Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 4 éve
En meg biztos vagyok benne, hogy nem rugjak ki.Ha Wentz foldbe all Reichet igy is ugy is kirugjak, szoval en nyugodt vagyok.BREAKING: The @Colts have signed GM Chris Ballard and head coach Frank Reich each to contract extensions through the 2026 season, per sources.Na, Borbinho mindjárt sírva fakad. 😀
Beki
peterk2005
Persze ugy is az lesz h Wentz top12-15 szintet hoz es kiszopunk a wildcard v divisional korben 😀...
Borbinho
Masik 15 csapatnal megtortenne, de ez a Colts, Irsay a szakmai okok mellett az emberi tenyezoket is nezi, marpedig Ballard Indianapolisban uj culture-t alakitott ki, a jatekosok, az edzok, mindenki imadja. Mindenki motivalt, nincs lazsalas, megszakad a jatekosok egymasert.
A szakmai oldal menten pedig Ballard mellett szol, hogy osszessegeben azert korrektul draftol, sok csapat ketszer ennyi ido alatt sem draftol annyi All pro, vagy korrekt kezdojatekost, mint Ballard tette azt rovid ido alatt, az pedig igazabol mindig is egy rendkivul eros indok lesz, hogy a future hof, elit, fiatal kubed augusztus vegen, a TC vegen fogja, es varatlanul visszavonul. Ez egy akkora csapas ebben a sportagban, amit sok csapat 10-15-20 evig sem tud foltozni. Ballard eseteben egy evet, a Brissettest vonjuk le igy, nem mellesleg egyebkent majdnem vele is bementunk a rajatszasba. Tehat tulajdonkeppen most Ballarddal a kube vadaszas idoszamitas Riversszel kezdodott, de hat rola meg tudtuk, hogy rovid tavu megoldas.
Szoval igen, eltelt tobb ev, de az elso kemenyebb, dragabb huzasa Ballardnak Wentz, ra tudom azt mondani, hogy tenylegesen „a jovo iranyitojanak” hoztak, akiben sokat lattak, es akire epiteni terveztek, tervezik a csapatot. (Most hogy Ballard is, vagy csak Reich lat sokat benne, az mindegy szerintem. Egyutt dontottek, kozosen.)
Ugyhogy nem, en biztos vagyok benne, hogy lehet itt barmilyen szezon, nem repul egyikuk sem a stabbol.
Es nekem az a velemenyem, hogy Ballardot nem is kuldenem el. Minden nyaron anyazok a nulla FA-tevekenyseg miatt, egy teljesen mas felfogasban epitkezik, mint ahogy en tennem, vannak hibai, nem is egy, nem is ketto, de osszessegeben meg mindig egy top5-7-es GM a ligaban, es ami szamomra nagyon fontos, az a korabban emlitett legkor, ami evek ota teljesen mas nalunk. Es ez az, ami nem tanithato, valakinek vagy van erzeke, hogy ezt kialakitsa es kezben tartsa, valakinek meg egyszeruen nincs. Nalam ez a csapatnal erezheto fokozott, allandoan pozitiv mentalitas baromira bejovos.
Ezt Ballardra irom, mert Reich tavozasa nem bantana, attol fuggetlenul sem, hogy nem gondolom egy rossz szakembernek, viszont kiugroan jonak sem. Olyan eros kozepes, talan log felfele, a jobb felebe a liganak. De Ballarddal ellentetben azt nem erzem, hogy o akar mentalitasban, akar jatekban olyan pluszt ad a Coltshoz, amit elkepesztoen nehez lenne potolni.
több mint 4 éve
Ha Wentz foldbe all Reichet igy is ugy is kirugjak, szoval en nyugodt vagyok.BREAKING: The @Colts have signed GM Chris Ballard and head coach Frank Reich each to contract extensions through the 2026 season, per sources.Na, Borbinho mindjárt sírva fakad. 😀
Beki
peterk2005
Persze ugy is az lesz h Wentz top12-15 szintet hoz es kiszopunk a wildcard v divisional korben 😀...
