelyik nap kétdezte Irsay papa a twitteren, hogy a szurkerek szerint ki legyen kint a stadion oldalán a poszteren TY mellett, szerintem marad Hilton.
Pedig a helyében a Texanshoz mennék, abban a stadionban jó statokat hoz. 😬
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Felreertetted, ahhoz, hogy balhe legyen a Houstonnal, nem Bienemynek kellene megkapni ott a foedzoi posztot. 😀 Ergo Eberflus pont, hogy odamehetne.

Ami a capet illeti, igen, ezek az igazolasok mind realisak, en mondjuk szemely szerint fazom Nguakuetol es Clowneytol is, Dupree-tol meg vegkepp. Ingramtol csak azert, mert serulekeny. Bosa miatt folyton nezem a meccseiket, es ha epp nem is hianyzik, Ingramnek folyamatosan van valami gebasza, allandoan santikal, allandoan kiszall meccsrol, stb. Meg hat o sem fiatal, mindjart 32 lesz, az ilyen veteranokra egy, max ket evig lehet epiteni.

Williamset birnam, egyreszt sok eve elit, masreszt o ha nem is mai gyerek, de egy LT optimalis esetben siman eljatszogat akar 35-36 eves koraig is ugy, hogy nem esik vissza a teljesitmenye.

En egyebkent tovabbra is orulnek legalabb egy elkaponak, akar draftol elso harom kor egyikeben, akar FA-rol. Akar marad Hilton, akar nem, a poszt vekony, plusz szerintem Hilton sem hatekony mar kello szinten. Nekem egyebkent is heppem a WR-poszt, de ket eve azert lathattuk, hogy mi tortenik, ha mondjuk a ket normalis elkaponk megserul. Kinszenvedes.

En meg egy cornert latnek fontosnak, piacrol vagy draftrol. Yasin elkepesztoen gyenge volt az idenyben, Rhodes ha maradna, akkor sem lesz mar fiatalabb. Sajnos az alapszakaszban nem egyszer egettek szenne a corner-sorunkat.

Elnezve a capet es a pickjeinket, persze boven lesz municio akar arra is, hogy mindegyik posztra minosegi FA-t vagy tehetseget hozzunk, mas kerdes, hogy a holt szezon legnagyobb kerdese igy is ugy is a QB-poszt lesz, es hogy azt hogyan oldjuk meg. Mindent ahhoz kell igazitani igazsag szerint, es utana lehet okoskodni a folytatason. Nekem a tippem, amit mar emlitettem is, hogy Brissettet egy evre megtartjuk, netan kettore, es melle hozunk elso ket kor egyikeben valakit.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre nem is gondoltam, de igaz. Akkor hajrá Bienemy, elleszünk még 1 évig Eberflussal is. Ha Watson nem is hozzánk jön, de elkerül a csoportból, már megérte.

Mondjuk azt se bánnám, ha ezért nem mi, hanem a Titans vagy Jags fizetne, de én sem érzem úgy, hogy hatalmasat vesztenénk Eberflussal.

Más. Nézem a csapatok cap helyzetét, és bruh.... A covid nagyon odatett, egy csomó csapat lesz olyan szintű cap szorításban, hogy nem is emlékszem 2011 (akkor írták alá az előző/új CBA-t?) óta. Ilyenkor 3-4 csapat szokott 100+ milla szabad space fölött lenni, most a Jags vezet 75 körül, nekünk hatvanvalamennyi van, azzal van második legtöbb pénzünk. Hatvannal egy átlagos évben középmezőnyben szoktak rendelkezni ilyen tájt. Több százmilliónyival kevesebb szabad pénz lesz összességében az idei piacon igazolásra, mint az előző években volt. Úgyhogy nyomott piacra lehet számítani. Emellett a megszokottnál jóval több cut is várható, mert 5-6 csapat is deep caphellben van, jó játékosokat kell kitenniük / elcserélniük majd.

Szóval a mi 60+ milliiónk elég sokra is elég lehet, és nem is kell különösebben spórolgatni, mert nálunk minden szerződés frontloaded, ha minden fillért elköltünk, jövőre akkor is több tíz millió fog újra keletkezni. Buckner pl. mostantól 17-be fáj csak, hiába volt az átlaga 22. Kenny Moore 5 millió, ennél egy top10-es rookie is szinte többe kerül.

Lesz mozgásterünk bőven. Egy pass rusher igazolásra mindenképpen számítok. Ha nem hozzuk vissza Houstont (ezt se zárom ki, ha már nem is elit, de jó teljesítményt nyújtott, és nem volt sérült), akkor valószínűleg a Barrett, Judon, Ingram, Dupree, Ngakogue, Clowney?, Okwara?, stb. listáról valaki hozzánk jön majd. Vagy valaki, akit kénytelen kirakni / eltradelni a csapata a cap alá kerüléshez.

És megtehetjük pl. azt is, hogy elhozzuk mondjuk Trent Williams-t 2 évre, időt nyerve arra, hogy megtaláljuk a jövő left tackle-jét. Belefér, még úgy is, hogy igazolunk egy veterán irányítót 30 körül. Ha olcsóbb jön, még nagyobb mozgástér lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem teljesen mindegy, hogy marad-e vagy megy. Nem erzem, hogy szarnyalna vele a vedelem, legalabbis meglatasom szerint Ballard a draftokkal es az FA-val sokkal tobbet tett az egysegert eddig, mint amit Eberflus kihozott belole.

Nem gondolnam, hogy rossz munkat vegez itt Berflus, de az attorest sem erte el, olyan... mikor hogy. Az oriasi hullamzas jelleemezi ot is es az egyseget is. Talan abbol a szempontbol orulnek, ha elmenne, hogy lehet probalkozni massal, aztan Ballard hatha beletalal egy DC-vel is.

Meg hat egy rohadek vagyok, de abbol a szempontbol vegleg orulnek, ha a Houston elvinne, mert akkor nem Bienemy, Watson kiskedvence megy oda, ami ujabb okot ad a balhera. Amig a csoportrivalisnal kaosz van, az a Coltsnak sosem lehet rossz. Illetve ki tudja, akkor talan tenyleg megtortenik, aminek jelenleg nem latom eselyet: Watson annyira begozol, hogy tenylegesen kieroszakol egy cseret. Noha a Houston velee es nelkule is siman egy verheto csapat, azert nem fogok sajnalkozni, ha nem a mi csoportunkban dobal.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk nem tudom, hogy örülnék vagy bánnám-e a dolgot. Eberflus nálam idén kapott egy kérdőjelet, de közben meg akárhányszor hallom nyilatkozni, a faszinak van kisugárzása, karizmája, olyan embernek néz ki, aki hamar megszerzi azt a tekintélyt ami ahhoz kell, hogy elfogadják vezetőnek. És érezni rajta, hogy baromira intelligens is. Ki tudja, lehet, hogy jobb HC lesz belőle, mint amilyen DC....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Eberflus maradni fog. Azt mondom, a Houstonnal azert van kuss, mert Bienemyre varnak, es csak akkor jelentik be, amikor a KC kiesik, vagy a donto utan.

Nem latom, hogy kinevezzenek olyat, akit nem Watson akar. Ha Eberflus lesz a hc, ott jon a cirkusz kovetkezo fejezete, es meg senkinek sem hianyzik.

De ez csak az en velemenyem.