Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vigyetek csak. Itt meg kialakulhat az SB paros. Nem lepne meg,ha ez tortenne.

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles interviewing Colts OC Nick Sirianni for head coaching job
 www.thescore.com/s/16650337

Kölcsön kenyér visszajárhat 😛 😉
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Hát ha 2020-ban fel tud menni Ballard egy QB-ért, akkor szerintem kezdjük ott, hogy 2012-ben Ballard-ot hozzuk el GM-nek, nem Grigsont, és akkor QB kérdés meg is van oldva 😀 De utána én is akarok menni egy kört a De-Loreannel, és szólni a Ramsnek, hogy draftolják le Brady-t 6/198-on 😀

Na de komolyan - a luxus talán rossz szó volt, de a lényeg, amit akartam, hogy azért a csapatok nagy része, ha QB needben vannak, és nem a "majd meglátjuk mi lesz" a filozófia, akkor a siker ráta sajnos top 10-15-20 környékére koncentrálódik.

Na de most volt időm a szokásos nagyrészt BS évvégi dumát meghallgatni, amiből azért számomra 1-2 érdekes dolog jött le.

Első, amiben gyakorlatilag atombiztos vagyok, hogy nem fogunk OL-t húzni az első körben - sorry Borbinho 😛 Túlságosan feldícsérte a depth-et, hogy itt komoly lövés legyen első körben egy LT-re, ha csak valami gyémánt nem esik ölünkbe, de nem is néztem, hogy idei drafton lesz-e olyan.

A QB kérdésben szokásos mód zavarosan beszélt, nagyon nem akarja kiadni a stratégiát, ami jól is van. Ami nekem megütötte fülem, hogy "hogy deep QB class", meg hogy "luck to fall one to 1/21". Persze, hogy a deep az pontosan hány embert jelent azt úgyse tudjuk. Riversszel egy hónap múlva van duma - itt ez kemény sakkjátszma lesz nekik, hogy mennyi rizikót vállaljanak : Rivers nagy ZS vs valaki draftról, de az lehet rohadt drága lesz, ha felmegy az ára áprilisra.

Xavier szerintem vissza lesz hozva, látva hogy Rocks-ról hogy beszélt. Mack egy nagyon nagy kérdés, de ott szerintem nem fogunk contractot adni, csak valami nagyon vanilla-t, ha nem jelentkezik senki.

És zene a füleimnek : "we gave up many explosive plays on D" - ergo tudjuk, hogy szarok voltunk, nincs Éberfülesnek elnézve eme érdekes mellékíz a szezon második felében.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha még kiveszem pl Winstons 1/1-en, meg Goff-ot, akkor is erősen a top10 fele billeg a mérleg, és statisztikát használva minden 10 évben van 1 QB 20-32 között, és minden 7 évben akad 1 a második körben. Persze Pats is belenyúlt a jóba anno, meg Prescott is nagy steal, vagy Wilson, de igazából a számok továbbra is azt mutatják, hogy top 10 környéke az, ahol nagy eséllyel szerzel QB-t, akit hosszú távon is tudsz majd használni, utána már erős lutri, hogy mit szerzel. És tudom, hogy elmúlt 3 év QB-jait is beleraktam, és ott még nincs meg, hogy azok is maradnak-e, de pl Flaccot vagy Daltont is beleraktam, akik azért szintén nem a ligaelit kategória, szóval a szórás mindkét irányban megvan.

És ebből nekem továbbra is az látszik, hogy szép elképzelés a projektezés, de ezt szerintem azok a csapatok tehetik meg, ahol van QB, csak keresnek egy update-t/utódot, lásd pl anno Rodgers, vagy Prescott, vagy épp a Pats. Chiefs már tudta, hogy AS-sel nem jutna el soha SB-be, ezért nem is projektet hoztak maguknak Mahomes-szal. Így nem hiszem, hogy nekünk van lehetőségünk projektezni, mert az esélyszámok elég alacsonyak, hogy pont második körben fogunk belenyúlni egy QB-ba, aki Wilson vagy Brees lesz.coltman
Ezzel nem nagyon lehet vitatkozni. Igazad van, fölösleges is ragozni.

