Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most faj igazan, hogy Reich leadta a Steelers elleni meccset.
Utolso 6 meccsukbol 5ot elvesztettek, tobbek kozt a top10es Bengals ellen.

Nekunk sikerult kikapni 24-7rol 😊

Mondjuk olyan szempontbol mindegy, hogy kovi korben amugy se lett volna eselyunk.

Mondtam en h le kellett vna adni a Jags ellenit is, igy csak 1/21en huzunk vegul 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kinek van gamepass-a? Akinek van, csináljon már egy first 8 game és last 8 game statot arról, hogy Blankó rúgásai közül mennyi "szórt". Úgy értve, hogy vagy erre vagy arra úgy ment, hogy 5-10 yardról hátrábbról már nem ment volna be. Nincs energiám megcsinálni, pedig tanulságos lenne. És szerintem többeket meglepne az eredmény. 😊

De mindegy is. Így teljesítő rúgót nem tesznek ki az NFL-ből. Hozhatnám a példákat, hogy Vina se volt 50+ yardos rúgó csak úgy 10+ éves NFL tapasztalat után fejlesztette magát azzá, de nem számít. Blankó még open case, csinált annyit, hogy marad, és később dőljön el a sorsa. A lábat is lehet fejleszteni, a célzóvizet is. Amit nem, azok az idegek. Azon fog múlni a dolog, nem a kapufákon, vagy a "szóráson", az idegeiről meg igazán még nem derült ki, hogy milyenek. Ballard szerzett már a ligának 2-3 korrekt rúgót (a Vina mögé hozottak szinte mind valahol NFL csapatnál kötöttek ki), ha ő úgy látja, hogy Blankót érdemes megtartani, akkor kapja meg az esély. Ha nem úgy látja, akkor úgyis repülni fog. De szerintem (jelenleg) úgy látja.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Az megvan, hogy szezon nagy részében sérülten játszott, és az utolsó pár meccsre már IR volt? Az tény, hogy szar volt, de a sérülés miatt, nem azért mert ő lett az, szerintem. De most behívni TC-re, és megnézni mit tud, igazából senki nem veszít rajta - azt ha ugyanúgy rotty műtét után, akkor szerintem ő is simán betolja a retirement flaget, hogy meglegyen a szobra Cantonban, és nem áltatja magát azzal, hogy még játszik majd. De ez csak egy ötlet, felőlem hozhatjuk Succop-ot it, ő ráadásul idén Bucs-ban így statok alapján simán jól tolta az előző évi sérülése után - de tuti jobban, mint BS.
coltman
Igen, tudom, de már rögtön a szezon elején hibázott olyanokat, amiket korábban 100-ból 99-szer berúgott. Rögtön a szezonnyitón 46 és 29! yardról. 6 ponttal kaptunk ki.
Igazából teljesen mindegy. Ha játékra képes lenne, akkor szerintem már szezon közben visszahozták volna. Konkrétan akkor, amikor Blankensheep 50-ről nem tudott elrúgni a kapuig. Nem mellé rúgta, nem ment el odáig. Egyszerűen nincs erő a lábában, és a rövid rúgásai is szórnak. Az utóbbi lehet a holder sara is,de az előbbi nem. Ilyet NFL-ben nem lehet.
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Azt hiszem életem legrosszabb 2 minute drilljének voltam szemtanúja a tegnapi meccsünkön. Pedig még abban sem vagyok biztos, hogy az ott egy down by contact volt és nem fumble.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Asszem jön az apokalipszis, Stez az egyik leghiggadtabb ember a topikban, ráadáasul peterk egyet ért vele 😀

Alapvetően így lehiggadva nagyjából okés a dolog, bár pár dologban szerintem még mindig nem értünk egyet.

Szemüveg : igenis nem jó, 45+-ról 1/4. Ilyenekért kb minden szezonban szoktak rugót akár szezon közben kicsapni csapatból. De én még a stat előtt szezon közben nyavalyogtam sima eye-test révén, iszonyat nagy a szórása a rúgásainak, 30-40 között is nézd meg, nem egyszer kapufa felé húz a rúgása, ami a rúgók 98%-nál szinte középre megy. Ami eredményezi, hogy ha hátrébb mész, akkor kapufa meg missed FG lesz. Sajnos én se hiszem, hogy cserélve lesz, de látványos hogy mennyire rossz - lehet ezt rookie szezonra fogni, de a számok sajna nem hazudnak. Vina-t meg nem érdemes ide keverni, mert ha valaki berúg 100-ból 98-at 50+-ról, ott benne van a hiba, de egyelőre BS 1/3 50+-ról, 1/4, 49+-ról. És még azt se lehet mondani, hogy égető, PO vagy utolsó másodperces rúgásokról beszélünk, amikor van 3mp a meccsből. Ő nem NFL-be való, ennyi. Legalábbis egyelőre. Ballardnak ezt be kell látni, és cserélni. btw :  www.rodrigoblankenship.com/field-goals/ Nem tudom mi indította a legendát, hogy mennyire hatalmas szezonja volt college-ban, de nekem nem úgy tűnik...

