Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Geathers edzet ma. Slausonnak nem sikerült a pályán meghalnia, úgyhogy most megpróbálja majd ő.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Azt olvastam,hogy Geathers edz...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szoval nem a seruleseket kell szamolni, belehuztunk, ot het utan mar van ket career endingunk. Mi vgyunk a kiralyok

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Slauson egy hős!

 twitter.com/zkeefer/status/1050066794030030848

Ez oké:



De nagyon puhapcsűen ütik őket, én behívnák pár szezonbérletes fickót, és azokkal veretném őket. 😊

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Geathers nyakserulese sajnos nagyon sulyosnak hangzik, egyreszt az IR is eselyes, masreszt a career ending is...
Hilton + Doyle szinte biztos hogy nem jatszanak a hetvegen, mindketto week to week.
Good viszont visszaterhet RT-be es Castonzo is LT-be.
Slauson a Pats ellen szedett ossze egy komoly hatserulest, azert ment IR-re, nem a tricepszere serult ra. LOL, a harmadik negyedben eltort ket csigolyaja, de vegigtolta a meccset. Jesus fuckin' christ, az eletevel jatszott mondhatni...

Leonard is valszeg tud mar jatszani.
Basham tuti tol majd 3 sacket ellenunk es leseriti Bandit amilyen mazlink van iden...😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bucannon nem passzolna ide SS posztra? LB ként megbukott, de ha a jól rémlik, ő eredetileg SS volt, még csak 26, és ahogy olvasom árulják.
Tony Adams
En is epp ezen gondolkoztam, amikor az iment olvastam, hogy eladna a Cards. De en nem gondolom, hogy o SS lenne. Arizonaban evek ota hibridkent hasznaltak, feltolva, fokent LB-ben, es azt sem mondanam, hogy megbukott, mert korabban nem volt rossz egyaltalan. Inkabb ugy gondolom, hogy egyszeruen Wilks rendszerebe nem illik bele, raadasul szabadugynok lesz, igy adja magat, hogy elpasszoljak.

Az biztos, hogy erosites lenne Geathershez kepest, bar nem tudom, mennyire allna meg a helyet full time strong safetykent.

Egyebkent nekem ez egy alom feleseg, mivel kedvenc jatekosom, de elkepesztoen imadni tudnam itt Devante Parkert. A Dolphins arulja, o ugye tehetsegre AJ Green-klonkent erkezett a ligaba nehany eve, amikor egeszseges volt, akkor azert rendre jol is jatszott, egyszeruen csak emberunk Watkinshoz hasonloan keptelen nem megserulni.

De nem veletlenul volt elso koros, mi meg brutalisan rosszul allunk ugye elkapokban, illetve tehetsegben a poszton, ha kibirna, hogy ne torje szet magat, akkor szerintem Lucknak egy eleg megbizhato celpontot szereznenk vele. Biztos vagyok benne, hogy olcson adja a Miami, mivel o ott eljatszotta az utolso eselyet, FA lesz, szoval meg most kaphatnak erte egy zacsko szotyit.

Nagyon megnyomnam Ballard helyeben ezt a WR-temat, mert egyszeruen nem allapot ez a meccsenkenti 7-10 drop.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonardról mit tudtok? Nem "hivatalos" infó alapján elvileg a héten már játszik a Jets ellen.
shagi0206
23 eves, 188 cm magas, 234 font, 4-3-ban belso es kulso linebackerkent egyarant tud jatszani. A masodik korben draftoltuk.

Hivatalos.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Bucannon nem passzolna ide SS posztra? LB ként megbukott, de ha a jól rémlik, ő eredetileg SS volt, még csak 26, és ahogy olvasom árulják.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Geathers kiesésével reméltem Farley kapja meg az SS posztot, de akkor nagyot tévedtem.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Közben szerződtettük Mike Mitchellt
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Leonardról mit tudtok? Nem "hivatalos" infó alapján elvileg a héten már játszik a Jets ellen.
shagi0206
 twitter.com/zkeefer/status/1049344179128737792
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Leonardról mit tudtok? Nem "hivatalos" infó alapján elvileg a héten már játszik a Jets ellen.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Valaki tud valamit arról,hogy miért tettük Slausont IR-re?
Bence94
Tavaly elszakitotta a tricepszet, tippre ez tortent megint.
Braden Smith amugy esku nem volt full ergya RT-ben, de igy mehet be G-be. Legalabb lesz egy kis tapasztalata, az nem art.
Jo kerdes ki lesz az RT, mert ha AC visszajon se fix h Clark menne at, o eddig csak LT-ben tolta.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Valaki tud valamit arról,hogy miért tettük Slausont IR-re?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
5 het utan a csoport allasa (+ zarojelben a divizion beluli eredmenyek)
Titans 3-2 (2-0)
Jax 3-2 (0-1)
Texans 2-3 (1-1)
Colts 1-4 (0-1)

