Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wilsonrol meg pont tnap hoztak le egy cikket StampedeBluen, h TC eleje ota az egyik legjobb player az egesz csapatbol, mindig ott van a labdanal, sok leutott passz, remek fizikai allapotban van. Az edzok is kiemeltek tobbszor is. Holden szerint meg felemas eddig. Kivancsi vok elesben mit tud majd.
Smith RT-ben tolja, ott tolja majd pre meccseken is. 4 jelolt is van igy mar az RT posztra, verseny az van mindenkepp 😀
Hooker 3.pre meccsen terhet vissza a 49ers ellen. Geathersrol no info
Borbinho
En a beszamolok alapjan azt olvasom, total hullamzo. De amugy tenyleg jo lehet, ha a PS-gyerek 60 yardos TD-t kap el rola, a tegnapi edzesen peldaul ez tortent. De olvastam valahol 75 yardos passzrol is, amit o engedett.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wilsonrol meg pont tnap hoztak le egy cikket StampedeBluen, h TC eleje ota az egyik legjobb player az egesz csapatbol, mindig ott van a labdanal, sok leutott passz, remek fizikai allapotban van. Az edzok is kiemeltek tobbszor is. Holden szerint meg felemas eddig. Kivancsi vok elesben mit tud majd.
Smith RT-ben tolja, ott tolja majd pre meccseken is. 4 jelolt is van igy mar az RT posztra, verseny az van mindenkepp 😀
Hooker 3.pre meccsen terhet vissza a 49ers ellen. Geathersrol no info

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Castonzo tegnap mar ott volt a palyan. Castonzo volt a kezdo LT. Castonzo a 9-9 elleni gyakorlatnal egybol megserult. Castonzo lesetalt. Castonzo azota sem tert vissza.
Stez
Raadasul megint hamstring, amire OTA-k alatt serult ra eloszor...Howard ott van RT-be, Good pihenhet picit, de rotacioba kelleni fog. AC-nak meg remelem ez cask elovigyazatossag h a szezonra fullos legyen, o azert nem 1x serulessel is jatszott korabban. De ha esetleg nem birna, akkor eloszezonban ki lehetne probalni akar Nelsont LT-ben Slausonnal LG-ben, es Smith RG, vagy Howardot LT-ben es Smith-t RT-ben.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Castonzo tegnap mar ott volt a palyan. Castonzo volt a kezdo LT. Castonzo a 9-9 elleni gyakorlatnal egybol megserult. Castonzo lesetalt. Castonzo azota sem tert vissza.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Mewohrt visszavonult.
dande
Róla mindig az fog eszembe jutni, hogy Höri mennyire kiborult, amikor draftolta a Colts.
iktriad
Az nekem is, következő évben meg jött a dorsett pick és a totális összeomlás 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mewohrt visszavonult.
dande
Róla mindig az fog eszembe jutni, hogy Höri mennyire kiborult, amikor draftolta a Colts.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy a TC-t illetoen a beszamolok szerint az osszes futo remek, Hinest es Wilkinst kiemelik kulon, hogy annyira faszan tolja mindketto, hogy siman lehet, hogy Mack mellett ugyanannyi cipelest kapnak majd.

Moore-t magyarazzak, hogy ugye a serult Walker helyere beszallva igen jol teljesit, gyors es jol olvassa a jatekokat, dinamukos, meg Autryt mondjak, hogy olykor meg Nelson is nagyot csatazik vele, egyszer allitolag szepen vissza is nyomta.

Nelsonrol ugye azt irjak, hogy nemigen sikerult meg eltolni ot, stabil, nagyon massziv. Ami a tamadofalat illeti, Good kidolt, nem is edzett, szoval RT-nk sincs jelenleg, meg LT-nk sem. 8-D

Cainra ugye nyalaznak, hogy Luck rendesen dobalgat neki es hamar berobbanhat, ugyes a gyerek, meg edzesek utan kinnmarad labdakat elkapdosni pluszban, Hilton tobb mely lasztit is kapott mar Lucktol az elmult napokban.

Meg Ebront fenyezik, hogy rengeteget keresi ot Luck, tobb TD-elkapasa is volt, es nehez elkapasai is akadtak.

A vedelembol Hairstonra azt mondjak, a szelen jatszik masodik szamukent, engedelyez elkapast szep szammal, de altalaban szepen lekoveti az embert, nem vedekezik rosszul igazabol, es egyebkent eleg sok leutott passza is volt. Wilsont nagyon hullamzonak latjak, hol jo napja van, hol ramaty.

Mar edzegetett ugye Hooker es Geathers, roluk az elso nap csak annyit jegyeztek meg, hogy jol, biztatoan mozognak mindketten, de ennyi info van.

