Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1058031883177484288

Nagyon le vannak lazulva a srácok, sok a mosolygós arc, jót tettek a W-k. De ebből a következő 3 hazai meccsből jó lenne kettőt hozni.
Tony Adams
ahogy Leonard csinalja Hilton TD tancat, utana meg TY razza a fejet... 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1058031883177484288

Nagyon le vannak lazulva a srácok, sok a mosolygós arc, jót tettek a W-k. De ebből a következő 3 hazai meccsből jó lenne kettőt hozni.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, a San Diego (kurva anyad, LA!) valoban jo. Mondjuk szerintem Bosa nelkul nem lesz eleg a vedelem ahhoz, hogy elmenjenek a dontoig, de ki tudja. Egyszer mar illene, hogy RIversnek is kijojjon a lepes, o az AFC Romoja.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A KC-nel kva kivancsi vagyok, iden is kipukkan-e a lufi. Korabban Alexre fogtak, most ott van az agyu kezu, vilagmegvalto szamokat hozo Mahomes. Persze ha iden is kizugnak elso korben akk meg lehet az a magyarazat, h elso PO-ja. De sztem a Rozmarnak is jokora szerepe van a folytonos one and doneban.
Btw a West-bol sztem a Chargers a legjobb csapat, nalam ok a dark horse SB-re. Csak ugye Rivers egyetemen elarcolta es igy az illuminati miatt amig o jatszik nem nyerhetnek SB-t 😕
Csodalkozom is h nincs iden IR-en a fel keretuk...de o ellenuk sztem nem lenne esely, mig a KC-nal talan bele tudnank menni egy nagy pofon osztozkodasba.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
fasz kivan, a Texans megint makolt egyet, McManus 2 fg-t is melle vert ellenuk...egyre tavolabb a PO
Borbinho
Én nem akarom elvenni a kedved, de komolyan gondolod, hogy a PO-ban lenne a helyünk?

Persze, én is minden meccs elé amikor leülök egyszerűen nem tudok nem annak szurkolni hogy nyerjünk, és rakjuk a pontokat stb. de ezt most nem csak azért , hogy 1) fiatal a csapat és még nem érettünk össze duma stb. 2) úgy kipicsáznának WC körben hogy rosssz lenne nézni, hanem

3) Sikerült megvernünk egy Bills-t (akik bár NE ellen egész jó védelemmel tolták, de csak rájuk kell nézni mostanság mennyire szedett vedettek), illetve azt a Raiderst (28 kapott ponttal) ahol hullik szét a csapat jelenleg és az idei keret nem igazán motivált a győzelemre, lásd a SF elleni csütötöki meccsüket, ahol egy UDFA QB ellen semmire nem voltak képesek....

A játékunk több mint bíztató, csak szerintem nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, és PO-ról álmodozni két olyan győzelem után, amit a liga maradék 29 csapatából 27 megcsinált volna.
bobi0092
Az a helyzet hogy az AFC South idén megint rohadt gyenge, és ebből a kvartettből nyugodtan tovább mehetnénk. A Bengals, Texans, Eagles trióból valakit el kellett volna kapnunk(a Jets meccs szerintem túl korán elment, ott nem volt reális esély a győzelemre), és az az igazság hogy ezt a csapat az akkori játékával is megtehette volna, inkább nem is gondolok bele hogy milyen mérleggel állnánk ha ez a támadófal három héttel korábban áll óssze. A sorsolásunk nem is lehetne kedvezőbb, 5 meccs a gyengélkedő csoportriválisokkal, plusz megkaptuk az NFC leggyengébb csoportját is. Ebből simán lehet pozitív mérleg.
Baba Yaga
A Bengals elleni meccs L volt, meg ha Doyle hibajan is ment el. Viszont az Eagles es a Texans ellenit mi adtuk oda az ellenfelnek, siman a kezunkben volt mindketto. Es ezeken amugy jol is jatszottunk.

