NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hozzuk ide Patrick Petersont, konyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Ezt kerem karacsonyra.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Jól is jöhet ez a trade, úgyis csak a Cooper traderől szól a hetük, +Lynch IR is .

 twitter.com/Colts/status/1054543627815333893

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hat a Cowboys adott egy 1.kort Cooperert...smh
nyilvana gyenge a Boys WR sor, de ott az OL ami visszaesett a serulesek miatt tavalyhoz kepest. utobbi ket meccset Dak mutatott jeleket, h egy eselyre meg erdemes lehet, kivancsi leszek Cooperre, mint megmentore naluk...
A Raidersnek ha kurva nagy mazlijuk van, lehet 3 top 15os pickjuk jovore...ugy h egyelore az 1/1-re is talan ok a legeselyesebbek.
kivancsi vagyok cserelunk-e valakiert, vagy esetleg valakit jovo evi pickert.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.colts.com/video/luck-after-bills-win-we-capitalized-on-those-turnovers?fbclid=IwAR3XjbT5oBqfctIz8rCH9RwMg6IIWa8ToxWaK3At0ifyA7DeetmkFEfsBAQ

Komolyan mondom, Luck ebben a szettben... mint egy igazi amish. 8-D
Ha nem tudnam, hogy o egyebkent polgarhaborus veteran, siman el is hinnem.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/304877646786254/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy a Stampede Blue-n is Cooper mellett Parker javasoljak Ballardnak, sot, igazabol az elso szamu o, mivel ot olcsobban is el lehet hozni a Dolphinstol, mig Cooperert ketlem, hogy masodik kor alatt lenne eselyunk, de az Oakland talan meg annyiert se lenne hajlando megvalni tole.

Illetve Cooperert agresszivan tamad a Cowboys is, Jonesrol meg tudjuk, hogy nem fel eleg sokat adni WR-ert, a'la Roy Williams. Az mondjuk milyen jol sult el...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bejelentkeztunk Cooperert
remelem h Ballard cserel wr-ert, Cooper draga, de Parkert en biztos hoznam akkor. Sanderst nem, o nem mai gyerek, mi meg a jovo csapatat epitjuk
Stez
Mondd már el, hogy mit látsz Parkerben?
somoskovig
Top 10-ben draftolta GM-ben
Wyatt
es szerinted a hasamrsa utottem, azt raboktem?
nem, mar a Louisville-ben is nagy kedvencem volt, szamomra a keze, a mozgasa, de ugy alapbol az egesz stilusa egy tipikus AJ Green 2.0, egy szuletett tehetseg, aki brutalis dolgokat muvel osztonbol.
es most sem latom rosszabb jatekosnak, amikor egeszseges volt, elkepeszto dolgokat muvelt az NFL-ben is. Nekunk tokeletes #2 WR lenne, foleg azert, mert amellett, hogy barmikor benne van a big play, o emberrel a nyakan sem ejtegeti el nagyon a labdakat, megbizhato gyerek
Parkerrel kapcsolatban, ha mondjuk elhozzuk egy 3-4. korert, akkor is az egyetlen riziko az lesz, hogy egeszseges tud-e maradni. De egy 4. kor nem ar valakiert, aki tehetseget tekintve nem veletlenul volt elso koros, es nem is egy balhes valakirol beszelunk.
Stez
Így van, hiszen pontosan ezt írtam!

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bejelentkeztunk Cooperert
remelem h Ballard cserel wr-ert, Cooper draga, de Parkert en biztos hoznam akkor. Sanderst nem, o nem mai gyerek, mi meg a jovo csapatat epitjuk
Stez
Mondd már el, hogy mit látsz Parkerben?
somoskovig
Top 10-ben draftolta GM-ben
Wyatt
es szerinted a hasamrsa utottem, azt raboktem?
nem, mar a Louisville-ben is nagy kedvencem volt, szamomra a keze, a mozgasa, de ugy alapbol az egesz stilusa egy tipikus AJ Green 2.0, egy szuletett tehetseg, aki brutalis dolgokat muvel osztonbol.
es most sem latom rosszabb jatekosnak, amikor egeszseges volt, elkepeszto dolgokat muvelt az NFL-ben is. Nekunk tokeletes #2 WR lenne, foleg azert, mert amellett, hogy barmikor benne van a big play, o emberrel a nyakan sem ejtegeti el nagyon a labdakat, megbizhato gyerek
Parkerrel kapcsolatban, ha mondjuk elhozzuk egy 3-4. korert, akkor is az egyetlen riziko az lesz, hogy egeszseges tud-e maradni. De egy 4. kor nem ar valakiert, aki tehetseget tekintve nem veletlenul volt elso koros, es nem is egy balhes valakirol beszelunk.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bejelentkeztunk Cooperert
remelem h Ballard cserel wr-ert, Cooper draga, de Parkert en biztos hoznam akkor. Sanderst nem, o nem mai gyerek, mi meg a jovo csapatat epitjuk
Stez
Mondd már el, hogy mit látsz Parkerben?
somoskovig
nagy tehetseget, csak ne serulne meg allandoan