Hatralevo sorsolas:
@Jets
vs Bills
@Raiders
Bye
vs Jax
vs Titans
vs Dolphins
@ Jax
@ Texans
vs Cowboys
vs Giants
@ Titans

A bye elotti 3 meccs konnyebnek igerkezik egyelore, mint az utana levok + az eddigiek. Valami csoda folytan 4-4el is mehetnenk a pihire, ami utan jonne a 2 fontos csoportmeccs.
Ha sikerulne elkapni a Jaxet 1x, a Titanst 1x + visszavagni a Texansnak, akkor meg realis eselyunk is lehetne a PO-ra 😀

Hozni kellene a : Jets, Bills, Raiders, Dolphins, Cowboys, Giants 6osbol legalabb 4 W-t, a maradek 5 csoportmeccsbol meg 3-at, es akkor mar 8-8on lennenk. Egyaltalan nem hangzik teljesithetetlennek. 4-12tol 10-6ig barmit el tudok kepzelni, mert tenyleg minden forduloban(talan a Pats veget leszamitva) meccsben voltunk. Nem iden kell SB-t nyerni, de azert jo lenne nem lemondani meg a PO-rol, foleg amilyen korbeveresek vannak....

A Titansnak meg lesz: Ravens, Chargers, Cowboys, Pats, Giants, Skins a csoportmeccseken kivul, engem nagyon meglepne, ha ok nem zarnanak negativ merleggel (6-10, 7-9et mondanek nekik)

A Jaxnek meg lesz: Cowboys, Eagles, Steelers, Bills, Skins, Dolphins a csoportmeccseken kivul. Ha csak nem kezd el Borszes FR QB-kent jatszani, akkor szopoban lehetnek, mert csak a defense nem fog meccseket nyerni, es a futoallomanyuk kb olyan szinten serult, mint nalunk a teljes keret (ertsd: nagyon!). Tovabbra is oket tartom a csoport fo eselyesenek, de tavaly jobbnak tuntek.

A Texansnak meg lesz: Bills, Broncos, Skins, Browns, Jets, Eagles a csoportmeccseken kivul. Talan ez tunik a legkonnyebb sorsolasnak, es ha megusszak fontos kezdok kiesese nelkul, akkor eleg komoly meccs lehet az utolso heti Jax elleni meccs, a csoportelsosegrol,de az egyik WC helyrol is donthet. Ettol fuggetlenul vmiert ugy erzem, nem fognak tudni a varakozasaimnak megfeleloen teljesiteni.

Roviden:
az eddigi meccseink eredmenyei + a mutatott jatek alapjan is sztem boven van okunk bizakodasra, a def boven jobb mint vartuk, es Luck is egeszseges.
de ugye a franya serulesek...ha TY, Doyle, AC tudna jatszani a szezon 2.feleben, az kurva nagy dobas lenne az offensenek, allitom olyan, ami egy PO hely megcsipesere is eleg lenne.

Eleg mindfuck,h 1-4nel PO-rol irogatok, de inkabb ez, mint h a '19es draftrol...

Szinte biztos vagyok benne, hogy 9-7el PO-zni lehetne iden (akar meg csoportot is nyerni).

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bashamet buktuk, behúzta a Jets.nem érzem nagy veszteségnek, de az tuti hogy a draftról építkezni akaró Ballard elkúrt egy komplett draftot, reméljük, hogy leszűrte a tanulságokat.
Tony Adams
majustol jott a duma,h mekkora kiralysag h mehet vissza 43-ba. geciszar volt, majd megy vissza a 34-be a Jetsbe. 😀 befosnek ha jo lenne
Borbinho
Es kit izgat?
Hughest anno elpasszoltuk asszem a kuki Sheppardert, aki nalunk kb. palyat sem latott, Hughes pedig utana ket evig brutalisan jol jatszott, de azt kovetoen sem volt szar.

