NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt a kerdes, mit eszek Parkerben, es miert latnam annyira szivesen itt. A valaszt szerintem megadta a hajnali.

Ez a srac egy zseni, hogy ha nem serul. Nem fel utkozni, odateszi magat, tokre nyugodtan ra lehet dobni a labdat akkor is, ha ember van rajta, mert ha az a laszti minimum 50-50-es lesz, akkor le fogja szedni.

Egyebkent semmi esely sincs ra, hogy elhozzuk, ratosztunk a dologra azzal, hogy epp az elozo meccsen serult meg a fel Dolphins WR-sor, mert igy egyreszt muszaj jatszatnia Parkert Gase-nek, masreszt o meg is mutatja, hogy egeszsegesen remek jatekos, harmadreszt, es ami a nagy baj, hogy nincs eleg egeszseges elkapoja a Miaminak, igy hulye lesz elpasszolni.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Fuhh, te jó ég Dev Parker mit játszott. Remélem megszerezzük. 🤑
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ELIT

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Rá még bszottul kíváncsi leszek, nem várok tőle többet, csak üsse meg a többi idei 2. körösünk szintjét:

 twitter.com/HolderStephen/status/1055124465397448704

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 847
Doyle edzett ma és van esély rá,hogy vasárnap játszik

Szerkesztette: Bence94
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 www.footballoutsiders.com/stats/ol

5. runblockban, 5. passblockban

Ha tavaly ilyenkor valaki ezt állította volna....
Ha a TC körül valaki ezt állította volna....
Ha a 2. hét körül valaki ezt állította volna....
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hat lehet h Caint gondoltak oda, hogy majd szepen beepitik. Aztan elszakitotta a terdet. Fountain meg minden nap tweetep egyet h mennyire odateszi magat, de csak nem sikerul bekerulnie az aktiv keretbe.
Bay-Bay-t meg kene probalni elhozni, ha arulja ot is Elway. Esetleg Pryort meg lehetne probalni FA-rol, a Brownsban ket eve egesz jo volt amikor No1 WR-t kellett jatszania, es azt is nyilatkozta h mar rendben van fizikailag a jatekra.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
"The only things this offense needs to be truly scary, Orlovsky said, is another legitimate weapon for Luck to work with. T.Y. Hilton is great, he said, but Luck needs someone to help relieve some of the burden. Ryan Grant and Chester Rogers are nice pieces, but they're miscast in their current positions.

"I’m a (Chester) Rogers fan," Orlovsky said. "I think you can find a place for him on your team in the future. I’m a Ryan Grant fan. But the thing is, each of those guys is being asked to be one spot above their level. Ryan Grant is a WR3, not a WR2. Rogers is a WR4 not a WR3.

"The one piece that is missing from this team is that real game-changing, big-time talented wide receiver to make it just a little easier on T.Y." "
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
most kene elhozni Collinst a Giantsbol, jo kis paros lennenek Hookerrel 😮
Ward-nak serult a bokaszalagja (+ csont serulest is irnak), igy o tobb mint valoszinuleg nem lep mar iden palyara. kar erte, rotacioban kifejezetten hasznos volt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
kedvencunk TJ Green meg inkabb visszavonult a Hoxbol kozben...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Unalmas mar.
A hosszu tavu siker fontosabb, mint a rovid. Szamomra legalabbis biztosan.

Nem mellesleg, senki sem beszelt tankolasrol, hanem csak arrol, hogy most nem verjuk a fejunket a falba, ha kikapunk, mivel ez az ev nem a gyozelmekrol es a sikerekrol szol, hanem a fokozatos epitkezesrol.
Stez
Értelek én, GM miatt kicsit át is érzem, de attól még muszáj 😀
Wyatt
Nem kell a kifogas, kocsog vagy, aztan ennyike. <3

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Unalmas mar.
A hosszu tavu siker fontosabb, mint a rovid. Szamomra legalabbis biztosan.