Amit nem igazan emelgetnek ki, az Moore-on kivul az LB-sor, csak egy-egy jo jatekrol lehet hallani, illetve a pass rushrol Autryn kivul nem tudok senki olyanrol, akirol azt latnak, hogy kiemelkedo es veszelyes.

Egyebkent a szakik szerint Brissett brutalisan jo eddig az edzotaborban, noha tegnap volt egy pickje, mindenesetre ha valoban sokat fejlodott, megnyugtato, ha Luck valla netan nem birna az uteseket. De birja csak.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Hooker + Geathers is aktivalva lettek. ACL-bol nem egy nem ket jatekos tert mar vissza, raadasul a lelkem meg csak 22 eves, szoval akar meg nagy karrier elott is allhat, adottsagai + osztonei megvannak. Geathersnek nyaka elvileg mar fullos, kerdes hogy birja az uteseket. De ott van a helyere Farley, illetve kivancsi vagyok mit tudnak kihozni Greenbol. Lehet ez a speedre epulo rendszer segithet azon, hogy nincs esze a focihoz 😀
Borbinho
ACL-bol. Csak Hooker nem ACL-bol ter vissza, hanem ACL-bol, ami mellett a komplett MCL-je is elszakadt. Na az nagyon nem ugyanaz. Ha nem serul ujra, akkor is a teljes idenye ramegy majd eselyesen, hogy ismet formaba lenduljon.

Geathers serulese meg nem kulonbozik Mewhortetol. Ha nala parazni lehetett es benne volt a levegoben a visszavonulas (marpedig igen), akkor azert egy safetynel, akinel a fo feladata az utkozes, es a nyaka miatt egy evet a palya kozelebe sem engedtek, ugyszinten rohadtul kell fosni. Hogy oszinte legyek, en nem is szamolok hosszu tavon Geathersszel. Szerintem a 2019-es szezonban mas lesz a kezdo, es nem kenyszerusegbol, hanem mert FA-rol hozni fogunk valakit, vagy draftolunk 1-3 korben valakit.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kezdodjon mar a kurva szezon!
Luck, Hooker, Geathers visszaternek, jot egy rakat uj ember a ket falba meg az LB sorba, Moncriefnek is bucsut intettunk, jott ket rookie a helyere. A falunk evek ota eloszor legalabb papiron jol nez ki, Reich szemelyeben pedig megleltuk Ballard emberet is a csapat elere. Nekem tetszene ha kb klonoznank a tavalyi Philly offense-t, lehet 5 futo lesz rosteren, es rotaljuk majd oket ezerrel, es Luckban is megvannak a clutch playek amiket Wentz (v epp Foles) tolt. A defben meg visszaterunk ahhoz, amire a korulmenyek is a legjobbak otthon, 43 porgos pass rushal es sok zonaval, konnyitve talan a DB-k dolgat. En siman kinezek akar egy 12-4/11-5ot is, ha elkapjuk a fonalat. Persze realisabb a 8-8, de minden adott egy kirobbano evhez.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon óvatosan kell venni a TC infókat, a Patsnél pl Dorsettet dicsérik .😀

 twitter.com/BenVolin/status/1025033251595935744
Tony Adams
Bold Dorsettnek:
1.het 3 elkapas 25 yard
2.het 1 elkapas 6 yard
3.het 2 snap 0 elkapas
cut

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Na Hooker + Geathers is aktivalva lettek. ACL-bol nem egy nem ket jatekos tert mar vissza, raadasul a lelkem meg csak 22 eves, szoval akar meg nagy karrier elott is allhat, adottsagai + osztonei megvannak. Geathersnek nyaka elvileg mar fullos, kerdes hogy birja az uteseket. De ott van a helyere Farley, illetve kivancsi vagyok mit tudnak kihozni Greenbol. Lehet ez a speedre epulo rendszer segithet azon, hogy nincs esze a focihoz 😀
Borbinho
Régi álmom, hogy összeálljon nálunk a TJ Hooker S páros 😉

Nagyon óvatosan kell venni a TC infókat, a Patsnél pl Dorsettet dicsérik .😀

 twitter.com/BenVolin/status/1025033251595935744

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na Hooker + Geathers is aktivalva lettek. ACL-bol nem egy nem ket jatekos tert mar vissza, raadasul a lelkem meg csak 22 eves, szoval akar meg nagy karrier elott is allhat, adottsagai + osztonei megvannak. Geathersnek nyaka elvileg mar fullos, kerdes hogy birja az uteseket. De ott van a helyere Farley, illetve kivancsi vagyok mit tudnak kihozni Greenbol. Lehet ez a speedre epulo rendszer segithet azon, hogy nincs esze a focihoz 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért ez a DB sor számomra még mindig aggasztó. Nem látom hogyan fogunk egy Hopkins-Fuller párost 150 yard alatt tartani, de még egy Westbrook-Lee-Cole hármas is simán jobbnak tűnik, mint a cover. Egy kis öröm, hogy a Titans mondjuk pont WR depth-ben tűnik gyengének igazán. (Bár én Mariota-Davistől ott nagy évet várok)
kristóf17
Nem veletlen kellene ide Breeland, mert o igazabol fel labbal is azert odafer legalabb #2 posztra, de igazabol szerintem meg #1 is lehet.