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Mortensen szépet jinxelt a good vibes-al kapcsolatban...It’s officially an ankle injury for rookie DE Kwity Paye. #Colts
— George Bremer (@gmbremer) August 11, 2021
több mint 4 éve
Akkor kvazi a cegnel mindenki elegedett a fizetessel. 😄Ez az alábbi helyzetre emlékeztet:Az elismerés és a teljesítmény még az NFL-ben sem kár kéz a kézben. 😊Joe Thomas szerint Smithy a 6. legjobb tackle jelenleg a ligában. Légyen igaza.Pont írtam a Texans topicba, hogy vicces hogy ezekhez az elismerésekhez az kellett, hogy kitömjék a zsebét. Előtte azért ritkán láttad ilyen magasságokban.
peterk2005
alatriste
Nekem egyébként abszolút megfelel, ha van 10 alul értékelt játékosunk ... amíg fizetésben is alulértékeltek. 😀 Ők azok, akiknek ez nem felel meg. 😊
peterk2005
A cégben 2 ember elégedett a fizetésével: a főnököm az enyémmel, én meg a főnökömével. 😀
empty taxi
Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 4 éve
Igen, pontosan igy van.Wentz ma ott volt az edzésen, azt írták még csak bicegni sem bicegett, nincs csizma a lábán.Semmit nem jelent. Egy apró műtétről van szó, ezzel még akkor is lehet sétálni 1 hét után, ha itthon csinálják, TB pénzen. 😊
darwinbanaz
Viszont ha igaz az amit olvastam (a theathletic egyik cikkében ha jól emlékszem), akkor jövő héten sok mindent tudni fogunk, mert ennél a sérülésnél 2 hét után lehet elkezdeni a rehabot, és akkor egyből kiderül, hogy volt-e, van-e valami kísérő károsodás a lágy részekben (amit az elmozdult csont okoz). Ha nincs, akkor az 5 hét a cél. Ha viszont van, akkor nem 6 vagy 8, hanem akkor a 12 hét jön, mert annyi alatt gyógyulnak ez utóbbiak.
peterk2005
több mint 4 éve
Wentz ma ott volt az edzésen, azt írták még csak bicegni sem bicegett, nincs csizma a lábán.Semmit nem jelent. Egy apró műtétről van szó, ezzel még akkor is lehet sétálni 1 hét után, ha itthon csinálják, TB pénzen. 😊
darwinbanaz
Viszont ha igaz az amit olvastam (a theathletic egyik cikkében ha jól emlékszem), akkor jövő héten sok mindent tudni fogunk, mert ennél a sérülésnél az 5-12 hét úgy működik, hogy vagy nagyon közel az 5-höz, vagy nagyon közel a 12-höz. Hogy melyik, az rögtön a műtét után két héttel elkezdett rehab elején kiderül. Ha nincs semmi kísérő károsodás a lágy részekben (amit az elmozdult csont okozott), akkor rövid a rehab, pár hét és játszani is lehet. Ez az 5 hetes verzó. Ha viszont van valami egyéb lágy rész károsodás is, akkor nem 6 vagy 8 hét lesz belőle, hanem a 12 hét jön, mert utóbbiak gyógyulásához ennyi plusz idő kell.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kivancsi vagyok,hogy ebbol megint mi lesz...Wentz ma ott volt az edzésen, azt írták még csak bicegni sem bicegett, nincs csizma a lábán.
Good vibes all around @Colts.
— Chris Mortensen (@mortreport) August 11, 2021
Jacob Eason and Sam Ehlinger are competing for the backup role.
Yes, the backup role.
Carson Wentz trending to open the season as the starter with All-Pro G Quenton Nelson on same path after foot surgeries.
The Colts open season vs. Seahawks.
Bence94
több mint 4 éve
Ez az alábbi helyzetre emlékeztet:Az elismerés és a teljesítmény még az NFL-ben sem kár kéz a kézben. 😊Joe Thomas szerint Smithy a 6. legjobb tackle jelenleg a ligában. Légyen igaza.Pont írtam a Texans topicba, hogy vicces hogy ezekhez az elismerésekhez az kellett, hogy kitömjék a zsebét. Előtte azért ritkán láttad ilyen magasságokban.
peterk2005
alatriste
Nekem egyébként abszolút megfelel, ha van 10 alul értékelt játékosunk ... amíg fizetésben is alulértékeltek. 😀 Ők azok, akiknek ez nem felel meg. 😊
peterk2005
A cégben 2 ember elégedett a fizetésével: a főnököm az enyémmel, én meg a főnökömével. 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Kivancsi vagyok,hogy ebbol megint mi lesz...Good vibes all around @Colts.
— Chris Mortensen (@mortreport) August 11, 2021
Jacob Eason and Sam Ehlinger are competing for the backup role.
Yes, the backup role.
Carson Wentz trending to open the season as the starter with All-Pro G Quenton Nelson on same path after foot surgeries.
The Colts open season vs. Seahawks.
több mint 4 éve
Az elismerés és a teljesítmény még az NFL-ben sem kár kéz a kézben. 😊Joe Thomas szerint Smithy a 6. legjobb tackle jelenleg a ligában. Légyen igaza.Pont írtam a Texans topicba, hogy vicces hogy ezekhez az elismerésekhez az kellett, hogy kitömjék a zsebét. Előtte azért ritkán láttad ilyen magasságokban.
peterk2005
alatriste
Nekem egyébként abszolút megfelel, ha van 10 alul értékelt játékosunk ... amíg fizetésben is alulértékeltek. 😀 Ők azok, akiknek ez nem felel meg. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Joe Thomas szerint Smithy a 6. legjobb tackle jelenleg a ligában. Légyen igaza.Pont írtam a Texans topicba, hogy vicces hogy ezekhez az elismerésekhez az kellett, hogy kitömjék a zsebét. Előtte azért ritkán láttad ilyen magasságokban.
peterk2005

Liverpool Fc
több mint 4 éve
Joe Thomas szerint Smithy a 6. legjobb tackle jelenleg a ligában. Légyen igaza.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
BREAKING: The @Colts have signed GM Chris Ballard and head coach Frank Reich each to contract extensions through the 2026 season, per sources.Na, Borbinho mindjárt sírva fakad. 😀
Beki


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
En inkabb arra szeretnek fogadasokat kotni, hogy hany meccs kell, hogy Campbell megseruljon.2,5 a spread
Stez
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
BREAKING: The @Colts have signed GM Chris Ballard and head coach Frank Reich each to contract extensions through the 2026 season, per sources.
több mint 4 éve
En inkabb arra szeretnek fogadasokat kotni, hogy hany meccs kell, hogy Campbell megseruljon.
több mint 4 éve
Eddig Willisnek is sz*r TC-je van állítólag. És Muhammad is el van tűnve. Kezeljük ezeket is úgy, mint a TC jelentéseket kell.Vasárnap Reich szerint Eason kezd majd, és elég sok snapet fog kapni (minimum 2. negyed közepéig), aztán jön Ehlinger. Viszont a kezdők közül rajtuk kívül nem sokan fognak pályára lépni. Ezt ugyan nem mondta ki, de ezt sugallták a szavai.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Rock-Ya valami bődületesen szar edzéseken az elmondottak alapján. Igaz hogy a 1on1-t emelik ki és őt zóna DBnek hoztuk, de RedZoneban 9 targetből 6 TDt engedett MPJnek (vagy MPJ lett ilyen brutál)Ehlingerről viszont csupa jót írnak, jól lát a pályán, jó megoldásai vannak, pontos, mobilis. Egyedül karerősségben jobb Eason. 50-50ben kaptak lehetőséget az elsőszámú csapattal.
több mint 4 éve
Ballard mindig ilyen szerzodeseket irat.Egy nagyon jo szerzodes. Ki van elegitve es boldogga teve egy sztar es vezer. A csapatnak is hibatlan. Latszik hogy a DM volt a hangsuly Ballardnak. Legjobb esetrol nem kell beszelni es legrosszabb esetben mar a 23-ban is kivaghato ( ettol ez is egy jatekosbarat szerzodes) de egy kozepes jatekkal es az nagy valoszinuseggel siman fog jonni es 3 ev alatt 50 m-t keres.Szóval akkor idén még túljátssza a szerződését, jövő évtől meg túlfizetjük. 😊overthecap.com/player/darius-leonard/6921/
peterk2005
overthecap.com/breaking-down-darius-leonards-contract-extension-with-the-colts/
Csak 23tol lesz magas a cap szama 😊 a nagy dellat meg mar iden megkapja + a garantalt reszekben.
Ha ugy folytatja mint ahogy az elso 3 eveben tolta, akkor boven alulfizetett lesz akkora, amikorra nagy lesz a cap szama.
Borbinho
no
Nehany esetben remekul csinalja, es jol kijon belole, olykor meg akkorat koppan, hogy csak na, peldakent emlitheto Autry, aki ugyanazert a penzert elment inkabb a rivalishoz, mert a Ballard altal felajanlott offer elosztasa nem tetszett neki, tisztan kiveheto volt belole, hogy egy egyeves szerzodes volt elbujtatva a hosszabb tavuba.
több mint 4 éve
Peyton sárga zakós beszéde. Az első néhány percet odatette rendesen. 😊Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Egy nagyon jo szerzodes. Ki van elegitve es boldogga teve egy sztar es vezer. A csapatnak is hibatlan. Latszik hogy a DM volt a hangsuly Ballardnak. Legjobb esetrol nem kell beszelni es legrosszabb esetben mar a 23-ban is kivaghato ( ettol ez is egy jatekosbarat szerzodes) de egy kozepes jatekkal es az nagy valoszinuseggel siman fog jonni es 3 ev alatt 50 m-t keres.Szóval akkor idén még túljátssza a szerződését, jövő évtől meg túlfizetjük. 😊overthecap.com/player/darius-leonard/6921/
peterk2005
overthecap.com/breaking-down-darius-leonards-contract-extension-with-the-colts/
Csak 23tol lesz magas a cap szama 😊 a nagy dellat meg mar iden megkapja + a garantalt reszekben.
Ha ugy folytatja mint ahogy az elso 3 eveben tolta, akkor boven alulfizetett lesz akkora, amikorra nagy lesz a cap szama.
Borbinho
több mint 4 éve
Szóval akkor idén még túljátssza a szerződését, jövő évtől meg túlfizetjük. 😊overthecap.com/player/darius-leonard/6921/
peterk2005
overthecap.com/breaking-down-darius-leonards-contract-extension-with-the-colts/
Csak 23tol lesz magas a cap szama 😊 a nagy dellat meg mar iden megkapja + a garantalt reszekben.
Ha ugy folytatja mint ahogy az elso 3 eveben tolta, akkor boven alulfizetett lesz akkora, amikorra nagy lesz a cap szama.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
A mai edzesen be is allt Will Holden LTbe, eddig kb minden snapet Tevi kapott, de Turay es Paye is nagyon alaztak eddig.Ami papirforma, ezt tudja, ezert hoztuk, depthnek jo lehet ha van Nelson.
Megnezzuk Holden fejlodott-e vmit az elmult fel evben.
Ezert amugy a D, es foleg a DL teljesitmenyenek megitelese is nehez, mert csere LT, LG, C es QBk ellen toljak ugye, akik kozul egyik rookie a masik kvazi rookie.
Fisherrol elv ma mondott vmi update-et Reich, amint lesz olyan cikk ami elerheto itthonrol irom majd h mit 😀 remelem h lassan elkezdheti a lightos edzeseket.
Akkor a PUP-rol is le kell venni majd.
Majd 7 honapja volt a serulese, es nagyon kellene, foleg ha Nelson nem lesz az elso par heten.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
BREAKING: Évi közel 20 milliós hosszabbítást kapott Darius Leonard!fuzovelkifele.com/2021/08/breaking-evi-kozel-20-millios-hosszabbitast-kapott-darius-leonard/