Nem mellesleg, senki sem beszelt tankolasrol, hanem csak arrol, hogy most nem verjuk a fejunket a falba, ha kikapunk, mivel ez az ev nem a gyozelmekrol es a sikerekrol szol, hanem a fokozatos epitkezesrol.
Stez
Értelek én, GM miatt kicsit át is érzem, de attól még muszáj 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Unalmas mar.
A hosszu tavu siker fontosabb, mint a rovid. Szamomra legalabbis biztosan.

Nem mellesleg, senki sem beszelt tankolasrol, hanem csak arrol, hogy most nem verjuk a fejunket a falba, ha kikapunk, mivel ez az ev nem a gyozelmekrol es a sikerekrol szol, hanem a fokozatos epitkezesrol.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Ha már úgy van, én hoznám Petersont, Parkert és Melifonwu-t is. Mert miért ne. Első kettő egyértelmű, utóbbi meg legrosszabb esetben csak ugyanolyan gyenge lenne, mint a jelenlegi SS-ek. : )
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alakul a csapat, végre megint lehet arról beszélni, milyen jó lenne, ha szopnátok 😀
#justcoltsthing

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
... A kovetkezo szezonban pedig szerintem meglepetesre mar ott leszunk a rajatszasban, nehany erkezo FA-val, es egy kozepes drafttal.
Stez
Az a durva, hogy amilyen a csoport, úgy már idén is meglehet egy 4. kiemelt hely. Aztán persze jön a Bengals/Steelers vagy a Chargers és annyi. Viszont a hosszútávú fejlődésnek nem tudom mennyire tenne jót. Nehogy egyeseknek a fejéba szálljon. Szóval nálam kicsit tudathasadásos év van: szurkolok a csapatnak a győzelemért minden héten, de közben meg azt szeretném, hogy építkezzünk tovább és jövőre legyen dobbantás.

Francnak kellett a Jags összeomlása...
uatu
A Jax osszeomlasa azert van, mert abban a csapatban nincsenek vezerek. Igazi vezerek. Bortles az oltozoben nulla, ezzel szemben ugye itt meg Luck van...

Most mar Nelson is. A masik oldalon pedig naluk Jalen Ramseynek a pofaja az mindig nagy, a teljesitmenye iden olykor siralmas, mig itt mar Leonard van, akirol latjuk, hogy rogton fel ideny utan mennyire tuzeli a tobbieket, gyilkos, de pozitiv ertelemben. Ez atragadt mar Walkerre is.

Vicces, de meg ez a fiatal, tapasztalatlan csapat is tobb vezerrel rendelkezik, mint a Jaguars. Mert a Jaguars senki csapata, a Colts viszont Luck csapata.

De egyebkent egyetertek veled, ha mar valasztani lehet, akkor en is azt mondanam, hogy ne hozzunk kozepes idenyt, most meg jobb volna, hogy minel elorebb draftolhassunk, meg nehany fontos lancszemet behelyezhessunk a csapatba, aztan az FA-rol kiegeszulve mar tenyleg egy jo kis csapatunk lehet jovore, olyan, amelyik kepes megnyerni azokat a meccseket, amiket most elbukott, pedig a kezeben volt.

Ha ezek meglesznek, akkor a csoport is.

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 905 — uatu@freemail.hu
... A kovetkezo szezonban pedig szerintem meglepetesre mar ott leszunk a rajatszasban, nehany erkezo FA-val, es egy kozepes drafttal.
Stez
Az a durva, hogy amilyen a csoport, úgy már idén is meglehet egy 4. kiemelt hely. Aztán persze jön a Bengals/Steelers vagy a Chargers és annyi. Viszont a hosszútávú fejlődésnek nem tudom mennyire tenne jót. Nehogy egyeseknek a fejéba szálljon. Szóval nálam kicsit tudathasadásos év van: szurkolok a csapatnak a győzelemért minden héten, de közben meg azt szeretném, hogy építkezzünk tovább és jövőre legyen dobbantás.

