Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 904 — uatu@freemail.hu
omg nemtom ki a picsa van bent centerben (Glowinski talan), de remelem ot + Kaayat is meg a meccs vege elott kibasszuk a keretbol 😀 fuh de reg lattam ilyen szintu balfaszkodast.
1st down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
2nd down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
3rd down: shotgun, es eldobja Kaaya feje mellett kb az endzone-ig, TD-t is kaptunk belole.
Amit leszarok, de ilyet bazmeg meg soha nem lattam,h egymas utan fumble, fumble, majd meg TD is a kovetkezo playbol...😀
Vissza is raktak kozben guardba...
Borbinho
a jóöreg Glowinski 😀 nehéz lefelé kilógni a Seahawks falból, de az elmúlt 2-3 évben ennek a gyökérnek sikerült.
braxa88
a kommentator probalta menteni, h nem meccsen kellene kiprobalni C-ben a guardot, de ha jol remlik mar juli vegen is gyakorolt centerben. raadasul a sokadik csapattal, szoval pont Kaayaval is gyakorolhatott.
Csak ugye Bond concussion protocol-ban van, Haeg meg pont tackle-t jatszott talan.
Ossz tenyleg semmi jelentosege, 3.-4.szamu offense volt a 3.-4. szamu defense ellen. Csak tenyleg mar csak a Benny hill zene hianyzott ....😀
Borbinho
Én meg reggel erre ébredtem. Még az eredményt se láttam, csak pont az első fumble-t ebből a csodás drive-ból. Ki is nyílt a szemem, hogy ezt melyik QB hozta össze. Azt a pályán lévő összaállítást a szines bólyák is 21:3-ra vernék.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
omg nemtom ki a picsa van bent centerben (Glowinski talan), de remelem ot + Kaayat is meg a meccs vege elott kibasszuk a keretbol 😀 fuh de reg lattam ilyen szintu balfaszkodast.
1st down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
2nd down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
3rd down: shotgun, es eldobja Kaaya feje mellett kb az endzone-ig, TD-t is kaptunk belole.
Amit leszarok, de ilyet bazmeg meg soha nem lattam,h egymas utan fumble, fumble, majd meg TD is a kovetkezo playbol...😀
Vissza is raktak kozben guardba...
Borbinho
a jóöreg Glowinski 😀 nehéz lefelé kilógni a Seahawks falból, de az elmúlt 2-3 évben ennek a gyökérnek sikerült.
braxa88
a kommentator probalta menteni, h nem meccsen kellene kiprobalni C-ben a guardot, de ha jol remlik mar juli vegen is gyakorolt centerben. raadasul a sokadik csapattal, szoval pont Kaayaval is gyakorolhatott.
Csak ugye Bond concussion protocol-ban van, Haeg meg pont tackle-t jatszott talan.
Ossz tenyleg semmi jelentosege, 3.-4.szamu offense volt a 3.-4. szamu defense ellen. Csak tenyleg mar csak a Benny hill zene hianyzott ....😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
omg nemtom ki a picsa van bent centerben (Glowinski talan), de remelem ot + Kaayat is meg a meccs vege elott kibasszuk a keretbol 😀 fuh de reg lattam ilyen szintu balfaszkodast.
1st down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
2nd down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
3rd down: shotgun, es eldobja Kaaya feje mellett kb az endzone-ig, TD-t is kaptunk belole.
Amit leszarok, de ilyet bazmeg meg soha nem lattam,h egymas utan fumble, fumble, majd meg TD is a kovetkezo playbol...😀
Vissza is raktak kozben guardba...
Borbinho
a jóöreg Glowinski 😀 nehéz lefelé kilógni a Seahawks falból, de az elmúlt 2-3 évben ennek a gyökérnek sikerült.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Amit leszarok, de ilyet bazmeg meg soha nem lattam,h egymas utan fumble, fumble, majd meg TD is a kovetkezo playbol...😀