Egyszeruen ez a csapat meg nem elegendo ahhoz, hogy az 50-50-es talalkozokat behuzza, a vedelem tele van fiatalokkal, es az offense-ben is Luckon, a tight endeken es Hiltonon kivul igazabol totalis a tapasztalatlansag. Ja, es Reich keze is alaposan ott volt a ket emlitett zakoban, rajta is erezheto, hogy folyamatosan fejlodik.

Nem jutunk rajatszasba, de egyebkent egyaltalan nem gondolnam lehetetlennek, itt korbeveresek vannak, a Texans is tokre lazan verheto, a Jax a szokasos Jax, a Titans elkepesztoen hullamzo.

De egyebkent ha megnezem ezt az AFC-t, a New England-i kiegett csalokon (hallod, buzzancs Wajett? XD) es a Steelersen kivul abszolut nem erzem, hogy lenne olyan csapat, ahol ne lenne eselyunk. Ja, felszoptuk Mahomest, meg jo srac, meg rohadt nagy kiraly, de amig Kansas Cityben nincsen vedelem, ezen az oldalon pedig Luck dobal, addig ez a Chiefs az en szememben nem lefutott. Egy adok-kapok meccsen Luckot sosem szabad leirni, a vedelem meg azert ha fos is, de 1-2 turnoverre altalaban az elmult evekkel ellentetben mostansag rendre jo.

A kiegett Tomek ellen nyilvan no chance, mint ahogy BB-ek tamadosorat sem tudnank 40 pont alatt tartani, a vedelmuk meg tud nagyon jo is lenni.

Viszont ha van Pats amelyik most kizughat a rajatszasban egy szamukra sosem jo matchup Ravens ellen, akkor az a mostani, mint ahogy a Steelerst is boven elkaphatjak, igy boven elofordulhatna, hogy nagy makkal epp elkeruljuk oket, mert a meglepetes viszont boven benne van ebben a Coltsban. Szerintem.

Az megint mas dolog, hogy nyilvan nem lenne jo poen egy felkesz csapattal PO-zni, ezaltal 1/25 korul draftolni, de a masik oldalrol meg ha azt nezem, hogy Luck visszajon, es konkretan elviszi PO-ig ezt a bandat... Hat eszem-faszom megallna. Az olyan szinten MVP-performansz lenne, amire szavak nincsenek.

En egyebkent 6-10, 7-9 koruli merleget varok tolunk.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 798
fasz kivan, a Texans megint makolt egyet, McManus 2 fg-t is melle vert ellenuk...egyre tavolabb a PO
Borbinho
Én nem akarom elvenni a kedved, de komolyan gondolod, hogy a PO-ban lenne a helyünk?

Persze, én is minden meccs elé amikor leülök egyszerűen nem tudok nem annak szurkolni hogy nyerjünk, és rakjuk a pontokat stb. de ezt most nem csak azért , hogy 1) fiatal a csapat és még nem érettünk össze duma stb. 2) úgy kipicsáznának WC körben hogy rosssz lenne nézni, hanem

3) Sikerült megvernünk egy Bills-t (akik bár NE ellen egész jó védelemmel tolták, de csak rájuk kell nézni mostanság mennyire szedett vedettek), illetve azt a Raiderst (28 kapott ponttal) ahol hullik szét a csapat jelenleg és az idei keret nem igazán motivált a győzelemre, lásd a SF elleni csütötöki meccsüket, ahol egy UDFA QB ellen semmire nem voltak képesek....

A játékunk több mint bíztató, csak szerintem nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, és PO-ról álmodozni két olyan győzelem után, amit a liga maradék 29 csapatából 27 megcsinált volna.
bobi0092
Az a helyzet hogy az AFC South idén megint rohadt gyenge, és ebből a kvartettből nyugodtan tovább mehetnénk. A Bengals, Texans, Eagles trióból valakit el kellett volna kapnunk(a Jets meccs szerintem túl korán elment, ott nem volt reális esély a győzelemre), és az az igazság hogy ezt a csapat az akkori játékával is megtehette volna, inkább nem is gondolok bele hogy milyen mérleggel állnánk ha ez a támadófal három héttel korábban áll óssze. A sorsolásunk nem is lehetne kedvezőbb, 5 meccs a gyengélkedő csoportriválisokkal, plusz megkaptuk az NFC leggyengébb csoportját is. Ebből simán lehet pozitív mérleg.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
fasz kivan, a Texans megint makolt egyet, McManus 2 fg-t is melle vert ellenuk...egyre tavolabb a PO
Borbinho
Én nem akarom elvenni a kedved, de komolyan gondolod, hogy a PO-ban lenne a helyünk?