Francnak kellett a Jags összeomlása...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ééés itt a heti Nelson felszpás. 😊

 twitter.com/BaldyNFL/status/1054723016419172355
Tony Adams
Nelson remek volt. Tobb kivalo, feltuno huzasa is volt, kifejezetten jol takaritott, es ezuttal a passzblokkja is mesteri volt. Pont errol beszeltem a draftolasa utan, ez a csavo vert iszik minden meccs elott.

Williams visszatolta az elozo heten? Nelson bepipult, es kettozott erovel, meg agresszivebben ment fel a palyara! Es nem hajlando felmunkat vegezni, szinte minden jateknal kiosztott egyet a vedonek, hogy az legkozelebb ne is akarjon fele menni. Felelmetes, hogy ilyen fiatalon mennyire jol dolgozik kezzel. Remekul kepzett srac. Es a gyilkos oszton, ami benne dolgozik, az fogja ot a legjobbak koze emelni. Elfogadja, hogy hibazik, de nem hajlando elturni ezt, csak meg motivaltabb lesz.

Es abban is biztos vagyok, hogy Ballard a mentalitasa miatt is draftolta ot gondolkodas nelkul ilyen magasan, mint ahogy Leonardot is az emelte ki a tobbiek kozul, hogy o akar a legjobb lenni, es o is ugy megy fel a palyara, mintha vert inna, minden jateknal. Ez a ket srac vezer, nagyon eros karakterek. Ez volt az, ami nagyon hianyzott tavalyrol, az ilyen leaderek.

Es nem erdekel, hogy mikor mennyire kapunk ki, en hetrol hetre elvezettel nezem, hogy miben es mennyit fejlodnek, emellett pedig azt, hogy Luck lassacskan visszanyeri a formajat, a magabiztossagat, ujra a regi onmaga lesz.

A Colts-meccsek szamomra manapsag ezekrol szolnak, es noha rohadt idegesito hibak vannak sokaktol, de megis baromira elvezem. A kovetkezo szezonban pedig szerintem meglepetesre mar ott leszunk a rajatszasban, nehany erkezo FA-val, es egy kozepes drafttal.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Ééés itt a heti Nelson felszpás. 😊

 twitter.com/BaldyNFL/status/1054723016419172355
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 074
Köszönöm a felvilágosítást.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
DL-be jott iden 2.korben egy pass rusher DE + egy 3tech DT.
Ott van Autry/Hunt/Sheard, akik siman atlag feletti szinten jatszanak iden. Igaz ok nem fiatalok, de 1-2 evig meg boven jok.
Ott van Ridgeway 2 evvel ezelottrol, aki pass rushban is egesz jo a meretehez kepest, 3tech-be o is jo.
Nose-t nem sokat hasznalunk, de arra ott van Woods es korrekt is.
Illetve meg ott van tavalyi draftrol Stewart, aki szinten kb mindenhol bevetheto, depth-nek jo, meg az iden kukazott Ward, aki fiatal es amikor jatszott jo volt.
Sztem azert is mukodik ennyire jol a pass rush, mert nincsenek annyira varialva a szerepek. Rohanj a QB-ra oszt jol van 😀