Most ha valaki fos egy rendszerben, lehet jo egy masikban, de attol meg nalunk maradhatna meg negy evig, akkor sem valoszinu, hogy korrektul teljesitene. Basham fos volt itt, de szerintem ez nem is csak abbol adodott, hogy ennyit tud, hanem emberunknek a hozzaallasa sem volt a megfelelo.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bashamet buktuk, behúzta a Jets.nem érzem nagy veszteségnek, de az tuti hogy a draftról építkezni akaró Ballard elkúrt egy komplett draftot, reméljük, hogy leszűrte a tanulságokat.
Tony Adams
majustol jott a duma,h mekkora kiralysag h mehet vissza 43-ba. geciszar volt, majd megy vissza a 34-be a Jetsbe. 😀 befosnek ha jo lenne

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 192 — Colts Fan
Bashamet buktuk, behúzta a Jets.nem érzem nagy veszteségnek, de az tuti hogy a draftról építkezni akaró Ballard elkúrt egy komplett draftot, reméljük, hogy leszűrte a tanulságokat.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kicsit félreértettél. Engem az zavart, hogy sok a kiesőtök, így nem volt olyan a meccs, mint amilyen lehetett volna. Sokkal nagyobb élmény lett volna az eddig jól teljesítőket is bevetve, a full kezdőtöket legyapni rendesen 😀

Szerintem nem volt benne a fordítás, de ha szerinted igen, akkor elfogadom, én a saját szempontomból írtam 😊 A Super Bowlon szerintem a szünetben teljesen benne volt, hogy nyerünk, mert haladni tudtunk azért bőven, csak volt két labdavesztés, amiből jött 14 pont. Én meg is tettem meccs közben, hogy nyerünk, hozott is egy kicsit 😀 28–3-nál viszont kb már csak tényleg én hittem el 😊
Wyatt
Hat akkor eleg nagy tevedesben vagy.
Ha beallt volna Castonzo, Doyle, Hilton es Leonard, reaktivaljuk a 28 eves Mathist, Freeney parost, a WR-sorban pedig Hilton melle jon egy fiatal Wayne es Harrison, meg beall Edge is (amivel minusz egy turnover), illetve a favago Geathers helyett egy egeszseges Sanders jatszik, Desir masik oldalan meg a 2014-2015-os Vontae Davis (es nem vonul vissza a szunetben) nyomja, akkor siman nyertunk volna. Meg igy is, hogy csaltatok.
Stez
Meg sem érkezik a melóba, máris iszik :o
Wyatt
Mindig IS. | Máris IS! |

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem kicsit félreértettél. Engem az zavart, hogy sok a kiesőtök, így nem volt olyan a meccs, mint amilyen lehetett volna. Sokkal nagyobb élmény lett volna az eddig jól teljesítőket is bevetve, a full kezdőtöket legyapni rendesen 😀

Szerintem nem volt benne a fordítás, de ha szerinted igen, akkor elfogadom, én a saját szempontomból írtam 😊 A Super Bowlon szerintem a szünetben teljesen benne volt, hogy nyerünk, mert haladni tudtunk azért bőven, csak volt két labdavesztés, amiből jött 14 pont. Én meg is tettem meccs közben, hogy nyerünk, hozott is egy kicsit 😀 28–3-nál viszont kb már csak tényleg én hittem el 😊
Wyatt
Hat akkor eleg nagy tevedesben vagy.
Ha beallt volna Castonzo, Doyle, Hilton es Leonard, reaktivaljuk a 28 eves Mathist, Freeney parost, a WR-sorban pedig Hilton melle jon egy fiatal Wayne es Harrison, meg beall Edge is (amivel minusz egy turnover), illetve a favago Geathers helyett egy egeszseges Sanders jatszik, Desir masik oldalan meg a 2014-2015-os Vontae Davis (es nem vonul vissza a szunetben) nyomja, akkor siman nyertunk volna. Meg igy is, hogy csaltatok.
Stez
Meg sem érkezik a melóba, máris iszik :o