Borbinho
Látszik h nem jártál fórum focira 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1027748114977959936
Pat...😀 😀 siros megint

ossz nem volt rossz nyitasnek ez a meccs.
Wilkins lesz a no1 futo, Macket passzoknal kell majd eroltetni, valami baszott gyors a pali. Wilkins viszont jobb futo mar most.
az elejen a futas es a pass protection is jol ment offense reszrol, a kezdo def viszont vakon volt az esetek nagy reszeben...
volt sok hiba de par pozitivum is, illetve Thomast ki is zartak egy helmet 2 helmet hit miatt elso Coltsos meccsen 😀
1.5 het mulva Ravens ellen folytatas.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
omg nemtom ki a picsa van bent centerben (Glowinski talan), de remelem ot + Kaayat is meg a meccs vege elott kibasszuk a keretbol 😀 fuh de reg lattam ilyen szintu balfaszkodast.
1st down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
2nd down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
3rd down: shotgun, es eldobja Kaaya feje mellett kb az endzone-ig, TD-t is kaptunk belole.
Amit leszarok, de ilyet bazmeg meg soha nem lattam,h egymas utan fumble, fumble, majd meg TD is a kovetkezo playbol...😀
Vissza is raktak kozben guardba...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Preseason ide, preseason oda, Luck ma este ujra jatszani fog baszott sok ido utan...
 twitter.com/Schultz975/status/1027528308597174272

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Mack kezdi erzekelni, hogy veszelyben a popsija. A tegnapi edzesen allitolag remek volt. Tegyuk hozza, hogy a banda fele nem edzett, osszesen valami 15 jatekos ult. Haeget probalgatjuk LT-kent, Smith RG, utobbi azert, mert Slauson a terde miatt pihent. De a fel DL es a fel LB-sor is kb. kihagyta az edzest.

Doyle nem serult elvileg, szemelyes okokra hivatkozva nem volt. Egyre tobben nyalaznak amugy Wilkinsre, a stabunkbol tobben is kozoltek, hogy a csavo szepen csondben olyan teljesitmenyt rak le, es figyelje meg mindenki, hogy 1-2 even belul mar a csapat egyik huzoembere lesz.

| Es akkor kikapcsoltak a Dominique Wilkins-videokat... |

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Azért 4 futót nem gyakran visznek a meccsnapi aktív keretbe.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmire se szamits. Eloszezonban az edzok mindig alapjatekokat hivnak, a playbook 20-30 szazelakat hasznaljak talan, semmi extrat sem mutatnak meg.

Az eloszezonbol nem is vonok le tanulsagot. Hentelhet felolem Nelson, arra is tojok. Majd elesben erdekel, mit alkot. Az mindenesetre szamomra azert sokat elarul, hogy az Autry-Nelson parharcokat sokszor kiemelik a TC-ben, es elobbi a beszamolok alapjan eleg sokszor neheziti meg Nelson dolgat, szoval egyelore azert Nelsonnal sem varok kivalo ujoncevet, maximum egy kozepeset. Raadasul Castonzonal mar most siman ravagnam, hogy nem kerul palyara az elso 3-4 meccsen, ami azert Nelson dolgat is neheziti.

En egyebkent azt varom, hogy a vedelem az elso 6-8 hetben katasztrofa lesz, mindenki szaladgal majd, mint pok a falon, de hulyere fogjak szopatni a jobb iranyitok a csapatreszt. Egyszeruen azert, mert szinte teljesen lecserelodott a defense, es nem tapasztalt, sokat megelt jatekosok erkeztek, akik egybol tudjak, mi tortenik, hanem joncok, masodeves fiatalok vannak itt peldaul kb. a teljes LB-, DB-sorban. Kelleni fog nekik az ido.

De igazabol lekakalom, mert ez egy olyan ev, ahol hullamzoak lehetnek a fiatalok es nem tortenik katasztrofa, ha szepen fokozatosan fejlodnek. A lenyeg, hogy Luck legyen egeszseges, ne seruljon ujra, terjen vissza biztato teljesitmennyel, okosabban, megfontoltabban, kevesebb wtf passzal. Ha ez a gyerek itt van, az o mentalitasa es vezersege meg fogja teremteni azt a hozzaallast a fiataloktol is, ami sikerhez vezet majd.