Reich alapvetően jól csinálta a meccset, ahogy kell öltük az órát, nem is akarom úgy a fejét venni, hogy rúgjuk ki, DE! A challenge, vagy a 4&4 féle hibák Benny Hill kategória, ezeket ezen a szinten nem lehet a hupsz kategóriába sorolni. OK, idén mindenki tudta, hogy one and done, nem is vártunk többet, nem volt olyan a hiba, hogy ezen úgy bármi múlt volna, hogy ezen ment el a SB, mert nem. Van egy olyan sejtésem, érzésem, hogy tudta Rivers határait, és ezekkel próbált a 19-re lapot húzni, olyan merész/agresszív dolgokat csinálni, amivel meglehet a pikk 2-es, és nyerünk. Nem jött be. Az aggályom, hogy ez vajon tényleg Riversnek szólt, vagy ez lesz a jövő stratégiája. Mert fájdalmas nézni, amikor az első félidő végén a biztos három pont helyett kockáztatunk vezetésben úgy, hogy nincs rá indok. Nem ellenállás nélkül mentünk keresztül a pályán 40mp alatt, hogy elhihettük volna a Bills D nem fog tudni megállítani. Ő is tudta, hogy Rivers a QB, nem Luck, hogy nem lézerirányzékos a passz. Ha ezek kényszer döntések voltak, akkor elfogadom, de mint stratégia eléggé aggasztó.

De hogy ne csak hisztizzek, Taylor meg Pittman kifejezetten tetszett első PO meccsükön, szerintem velük Ballard nagyot húzott, és ha lesz egy rendes QB, akkor ők nagyon hasznos részei lesznek ennek az offense-nek. Volt néhány nagyon bíztató futása Taylornak, amikor épp nem blokkolatlanul jöttek át, és állították meg mínusz yardon. Az elejtett passzok fájtak kicsit, de első PO meccs, Rivers is néha mint fejetlen egér dobált, szóval tűzkeresztség megvan, ebből lehet építkezni. Pittman meg mondanám, hogy nagyon megbízható célpont lesz, de akkor mindenkinek az elejtett passz jutna eszébe, de megint csak betudom annak, mint Taylornál, első PO meccs, és Rivers dobált. Szóval én így lehiggadás után érdeklődve várom a "Quest for the chosen QB" részt.

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Az nevetséges volt hogy nem tudtunk időben felállni a snaphez. Csóri Rivers rugdosta arrébb az embereket, mire felálltunk, és már könyöröghetett a labdáért mert 3 mp volt a támadóórán.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez-el értek egyet. Ezzel az idény végi Rivers-el nagyon le van szűkülve amit csinálni tudunk. Nem szidom érte, megteszi amit lehet, és Brissettnél jobb, mert okos, tapasztalt, snap előtt tud segíteni, és képes odadobni az elkapónak úgy is a labdát, hogy előtte átégetné a szemével a hátát. De elment a feje felett az idő, ő is érzi ezt. Vele one read offense vagyunk, ha eltalálja snap előtt, hogy mit kell hívni, és az első / második célpontot sikerül szabadra játszanunk, megvan a play, ha nem, akkor nincs, mert képtelen meghosszabbítani a játékot tizedmásodpercekkel is. Ha már próbálkozni kell, akkor inkább próbálkozzunk Stafforddal, Wentz-el, Dak-al, vagy akár neadjisten Darnolddal. Leszakad a plafon, de még utóbbinál is van 0.01% esély a picivel többre, Riversnél nincs. Köszönjük meg, csinált nekünk egy nézhető, jó, eredményes szezont, mi adtunk neki egy tisztes évet amivel emelt fővel vissza lehet vonulni, mindkét fél jól járt, legyen itt vége.

Blankenship meg volt ugye a hónap special teamere, rookie field goal rekordot döntött az alapszakaszban. Ma meg rúgott egy kapufát. Ha már Vina szóba jött, ő az első superbowlján a döntő rúgása előtt kettőt kihagytott. Ha elmentünk volna 35 yardig és Blankó bevágja 50-ről akkor most minden oké lenne? Vagy akkor se? Nekem tök mindegy hogy marad vagy sem, de úgy gondolom aki a kivágását várja az csalódni fog. Szerintem Ballard és Reich is úgy gondolják, hogy megvan a rúgónk. Fogunk hozni egy kickert nyáron, mert mindig hozunk, Vina mellé is hoztunk, és ha az valami extrát nyújt, lehet, hogy cserélünk, de amúgy hemüveg lesz a rúgónk jövőre is szerintem. Nekem egyik verzióval sem lesz bajom.

Reich-el kapcsolatban meg a mai meccs megadta a lehetőséget az összehasonlításra. Az ellenfélnél egy olyan OC hívott, akit nagyon sokan HC-nek akarnak látni, mert remek munkát végzett. Aki nekem azt mondja, hogy ma Daboll jobb volt, mint Reich, az nézzen még focimeccseket. Daboll nagyjából semmit nem adott a meccshez ma - oké, túlzok, volt pár jó hívása, de ahhoz képest, hogy Reichnek végig olyan playeket kellett hívni, ahol maga a play, a route-ok, a blokkok teremtik meg a játékot, mert 1-2 kivételtől eltekintve nincs a pályán olyan, aki saját magának tudna kialakítani playt -, ahhoz képest kb "semmit nem csinált". Illetve annyit, mint Shotty csinált nálunk, amikor Luck volt. Hátradőlt, hívta ugyanazt, aztán Luck elintézte, hogy az is működjön. A meccset Bills offense oldalon Allen nyerte meg, a hozzáadott extráival, nem a game plan vagy a playhívás. Ez az ami náluk volt, nálunk hiányzott. Persze, bele lehet kötni 2-3 play hívásba, de én még olyan all 22 filmet nem láttam, amiben ne lenne néhány busted play. Ez benne van. A game managelésben is lehet hibát találni - pl. a challenge szerintem is rossz ötlet volt, és én a 2 percen kívül ellőtt timeout is feleslegesnek éreztem - de ezek nem olyan hibák, amik egyrészt meccs döntőek, másrészt amiket fotel mellől meg lehet ítélni egyértelműen. Az az ellőtt challenge lehetett azért is, mert a védelem éppen kereste a labdát, és amúgy is kellett egy időt kérni, így legalább adtunk 1% esélyt, hátha. Nem lehet tudni, mert ha megnézitek az oldalvonalt, Eberflus mondott valamit Reichnek, nem valamelyik játékos, vagy az "éter". Nem mondom, hogy így volt, csak azt, hogy nem tudom, ezért rávarrni sem tudom. A 2 percen kívüli időkérés meg ízlés kérdése, hogy kinek tetszik, kinek nem. Én nem hívtam volna be, de értem, hogy mi volt vele a célja (nekünk futnunk is kellett, mert azokban több big play esély volt a 2. félidőben, mint a passzokban, így nyertünk plusz 1 futási lehetőséget). És az az átkozott goal line történet is. Akkor lenne értelme szidni a playhívást, ha olyant látnánk, mint mondjuk a Hawks superbowl végén, vagy a Falcons superbowl végén. Vagy a tavalyi Niners superbowl végén. Amikor maga a playhívás volt nem oda való, nem értelmezhető az adott szituációban. Mi négyszer nekimentünk, négyszer hívtunk abban a helyzetben korrekt, hívható - nem korai, nem kiszámítható, nem előre tudják mi jön, nem túlkockáztatott, stb. - játékot, és négyből egyszer sem tudtuk megcsinálni. Egyikben a falember esik el mielőtt blokkolni tudna, a másikat Rivers dobta túl 10 centivel, a harmadikban a LB-t engedte át Doyle és így tovább. Ezeket a pályán meg kell csinálni négyből legalább egyszer, ha ennél jobb eredmény akarunk, nem arra várni, hogy majd a pálya széléről jön valami hókuszpók. Mert ennél jobb nem fog jönni, Payton se hív ennél jobbat, Ő is behívja ugyanazt a futást ugyanazon blokkok mögött, csak ott Kamara beviszi, a tackle meg nem csúszik el. Vagy nem, és akkor ők se nyernek gyűrűt.

Egyébként kicsit magamat is hibásnak érzem a Reich ügyben, mert néhány hete én kezdtem el nyavajogni. 😀 De álmomban sem gondoltam, hogy ez lesz belőle. A két Texans meccs végét tényleg elrontotta, nem is kicsit. Mázlink volt, megúsztuk, de ha kikapunk, az az ő sara lett volna. Node azért ne rúgjuk már ki rögtön azt a faszit, aki kb. 2009 óta végre újra fel tud készülni a meccsekre, helyzetbe tudja hozni a játékosokat, nem arra vagyunk utalva, hogy az irányítónk majd varázsol-e valamit, vagy nekünk lőttek. Ráadásul HC-ként is több, mint oké eddig. Ha Reich valamit bizonyított ma, akkor az az volt, hogy alkalmas arra, hogy nagy meccset is nyerjünk vele. Csak ahhoz kell még ebbe az offense-be invesztálni, hogy legyen vagy egy sokoldalúbb irányító, vagy egy elkapó akinek fel lehet dobni 50/50-ben is, vagy egy TE aki folyamatosan leköt két embert és szabadon szaladgálhatunk mellette, stb. Ha ma nekünk van még egy Diggs-ünk, vagy egy Kittle-nk, akkor ma nyerünk. Egy top20-as irányítóval is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem van baj Riversszel. En azt latom, hogy elfogyott. Nem mentalisan, testben. A karja valami iszonyat. A dobasai pontatlanok, osszevissza hajigalja a labdakat, sokszor odavagja a 6 yardra allo celpontnak, bele sem all rendesen sok dobasba. Mivel karereje nincs, igy minden harmadik passza rovid, es konkretan a foldre dobja a labdat, le a tiz yardra levo tight end ele. Nem ideny vegere fogyott el, mert egesz szezonban kuszkodott ezzel. Nem egyszer erzem a jatekan azt, amit Manningen is anno, amikor mar egyszeruen nem volt ero a karjaban, es abszolut nem tudta ugy kontrollalni a dobasait, mint korabban. Brissett tavaly siralom volt, Rivers annyiban jobb, hogy o agressziv, keresi az egyegyes matchupot, es barmi van, odavagja a labdat, de ahogy Brissett tulsagosan beszari es biztonsagi jatekos, addig Rivers allandoan hazardirozik, es rossz passzokkal teszi. A masik gond az, hogy keptelen mozogni a zsebbol, nem tudja a jatekokat meghosszabbitani. Vele szerintem ebben a Coltsban ennyi van. Egy gyenge po-csapat. Vele es Reich papaval. Remelem, hogy nem hosszabbitunk vele. Nincs bajom vele, birom, jo arc, es maximalisan beleadott mindent ebbe az evebe, de amit o tud, az mar keves szerintem ebbe a ligaba. Mas stilusu iranyitora van szuksegunk.

Hogy oszinte legyek, szerintem Riversnek amugy vissza kellene vonulnia. Nagyon szetesett a mechanikaja.

Ha hosszabbitanank vele, akkor a kovetkezo idenyt is kidobhatjuk a kukaba.

Ami Reichet illeti, a Bills ellen nem volt sok hibaja, de az a 2-3 a meccsbe kerult. Olyan, hogy 5 yardon belulrol nem tudunk tdt csinalni negy probalkozasbol, egesz egyszeruen nem tortenhet meg egy po-meccsen. Mint ahogy az is, amit a meccs vegen muvelt, szinten erthetetlen volt. Fel perc az oran, felpalyan vagyunk, es rosszabbnal rosszabb jatekokat hivott be, kulcsszituban.

Amugy sokat hibazott a Colts, ezert kapott ki. Sokan kicsiket. Taylortol ket oriasi drop, Hilton mar megint mindent elejtett, amikor ember volt a kozeleben, ezekhez jott par siralmas passz Riverstol, Reichtol a par fos hivas fontos pillanatokban. A vedelembol Turay beugrasa, majd Carrie es Blackmon nevetseges vedekezese Diggs td-jenel. Meg persze Szemuveg. Na, hat egy ilyen meccsen ennyi bakit nem lehet elkovetni. A Colts megtette, el is veszitette a meccset. Idegeskedhet a csapat, mert ez a Bills ma egyaltalan nem fogott ki jo napot, iszonyat makos volt, de amugy most meg lehetett volna verni. Rgy jo csapat majd meg is teszi, a Coltsnak ez tul nagy falat volt.

En nem vagyok csalodott, azt kaptam, amit vartam, a teljes idenyt tekintve is. Sot, a vartnal meg talan egy jobb vedelmet is. Tovabb kell epitkezni. Jojjon az fa es a draft. Jojjon egy iranyito mindenekelott.

több mint 3 éve
deleted account 1 758
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
sztem a két RZ 0 pont sokkal nagyobb baj volt és az nem riversen múlt
batyu
Ez nem csak a mai meccsre vonatkozik. Rivers egyáltalán nem volt rossz se ma, se az egész szezont figyelembe véve, de ő már csak rosszabb lesz, és a korlátai annyira beszűkítik az offense lehetőségeit, amit egy SB-ra törekvő csapat nem engedhet meg.
Blankenshipen meg meccsek mennek el, és nem csak akkor, amikor kihagy egy field goal-t, hanem akkor, amikor 4. és 5-re neki kell menned 35 yardon, mert a rugás nem opció.
uatu
Meglepő, és mulatságos, de rugó poszton én szerintem meglehetne a betonbiztos megoldás, akiben mindenki bízik és elérhető és tuti, hogy jönne is : Vina 😉 És ugye hivatalosan nem vonult vissza, ha jól tudom. Aztán közben találunk valakit, aki szemüveg nélkül is ellát a kapuig, nem hogy szemüveggel se 😛
coltman
Akkkor már nem emlékszel a múlt szezonra, amikor is Vina sorban hagyta ki a FG-okat, amiken meccsek mentek el.
Nem azt mondom, hogy draftoljunk a 2. körben kickert, de a holt szezonban Ballardnak ez feladat kel legyen.
uatu
Az megvan, hogy szezon nagy részében sérülten játszott, és az utolsó pár meccsre már IR volt? Az tény, hogy szar volt, de a sérülés miatt, nem azért mert ő lett az, szerintem. De most behívni TC-re, és megnézni mit tud, igazából senki nem veszít rajta - azt ha ugyanúgy rotty műtét után, akkor szerintem ő is simán betolja a retirement flaget, hogy meglegyen a szobra Cantonban, és nem áltatja magát azzal, hogy még játszik majd. De ez csak egy ötlet, felőlem hozhatjuk Succop-ot it, ő ráadásul idén Bucs-ban így statok alapján simán jól tolta az előző évi sérülése után - de tuti jobban, mint BS.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Tudom hogy fura, de én az offseasont jobban várom ,mint a rájátszást.
Ebből a nyárból sok furcsaság kijöhet. De az biztos hogy ez nem egy win now csapat, még építőkockákra vagyunk a teljességtől. Csak közben félek hogy túl lassú a tempó amit diktál Ballard.
Lejáróa szerződések: Brissett, Rivers, Hilton, Houston, Autry, Hooker, Rhodes, Mack, Walker, Muhammad, Odum, MA Cox, Pascal, TJ Carrie, Burton.
Lehet hogy az előttünk lévő nyár egy kitűzött újratervezési lehetőség volt Ballard fejében. Nem tudom,de nagyon érdekel.
Rivers jó volt,de nem tudott átlökni minket a korlátainkon, nem hiszem hogy jövőre áttudna, akkor meg csak az ő és a mi időnket vesztegetjük. Őt nem tudom elképzelni mentor QBnak, de Jacobyt igen.

ÉS mérhetetlenül felbasz, hogy a Tyk Lewis, Banogu, Turay hármas ennyire megrekedt. Azt hittem ők lesznek a védelmünk alapjai.
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
sztem a két RZ 0 pont sokkal nagyobb baj volt és az nem riversen múlt
batyu
Ez nem csak a mai meccsre vonatkozik. Rivers egyáltalán nem volt rossz se ma, se az egész szezont figyelembe véve, de ő már csak rosszabb lesz, és a korlátai annyira beszűkítik az offense lehetőségeit, amit egy SB-ra törekvő csapat nem engedhet meg.
Blankenshipen meg meccsek mennek el, és nem csak akkor, amikor kihagy egy field goal-t, hanem akkor, amikor 4. és 5-re neki kell menned 35 yardon, mert a rugás nem opció.
uatu
Meglepő, és mulatságos, de rugó poszton én szerintem meglehetne a betonbiztos megoldás, akiben mindenki bízik és elérhető és tuti, hogy jönne is : Vina 😉 És ugye hivatalosan nem vonult vissza, ha jól tudom. Aztán közben találunk valakit, aki szemüveg nélkül is ellát a kapuig, nem hogy szemüveggel se 😛
coltman
Akkkor már nem emlékszel a múlt szezonra, amikor is Vina sorban hagyta ki a FG-okat, amiken meccsek mentek el.
Nem azt mondom, hogy draftoljunk a 2. körben kickert, de a holt szezonban Ballardnak ez feladat kel legyen.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
1 jo wentzel ez sb meccs is lehet

több mint 3 éve
deleted account 1 758
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
sztem a két RZ 0 pont sokkal nagyobb baj volt és az nem riversen múlt
batyu
Ez nem csak a mai meccsre vonatkozik. Rivers egyáltalán nem volt rossz se ma, se az egész szezont figyelembe véve, de ő már csak rosszabb lesz, és a korlátai annyira beszűkítik az offense lehetőségeit, amit egy SB-ra törekvő csapat nem engedhet meg.
Blankenshipen meg meccsek mennek el, és nem csak akkor, amikor kihagy egy field goal-t, hanem akkor, amikor 4. és 5-re neki kell menned 35 yardon, mert a rugás nem opció.
uatu
Meglepő, és mulatságos, de rugó poszton én szerintem meglehetne a betonbiztos megoldás, akiben mindenki bízik és elérhető és tuti, hogy jönne is : Vina 😉 És ugye hivatalosan nem vonult vissza, ha jól tudom. Aztán közben találunk valakit, aki szemüveg nélkül is ellát a kapuig, nem hogy szemüveggel se 😛
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
sztem a két RZ 0 pont sokkal nagyobb baj volt és az nem riversen múlt
batyu
Ez nem csak a mai meccsre vonatkozik. Rivers egyáltalán nem volt rossz se ma, se az egész szezont figyelembe véve, de ő már csak rosszabb lesz, és a korlátai annyira beszűkítik az offense lehetőségeit, amit egy SB-ra törekvő csapat nem engedhet meg.
Blankenshipen meg meccsek mennek el, és nem csak akkor, amikor kihagy egy field goal-t, hanem akkor, amikor 4. és 5-re neki kell menned 35 yardon, mert a rugás nem opció.
uatu
oké, így megértem, de a mai vereségeben magasan benne volt az edzői team
batyu
Hát ők odatették magukat rendesen az k.... anyja :/
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Riverssel nincs baj. O tenyleg top20 QB, nem ugy mint Brissett.
Nala biztosan jobbat FA-n nem fogunk hozni.

Hozzuk el Wentzet vagy Prescottot. Elobbi olcsobb lenne fizetesugyileg es trade ertekben is.

Ha nem nyomunk all int a drafton (ami valoszinutlen, mert 1/3ra lutri felmenni. Ahhoz kb kihagyhatatlanra kellene gradeelnie a stabnak Lawrencet, Fieldset es Wilsont is. Raadasul kb oda kene adni a kovi 3 ev elso 2 pickjet), akkor kb ok, akik hosszu tavon megoldast jelenthetnenek.

Rovid tavra Stafford, Ryan is johetne, de ertuk adni kene picket, es ok is sokat keresnek. Akkor mar maradhat Rivers 25 misiert.

Csak ezzel nem nagyon jutunk egyrol a kettore, ha Eason nem alakul kozben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
sztem a két RZ 0 pont sokkal nagyobb baj volt és az nem riversen múlt
batyu
Ez nem csak a mai meccsre vonatkozik. Rivers egyáltalán nem volt rossz se ma, se az egész szezont figyelembe véve, de ő már csak rosszabb lesz, és a korlátai annyira beszűkítik az offense lehetőségeit, amit egy SB-ra törekvő csapat nem engedhet meg.
Blankenshipen meg meccsek mennek el, és nem csak akkor, amikor kihagy egy field goal-t, hanem akkor, amikor 4. és 5-re neki kell menned 35 yardon, mert a rugás nem opció.
uatu
oké, így megértem, de a mai vereségeben magasan benne volt az edzői team

több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
sztem a két RZ 0 pont sokkal nagyobb baj volt és az nem riversen múlt
batyu
Ez nem csak a mai meccsre vonatkozik. Rivers egyáltalán nem volt rossz se ma, se az egész szezont figyelembe véve, de ő már csak rosszabb lesz, és a korlátai annyira beszűkítik az offense lehetőségeit, amit egy SB-ra törekvő csapat nem engedhet meg.
Blankenshipen meg meccsek mennek el, és nem csak akkor, amikor kihagy egy field goal-t, hanem akkor, amikor 4. és 5-re neki kell menned 35 yardon, mert a rugás nem opció.
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
Jah, igen, azt már el is felejtettem, hogy Blankenship (aki miatt sokat ütöttek itt egyesek a statokkal, hogy milyen jó és miért szidom) ismét bizonyította, hogy erős kettes alá. Nála még esetleg egy következő évet elfogadok, ha nem találunk jobbat, hátha javul, de ez is inkább csak kéz meg bili esete, én se szeretném már őt Colts mezben látni jövőre...
több mint 3 éve
deleted account 1 758
A Colts 3 ponttal kikap az NFL aktuálisan legjobb (formában lévő) csapatától, idegenben.
Itt mindenki csalódott és/vagy ingerült. Egyetlen embert kivéve, aki büszke a kedvenceire.
Milyen különös.
wmitty
Lehet mást várunk el a csapattól, de egy HC-nál én szememben nem fér el egy olyan hiba, mint az elbaszott challenge. Vagy amit az AWS hívők biztos megint megvédenek, hogy 4&4-re neki menni biztos megint nagyobb nyerési esélyt mutatott, csak épp kurvára kikaptunk miatta - persze a matekban vannak paradoxonok is, biztos ez is egy ilyen.

A hogyan bassza fel itt mindenkinek az agyvizét, vagy legalábbis a nagyobbik részének, mert amatőr, Marvin Lewis meg Chuck Pagano féle Benny Hill show amit néha művelünk - csak azzal 100 év alatt sem lehet SB-t nyerni.
Rohadt frusztráló, de én sokkal inkább így kapok ki, mint 20 ponttal, Ettől nehezebb aludni napokig, de azt érzi a játékos és a csapat, hogy elég jók voltunk, csak balfaszok. Ebből jobb építkezni, mint abból, ha p*csán vernek 25 ponttal, és azt érzik, hogy a másik sokkal jobb, esélyünk sincs. Volt esélyünk, csak meg kell majd csinálni.
peterk2005
Hát ez szerintem pont fordítva van, ez most elhiteti a csapattal, hogy jók vagyunk, és csak a pech miatt kaptunk ki - holott a tényleges különbség ennél nagyobb. Ha kaptunk volna egy igazi pöcsölést, akkor ott lenne sebnyalogatás, de ugyanakkor jelzés, hogy hol is vagyunk valójában, és hogy itt gazdagon vannak bajok : többek között a védelem emberezése (vagy épp annak hiánya) az valami minősíthetetlen volt a meccs nagy részében (4. negyedet már nem voltam hajlandó nézni a vesztett challenge után). Nem leszólom JA-t, de én örülök, hogy nem jutottunk tovább, mert Mahomes ezt a secondaryt kb kitömte volna már-már megalázó szinten szerintem.

Azt még mindig nem tudom, hogy Rivers miatt lett ennyire hülye Reich, vagy elérte a demencia, de Luck és Jacoby évében is azt mondtam, hogy vállalható/jó volt, amit csinált, de főleg nem Benny Hillezett minden harmadik meccsen. Jövőre kell QB (nem hiszem, hogy Riverst ezek után visszahozzuk, bár ki tudja), Reichnél pedig kiderülhet, hogy ez egy one-off év volt, és Rivers miatt hülyült el ennyire, vagy ez az amit már tud, és nem lesz jobb.
több mint 3 éve
batyu New England Patriots 630
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
uatu
sztem a két RZ 0 pont sokkal nagyobb baj volt és az nem riversen múlt

több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Én csak 2 valakit nem szeretnék Colts mezben látni szeptemberben: Rivers-t és Blankenship-et. Egy QB legyen képes félpályáról eldobni az endzoneba, és egy rugó tudjon 50 yardról elrúgni a kapuig.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jó meccs volt, sokkal inkább így kapjunk ki, mint úgy ahogy két éve a Chiefs ellen.

Egyébként meg úgy látszik alighanem én megint más meccset néztem ma, mint ti, de már lassan megszokom. 😀 Engem ma Reich meggyőzött, lehet vele nyerni HC-ként is. Az utolsó másfél percbe tudok belekötni, és a 2 perc előtt behívott timeoutba, de az is indokolható (kaptunk vele 1 plusz futást, aminek volt értelme, tekintve, hogy a második félidőben kb. minden big play futásból jött). De közben elcsesztünk 1 percet a "semmire", ami meg nem jó. De ez az, hogy van amit a pályán kell megnyerni. A Bills coaching se tud azzal mit kezdeni, hogy kb. megnyerték már a meccset, kényelmes távolságban voltak és Allen csinált egy -20 yardos playt, visszaadva az esélyt. Ha az utolsó drive-ban - az amúgy ma jól játszó - Doyle és / vagy HInes elkapják a labdát, nem megy el 1 perc. Mindjárt más a meccs. Ez van, ennyin múlik egy eltoszott, vagy megcsinált utolsó drive. A végén amúgy is ajándékot kaptunk, mert Pascalnál az fumble volt, ott vége kellett volna lennie a meccsnek.

Az első félidő vége nekem leírja az egész mai meccs történetét: esélyünk van 17-7-re, jól játszunk. Gólvonal közelében vagyunk, csak be kell vinni. Első két play nem jön össze, harmadikra behívjuk a jó playt, erre a csere LT elcsúszik, orra esik, lemarad a blokkról. Taylort megfogják 3 yardon. Rúghattunk volna FG-t. Be is mehetett volna, vagy az is kapufára 😊, de mi inkább nekimegyünk, Jó hívás, neki is kell, megvannak a playek amivel megcsinálhatjuk. És Pittman ujjai között elmegy labda, Philip 10 centivel előbb/hosszabbat dob mint kéne, és Pitt se tud bravúrt bemutatni. Pedig ez playoff, az kéne. Ellentámadásból Allen egy már vesztett playből dob egy 30 yardost a sideline mellé úgy, hogy a Bills elkapó lába fél centivel belül van, Majd egy majdnem ugyanolyanból egy másikat, amikor valószínűleg már nem volt lent a láb, de video alapján nem lehetett visszafújni. Aztán kivédekezzük a drive-ot, de negyedikre Turay beugrik. És végül Allen fut kettőt, TD.

Az egész meccs ilyen volt. Kaptunk 3 TD-t, abból egyet egy elrontott Bills play végén Allen vesztett helyzetben, estében súlylökött egyet az elkapónak. A második a fent leírt driveban jött, a harmadik egy szuper passz Diggsnek. Emellett berúgtak egy rookie rekord 54 yardos FG-t a 3TD mellé. Mi kapufára rúgtunk egy FG-t, nem használtunk ki egy TD esélyt. Pascal meccs végi fumblejét is ideveszem, mert az is megtörtént, ha befújják, azzal vesztünk. Ők megcsinálták a győzelemhez szükséges fontos játékokat, mi nem. Jól játszottunk, megteremtettük magunknak az esélyt, de amikor az esély ott volt, elbénáztuk, nem éltünk vele.

Rohadt frusztráló, de én sokkal inkább így kapok ki, mint 20 ponttal, Ettől nehezebb aludni napokig, de azt érzi a játékos és a csapat, hogy elég jók voltunk, csak balfaszok. Ebből jobb építkezni, mint abból, ha p*csán vernek 25 ponttal, és azt érzik, hogy a másik sokkal jobb, esélyünk sincs. Volt esélyünk, csak meg kell majd csinálni.

Ha Luck lenne, akkor azt mondanám, hogy idénre jó volt ez, tanuljunk belőle, és jövőre ezzel a tapasztalattal felvértezve jobbak leszünk és megcsináljuk. Nincs Luck, a QB poszt egy nagy kérdőjel, ki tudja mi lesz, lehet, hogy feldughatjuk magunknak ezt a meccs tapasztalatot, mert évekig oda se fogunk szagolni. De túl jó ez a társaság, hogy így legyen. Kell valahogy szerezni egy irányítót, addig sok értelme nincs jövőről elmélkedni. Szeptember elején simán aláírtam volna ezt idénre, úgyhogy jó volt ez. Csak ha már ide értünk, akkor többet is remélünk.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Colts 3 ponttal kikap az NFL aktuálisan legjobb (formában lévő) csapatától, idegenben.
Itt mindenki csalódott és/vagy ingerült. Egyetlen embert kivéve, aki büszke a kedvenceire.
Milyen különös.
wmitty
Oh, én egyik sem vagyok. Örülök a Billsnek | (mindig is egyik kedvenceim voltak régi Madden ligák miatt, mint a KC, Cards, Lions is) | .
Magunk miatt inkább csak kiváncsi vagyok, nálam már a Steelers L óta offseason van kb.

Mondjuk az a meccs után elgondolkodtam, hogy jót tesz-e, h ennyi energiát/időt szánok a sportra és főleg a Coltsra 😀 évek óta nem akadtam ki annyira egy sportesemény miatt, mint azon. mondjuk az inkább volt hullámvasút a végén szakadékkal.

Ma végig esélytelenként döcögtünk, mint valaki első próbálkozása a dark soulsban. sokadjára lehet összejött volna, kevés hibával. de arra 1 meccsen nincs esély.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
A Colts 3 ponttal kikap az NFL aktuálisan legjobb (formában lévő) csapatától, idegenben.
Itt mindenki csalódott és/vagy ingerült. Egyetlen embert kivéve, aki büszke a kedvenceire.
Milyen különös.

Otthonom MisColts
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én a Steelers elleni L után elengedtem a szezont | (meg azt, hogy Reich-hel hosszú távon sikeresek lehetük). |

Kb gázul éreztem volna magam, ha ismerősök megkérdik, h hogy jutottunk PO-ba, és el kellett vna mesélnem az utolsó 2 hetet.
Főleg az után, hogy képtelenek voltunk befejezni egy olyan meccset, amin az életünk múlt, egy olyan Jags ellen, akik mérlege 0-14 volt más csapatok ellen...mi meg vért izzadva hoztunk egy 1-1et ellenük...😀

Azok után az, h csak 3al kaptunk ki, ráadásul egy full szimpatikus Bills ellen, akik meg 25 éve nyertek PO-ban, nem zavar, én mondhatni boldog vagyok.
A PO más kávéház, meg egy meccsen bármi történhet, persze. De igazságtalan lett volna 16 meccs alapján, ha mi jutunk tovább. Nekünk kb keresnivalónk se volt itt, és végül egy számunkra tökéletesen alakuló meccsen se tudtunk nyerni 😀
"Ball don't lie", és a sporik még így is adtak esélyt, h nem ítélték fumble-nek Pascal hülyeségét...

Ahogy többször is írtam, szerintem egy fluke volt a 11-5ös mérlegünk. Jó sorsolás, és még így is megnehezítettük a saját dolgunkat sokszor.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."