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kicsit félreértettél. Engem az zavart, hogy sok a kiesőtök, így nem volt olyan a meccs, mint amilyen lehetett volna. Sokkal nagyobb élmény lett volna az eddig jól teljesítőket is bevetve, a full kezdőtöket legyapni rendesen 😀

Szerintem nem volt benne a fordítás, de ha szerinted igen, akkor elfogadom, én a saját szempontomból írtam 😊 A Super Bowlon szerintem a szünetben teljesen benne volt, hogy nyerünk, mert haladni tudtunk azért bőven, csak volt két labdavesztés, amiből jött 14 pont. Én meg is tettem meccs közben, hogy nyerünk, hozott is egy kicsit 😀 28–3-nál viszont kb már csak tényleg én hittem el 😊
Wyatt
Hat akkor eleg nagy tevedesben vagy.
Ha beallt volna Castonzo, Doyle, Hilton es Leonard, reaktivaljuk a 28 eves Mathist, Freeney parost, a WR-sorban pedig Hilton melle jon egy fiatal Wayne es Harrison, meg beall Edge is (amivel minusz egy turnover), illetve a favago Geathers helyett egy egeszseges Sanders jatszik, Desir masik oldalan meg a 2014-2015-os Vontae Davis (es nem vonul vissza a szunetben) nyomja, akkor siman nyertunk volna. Meg igy is, hogy csaltatok.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Felreertes elkerulese vegett:
teljesen megerdemelt volt a Pats siker, talan meg a 21 pontos kulonbseg is, ezt nem vonom ketsegbe. Csak azt mondom, hogy a "Reich-era" elso meccsen mar tobb eselyt lattam arra h itt meccsben leszunk, mint az elmult 6-7 szezonban barmikor.
Csak picit felbaszos amikor erre irnak 2 oldalt arrol, hogy kvazi edzomeccs volt. Nyilvan a Patriots szurkerek hozza vannak ehhez szokva, 2 evtizede lassan 10-11 W, lehet en is leneznem az ellenfeleket.
Borbinho
Egy egyenlítés benne volt, de ahhoz kellett volna az is, hogy a Pats tovább szerencsétlenkedjen, egy győzelem ezzel a kerettel nem.
Ha ez egy rendes hétvégi meccs lett volna egy kb. annyira egészséges és teljes kerettel mint a Patsé, akkor ez egy végletekig kiélezett meccs a látottak alapján és mindez Reich miatt.

Ja igen, ez meg felveti a kerdest, hogy Ballardnak sikerult osszerakni egy keretet aminek a fele injury prone, v csak ennyire pechesek vagyunk...
Ez majd jövőre kiderül, lehet, hogy az orvosi stáb se a legjobb.
Ne ebben az évben várjatok csodát, a Coltsnak szerintem a következő éve lesz a meghatározó, de azért még ebben az évben is alakíthatnak, ha a sérültek egy része visszatér.
Nem akarok nagyot mondani, de jövőre tuti PO résztvevő lesz a csapat.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem kicsit félreértettél. Engem az zavart, hogy sok a kiesőtök, így nem volt olyan a meccs, mint amilyen lehetett volna. Sokkal nagyobb élmény lett volna az eddig jól teljesítőket is bevetve, a full kezdőtöket legyapni rendesen 😀

Szerintem nem volt benne a fordítás, de ha szerinted igen, akkor elfogadom, én a saját szempontomból írtam 😊 A Super Bowlon szerintem a szünetben teljesen benne volt, hogy nyerünk, mert haladni tudtunk azért bőven, csak volt két labdavesztés, amiből jött 14 pont. Én meg is tettem meccs közben, hogy nyerünk, hozott is egy kicsit 😀 28–3-nál viszont kb már csak tényleg én hittem el 😊

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak azert irtam, mert nekunk kb ez volt a superbowl.
Borbinho
egy "superbowl" előtt azért talán illene min egy edzést beiktatni...
ZERO_L
a keret fele serult. rovid het. hetfon alapbol se szokott edzes lenni. sztem semmi nem mult azon, h nem volt edzes a heten.

Wyatt toled meg elnezest kerek ha tamadaskent jott le amit irtam, picit elvittek az erzelmek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Csak azert irtam, mert nekunk kb ez volt a superbowl.
Borbinho
egy "superbowl" előtt azért talán illene min egy edzést beiktatni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/