WR/CB kellene nagyon jovore, meg egy SS se artana ahogy Stez is irta.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hat a Cowboys adott egy 1.kort Cooperert...smh
nyilvana gyenge a Boys WR sor, de ott az OL ami visszaesett a serulesek miatt tavalyhoz kepest. utobbi ket meccset Dak mutatott jeleket, h egy eselyre meg erdemes lehet, kivancsi leszek Cooperre, mint megmentore naluk...
A Raidersnek ha kurva nagy mazlijuk van, lehet 3 top 15os pickjuk jovore...ugy h egyelore az 1/1-re is talan ok a legeselyesebbek.
kivancsi vagyok cserelunk-e valakiert, vagy esetleg valakit jovo evi pickert.
Borbinho
Nem kéne, jövő évi draft D Lineba erős, ha jól tudom az nektek nagy need. Ez az év meg igazából Luckról szól. Minél jobban jöjjön vissza,
KeyG
Rosszul tudod.
Stez
Melyik részét?
KeyG
Mindent IS.
Amugy az elozo szezon utan volt ordito DL-needunk, de igazabol ezt egesz korrektul sikerult megoldanunk. Persze Sheard masik oldalara siman elferne valami fasza pass rusher, vagy a fal kozepen egy Ed Oliver lazan jol jonne, de osszessegeben ha mar need, akkor Indianapolisban jelenleg a CB es a WR az, amit surgosen orvosolni kellene.

Illetve jo volna valami ballhawk, coverben eros strong safety, mert Mitchell azert hosszu tavon nem megoldas, de az mar sokkal aprobb need, mint az elobbi ketto. Harom hete meg ordas lyuk volt az RT helyen is, de Braden Smith teljesen korrektul szallt oda be, aztan mivel masodik korben draftoltuk, nem sorolnam a needekhez ezt a posztot sem.

Nalam WR, CB, de azok nagyon. Aztan ki hogyan velekedik, en igy.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 074
hat a Cowboys adott egy 1.kort Cooperert...smh
nyilvana gyenge a Boys WR sor, de ott az OL ami visszaesett a serulesek miatt tavalyhoz kepest. utobbi ket meccset Dak mutatott jeleket, h egy eselyre meg erdemes lehet, kivancsi leszek Cooperre, mint megmentore naluk...
A Raidersnek ha kurva nagy mazlijuk van, lehet 3 top 15os pickjuk jovore...ugy h egyelore az 1/1-re is talan ok a legeselyesebbek.
kivancsi vagyok cserelunk-e valakiert, vagy esetleg valakit jovo evi pickert.
Borbinho
Nem kéne, jövő évi draft D Lineba erős, ha jól tudom az nektek nagy need. Ez az év meg igazából Luckról szól. Minél jobban jöjjön vissza,
KeyG
Rosszul tudod.
Stez
Melyik részét?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hat a Cowboys adott egy 1.kort Cooperert...smh
nyilvana gyenge a Boys WR sor, de ott az OL ami visszaesett a serulesek miatt tavalyhoz kepest. utobbi ket meccset Dak mutatott jeleket, h egy eselyre meg erdemes lehet, kivancsi leszek Cooperre, mint megmentore naluk...
A Raidersnek ha kurva nagy mazlijuk van, lehet 3 top 15os pickjuk jovore...ugy h egyelore az 1/1-re is talan ok a legeselyesebbek.
kivancsi vagyok cserelunk-e valakiert, vagy esetleg valakit jovo evi pickert.
Borbinho
Nem kéne, jövő évi draft D Lineba erős, ha jól tudom az nektek nagy need. Ez az év meg igazából Luckról szól. Minél jobban jöjjön vissza,
KeyG
Rosszul tudod.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 074
hat a Cowboys adott egy 1.kort Cooperert...smh
nyilvana gyenge a Boys WR sor, de ott az OL ami visszaesett a serulesek miatt tavalyhoz kepest. utobbi ket meccset Dak mutatott jeleket, h egy eselyre meg erdemes lehet, kivancsi leszek Cooperre, mint megmentore naluk...
A Raidersnek ha kurva nagy mazlijuk van, lehet 3 top 15os pickjuk jovore...ugy h egyelore az 1/1-re is talan ok a legeselyesebbek.
kivancsi vagyok cserelunk-e valakiert, vagy esetleg valakit jovo evi pickert.
Borbinho
Nem kéne, jövő évi draft D Lineba erős, ha jól tudom az nektek nagy need. Ez az év meg igazából Luckról szól. Minél jobban jöjjön vissza,

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers