Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 twitter.com/NFLFilms/status/1349376835025559552?s=09

Ha már legendás falemberekről folyik a csevegés. 😂
több mint 3 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Castonzonak köszönjük! Kár, picit hamarabb jött, mint reméltem, de ha a testének elég volt, nincs mit tenni.

Nelson to LT. Hmm, nem is tudom. Egy próbát én azért adnék neki. Csak, hogy tudjuk. Van olyan kiemelkedő tehetség a srác, hogy nem kizárt, hogy tekölben is elit lenne. Az azért sokat érne. Jó pulling guardot azért nem olyan nehéz találni, Glowinsky is ezzel került be jobb oldalra. Annak viszont én sem látom értelmét, hogy úgy rakjuk át tekölbe, hogy ott "csak" egy átlagosan jó produktumot tud. Akkor tényleg maradjon a posztján.
peterk2005
Mikor minden teköl 😊 sérült volt Baltimore-ban, Yanda ment ki és mondta, mennyire szereti, mert imád "verekedni".Igaz ő T-ből lett RG.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Utolsó képem róla, hogy fogja a fejét, amikor a Bears védelem ugyanúgy beugrott negyedikre, mint nálunk Turay. 😊

Egy rendes fazon, akinek lejárt a szavatossága NFL edzőként. Előfordul. Én is jókat kívánok neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Pagano a Bearsnel sem volt sokaig. Az itteni bohockodas utan elment, hogy szetrombolja a liga akkori legjobb vedelmet. Sikerult neki. 😀

Jol tette, hogy visszavonult, eljart felette az ido. Persze jo egeszseget kivanok neki is a civil eletre, o ugye sulyos beteg volt anno.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Castonzonak köszönjük! Kár, picit hamarabb jött, mint reméltem, de ha a testének elég volt, nincs mit tenni.

Nelson to LT. Hmm, nem is tudom. Egy próbát én azért adnék neki. Csak, hogy tudjuk. Van olyan kiemelkedő tehetség a srác, hogy nem kizárt, hogy tekölben is elit lenne. Az azért sokat érne. Jó pulling guardot azért nem olyan nehéz találni, Glowinsky is ezzel került be jobb oldalra. Annak viszont én sem látom értelmét, hogy úgy rakjuk át tekölbe, hogy ott "csak" egy átlagosan jó produktumot tud. Akkor tényleg maradjon a posztján.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos nem tolnam at en sem Nelsont. Az LT es az LG mozgasa, blokkolasa teljesen mas. Egyreszt szerintem Nelson egyaltalan nem lenne kiemelkedo LT, masreszt valoban, ha attoljuk, akkor kapunk velhetoen egy korrekt LT-t, ellenben a fal kozepe brutalisan visszaesik mind passz, mind futas blokkolasban. Plusz visszaesik Kelly is – meg lehet nezni, hogy o hogyan jatszott Nelson erkezese elott, es hogy teljesit azota. Kihatnak egymasra, egymast javitjak, vagy epp rontjak. Hogy ha a Colts agresszivan futtatni akarja a labdat (marpedig Reich ebben a felfogasban okoskodik), akkor Nelsont nem szabad kiszedni LG-bol.

De egyebkent nem tudom, miert kellene atrakni ot. Most kezdodik majd az FA, a draft is jon, van ido, lehetoseg es hely is arra, hogy Ballard megoldja a posztot.

több mint 3 éve
deleted account 1 758
Nelson LT ben állat lehetne, egy jó Guardot talán könnyebb akár FAról is leakasztani (Thuney, Scherff pl).
Kb 68 millánk van perpill jövőre.
Tony Adams
Én egyáltalán nem ragaszkodnék Nelson LT-re neveléséhez, mert amit pulling guardként művel az liga szinten unique. LT-ben ezt rögtön ki is hajítottad az ablakon. Inkább áldozzunk pénzt LT-re, főleg mivel idén azért a futás erősen visszaesett, ha innen még Nelsont is kivesszük, akkor megint kezdődhet a Luck-éra szenvedése, hogy mindent passzból oldunk meg.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
btw, kár hogy nincs már BoB Houstonban, szerintem egy második kör és Mack-ért simán el tudtuk volna hozni Watsont 😀
coltman
5. kört akartál írni.
uatu
Jah, persze, rohadt keypad 😀
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Nelson LT ben állat lehetne, egy jó Guardot talán könnyebb akár FAról is leakasztani (Thuney, Scherff pl).
Kb 68 millánk van perpill jövőre.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/Colts/status/1349080527714836484
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
btw, kár hogy nincs már BoB Houstonban, szerintem egy második kör és Mack-ért simán el tudtuk volna hozni Watsont 😀
coltman
5. kört akartál írni.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
btw, kár hogy nincs már BoB Houstonban, szerintem egy második kör és Mack-ért simán el tudtuk volna hozni Watsont 😀
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Na, akkor ezzel Wentz szerintem egy evig meg biztosan marad az Eaglesnel. Mondjuk ennek orulok.
Stez
Nekem az a sanda gyanúm, hogy nálunk is marad a QB még egy évig. Pozitívan csalódtam Riversben, de nem látom, hogy ennél tovább lehetne jutni vele. Maximum tanárként profitálhatunk belőle még egy évig, de ki lesz a tanuló? Easonről alig lehetett hallani valamit a szezonban, van egyáltalán potenciál benne, vagy idén is hozunk egy QB-t a draftról? Nekem az ilyen Darnold, meg Wentz-féle megoldásoktól feláll a szőr a hátamon. Én a két texasi QB-ban látnám a megoldást, de ez is csak álom, mert Dakota meg fogja kapni a nagy lóvét a Cowboystól, a Texans meg csoportellenfél, és BoB is elment, szóval talán nem lesznek akkora idióták.. 😀

Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fogunk kitalálni, mert tényleg nem lehet éveket várni egy ilyen kerettel.
Bence94
Hogyne lehetne vele ettől tovább jutni 😀
Ha pont a csapat többi része hozza azt, amit legalább általában, akkor most nem a Bills örül, és máris továbbjut Riversel a csapat, szóval ez már most megdőlt.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezzel szinte biztossa valt, hogy az elso, de legkesobb masodik korben LT-t hozunk.
Szerintem Tarik Glenn a franchise valaha volt legjobb LT-je, de ez szubjektiv. Castonzo nagyszeru jatekos volt, a liga egyik legalulertekeltebb vakoldali falembere. Csak es kizarolag halasak lehetunk neki az eddigi evekert, es sok sikert neki a civil eletben.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
+16 millio ami mehet Prescottnak 😀
Meg nyilvan need az LT mostantol (vagy Nelsont rakjuk ki es huzunk guardot).
Szerencsere iden van par jo OL prospect, igy akar draftrol megoldhato lenne a kezdo es a hosszu tavu megoldas is.

2 evvel ezelott kva szarul jott vna, igy se jo hir, de a serulesek kicsinaltak AC-t a karrierje vegere.
Egy igazi leader volt, h Luck visszavonulasa utan is a folytatas mellett dontott. De egy ilyen ev utan, ugy h egy szavunk nem lehetett vna ha nyaron opt outol es visszavonul, tobb kisebb serules utan meg osszeszed egy bokaserulest amit muteni is kell...

Nem csodalkozom na, de attol meg faj.
Faj, mert picit Luckra es arra az idoszakra emlekeztet.

Koszonjuk az elmult 10 evet, a franchise valaha volt legjobb LT-je , aki sajnos nem sok elismerest kapott a mediatol/ligatol, a vezetestol meg segitseget (az h karrierje feleben liga alja falakban jatszott kiemelkedoen, nem marad meg sokakban. De Grigson bekaphatja meg1x igy utolag).

Sajnos valoszinu h nem is olyan soka kell egy hasonlot irnom majd TY-rol is.

A falak a fo prioritast elveztek Ballardtol, szinte biztos vagyok benne, h 1.korrel fogjuk megoldani (akar az 1.kor elcserelesevel).

Ha Rivers es TY is szogre akasztana, akkor lenne igazan izgi 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Castonzo szogre akasztja.


Szerkesztette: Bence94
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szükség nagy úr. Amúgy nem is játszott rosszul, meg is érdemli. Bár az első félidő végén abban a nem megcsinált TD-ben fontos (negatív) szerepe volt nálunk. De egy pár napja igazolt, már visszavonult játékost fölösleges ezért kárhoztatni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szombaton LT-ben kezdő Veldheer lelépett a Packersbe. 😮
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Na, akkor ezzel Wentz szerintem egy evig meg biztosan marad az Eaglesnel. Mondjuk ennek orulok.
Stez
Nekem az a sanda gyanúm, hogy nálunk is marad a QB még egy évig. Pozitívan csalódtam Riversben, de nem látom, hogy ennél tovább lehetne jutni vele. Maximum tanárként profitálhatunk belőle még egy évig, de ki lesz a tanuló? Easonről alig lehetett hallani valamit a szezonban, van egyáltalán potenciál benne, vagy idén is hozunk egy QB-t a draftról? Nekem az ilyen Darnold, meg Wentz-féle megoldásoktól feláll a szőr a hátamon. Én a két texasi QB-ban látnám a megoldást, de ez is csak álom, mert Dakota meg fogja kapni a nagy lóvét a Cowboystól, a Texans meg csoportellenfél, és BoB is elment, szóval talán nem lesznek akkora idióták.. 😀

Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fogunk kitalálni, mert tényleg nem lehet éveket várni egy ilyen kerettel.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem is. Én nem igazán örülök, mert Hurts-t én húztam ki a tavaly GM játék drafton. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, akkor ezzel Wentz szerintem egy evig meg biztosan marad az Eaglesnel. Mondjuk ennek orulok.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
QB-val kezdve: az esetleges irányító draftról majd a draft után, fogalmam sincs, hogy lehet-e esélyünk olyanra akire komoly picket is érdemes ellőni. Ha nem, akkor is kéne áldozni egy 2. napi picket valakire, hogy Easonnak legyen érdemi riválisa a csere posztért. Tavaly nem volt offseason, egy dobását sem láttam Easonnak, nem akarok előtte verdiktet mondani, de nyilván egy projektről van szó. Ha idén lesz rendes TC preseasonnal, akkor meglátjuk.

Walker szerintem felesleges. Okereke javul, már a meccsek felén szerintem jobb és fontosabb volt Walkernél. Intelligens, okos játékost fogunk elengedni, de limitáltat is. Coverage-ben szenved, nekünk pedig coverage-ben erős LB-k kellenek. Szerintem nem fog 8-10 milliót kapni. Az idei FA-t és sokkal visszafogottabbnak várom, mint a korábbiakat, mert erősen - minimum 10, de inkább 20%-al - vissza fog esni a 2021-es cap, be kell férni alá mindenkinek. Szóval nem hiszem, hogy 8-10 lenne az ára, de én 5-7 milliót sem fizetnék érte. Egy 70%-ban 2 LB-vel védekező ligában nem kell 3 erős kezdő egy csapatba, főleg úgy, hogy veterán pénzt fizetünk nekik.

Rhodes szerintem marad. Megtalálta a helyét, jól játszott, a helye meg is marad. Nincs már benne 5-6 év, 30 körül jár, neki egy 2-3 éves szerződés is már jó opció. És ő már megkapta a nagy contractját, nem hiszem, hogy sokat kérne. Tíz alatt per év, mi ki tudjuk fizetni, kár lenne nem megtenni. Carrie-t is visszahoznám, hasznosan, jól szállt be amikor szükség volt rá.

Én Hiltont itt tartanám. Egyrészt mert szerintem a drop problémái csak pár meccsig tartottak. Vasárnap nem dropolt, azt a két labdát a védől elütötték előle. És vezére az offense-nek az oltözőben is, nem fog kérni 10+ milliót. Egy hasonló szerepben, mint pl. Emmanuel Sanders a Saintsben még 1-2 évig hasznos lehet. Abban a szerepkörben amit ő játszik nincs is jelenleg utódjelölt a keretben. Campbell lehetne, de amíg nem tud egy idényt sérülés nélkül lejátszani, addig csak elmélet, hogy majd ő lesz az.

Az elkapó sor egészét nézve nincs határozott vágyam. Diggs féle meghatározó játékost nem fogunk igazolni, és a Pittman, Hilton, Campbell, Pascal négyes nekem elfogadható (Hiltont direkt második helyre írtam) úgy is, hogy jön egy középső körös ötödik ember.De az se zavarna, ha nincs QB pick, és berántanánk is stud elkapót első körben. Szerencsére tényleg nincs kötelező poszt (a LT-n kívül, ha Castonzo befejezi), így bármelyik posztra húzhatunk az elején is, lehet az WR is.

TE-ért mindenképpen körülnéznék a piacon. Szerintem a stáb is belátta, hogy Burtonben többet láttak, mint ami maradt. A Philly ipari méretű leépítésbe fog kezdeni, ha netán Ertz elhozható lenne, elhoznám. Akár úgy is, hogy Doyle-nak megköszönjük.

Lesznek komolyabb FA de/edge poszton - Judon, Barrett, Ngakogue, Reddick, Leonard Floyd, stb - de többségüket vissza fogja igazolni a klubja. A Judon / Ngakogue kettősből az egyik FA lesz, mert a Ravens nem fogja/tudja mindkettőt megfizetni. Ha tudunk (vagy Ballard drágállja) valakit elhozni, akkor Houston maradjon 1+1 évre. Nem voltak egészségügyi gondjai, és bár nem játszik Bosa szintjén, de jól teljesít. Több rusher is eljátszadozott az utóbbi években 35+ éves koráig hasznosan, szituációs szerepben, Houston is alkalmas rá. Autryt szintén visszahoznám, ahogy Muhammadot is. Annyira nem jött be a három fiatal, hogy muszáj lesz veteránokat megfizetni. Esetleg Muhammad/Autry helyett Okwara is szóba jöhet. És ideje lenne beletrafálni egybe most már a drafton is.

Macket is megtartanám. Olyan olcsó lesz, hogy fölösleges azzal a pár millával fukarkodni. Van ugyan három használható futónk, de leadbacknek csak Taylor alkalmas, és bármikor kieshet. Nem tétel az a 2-3 millió, hogy bebiztosítsuk magunkat.

Az (E)RFA-kat mindet visszaigazolnám. Alie-Cox és Dulin nem kérdés, hogy megéri az ERFA aprópénzt, és Pascal ill Odum is megéri a 3.X millát (Pascal esetleg a 4.X-et is, ha félünk, hogy elviszik).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eberflus sorsara leszek kivancsi. Egyreszt a Colts vedelme eleg felemas volt a Bills ellen, masreszt nekem az a tippem, hogy megint egy olyan nyar lesz ez, ahol a jobban felsz.pott edzok kotnek ki edzokent, mint peldaul Saleh. Eberflus meg ugymond hoppon marad.

Kozben pedig mar alig varom az FA-t. Tudom, nem kozkedvelt tema, de en mar masfel eve hajtogatom, hogy Hiltonnak lefo a kave. UFA lesz, 31 elmult, a gyorsasgabol el, ami mar most is eszrevehetoen kezd kopni nala. Ami viszont jobban idegesit, hogy elkepesztoen megbizhtatlan lett, miota Luck nincs, sorozatban ejti el a labdakat, amikor vedo van a kozeleben. Luckkal ezeket mind behuzta. En orulnek, ha elengednenk. Ezzel parhuzamosan pedig szeretnem, ha hoznank elkapot, legalabb egyet, de olyat, aki mar bizonyitott, vagy ismet az elso harom korben valakit.

Ha uj kube jon, akkor fenyesre kell nyalni a valagat, legyen az akar egy ujonc, akar Wentz, akar mas. Nem szabad megint nekimenni ugy az idenynek, mint a tavalyi volt peldaul, hogy egeszsegesen is siralom volt a sor, raadasul a tarsasag fele meg meg is serult.

A masik kerdes nyilvan levegoben log, attol fugg, hogy Ballardnak sikerul-e meggyoznie Castonzot a maradasrol. O ugye alapbol ket evre irt ala, de van kilepesi opcioja, ugyhogy nagy dontes elott all. Kicsit tartok tole, hogy besokallt, tavaly is mar hisztizett a serulese es a rehabja miatt, most par hete ismet megserult, muteni is kellett. Velhetoen ez ujabb pofon neki, es nem lesz egyszeru meggyozni, hogy maradjon. Ballardnak igen tetszetos kube tervvel kell eloallnia, hogy Castonzo azt erezze, lehet eselyunk jovore, megeri lehuzni meg egy evet.

Akivel en bajban vagyok, az Walker. Szerintem nem jatszik jol. Ellenben mentalisan meg kb az egyik legfontosabb lancszeme a vedelemnek. Amikor o nem volt, Leonard nagyon visszaesett. De hogy oszinte legyek, szerintem Walker nem eri meg azt a penzt, amit velhetoen el fog kerni. 8-10 milliot nem adnek oda neki, foleg, hogy Leonarddal is hosszabbitani kell hamarosan, o meg a csillagokat le fogja kerni az egrol, es neki nyilvan van mire mutogatnia. Hiaba van capunk, szerintem luxus kifizetni ket LB-nek 25 milliot.

A DB-sor is kerdojeles, Yasin iden siralmas volt, Rhodes el fog menni, o azert jott, hogy egy barati rendszerben egy jo ideny utan ismet megszedje magat a piacon, nem hinnem, hogy Desirhez hasonloan barati aron maradna. O top corner volt anno evekig, nagyobb az egoja, mint Desirnek, akit a semmibol karoltunk fel.

Osszessegeben, mint irtam par napja, nem latok sok needet, ami megnyugtato. Csak hat a kube szemelye lesz kerdes. Illetve az, hogy milyen supportot tudunk neki felrakni a WR- es a TE-sorba. Szerintem Doyle es Ali-Sux melle kellene meg valami biztosabb kezu celpont. Ellobbi allandoan serult sajnos, utobbi meg azert egyelore nem bizonyitott szerintem eleget.

Nekem egyebkent a tippem az, hogy ha Pedersont nem rugjak ki a Sasok, akkor elhozzuk Wentzet. Ha ez megtortenik, nem tudom, orulni fogok-e. Wentzben meg latom potencialt, ha mentalisan, egy barati rendszerben rendbe rakja valaki, viszont oriasi riziko, hogy megint kidobunk egy evet a kukaba, ez a resze pedig nagyon nem tetszik. Akitol fazom, az Darnold, illetve egy hosszabbitas Riversszel.

Beszeltem.


több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én ezt a Bills elleni meccset nem cseréltem volna be 2 draft pozícióra. Jó meccs volt, izgulhattunk, kaptunk +1 szurkolni való hetet.

Dodds for president! ... De majd csak pár év múlva 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/JoelAErickson/status/1348389149989068804

back to back, úgy néz ki Dodds még mindig marad 😉