Jovore meg ugy is jon Belichick HC-nak, Reich OC lesz, Brady meg backup, mivel Brissett sajnos nem fog maradni ehberert backupnak.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az esetek nagyreszeben az elso es masodik ev kozott van a legnagyobb ugras teljesitmenyben. Ilyenkor mar van egy szezon tapasztalat illetve egy teljes offseason. Ha Mack fejlodott abban, hogy picit turelmesebb legyen, es ne oldalra induljon el ha van elotte terulet, akkor sztem igen is jo futo lehet. Egy szegeny ember LeSean McCoy-ja. Sebessege es furgesege is megvan, eroben fejlodott, jatszani meg nem lattuk. Igaz amit mondasz, mert ha az elso szezonjabol levonjuk a hosszu futasait amikor ki tudott menni oldalra, lehet 1yardos atlaga se lenne. De ne torjunk palcat felette, mert reg volt olyan futonk, akiben tenyleg home run sebesseg volt, illetve Reich-ekben jobban bizok, hogy hasznalni is tudjak, mint ahogy Paganoek tettek...
Nem tudom mire szamitsak a pre meccsek alatt playhivas tekinteteben. Az gyanus, hogy a first team kb 1 negyedet kap, 2, max 3 drive. Azt is el tudom kepzelni, hogy egy-egy trukkos jatekot vetunk be, de azt is, hogy a teljes repertoart ellojuk, csak jobb elesben is gyakorolni.
Igazabol mindenre kivancsi vagyok, a ket fal, Luck, a futok/elkapok/te-k, LB sor es DB sor is. egyedul az ST team a regi 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay szerint Mack 1500 yardos futo is lehet. Borbinho
Miért ne? Első évében máris volt 358 yardja, még három évig játszik az újoncszerződése alatt, ha tartja a 358-as átlagot, 1432-ig jutna el, szóval nem lehetetlen az az 1500!
Wyatt
nem volt kezdo, raadasul egesz szezont serulessel jatszotta vegig. sebessege kva jo, eleg sok 20+ yardos futasa volt, amolyan CJ Spiller jelleggel, szelen jo, kozepen kevesbe. a legtobbszor megprobalt oldalra eltancolni, amivel inkabb vesztett mint nyert yardokat. de iden egy kompetens OL lehet elotte, Luck is visszater (nem tomhetik boxot annyira), es allitolag o is fejlodott a tackleok kozti futasban. ettol fuggetlenul en tole + wilkinstol is 600-800 futott yardot varok kb, Hynes 300-500, Turbin meg 200-300 a roivdekbol 😀
Borbinho
Macknek 1000 yardja sem lesz, ebben fogadni mernek veled. 8-)
Jo gyerek, csak epp buta, amit bizonyitott az elso idenyeben. Es ez meglatszik a futasainal. Ha nem erovel bevagodik, hanem mar gondolkodni is kell, akkor mar tavaly is elhalt.

Egy uveg whiskeyben fogadhatunk, ha gondolod. En azt mondom, nem lesz 1000 futott yardja, de meg az sem lepne meg, hogyha az ideny vegere szepen fokozatosan egyre kevesebb cipelest kapna, mert a ket (vagy legalabb az egyik) ujonc szimplan jobb lesz nala.
Stez
nem adjak ilyen konnyen az ingyen whiskeyt Stez! 😀
mint irtam, en se varok 1000t se tole. szezon elejen szerintem Mack lesz aki az elso cipeleseket kapja a driveokban, es ossz o illetve Wilkins lesznek akik a legtobb cipelest kapjak. Meccsenkent 15-25 snap. A goal linera meg rovid szitukra Turbin, de ha Wilkins is bevalik, akkor siman megkaphatja idovel Turbin snapjeit is. Hines meg egyertelmuen a Sproles klon, sztem 5 futast nem fog kapni meccsenkent, ellenben sok passz mehet fele. De ha csak nem serul le vki vagy nem jatszik TRich-i szinten, akkor mindenki vegig kapni fog lehetoseget, ellenfeltol es helyzettol fuggoen. Ahhoz amit jatszani akarunk, nem egy kimondottan kezdo futo kell. De kb a QB-t leszamitva mindenhol szamithatunk rotaciora, meg az OL-ben is. Illetve mar probalgatjuk edzesen a 6 falemberes playeket, az emberanyag megvan hozza, smash mouth modra le kell nyomni a lasztit a vedelem torkan. Onnantol Lucknak is sokkal konnyebb dolga lesz.
2000 futott yard korul kellene vegezni csapat szinten, emelle Luck osszedobal 4500 yardot, jok is vagyunk egy top 5 offensere 😀
Mack 700
Wilkins 700
Hines 300
Turbin 200
Luck 100
Championship!
Borbinho
Igen, csak te a split carry miatt nem varsz tole szep szamokat, en meg azert, mert szerintem ez megint a stab hype-ja, a Coltsnal pedig ezt mar megszokhattuk, hogy eleg sokan megkapjak, aztan a legtobb teljesen atlagos, vagy az sem a palyan.

En Macktol pont abban nem latom a jo futot, ami nalam a legfontosabb, nem erzem, hogy esszel fut, hogy lat a palyan es kelloen megtalalja a lyukakat. Sokszor fut bele a rossz lyukba, sokszor a rossz szoget es teruletet valasztja, raadasul totojazik. Olyan hibakat lattam tole, amiket nem lehet a falra fogni, de a serulesre sem.

Persze, fejlodhet, csak en ezert sem varok tole sokat, mert szvsz erre nem nagyon lesz ideje, ugyanis a ket ujonc baromi jo az edzotaborban, ha pedig elesben is biztatoak lesznek, akkor szerintem Reich rohogve fogja oket jatszatni, mig Mack hetrol hetre egyre kevesebb snapet kap majd. Ezt irtam is, hogy szvsz szimplan ki fogjak ot jatszani a csapatbol. Szepen fokozatosan csak, mert perpill annyira bizik benne a stab, hogy nem fogja egyik hetrol a masikra leultetni, de a szezon masodik feleben szerintem mar csak stabil kezdokent sem lehet majd ra tekinteni.

Teszem hozza, en orulnek is. Wilkins nagy kedvencem, imadnam, ha a kezdoig kuzdene magat. 8-)

Ja, es tovabbra sem lepne meg, ha Turbin nem elne meg az 53-as keretet, netalantan a szezon kozben repulne, foleg igy, hogy beszedett egy eltiltast. Az edzotabor eddigi reszeben odaig vannak a futoinkert, hogy kozepen, erofutasoknal is nagyon jok, ha ez nigy marad, Turbinre nem lesz szukseg.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Irsay szerint Mack 1500 yardos futo is lehet. Borbinho
Miért ne? Első évében máris volt 358 yardja, még három évig játszik az újoncszerződése alatt, ha tartja a 358-as átlagot, 1432-ig jutna el, szóval nem lehetetlen az az 1500!
Wyatt
nem volt kezdo, raadasul egesz szezont serulessel jatszotta vegig. sebessege kva jo, eleg sok 20+ yardos futasa volt, amolyan CJ Spiller jelleggel, szelen jo, kozepen kevesbe. a legtobbszor megprobalt oldalra eltancolni, amivel inkabb vesztett mint nyert yardokat. de iden egy kompetens OL lehet elotte, Luck is visszater (nem tomhetik boxot annyira), es allitolag o is fejlodott a tackleok kozti futasban. ettol fuggetlenul en tole + wilkinstol is 600-800 futott yardot varok kb, Hynes 300-500, Turbin meg 200-300 a roivdekbol 😀
Borbinho
Macknek 1000 yardja sem lesz, ebben fogadni mernek veled. 8-)
Jo gyerek, csak epp buta, amit bizonyitott az elso idenyeben. Es ez meglatszik a futasainal. Ha nem erovel bevagodik, hanem mar gondolkodni is kell, akkor mar tavaly is elhalt.

Egy uveg whiskeyben fogadhatunk, ha gondolod. En azt mondom, nem lesz 1000 futott yardja, de meg az sem lepne meg, hogyha az ideny vegere szepen fokozatosan egyre kevesebb cipelest kapna, mert a ket (vagy legalabb az egyik) ujonc szimplan jobb lesz nala.
Stez
nem adjak ilyen konnyen az ingyen whiskeyt Stez! 😀
mint irtam, en se varok 1000t se tole. szezon elejen szerintem Mack lesz aki az elso cipeleseket kapja a driveokban, es ossz o illetve Wilkins lesznek akik a legtobb cipelest kapjak. Meccsenkent 15-25 snap. A goal linera meg rovid szitukra Turbin, de ha Wilkins is bevalik, akkor siman megkaphatja idovel Turbin snapjeit is. Hines meg egyertelmuen a Sproles klon, sztem 5 futast nem fog kapni meccsenkent, ellenben sok passz mehet fele. De ha csak nem serul le vki vagy nem jatszik TRich-i szinten, akkor mindenki vegig kapni fog lehetoseget, ellenfeltol es helyzettol fuggoen. Ahhoz amit jatszani akarunk, nem egy kimondottan kezdo futo kell. De kb a QB-t leszamitva mindenhol szamithatunk rotaciora, meg az OL-ben is. Illetve mar probalgatjuk edzesen a 6 falemberes playeket, az emberanyag megvan hozza, smash mouth modra le kell nyomni a lasztit a vedelem torkan. Onnantol Lucknak is sokkal konnyebb dolga lesz.
2000 futott yard korul kellene vegezni csapat szinten, emelle Luck osszedobal 4500 yardot, jok is vagyunk egy top 5 offensere 😀
Mack 700
Wilkins 700
Hines 300
Turbin 200
Luck 100
Championship!

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay szerint Mack 1500 yardos futo is lehet. Borbinho
Miért ne? Első évében máris volt 358 yardja, még három évig játszik az újoncszerződése alatt, ha tartja a 358-as átlagot, 1432-ig jutna el, szóval nem lehetetlen az az 1500!
Wyatt
nem volt kezdo, raadasul egesz szezont serulessel jatszotta vegig. sebessege kva jo, eleg sok 20+ yardos futasa volt, amolyan CJ Spiller jelleggel, szelen jo, kozepen kevesbe. a legtobbszor megprobalt oldalra eltancolni, amivel inkabb vesztett mint nyert yardokat. de iden egy kompetens OL lehet elotte, Luck is visszater (nem tomhetik boxot annyira), es allitolag o is fejlodott a tackleok kozti futasban. ettol fuggetlenul en tole + wilkinstol is 600-800 futott yardot varok kb, Hynes 300-500, Turbin meg 200-300 a roivdekbol 😀
Borbinho
Macknek 1000 yardja sem lesz, ebben fogadni mernek veled. 8-)
Jo gyerek, csak epp buta, amit bizonyitott az elso idenyeben. Es ez meglatszik a futasainal. Ha nem erovel bevagodik, hanem mar gondolkodni is kell, akkor mar tavaly is elhalt.

Egy uveg whiskeyben fogadhatunk, ha gondolod. En azt mondom, nem lesz 1000 futott yardja, de meg az sem lepne meg, hogyha az ideny vegere szepen fokozatosan egyre kevesebb cipelest kapna, mert a ket (vagy legalabb az egyik) ujonc szimplan jobb lesz nala.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Irsay szerint Mack 1500 yardos futo is lehet. Borbinho
Miért ne? Első évében máris volt 358 yardja, még három évig játszik az újoncszerződése alatt, ha tartja a 358-as átlagot, 1432-ig jutna el, szóval nem lehetetlen az az 1500!
Wyatt
nem volt kezdo, raadasul egesz szezont serulessel jatszotta vegig. sebessege kva jo, eleg sok 20+ yardos futasa volt, amolyan CJ Spiller jelleggel, szelen jo, kozepen kevesbe. a legtobbszor megprobalt oldalra eltancolni, amivel inkabb vesztett mint nyert yardokat. de iden egy kompetens OL lehet elotte, Luck is visszater (nem tomhetik boxot annyira), es allitolag o is fejlodott a tackleok kozti futasban. ettol fuggetlenul en tole + wilkinstol is 600-800 futott yardot varok kb, Hynes 300-500, Turbin meg 200-300 a roivdekbol 😀
Borbinho
Persze, ügyes fiú, és Bandival meg az új OL-lel tényleg jobb lesz, de azért azt hittem, Irsay leállt már a piával

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Irsay szerint Mack 1500 yardos futo is lehet. Borbinho
Miért ne? Első évében máris volt 358 yardja, még három évig játszik az újoncszerződése alatt, ha tartja a 358-as átlagot, 1432-ig jutna el, szóval nem lehetetlen az az 1500!
Wyatt
nem volt kezdo, raadasul egesz szezont serulessel jatszotta vegig. sebessege kva jo, eleg sok 20+ yardos futasa volt, amolyan CJ Spiller jelleggel, szelen jo, kozepen kevesbe. a legtobbszor megprobalt oldalra eltancolni, amivel inkabb vesztett mint nyert yardokat. de iden egy kompetens OL lehet elotte, Luck is visszater (nem tomhetik boxot annyira), es allitolag o is fejlodott a tackleok kozti futasban. ettol fuggetlenul en tole + wilkinstol is 600-800 futott yardot varok kb, Hynes 300-500, Turbin meg 200-300 a roivdekbol 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ja igen, ami lemaradt:
Irsay eleg aggasztoan nez ki. de tudva, hogy mar lenyegeben a lanya viszi a business-t, a franchise felkeszult arra, ha esetleg vissza kellene vonulnia a kozelettol. ettol fuggetlenul durva, hogy 59, de siman elmenne 75nek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Irsay szerint Mack 1500 yardos futo is lehet. Borbinho
Miért ne? Első évében máris volt 358 yardja, még három évig játszik az újoncszerződése alatt, ha tartja a 358-as átlagot, 1432-ig jutna el, szóval nem lehetetlen az az 1500!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ma reggeli edzesrol + elmult par naprol morzsak:
Nem oltozott be: Castonzo, Good, Fountain, Ferguson (meg itt van? 😀), DJ White, Simon, Turay
Jo hir viszont, hogy Hookers es Geathers egyre tobb gyakorlatban vesz reszt, de egyelore kulon.
TJ Green is visszatert 1 nap pihi utan.
Quincy + Desir a kezdok, Moore a nickel CB.
Rogers a kezdo slot elkapo.
Basham sokat van tovabbra is az elso csapattal.
Smith volt szinte vegig fent RG-bel az 1.csapattal Slauson aggodhat (bar az is lehet hogy csak pihenonapot kapott). Smith RT-ben is volt a 3.csapattal.
J'Marcus Webb kezdett LT-ben (uramatyam...), Clark a 2.csapatnal volt LT. Haeg ma vegig center volt.
Michael tovabbra sem tud vigyazni a labdara, volt olyan edzese amin 2 fumblet csinalt, de altalaban is sokszor veszti el a labdat, ma egy picket hozott ossze egy droppal. Ha csak returneri poszton nem villant, akkor szerintem tole megvalunk.
Az udfa WR Steve Ishmael villogott ma, ket hosszabb elkapasa is volt.
Rengeteg rovid passz volt, tobbnyire a TE-knek Lucktol.
Skai Moore felutott egy lasztit majd le is huzta pick6-ert az endzoneban Lucktol (collegeben volt 13 pickje).
Luck ossz 17/24el zart ma (2 td 1 pick)
Nap playenel Bandi kifutott a zsebbol a nyomas elol (Autry), majd a palyat keresztbe dobva adott egy 45 yardos TD passzt Hiltonnak (lehet, hogy Ebronnak ment, de T.Y huzta be).
A DL eleg sokszor dominalta az OL-t a 11v11ben, tobbnyire Autry es Stewart.
T.Y-t probalgatjuk punt returnoknel. NE! Nem is ertem, hogy jott az otlet. Fair catchre maximum.
Irsay szerint Mack 1500 yardos futo is lehet. Az 1000 is jo lenne elsonek, de meglatjuk egy jonak tuno fal mogott + 100%os allapotban mit tud. Allitolag fejlodotott a kozepso futasokban is, erosodott is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1025887302311190528

 www.colts.com/news/colts-release-first-unofficial-depth-chart-of-2018-preseason
itt latszik minden

elso DC, sok jelentosege nincs, meg jovo hetig is valtozhat.
tul sok meglepi nincs, de Turayra kivancsi leszek, Simont nyomta ki a kezdobol.
Cainrol jo hirek jottek, 3-4.helyen is van a DC-n TY/Grant utan Rogers-sel. De Fountaint meg a PS huszar KJ Brent is elozi egyelore.
OL-nel Clark mint backup LT picit fura, eddig nem annyira ment neki. Braden Smith pedig csak RG-kent szerepel. Haeg 3.szamu C + 3.szamu RT, lehet az h tobb helyen bevetheto erhet neki egy roster spotot.
Walker a Mike es Goode a Sam, igy legalabb papiron nincs a kezdoben Morrison. goal line-nal meg rovid yardos szituknal fent lehet majd mint run stopper. de igy egesz mobilis kis LB sorunk lenne, Walkerben meg Leonardban van kakao, Goode meg hatha tol egy Lorenzo Alezandert, h sok ev backup szerep utan jo kezdo lesz.
Hooker es Geathers nekem meglepo, foleg h Ballard 2 napja nyilatkozta, h Hooker a Frisco ellen jatszhat eloszor. Ahogy varhato volt, Kenny Moore 2 megkapja az eselyt a kezdoben a szelen is. A masik kezdo lemaradt a keprol, de Desir az. Quincy pedig nincs a kezdoben. Keefer szerint se tul eros eddig. Az mindenesetre erdekes, hogy az edzok es jo par szakerto dicserte, de jo paran meg azt irjak h nem tul jo eddig. Kivancsi vagyok, annyira nem allunk jol CB-ben, ha igy se tud beferni a kezdobe, akkor lassan jonnek majd az elso karogok, h megvan az elso fos Ballard pick is.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Hali urak. Van kedve valakinek játszani idén az afc south fantasy ligában? Évek óta toljuk, most 1 játékos elment, helyére lehetne jönni. Itt a topicja.

u.i.: Ha már erre járok, belekötök Stez-be 😀 : Az a két passz 1 passz volt (60 yardos passz, amiből 75 yardos TD lett). Az ilyen mély passzokat egyébként cover 2-ben a safety-nek kell(ene) levédekeznie, nem a cornernek. Ha WIlson volt rajta, akkor ott elváltás esete forgott fenn. Majd jön Hooker oszt rend lesz 😊
peterk2005
Ebbe én is belekötnék, van úgy, hogy azt mondják a cornernek a cover 2 ellenére, hogy a hosszú fly passzra mozogjon fel az emberrel, mert gyakorlatilag a safetynek esélye is sincs kiérni.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hali urak. Van kedve valakinek játszani idén az afc south fantasy ligában? Évek óta toljuk, most 1 játékos elment, helyére lehetne jönni. Itt a topicja.

u.i.: Ha már erre járok, belekötök Stez-be 😀 : Az a két passz 1 passz volt (60 yardos passz, amiből 75 yardos TD lett). Az ilyen mély passzokat egyébként cover 2-ben a safety-nek kell(ene) levédekeznie, nem a cornernek. Ha WIlson volt rajta, akkor ott elváltás esete forgott fenn. Majd jön Hooker oszt rend lesz 😊
peterk2005
Hali, en jonnek mindenkepp 😊
Irhatnal ide gyakrabban pasztmek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wilsonrol meg pont tnap hoztak le egy cikket StampedeBluen, h TC eleje ota az egyik legjobb player az egesz csapatbol, mindig ott van a labdanal, sok leutott passz, remek fizikai allapotban van. Az edzok is kiemeltek tobbszor is. Holden szerint meg felemas eddig. Kivancsi vok elesben mit tud majd.
Smith RT-ben tolja, ott tolja majd pre meccseken is. 4 jelolt is van igy mar az RT posztra, verseny az van mindenkepp 😀
Hooker 3.pre meccsen terhet vissza a 49ers ellen. Geathersrol no info
Borbinho
En a beszamolok alapjan azt olvasom, total hullamzo. De amugy tenyleg jo lehet, ha a PS-gyerek 60 yardos TD-t kap el rola, a tegnapi edzesen peldaul ez tortent. De olvastam valahol 75 yardos passzrol is, amit o engedett.
Stez
a ketto ugyan az, csak 60 yardot repult a labda a reportok szerint (video alapjan nekem 50 max, de nem latni pontosan honnan ereszti el Bandi), es 15ot hozott meg utana Brent. Ez most 1 fly, aminel feltehetoleg(?) emberezett Wilson, es safety segitseget se kapott. ne ebbol indulj ki. napi jelentesekbol nekem inkabb az remlik, h inkabb Desir egett parat, de meg o is egesz jol tolja, Quincy meg kifejezetten biztato

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
El is felejtettem, hogy te szerelmes vagy Wilsonba es olyan nem lehet, hogy o nem jo. x-D

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hali urak. Van kedve valakinek játszani idén az afc south fantasy ligában? Évek óta toljuk, most 1 játékos elment, helyére lehetne jönni. Itt a topicja.

u.i.: Ha már erre járok, belekötök Stez-be 😀 : Az a két passz 1 passz volt (60 yardos passz, amiből 75 yardos TD lett). Az ilyen mély passzokat egyébként cover 2-ben a safety-nek kell(ene) levédekeznie, nem a cornernek. Ha WIlson volt rajta, akkor ott elváltás esete forgott fenn. Majd jön Hooker oszt rend lesz 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)