Persze, én is minden meccs elé amikor leülök egyszerűen nem tudok nem annak szurkolni hogy nyerjünk, és rakjuk a pontokat stb. de ezt most nem csak azért , hogy 1) fiatal a csapat és még nem érettünk össze duma stb. 2) úgy kipicsáznának WC körben hogy rosssz lenne nézni, hanem

3) Sikerült megvernünk egy Bills-t (akik bár NE ellen egész jó védelemmel tolták, de csak rájuk kell nézni mostanság mennyire szedett vedettek), illetve azt a Raiderst (28 kapott ponttal) ahol hullik szét a csapat jelenleg és az idei keret nem igazán motivált a győzelemre, lásd a SF elleni csütötöki meccsüket, ahol egy UDFA QB ellen semmire nem voltak képesek....

A játékunk több mint bíztató, csak szerintem nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, és PO-ról álmodozni két olyan győzelem után, amit a liga maradék 29 csapatából 27 megcsinált volna.

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
fasz kivan, a Texans megint makolt egyet, McManus 2 fg-t is melle vert ellenuk...egyre tavolabb a PO

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Luck ma nem jatszik, sajnos hivatalos.
Stez
ehhehehh, a Humor Harold...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck ma nem jatszik, sajnos hivatalos.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Áháááám, köszönöm szépen. Így már értem ezt a nagyon magas pff értéket.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
46 labdából 43-at kaptak el. De ennek ellenére karmolja őt a PFF coverben is.


Wyatt
Mert nem kaptak meg el TD-t rola, ezt irtak valamelyik cikkukben is par napja. Hogy szar a passz ellen, de ez rengeteget szamit.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
46 labdából 43-at kaptak el. De ennek ellenére karmolja őt a PFF coverben is.


több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Srácok, Leonardról hol találok valami értelmes statisztikát, hogy passzjáték ellen mennyire játszik jól, vagy rosszul? Hány labdából hányat kaptak el mellette ilyen kicsit specifikusabb dolgok?!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/KBowen1070/status/1058443088501374976

mondjuk a 220 az nem valami sok, de ugye mar draft elott is volt aki azt mondta, h egy LB-t jatszo safety. passz ellen meg inkonzisztens, de overall brutal amit tol rookie eveben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Egy ligában, ahol Joe Thomasnak a neve az életben nem tűnt fel lehetséges díjazottak között, nem tudom, egy OG-nek mennyivel több esélye lenne erre
Wyatt
Semennyivel, ahogy írtuk is, de ettől még megérdemli. (eddig)
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Hát lol.

Watt olyan négy évet hozott le egymás után, amit védő nem nagyon szokott, majd egymást követő két évében is gallyra ment csóri. Most megint egészséges és megint állat, ő aztán tényleg ne kapja meg azért, mert ennyi sérülésből, gyakorlatilag két szezont kihagyva visszatérve állat. Biztosan csak azért fogja megkapni, mert jófiú, bezzeg Luckot nem szeretik.

Wyatt
Ja, ez 4 helyett 3-mal Luckra is pont igaz. A liga meg imádja a QB-kat. Szerintem csak az fog dönteni, hogy melyik csapat hogy szerepel. Ha a Texans jut a PO-ba, akkor tuti Watt kapja, ha Xolts beindul, és hozza a nyerhető meccseket, amiket a szezon elején buktunk, akkor Luck.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztosan csak azért fogja megkapni, mert jófiú, bezzeg Luckot nem szeretik.
Wyatt
Ha te csak ennyit szurtel le a mondandombol, akkor oke.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy ligában, ahol Joe Thomasnak a neve az életben nem tűnt fel lehetséges díjazottak között, nem tudom, egy OG-nek mennyivel több esélye lenne erre

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Hát lol.

