Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Annyira tudtam, hogy ki fogunk kapni, de nem simán hanem úgy hogy utána kb órákig ezen puffogjak. Ez egyáltalán nem egy olyan meccs volt ahol a Bills gálázott. Néha Allen megmutatta hogy mit tud, de összességében visszafogottan játszottak, a végén még be is remegtek. Tökéletesen keretbe foglalta a szezont hogy megkaptuk a labdát több mint 2 perccel a vége előtt, és sikerült kínkeservesen eljutni a félpályáig. És a reménytelen hail maryhez is egy nyilvánvalóan téves bírói ítélet kellett.
Ez jelenleg egy majdnem csapat, és nem tudom hogy ez mennyiben változhat, ha mondjuk olyan irányító lesz, aki Riversnél mobilisabb, és messzebb tud dobni. Lehet akkor több szerencsétlenkedés fér bele, de ezek a kapufák - legyenek képletesek vagy szó szerintiek - nagyon aggasztóak, mert a szezon során rengeteg ilyen volt.
Nagyon sok elejtett labda volt, kihagyott FG, nem tudtuk bevinni az egy yardosról... Ennnyi hibát a rájátszásban egy csúcs Manning se biztos hogy kompenzál, nemhogy Rivers, aki könnyen lehet hogy visszavonul.
Az edzői stábnak komolyan javulnia kell a play callingban, és a játékosok mentális felkészítésében, különben leragadnak egy Marwin Lewis szinten, amivel hosszú középszerűségre ítélik a csapatot.
És Reich igenis béna volt, mert elpazarolt kettő időkérést (ok, egyet) , ami a végén nagyon jól jött volna.
Elég felemások az érzéseim a szezonnal kapcsolatban, mert a mérlegre nem lehet panasz, és végül is nem aláztak meg a wild card körben, pedig az is benne volt a pakliban. Én mégis azt érzem hogy ennél többre is képes lenne a csapat, sokszor mélyen a tudásuk alatt teljesítettek. Gyengébb csapatok ellen ez belefért, mert kaptunk ajándékot, a jobbak ellen meg nem igazán. Az irányítóhelyzet megoldását nagyon kíváncsian várom, mert nem igazán elérhető egy potens játékos sem, úgyhogy Ballardéknak megint villantaniuk kell valamit.
több mint 3 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Kösz a meccset, jó volt. Jósoljak nektek is valamit az offszízönre? Jaguars feláras.

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Ezt a meccset mi veszitettuk el, nem a Bills nyerte meg.. heartbreaker, de ez van. Rigo kihagyta a kotelezo FG-t, negyedikre nekimentunk, es nem csinaltuk meg. Faj. Fajni is fog az elkovetkezendo par napban. Jo szezont hoztunk, le a kalappal a sracok elott. Who’s gonna be our QB next yeart? Thats the most important question.
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Ez elég égő volt sajnos. Simán nyerhető meccset buktunk el. Reich egy idióta. Lehet jó OC, de már abban sem vagyok biztos. Riversből meg elég volt ennyi, elfogyott. Nem hinném, hogy egy év múlva jobb erőben lenne...
több mint 3 éve
gedam 5 702
Na, szurkolni kell innentől a WC körben a Ramsnek, Football Teamnek meg a Bearsnek 😀

Ha mindhárman kiesnének, akkor 1/22-n húzhatnánk, viszont bárki továbbjutna, azt jelentené egyel előrébb húzhatnánk (ráadásul a Rams pickje a Jaguarsnál), így akár 1/19 is összejöhetne.

Egyetlen lehetséges trade opció QB-ért az 1/3 lenne, de egy vagyont kellene fizetnünk a Dolphinsnak.

Felkészülünk még egy szezonra Riverssel? 😊
Borbinho
rivers nem játszott rosszul, de az utolsó 3 dobás az watafak. mondjuk az sem segíti, hogy nálatok sincs nagyon olyan, akire egy 50-50-es labdát feldobjon. szépen felépített meccs volt, reich faszságai nem fértek bele.

Szerkesztette: gedam
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, szurkolni kell innentől a WC körben a Ramsnek, Football Teamnek meg a Bearsnek 😀

Ha mindhárman kiesnének, akkor 1/22-n húzhatnánk, viszont bárki továbbjutna, azt jelentené egyel előrébb húzhatnánk (ráadásul a Rams pickje a Jaguarsnál), így akár 1/19 is összejöhetne.

Egyetlen lehetséges trade opció QB-ért az 1/3 lenne, de egy vagyont kellene fizetnünk a Dolphinsnak.

Felkészülünk még egy szezonra Riverssel? 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Rég írtam már ide. Most egy mély elemzéssel megteszem: faszom...

több mint 3 éve
deleted account 1 758
Reich tényleg ennyire fasz, vagy van valami fogadása? Sérült játékos a pályán, temérdek idő, hogy visszanézze, hogy kurvára nincs értelme a challenge-nek, de azért bedobja, hogy tutira elveszítsünk egy időkérést. Komolyan 4&4-re nem rúgunk FG-t, mert okosak vagyunk, most meg ez...

Én ezennel ki is kapcsoltam a meccset, inkább nézek magyar parlamenti közvetítést mint ezt...
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
New York és Reich eddig meoldják, hogy szánalmas legyen a meccs :/
coltman
Reich sztem jo ma, Taylor 2&5os dropja ami utan Rivers nem tudta eldobni TYnak eleg hosszan a lasztit nem rajta mult. A 4.downos kiserletnel is uresen volt Pittman.

Az fg driveunknal a red zone playhivas meg a 3&goalos outside zone ami rossz volt sztem.
A tobbi nagyon jo. A TD driveunk alatt olyan playeket nyomtunk sorban amikbol korabban csak 1-1 ha volt meccsenkent, olyan erzesem volt kinyilt az offense.

Szerencsenk is van, mert rendre 40rol kezdunk a Bills meg a sajat 10eserol, de nekunk nincs top10 QBnk, aki ha kell 3 passzbol atmegy a palyan. Igy tobb az esely a hibazasra is.

Nem akarom azt mondani, h egy emberen megy el eddig, de ha kellene, akkor az Rivers lenne. Ugy, h o se nyomja nagyon szarul, csak a kulcspasszoknal nem jon az extra.
De ha Taylor megfogja a rovid passzt es hoz 10 yardot belole, vagy ha 3.ra kozeprol befutunk, akkor nem is kerul oda.

Szoval picit egyeni hibak, picit edzoi resz, picit Rivers nem elit karja.

De ha lehozunk egy ilyen 2.felidot, akkor lehet meg eselyunk.

Kurvara kellene egy turnover a defensetol, es td belole. Ugy erzem utana lehet elizgulna a Bills/Allen, ha esetleg a 4.negyedben hatranyban lennenek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
New York és Reich eddig meoldják, hogy szánalmas legyen a meccs :/
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Navégre. Már azt hittem áldás nélkül megyünk neki a mai meccsnek. Most már lesz valami esélyünk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A ma esti meccs margojara:

Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rhodes is second team all pro lett.


Borbinho
Mármint Luke
malloy
Tenyleg, Xavierrol meg is feledkeztem 😀 pedig neztem is, h nem kapott szavazatot, pedig nagy eve volt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
malloy Indianapolis Colts 304 — malloy
Rhodes is second team all pro lett.


Borbinho
Mármint Luke
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Big Q, Leonard, Buckner es Odum (ST) first team all prok lettek.

Kelly a 2.lett a centerek kozott (ezzel second team all pro lett), Smith holtversenyben 4. az RT-k kozott.

Rhodes is second team all pro lett.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
 spectrumlocalnews.com/nys/rochester/human-interest/2021/01/04/colts-nation-donating-to-patricia-allen-fund-after-bills-beat-dolphins?cid=id-app15_m-share_s-web_cmp-app_launch_august2020_c-producer_posts_po-organic&s=09
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
En is siman rabolintanek a dealre. Egyebkent ha el is tradelik, tuti, hogy NFC csapatokkal boltolnanak.

A holnapi hianyzok: Holden es Ya Sin.
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En nem hoznam el harom elso korert.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Watsont elhoznátok három első körért? 😀
én kérdés nélkül. oké, jön Lawrence a csoportba meg Tanyahill se szar úgy néz ki, de Watsonnal minden évben 12 winünk lenne kb. Főleg a mi falunkkal 😀
Borbinho
Most komolyan, elhinnéd, ha valaki erre "nem"-el válaszolna? 😀
peterk2005
Lecsusztunk rola, meg tavaly kellett vna megprobalni 😀


"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Watsont elhoznátok három első körért? 😀
én kérdés nélkül. oké, jön Lawrence a csoportba meg Tanyahill se szar úgy néz ki, de Watsonnal minden évben 12 winünk lenne kb. Főleg a mi falunkkal 😀
Borbinho
Most komolyan, elhinnéd, ha valaki erre "nem"-el válaszolna? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Staffordnak van az egyik legrosszabb Win-Loss mérlege azon QB-k közül, akik hosszú időn át kezdők voltak.
74-93-1 a mérlege kezdőként (PO meccsekkel együtt).
Oké, hogy Lions, meg milyen keret és stáb volt körülötte karrierje nagy részén...de én már lemondtam róla.

Azt mondják egy jó QB egy rossz csapatot simán átlagosra tud hozni, de egy átlagos/jó keretből már nem tud bajnokesélyest csinálni. Nála én pont ezt tudnám elképzelni.
Borbinho
Hát ja, csak nézd meg az idei Watsont. Szerintem brutál szezont tolt, legtöbb yard, remek TD / INT ratio, rengeteg big play, nagyon kevés hiba. Rodgers és Mahomes mögött nálam a 3. legjobb volt idén. És a Texans 4-12-vel végzett. Annyival, amennyivel a nullára leíródott, teljesen szétesett 2017-es Colts roster Brissettel és Pagano irányításával.

Én inkább azt nézem, hogy a pályán mit látok. Staffordnál nem látok problémát, akárhányszor látom játszani. Wentz idén picit elbizonytalanított, mert a pályán is borzasztóan nézett ki pár meccsen. De előtte volt 2.5 jó éve, és még fiatal.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Watsont elhoznátok három első körért? 😀
én kérdés nélkül. oké, jön Lawrence a csoportba meg Tanyahill se szar úgy néz ki, de Watsonnal minden évben 12 winünk lenne kb. Főleg a mi falunkkal 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Staffordnak van az egyik legrosszabb Win-Loss mérlege azon QB-k közül, akik hosszú időn át kezdők voltak.
74-93-1 a mérlege kezdőként (PO meccsekkel együtt).
Oké, hogy Lions, meg milyen keret és stáb volt körülötte karrierje nagy részén...de én már lemondtam róla.

Azt mondják egy jó QB egy rossz csapatot simán átlagosra tud hozni, de egy átlagos/jó keretből már nem tud bajnokesélyest csinálni. Nála én pont ezt tudnám elképzelni.
Borbinho
Igazából a W-L ratio kevéssé rajta múlt, hozta a yardokat, TD-ket, tényleg minden évben menetrend szerűen, és statok alapján sincs semmi kitűnő, hogy sok labát adott volna el - a szar védelemmel meg ő nem tud mit kezdeni.

A vezéregyénisége már kérdés lehet, úgy nem ismerem, hogy mondjuk egy Jacoby szinten tudja-e húzni a csapatot (na itt nem teljesítményre gondolok 😀). De ahogy már írtam nem rég, valami miatt engem se győz meg Stafford a PO teljesítmény miatt, de még így is előbb hoznám, mint Wentzet.
[Maguktól sehogy, az a kérdés mit csinálnak ha Stafford elkezdi verni az asztalt, hogy cseréljék el
Rynald
Elvileg benne van a pakliban, hogy elégedetlen, edzői stáb repül, újabb 2-3 év, míg rebuild lesz, és ezt esélyes, hogy már nem akarja Detroitban megvárni.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Staffordnak van az egyik legrosszabb Win-Loss mérlege azon QB-k közül, akik hosszú időn át kezdők voltak.
74-93-1 a mérlege kezdőként (PO meccsekkel együtt).
Oké, hogy Lions, meg milyen keret és stáb volt körülötte karrierje nagy részén...de én már lemondtam róla.

Azt mondják egy jó QB egy rossz csapatot simán átlagosra tud hozni, de egy átlagos/jó keretből már nem tud bajnokesélyest csinálni. Nála én pont ezt tudnám elképzelni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Rynald Indianapolis Colts 240
Azért ehhez nem kell első kört áldozni, hogy olyat találjunk, aki nem tesz olyat, mint Fülöp 😛 Egyébként inkább voksolnék akkor már Staffordra, ő legalább már bizonyított, és nála kevesebb a kétely - bár a PO nálam még mindig az, hogy egy meccset nem nyert még ott :/ Bár ez Wentznél is ugyanígy van, szóval szintén inkább Stafford. És érte nem kér szerintem a Lions első kört - ugye vsz azért is tolta sérülten szezon végén, hogy legyenek kérők, ahova el tud menni, ha menesztés lesz megint edzői szinten.
coltman
Nekem Stafford is megfelelne, még első kört se sajnálnék érte, de nem hiszem, hogy a Lions elengedi. Nem húznak olyan helyen, hogy legyen egyből utód, van élő szerződése, ha elküldik akkor be kéne nyelni egy csomó DM-et, és közben jó. Minek nehezítené meg a saját munkáját bárki aki elvállalja a Lionst azzal, hogy eldob egy jó és többnyire jól is teljesítő irányítót?
peterk2005
Maguktól sehogy, az a kérdés mit csinálnak ha Stafford elkezdi verni az asztalt, hogy cseréljék el