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bejelentkeztunk Cooperert
remelem h Ballard cserel wr-ert, Cooper draga, de Parkert en biztos hoznam akkor. Sanderst nem, o nem mai gyerek, mi meg a jovo csapatat epitjuk
Stez
Mondd már el, hogy mit látsz Parkerben?
somoskovig
Top 10-ben draftolta GM-ben

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
bejelentkeztunk Cooperert
remelem h Ballard cserel wr-ert, Cooper draga, de Parkert en biztos hoznam akkor. Sanderst nem, o nem mai gyerek, mi meg a jovo csapatat epitjuk
Stez
Mondd már el, hogy mit látsz Parkerben?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
bejelentkeztunk Cooperert
remelem h Ballard cserel wr-ert, Cooper draga, de Parkert en biztos hoznam akkor. Sanderst nem, o nem mai gyerek, mi meg a jovo csapatat epitjuk

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kajak akkora kalap szar az egesz AFC South, hogy 2-5nel van eselyunk a PO-ra. 2 meccs a hatrany a Texans mogott, vegen azon fog mulni, hogy nem X-eltunk veluk ,hanem kiszoptunk 😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Szép ez a Dev Parker, Dema Thomas, Eme Sanders, Ama Cooper négyes, de félek hogy inkább a másik főcsoportba fogják áttradelni.😕
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
DeVante Parkerért 3. kört kérnek= 4. ért már vihető lenne. 😊
Tony Adams
4. v kesobbiert johetne, talentben boven jobb mint barki TY-t leszamitva a rosteren, csak o is injury prone. + 5.eves opciot lehivhatja a csapata tavasszal, nem kell egybol hosszutavut kotni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
DeVante Parkerért 3. kört kérnek= 4. ért már vihető lenne. 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kivalo osszefoglalo a Colts eddigi idenyerol.

 twitter.com/WerColtsPodcast/status/1052233087004884993

Mikozben eme szorakoztato kepsorokat sasoltam, ujra felvetodott bennem egy kosza gondolat: A kurva anyadat, Rogers + Pascal + Grant + Ebron , remelem, a jovo hetig kivagnak titeket, mint macskat szarni. Amugy szeretlek. <3
Stez

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivalo osszefoglalo a Colts eddigi idenyerol.

 twitter.com/WerColtsPodcast/status/1052233087004884993

Mikozben eme szorakoztato kepsorokat sasoltam, ujra felvetodott bennem egy kosza gondolat: A kurva anyadat, Rogers, remelem, a jovo hetig kivagnak teged, mint macskat szarni. Amugy szeretlek. <3

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.profootballfocus.com/news/pro-ranking-all-32-nfl-teams-run-defense-units-after-week-6

4. a futas elleni vedekezesunk a ligaban. Kar, hogy ez azert van, mert cserebe allandoan szetpasszolnak minket 8D

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alkot Chubb, csak mondjuk a masik oldalon Von Millert duplazzak, es megallas nelkul ra figyelnek. Nalunk sokkal kevesebb helye lenne Chubbnak. De egyebkent szerintem egyelore abszolut kozepszint.

Mondjuk birtam volna ot is, de ez most mar teljesen lenyegtelen. Nelson egyelore semmi extrat sem csinal, na most ha nala ez a semmi extra, hogy peldaul a PFF is atlagon felulire ertekeli, akkor azert nagyon nem panaszkodhatunk ra. Persze, egy top10-es guardnak ligaelitnek kell lennie, de szerintem 2-3 ev mulva o mar stabilan top10-es lesz a ligaban is.

Az meg, hogy hamar hatranyba kerulunk... Hat Reich papanak talan nem kellene minden heten egy felidonyi elonyt adnia az ellenfeleknek, es akkor talan nem kerulnenk hatranyba, hogy futhassunk az eredmeny utan vegig.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En voltam az egyik fo tamogatoja Turbinnek, mert Gore-t leszamitva evek ota nem volt olyan futonk, aki erobol tudott volna hozni 1-2 yardot.
De iden tenyleg a fiatalok jatszatasa lenne a lenyeg, 2019-ben kell robbantani, es addig ki kene derulnie, hogy a Mack/Hines/Wilkins harmasbol van-e olyan, akire szamithatunk hosszutavon. Oke, hogy nem kell kifejezett elso szamu az osztott snapek miatt, de egyelore a kapott lehetoseggel csak neha tudnak elni a sracok.
Azt a 13 snapet siman Wilkinsnek kellett volna adni.
De mivel hamar hatranyba kerulunk, hamar fel is adjuk a futast, es utana meg mar csak rovid yardnal hasznaljuk...

Tyquan Lewis-ra mint 3 tech DT szamitanak hosszutavon, Autry-val osztva a snapeket. Jo lenne ha akar csak par meccsre is, de jatszana ev vegen. Ha nem birja/kegyetlen szar se lenne akkora problema, mert Ward es Ridgeway is el tudnak jatszani abban a szerepben. Igay Lewis pass rushban talan jobb lehetne naluk, pusztan azt nezve, hogy neki 280 font a versenysulya.

A Jets jo lenne azert ha nem PO-zna, mert pl egy 2/58nem hangzik olyan jol, mint egy 2/40 😀
foleg figyelembe veve, hogy Chubb tenyleg eddig elegge alkot. igaz nalunk end lenne, nem olb. na nembaj, bizzunk benne h Turay kinovi magat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wilkinsszel mi a tök van? Szezon előtt mindenki odáig volt érte, most meg már snappet se kap.
dugo93
Szvsz jelenleg most is o a legjobb futo a keretben, de Reich felfogasaba nem igen passzol bele, o nem elusive, nem annyira robbanekony, ezaltal a passzoknal Macket es Hinest eroltetik.

Pedig Wilkins szerintem siman szegeny ember Bellje, o sem lenne rossz elkapasoknal, mert altalaban az elso ember sosem tudja levinni. 4-6 yardos passzokkal a palya kozepen boven lehetne keresni.

Nem orulok, hogy egyre kevesebbet jatszik, mert mint futo, benne van a legtobb.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Wilkinsszel mi a tök van? Szezon előtt mindenki odáig volt érte, most meg már snappet se kap.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most neztem csak at reszletesen a Jets elleni snap szamokat.
Par erdekesseg:
69 offense snap volt 😀
WR: Pascal 61, Rogers 46, Grant 40, Johnson 34
RB: Hines 30, Mack 14, Turbin 13, Wilkins 0
Hetvegen Hilton sztem snapek felenel lesz fent kb, Inman nem tudom mennyire tudta betanulni a playbookot, meg mennyire szokott ossze a tarsakkal, de szivesebben latnam ot No 1.-kent, mint Pascalt. Rogersnek volt v 3 fontos dropja az elmult 2 meccsen, de Grant meg igazabol senki se teljesit megbizhatoan...Grant Out, szoval Hilton/Pascal/Rogers/Inman 4essel megyunk White-ek ellen. Fountain ott csucsul a PS-ben, meg ma visszahoztuk Krishawn Hogan-t is (neki volt tavaly egy csunya terdserulese).
Jo lenne ha osszeszednek magukat a sracok, es novemberre azert jo lenne ha Doyle vissza tudna terni. Ebronnal egyutt brutalis paros lehetnenek (ha Doyle visszaterne tavalyi formajahoz).

A defense 71 snapet volt a palyan.
Leonard, Hooker, es Hairston mindegyiken fent volt, Moore II 1et hagyott csak ki. Erdekes h tovabbra is ragaszkodunk a ket kezdo CB-hez, meg ha Desir (49) sokat is jatszik. Nem ertem miert nem kezd, ha nickelben Moore amugy is belul van...
Turay 49 snappel a masodik legtobbet volt fent a DL-bol, csak Sheard jatszott tobbet (62).
Stewart (39) sokat nyomta Autry hianyaban, Woods a szokasosan kb csak futas ellen volt fent (38), Ward (36) kapta meg Hunt snapjeit a szelrol.
Ridgeway alig jatszott, 13 snapet kapott, ami szamomra picit erthetetlen. Lehet csak ovatosak vagyunk vele, asszem vadli serulese volt meg a pre utolso heterol.
Wilson 3 hetig volt concussion protokollban, legalabb most jatszott 13 snapet.

Nincs mese, tomni kell a boxot, Mitchellnek nem ismeretlen ez a szerep a Vasasbol. Ha Derek Anderson megver minket, akkor mondjon is le mindenki. Egyszeruen nem futhatnak szet minket, Leonard fantasy tulajdonosok megint dorzsolhetik a tenyeruket 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AWalkerColts/status/1053331921894281216

ajjajj, kit rakok igy Geathers helyett IDP-nek? 😀 mar banom h odaadtam Peterknek Fostert 😕
meg h Chubbot a padon hagytam

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."