Watt olyan négy évet hozott le egymás után, amit védő nem nagyon szokott, majd egymást követő két évében is gallyra ment csóri. Most megint egészséges és megint állat, ő aztán tényleg ne kapja meg azért, mert ennyi sérülésből, gyakorlatilag két szezont kihagyva visszatérve állat. Biztosan csak azért fogja megkapni, mert jófiú, bezzeg Luckot nem szeretik.

Amúgy ha Michel sérülése tényleg nem olyan súlyos, és a Packers ellen mondjuk már játszhat, akkor ne lepődjetek meg, hogy ha ő kapja. Neki van a meccsenkénti legjobb futóátlaga amúgy az újoncok közül, ha le tudja még játszani olyan szinten a kövi nyolc meccset, ahogyan az előző négyet, akkor bőven 1000 yardos futó lesz, de még az 1200 is elérhető. Persze ahhoz, hogy számolni lehessen vele, jobban bele kell vonni a passzjátékba is, de ezt is megkezdtük, szal bőven van rá esély
Wyatt
Ettől függetlenül, ha 1000 yardot hoz sem tenném Nelson elé, ha így fojtatja Q. Hazabeszélek, de végre egyszer jogosan.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát lol.

Watt olyan négy évet hozott le egymás után, amit védő nem nagyon szokott, majd egymást követő két évében is gallyra ment csóri. Most megint egészséges és megint állat, ő aztán tényleg ne kapja meg azért, mert ennyi sérülésből, gyakorlatilag két szezont kihagyva visszatérve állat. Biztosan csak azért fogja megkapni, mert jófiú, bezzeg Luckot nem szeretik.

Amúgy ha Michel sérülése tényleg nem olyan súlyos, és a Packers ellen mondjuk már játszhat, akkor ne lepődjetek meg, hogy ha ő kapja. Neki van a meccsenkénti legjobb futóátlaga amúgy az újoncok közül, ha le tudja még játszani olyan szinten a kövi nyolc meccset, ahogyan az előző négyet, akkor bőven 1000 yardos futó lesz, de még az 1200 is elérhető. Persze ahhoz, hogy számolni lehessen vele, jobban bele kell vonni a passzjátékba is, de ezt is megkezdtük, szal bőven van rá esély

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Pont ugyanezen a véleményen vagyok mindkettő esetében. De az a helyzet, hogy nagyon szeretnék meglepődni, mert én még ilyen szentimentális gyerek vagyok. Hátha.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De Barkley sem robbant nagyot(Az UDFa Lindsay mögött van pl rush yardban), egyenlőre elég gyengének tűnik az idei O-Rokie felhozatal.
Tony Adams
Csak az 500 futott yard mellett van 500 elkapott yardja is. Ha a csavo ujonckent hoz egy 1000 futott, 1000 elkapott yardos szezont, akkor biztosan neki adjak, egyszeruen a hype. De en szerintem meg ilyen 900, 900 korul is o kapja meg, mintsem egy guard.

Ilyen az NFL.

De egyebkent arra is van egy eros tippem, hogy peldaul az ev visszateroje sem az 550 napot kihagyo Luck lesz, hanem az a Watt, aki tavaly ot meccsen is jatszott. Mert Watt a liga kiskedvence, Luck viszont hiaba jo gyerek ugyanugy, o annyira nem mutatja meg magat, ot nem rajongjak korbe. Szvsz az NFL-nek most az az erdeke, hogy Watt ismet nyerjen egy-ket dolgot.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
De Barkley sem robbant nagyot(Az UDFa Lindsay mögött van pl rush yardban), egyenlőre elég gyengének tűnik az idei O-Rokie felhozatal.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Hát én csak Barkleyban látom hogy meg is érdemli. Idén nincs egy Kamara vagy Hunt pluszban, szóval még hiszek az esélytelenben.