Illetve - hogy legyen azért amibe belekötök 😊 -, szerintem a projektezés nem "luxus". Nem csak azok a csapatok csinálhatják, illetve vannak rászorulva, akiknek van irányítójuk, hanem mindenki, kivéve a legsz*rabb csapatokat. Akkor nem kellett projekteznünk nekünk sem, amikor 2-14-el végeztünk. Ordas mázlinkra egy Luck jött éppen (ha rövidebb ideig is tartott mint reméltük, így is mázli volt), de jöhetett volna Mayfield, Winston vagy Goff/Wentz is.

Szóval igazából Ballard hibája, hogy nincs esélyünk Lawrence-re. Mijafaszért épített normális csapatot idejekorán? 😀 😀

Na jó. Lényeg, hogy egyetértek, körülbelül az a néhány százeléknyi esélyünk van, hogy valahol a középső körben igazi irányítót találjunk magunknak. Ha növelni akarjuk az esélyt, muszáj lesz felmenni egyért valamikor. Én csak azzal kapcsolatban vagyok türelmes, hogy mikor és kiért. Nem várom el, hogy ez 2020-ban legyen, XY-ért. Azt várom el, hogy ha jön olyan, akiben Ballard azt látja, hogy érdemes felmenni, akkor mozgasson meg minden követ, hogy megtegye, aztán majd meglátjuk. Addig meg ne adja fel, húzzon középső körben is, ne csak a végén eleve törölközőhordókat. Mert sose tudni, mikor találsz bele abba a néhány százalékba. Plusz, a játék is változik. Nem lehet figyelmen kívül hagyni azokat a statisztikákat, amiket összeszedtél az elmúlt 20 évből, ugyanakkor nem feltétlenül igazak az arányok 2020-ban is. Hosszú ideig csak a pocket irányító tudott érvényesülni a ligában, mindenki azt kereste. Manapság lehet olyan képességekre is építeni, amikre 10-15 éve még nem lehetett. Ezeket a képességeket van aki értékeli, van aki kevésbé, így nem zárom ki, hogy ha majd húsz év múlva újra csinálják azt a statisztikai összesítést, amit most összeraktál, akkor más eredmény fog kijönni, több sikeres első kör végi ill. második / harmadik körös is lesz arányaiban. Fejeállni nem fognak az arányok, de változhatnak. Ezért én fontosnak gondolom azért azt is, hogy ha nincs esély a top3 irányítóra, akkor a 4.-7.-9. irányítót is mindig nézzük meg alaposan, mert ki tudja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Csak gondoltam itt a nagy "projektezések" közepette megnézem mit hozott az elmúlt 21 év draftja QB szempontból. Tudom, hogy lesznek az "ez hulladék QB miért került be", vagy a "ez jó, miért nem számoltam bele", big chunk a lényeg, nem 1-1 egyedi eset.

262 QB lett draftolva 21 év alatt, ebből akiből tényleg "minőségi" QB lett, az 34, és ebben nagyon jóindulatú voltam, mert belevettem olyanokat is, mint Andy Dalton, vagy Joe Flacco, akikre azért nem rabolna rá a liga, ha UFA-k lennének, lettek volna. A 34 QB eloszlása:

top10 : 21 - 8%
10-20 : 4 - 1.5%
20-32 : 2 - 0.75%
2nd round : 3 - 1.15%
later rounds : 4 - 1.5%

Ha még kiveszem pl Winstons 1/1-en, meg Goff-ot, akkor is erősen a top10 fele billeg a mérleg, és statisztikát használva minden 10 évben van 1 QB 20-32 között, és minden 7 évben akad 1 a második körben. Persze Pats is belenyúlt a jóba anno, meg Prescott is nagy steal, vagy Wilson, de igazából a számok továbbra is azt mutatják, hogy top 10 környéke az, ahol nagy eséllyel szerzel QB-t, akit hosszú távon is tudsz majd használni, utána már erős lutri, hogy mit szerzel. És tudom, hogy elmúlt 3 év QB-jait is beleraktam, és ott még nincs meg, hogy azok is maradnak-e, de pl Flaccot vagy Daltont is beleraktam, akik azért szintén nem a ligaelit kategória, szóval a szórás mindkét irányban megvan.

És ebből nekem továbbra is az látszik, hogy szép elképzelés a projektezés, de ezt szerintem azok a csapatok tehetik meg, ahol van QB, csak keresnek egy update-t/utódot, lásd pl anno Rodgers, vagy Prescott, vagy épp a Pats. Chiefs már tudta, hogy AS-sel nem jutna el soha SB-be, ezért nem is projektet hoztak maguknak Mahomes-szal. Így nem hiszem, hogy nekünk van lehetőségünk projektezni, mert az esélyszámok elég alacsonyak, hogy pont második körben fogunk belenyúlni egy QB-ba, aki Wilson vagy Brees lesz.

üres évek : 2002 - 16, 2007 - 11, 2010 - 14, 2013 - 11

2000 - 12
6/199 - Tom Brady
2001 - 11
1/1 - Michael Vick
2/32 - Drew Brees
2003 - 13
1/1 - Carson Palmer
2004 - 17
1/1 - Eli Manning
1/4 - Philip Rivers
1/11 - Ben Roethlisberger
2005 - 14
1/1 Alex Smith
1/24 Aaron Rodgers
2006 - 13
1/11 Jay Cutler
2008 - 13
1/3 Matt Ryan
1/18 Joe Flacco
2009 - 11
1/1 - Matthew Stafford
2011 - 12
1/1 - Cam Newton
2/35 - Andy Dalton
2012 - 11
1/1 - Andrew Luck
1/2 RG III
1/8 - Ryan Tannehill
3/75 - Russell Wilson
4/102 - Kirk Cousins
2014 - 14
2/36 - Derek Carr
2015 - 7
1/1 - Jameis Winston
2016 - 15
1/1 - Jared Goff
1/2 - Carson Wentz
4/135 - Dak Prescott
2017 - 10
1/10 - Mahomes
1/12 - Deshaun Watson
2018 - 13
1/1 - Baker Mayfield
1/7 - Josh Allen
1/32 - Lamar Jackson
2019 - 11
1/1 - Kyler Murray
2020 - 13
1/1 - Joe Burrow
1/5 - Tua Tagovailoa
1/6 - Justin Herbert
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Lamart ebbe a listába teszed? ???
kátrány
hát ott draftolták, hova tegyem? 😀 vagy mire gondolsz?
Borbinho
Bocs, csak a bust-okat láttam,Rogers-t nem vettem észre. 😁


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
Lamart ebbe a listába teszed? ???
kátrány
hát ott draftolták, hova tegyem? 😀 vagy mire gondolsz?
Borbinho
Rodgers is benne van a listában 😊 Az volt a lényeg hogy első kör végén már nagyon lutri (meg úgy amúgy is) irányítót húzni. Kezdő szintet a felsoroltak közül hárman ütnek/ütöttek meg, Teddy gama managernek, back-upnak jó, a többi még annak se (Love-ról egyelőre nem tudunk semmit).
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lamart ebbe a listába teszed? ???
kátrány
hát ott draftolták, hova tegyem? 😀 vagy mire gondolsz?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Húzzunk egy LT-t 1.körben (vagy hátra trade), utána meg középső körökben egy QB-t ha lesz olyan aki megtetszik Ballardnak, aztán nézzük meg Riverst + Easont + a rookiet egy fullos (?) offseasonnel, rendes TC-vel meg előszezonnal.
Ha Rivers elfogy, meg Eason is reménytelen, akkor legalább lesz egy 6-10 és top10 körüli pick jövőre.
Borbinho
Rivers, Jacoby, Eason - mind középső körös szint, miért húzzunk még egyet? Hátha Brady vagy Wilson lesz belőlük? Ezt nem látom, hogy így meg lehetne oldani, csak újabb időhúzás lenne.
coltman
Mert nem szabad needre draftolni es reachelni.
Pont tegnap nyilatkozta Ballard, h nem hiszi h QB-t huznank 1.korben.
Jo a class de a mi pickunkre mar nem fog maradni olyan akit ott erdemes behuzni.

1.koros QB-k Luck ota:
EJ Manuel, Borszesz, Manziel, TeddyB, Flameis, Marioto, Goff, Wentz, Paxton Lynch, Trubisky, Mahomeboy, Watson, Mayfield, Darnold, Josh Allen, Rosen, Lamar, Murray, Daniel Jones, Haskins.

Meg az idei class.

Lutri, foleg a top10-15on kivul.

De 1/21 koruli v utana levo QB-k listaja meg beszedesebb:
2005 1/24 ARod, 1/25 Jason Campbell
2007 1/22 Brady Quinn
2008 1/18 Flakon
2009 1/17 Josh Freeman
2010 1/25 Tebow
2012 1/22 Brandon Weeden
2014 1/22 Manizel, 1/32 Teddy
2016 1/26 Paxton Lynch
2018 1/32 Lamar
2020 1/26 Jordan Love

Legutobb amikor hasonlo helyen huztunk:
2011 1/22 AC74
2013 1/24 Werner
2016 1/18 Ryan Kelly

Szoval legyen csak OL az 1.korunk 😀
Borbinho
Lamart ebbe a listába teszed? ???


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Én valahogy nem látom Riversben, hogy mentor QB lenne, és a 6. héten leülne nyugiban a a padra. Ő nekem inkább olyan palinak tűnik, aki belefolytja a WC be a vetélytársát. 😀
Nem hiszem hogy utolsó évére bevállalna egy posztcsatát, ha ő marad, akkor nem hiszem hogy beleállunk a korai QB pickbe.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztosan leulunk Riversszel, mivel ezt Ballard a tegnapi evertekelojeben elmondta. Ez a beszelgetes februarban tortenik meg, ezert is vagyok benne biztos, hogy Rivers maradni fog meg egy evet, es hosszabbitunk majd.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A QB húzások a Luck féle once in a decade kivételével crapshotok. Még a Mahomes, Watson féle húzások is. Amennyire korszakos kúbét sikerült találnia Reidnek, annyira totál bust is lehetett volna a csávó a college előélete alapján. Vagy itt van Herbert. Az elmúlt 3 év top10-es irányítóit sorba rakva a draft előtti értékük alapján, Herbert szerintem Haskinst, Rosent se előzte meg. Aztán tessék. Beáll és az első passztól kezdve külön klasszis a többi rookie irányítóhoz képest, kivéve Burrow-t.

Azt tartom fontosnak, hogy ne adjuk fel. Amiben az is benne van, hogy ne csak 4. körös ezerből egy talán bejön félét próbáljunk ki, mert az egyenlő a feladással. Ha próbálkozunk 2., 3. körökben is, tőlem oké, nem várom el, hogy feltétlenül erőltessük az első kört, feltradelve valami Rosen féléért, aztán vagy lesz belőle vagy nem. Akkor csináljunk ilyent, ha Ballard és Reich is totálisan beleszeretett valakibe, ha tényleg csodacsatárnak látják. Akkor viszont menjenek és hozzák el.

Szerintem Rivers a tartalék opció jelenleg. Műteni kell a lábát, és amúgy sem írna alá már máshová. Azt fogjuk szerintem csinálni vele, hogy megkérjük, hogy ne vonuljon vissza egyelőre, de nem is ajánlunk biztosan még egy évet. Megvárjuk, hogy mi lesz februárban, mi lesz az FA idején, aztán ha semmi értelmes verzió nem lesz, akkor leülünk Rivers-el. De ha netán egy Stafford, Wentz elérhető lenne, szerintem az lenne a prioritás. Wentz különösen, Reich miatt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En ezekben nem hiszek. Vagyis igazabol szamomra semmit sem jelentenek. Ezek pusztan szamok. Es nekem ezek csak es kizarolag annyit mutatnak meg, hogy egy adott franchise, stab nem volt eleg jo. Nem volt jo ahhoz, hogy egy fit rendszert, megfelelo supportot adjon egy adott iranyitonak, illetve hogy a legtobb esetben magasrol tojt arra, hogy projekt jatekost huzott, es bedobta rogton par het utan a mely vizbe.

En hiszem, hogy a Colts jelenlegi rendszereben ezek jobbak lettek volna, mint amilyenek vegul lettek.

A jelenlegi classban nem azt mondom, hogy nem huznek elso korben iranyitot, hanem azt, hogy olyat biztos nem, aki nem projekt, mert szerintem Lawrence-n kivul mindenki az. Tole sem vagyok elajulva, azert ebben az eveben elegge tudott hibazgatni, Wilsont meg en szemely szerint abszolut nem engednem palya kozelebe az elso idenyeben. A tobbiek meg... Ugyhogy ezert mondom, projektkent lehetne draftolni, mas esetben elol en sem huznek kubet. Viszont nem hosszabbitanek Riversszel sem, ez fix. Akkor mar elhoznek egy Wentzet, egy Darnoldot, vagy barki olyat, akiben meg ott lehet a lehetoseg, hogy a Colts javul. Engem az zavar, hogy Riversszel nincsen ott a lehetoseg. Szerintem.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Húzzunk egy LT-t 1.körben (vagy hátra trade), utána meg középső körökben egy QB-t ha lesz olyan aki megtetszik Ballardnak, aztán nézzük meg Riverst + Easont + a rookiet egy fullos (?) offseasonnel, rendes TC-vel meg előszezonnal.
Ha Rivers elfogy, meg Eason is reménytelen, akkor legalább lesz egy 6-10 és top10 körüli pick jövőre.
Borbinho
Rivers, Jacoby, Eason - mind középső körös szint, miért húzzunk még egyet? Hátha Brady vagy Wilson lesz belőlük? Ezt nem látom, hogy így meg lehetne oldani, csak újabb időhúzás lenne.
coltman
Mert nem szabad needre draftolni es reachelni.
Pont tegnap nyilatkozta Ballard, h nem hiszi h QB-t huznank 1.korben.
Jo a class de a mi pickunkre mar nem fog maradni olyan akit ott erdemes behuzni.

1.koros QB-k Luck ota:
EJ Manuel, Borszesz, Manziel, TeddyB, Flameis, Marioto, Goff, Wentz, Paxton Lynch, Trubisky, Mahomeboy, Watson, Mayfield, Darnold, Josh Allen, Rosen, Lamar, Murray, Daniel Jones, Haskins.

Meg az idei class.

Lutri, foleg a top10-15on kivul.

De 1/21 koruli v utana levo QB-k listaja meg beszedesebb:
2005 1/24 ARod, 1/25 Jason Campbell
2007 1/22 Brady Quinn
2008 1/18 Flakon
2009 1/17 Josh Freeman
2010 1/25 Tebow
2012 1/22 Brandon Weeden
2014 1/22 Manizel, 1/32 Teddy
2016 1/26 Paxton Lynch
2018 1/32 Lamar
2020 1/26 Jordan Love

Legutobb amikor hasonlo helyen huztunk:
2011 1/22 AC74
2013 1/24 Werner
2016 1/18 Ryan Kelly

Szoval legyen csak OL az 1.korunk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Húzzunk egy LT-t 1.körben (vagy hátra trade), utána meg középső körökben egy QB-t ha lesz olyan aki megtetszik Ballardnak, aztán nézzük meg Riverst + Easont + a rookiet egy fullos (?) offseasonnel, rendes TC-vel meg előszezonnal.
Ha Rivers elfogy, meg Eason is reménytelen, akkor legalább lesz egy 6-10 és top10 körüli pick jövőre.
Borbinho
Rivers, Jacoby, Eason - mind középső körös szint, miért húzzunk még egyet? Hátha Brady vagy Wilson lesz belőlük? Ezt nem látom, hogy így meg lehetne oldani, csak újabb időhúzás lenne.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Polian draftolgatott, de ha nem draftol, akkor sem vesszuk kb. eszre, mert Manning akkor is hulyere veri a liga legtobb csapatat.

Ballard most ugymond jozanabb fejjel gondolkozhat, mert a Luck visszavonulasa szenvedunk a kube poszttal, igy meginkabb kitunik a meccseken, hogy mennyire szukseges erositeni a tobbi posztot is, es a kello supportot megadni az aktualis iranyitonak, legyen ez a csucs fal, a jo futojatek, vagy epp a jo vedelem.

Ami viszont a kubet illeti, sajnos egyre biztosabb vagyok benne, hogy Riversszel egy evet hosszabbitunk majd. Ennek nagyon nem fogok orulni. Szamomra az plusz egy ev pazarlas lesz egy jo rosterrel.
Stez
Én örülnék neki, mert ez azt jelenti, hogy továbbra is fokozatos építkezés van, minden poszton. De naaaaagyon korán van még az off seasonben. Az is benne van, h Rivers visszavonul.

De JELENTŐS javulást, JELENTŐSEN jobb QB-t nem tudnánk hozni. Ryan, Stafford pár évre. De milyen áron? Trade Darnoldért? És ha szar lesz, kiátkozzuk 5.héten?

Húzzunk egy LT-t 1.körben (vagy hátra trade), utána meg középső körökben egy QB-t ha lesz olyan aki megtetszik Ballardnak, aztán nézzük meg Riverst + Easont + a rookiet egy fullos (?) offseasonnel, rendes TC-vel meg előszezonnal.
Ha Rivers elfogy, meg Eason is reménytelen, akkor legalább lesz egy 6-10 és top10 körüli pick jövőre.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Pontosan ezért nem is tartok attól, hogy mi lesz ha X vagy Y kikerül a keretből, mert ha nem Luckról van szó, akkor az pótolva lesz, és kész. Nelsont meg Leonardot meg nem hiszem, hogy kiengedjük valaha is UFA-ra, ha nem lesz valami nagy fuckup, sérülés, vagy hosszabb forma hanyattlás.

Azért még ne tervezzünk Riversszel, 5 napja ért véget a szezon, szerintem még azt se tudják Ballardék, hogy milyen színű legyen a draft mappa, nem hogy ki lesz a QB 😀 Én amúgy egy esetben elfogadom Rivers +1 évét, ha draftról hozunk egy minőségi QB-t (első kör eleje), és mentornak itt tartjuk. Minden más esetben osztom álláspontod.

Btw, Ballard jóval fiatalabb, mint Polian. Billnél olyan 65 fele kezdődött a hülyülés, addig Ballardnak még van egy jó 15 éve 😀
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Polian draftolgatott, de ha nem draftol, akkor sem vesszuk kb. eszre, mert Manning akkor is hulyere veri a liga legtobb csapatat.

Ballard most ugymond jozanabb fejjel gondolkozhat, mert Luck visszavonulasa ota szenvedunk a kube poszttal, igy meginkabb kitunik a meccseken, hogy mennyire szukseges erositeni a tobbi posztot is, es a kello supportot megadni az aktualis iranyitonak, legyen ez a csucs fal, a jo futojatek, vagy epp a jo vedelem.

Ami viszont a kubet illeti, sajnos egyre biztosabb vagyok benne, hogy Riversszel egy evet hosszabbitunk majd. Ennek nagyon nem fogok orulni. Szamomra az plusz egy ev pazarlas lesz egy jo rosterrel.

Szerkesztette: Stez

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi a summaryt coltman!

Mindent leírtál, csak annyit teszek hozzá, hogy én ezért nem tartok különösebben attól, hogy mi lesz, ha meg kell fizetni Leonardot vagy Nelsont. Amíg Ballard így draftol, nem lesz probléma, hogy azt a néhányat megfizessük, aki belefér, system fit, és a csapatnak is fontos, a többi helyett meg majd jön fiatal. Ha beindul a compensation pick áramlás, az is rásegít majd picit a draftokra. Csak maradjon is ilyen a draftok színvonala. (Egy-egy év üresjáratot be kell azért tervezni, annyi úgyis lesz, elkerülhetetlen.) Persze nem szabad felednünk, hogy 6-7 évig Polian is így draftolt, aztán mi lett a vége. Remélem Ballard porontyai még kicsik, messze vannak attól a kortól, hogy apus bevigye őket az irodába. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
PFF értékelés:

7. RB JONATHAN TAYLOR, INDIANAPOLIS COLTS

Taylor closed out the regular season and enters the playoff on a tear. The past six games of his rookie year were his six highest rushing grades of the regular season. Taylor started off the year with a 62.4 rushing grade through Week 10. He then improved that mark to 91.2 from Weeks 11-17, ranking behind only Derrick Henry for the best in the NFL.

The former Wisconsin Badger led all backs in percentage of runs to pick up a 10-plus yard gain (21%) in that stretch and ranked second in broken tackles per attempt (0.28).

First, regarding Taylor, the 5’10”, 226 pound running back rushed for the league’s 3rd most rushing yards at 1,169 rushing yards on 232 carries (5.0 ypc. avg.) and 11 rushing touchdowns. Those 1,169 total rushing yards were the most among all rookies in 2020.

He joined Colts franchise greats and Hall of Famers Edgerrin James and Marshall Faulk as the only rookies in team history to rush for over 1,000 rushing yards and have at least 10 rushing touchdowns in his inaugural season.

25. S JULIAN BLACKMON, INDIANAPOLIS COLTS

Julian Blackmon was Taylor’s exact opposite. The third-round pick was lights out over the first 11 weeks of the year and looked as comfortable at deep safety as he did last season at Utah when he switched to the position. Blackmon finished 16th among 74 qualifying safeties in PFF grade through Week 11 at 73.0, but from Week 12 on, he ranked 78th of 82 safeties at 46.0. Even with that decline, Blackmon still finished as one of the 10 most valuable rookies of the 2020 season, per PFF WAR.

5. INDIANAPOLIS COLTS

Indianapolis’ top 2020 Draft picks:

34 Michael Pittman Jr. WR 62.6 699 snaps
41 Jonathan Taylor RB 83.9 510 snaps
85 Julian Blackmon S 60.8 916 snaps

Pár apró észrevétel.

Első, ami WTF, hogy első kör nélkül is 5. lett a draft class, ami azért huge kudos to Ballard. Tudom, hogy ez nem szentírás, de ökölszabálynak elég jó azért, hogy mennyire sikerült jóra a draft.

Második, Taylor egy állat, láttuk is, de hogy utolsó másfél hónapban csak Henry előzte meg gradingben rookieként, covidos, "OTA meg TC mentes" offseason-nel. Értem, hogy a legegyszerűbb posztok egyike, de attól még hats off. Ha ismét lesz egy rendes OL edzőnk, meg egy QB, nagyon érdeklődve várom mire lesz képes. Eddigi teljesítménye alapján nagy steal-je lehet a draftnak.

Harmadik, Blackmon a visszaesése ellenére is top10-ben végzett a rookiek között, ami mutatja mennyire monster első két hónapot tolt. A visszaesés ugyan ad némi rossz szájízt a dologhoz, de az utolsó 1.5 hónapban az egész védelem szenvedett, és kikapcsolt félidőkre, szóval ott a rendszerben kell majd a hibát kijavítani, akár Eberflusnak, akár az utódnak.

Ja, és mind Taylor, mind Blackmon rögtön mélyvízbe került Mack és Hooker sérülésével, idejük se volt a fokozatos összeszokáshoz, szóval ez plusz kudos mindkettejüknél a teljesítményüket illetően. Halljuk Ballardtól a next man up league dumát, de jó látni, hogy ez tényleg így is van, nem csak egy szép szlogen 😉

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/NFLFilms/status/1349376835025559552?s=09

Ha már legendás falemberekről folyik a csevegés. 😂
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Castonzonak köszönjük! Kár, picit hamarabb jött, mint reméltem, de ha a testének elég volt, nincs mit tenni.

Nelson to LT. Hmm, nem is tudom. Egy próbát én azért adnék neki. Csak, hogy tudjuk. Van olyan kiemelkedő tehetség a srác, hogy nem kizárt, hogy tekölben is elit lenne. Az azért sokat érne. Jó pulling guardot azért nem olyan nehéz találni, Glowinsky is ezzel került be jobb oldalra. Annak viszont én sem látom értelmét, hogy úgy rakjuk át tekölbe, hogy ott "csak" egy átlagosan jó produktumot tud. Akkor tényleg maradjon a posztján.
peterk2005
Mikor minden teköl 😊 sérült volt Baltimore-ban, Yanda ment ki és mondta, mennyire szereti, mert imád "verekedni".Igaz ő T-ből lett RG.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Utolsó képem róla, hogy fogja a fejét, amikor a Bears védelem ugyanúgy beugrott negyedikre, mint nálunk Turay. 😊

Egy rendes fazon, akinek lejárt a szavatossága NFL edzőként. Előfordul. Én is jókat kívánok neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Pagano a Bearsnel sem volt sokaig. Az itteni bohockodas utan elment, hogy szetrombolja a liga akkori legjobb vedelmet. Sikerult neki. 😀

Jol tette, hogy visszavonult, eljart felette az ido. Persze jo egeszseget kivanok neki is a civil eletre, o ugye sulyos beteg volt anno.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Castonzonak köszönjük! Kár, picit hamarabb jött, mint reméltem, de ha a testének elég volt, nincs mit tenni.

Nelson to LT. Hmm, nem is tudom. Egy próbát én azért adnék neki. Csak, hogy tudjuk. Van olyan kiemelkedő tehetség a srác, hogy nem kizárt, hogy tekölben is elit lenne. Az azért sokat érne. Jó pulling guardot azért nem olyan nehéz találni, Glowinsky is ezzel került be jobb oldalra. Annak viszont én sem látom értelmét, hogy úgy rakjuk át tekölbe, hogy ott "csak" egy átlagosan jó produktumot tud. Akkor tényleg maradjon a posztján.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)