A safetyknel a gaz az, hogy attol a Geatherstol var csodat mindenki, aki szarra-romme serulte magat az elmult ket szezonban, es egy uveg, illetve Hooker jelenleg epp ugy terne vissza, hogy nullara szakitotta a terdet. Ez pedig nagyon vekony es keves. Egyreszt nem szamol senki sem azzal, hogy valamelyik az alapszakaszra nem epul fel teljesen, masreszt nem szamol senki sem azzal, hogy nem serulnek meg ismet.

Abban sem ertek egyet, hogy a DL-sorunk vastag. Ra lehet fogni, hogy draftoltunk meg hoztunk tobbeket oda, de a fiatalok java nem bizonyitott, igy fogalmunk sincs igazabol, hogy mire kepesek. Ezaltal meg nem mondanam, hogy vastag a poszt. De legyen igy. A DL-ben nagy a potencial az erkezok miatt, remelem, ez ki is jon, de a secondary nekem valahogy nagyon paras, es elkepesztoen-nagyon kellene ide egy korrekt, egeszseges Breeland.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sztem mind a DL sorunk mind az OL sorunk kb egy evtizede legalabb h nem volt hasonlo szinten. Es Ballardek valljak, hogy a falaknal dol el a jatek. Ilyen szempontbol nagyon bizakodo vagyok.
A WR depth gyengusz papiron, de ennyi jo TE-vel + a futokkal egy Bandinak ez nem okozhat gondot. Az LB sor depthre kerdeses, es Leonard melle is kene valaki, a CB sornak meg lehet a system is kedvezni fog, de oda is kene meg ember.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Illetve josolok egy 53ast:
QB 2:
Luck, Brisett
RB 4:
Turbin, Mack, Wilkins, Hines
WR 5:
TY, Grant, Rogers, Cain, Fountain
TE 4:
Doyle, Ebron, Travis, Swoope
OL 10:
AC74, Nelson, Kelly, Slauson, Haeg, Smith, Howard, Bond, Vujnovich, Webb
DL 10:
Sheard, Autry, Simon, Woods, Turay, Lewis, Stewart, Nunez-Roches, Hunt, Basham
LB 6:
Leonard, Goode, Moore, Morrison, Adams, Franklin
CB 5:
Wilson, Desir, Hairston, Moore 2, White
S 4:
Hooker, Geathers, Farley, Green
LS 1:
Rhodes
P 1:
Sanchez
K 1:
Vina
Borbinho
Alig várom, hogy ebből a keretből (kb. azért várhatóan ilyesmi lesz a "törzsanyag") Luck mit fog kihozni, mert azért volt már szebben csengő 53-unk is. 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Illetve josolok egy 53ast:
QB 2:
Luck, Brisett
RB 4:
Turbin, Mack, Wilkins, Hines
WR 5:
TY, Grant, Rogers, Cain, Fountain
TE 4:
Doyle, Ebron, Travis, Swoope
OL 10:
AC74, Nelson, Kelly, Slauson, Haeg, Smith, Howard, Bond, Vujnovich, Webb
DL 10:
Sheard, Autry, Simon, Woods, Turay, Lewis, Stewart, Nunez-Roches, Hunt, Basham
LB 6:
Leonard, Goode, Moore, Morrison, Adams, Franklin
CB 5:
Wilson, Desir, Hairston, Moore 2, White
S 4:
Hooker, Geathers, Farley, Green
LS 1:
Rhodes
P 1:
Sanchez
K 1:
Vina

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Azért ez a DB sor számomra még mindig aggasztó. Nem látom hogyan fogunk egy Hopkins-Fuller párost 150 yard alatt tartani, de még egy Westbrook-Lee-Cole hármas is simán jobbnak tűnik, mint a cover. Egy kis öröm, hogy a Titans mondjuk pont WR depth-ben tűnik gyengének igazán. (Bár én Mariota-Davistől ott nagy évet várok)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tnap amikor olvastam a napi riportot, majdnem erekciom lett az AC74 - Nelson Admiralis - Kelly - Slauson - Howard kezdo OL sortol. Ez mar papiron egy NFL falnak mondhato. Az offensenel ahogy varhato volt, megy ezerrel a rovidpasszos jatek, de folyamatosan bovitik a dobasok koret amit Banditol kernek, most mar megy jo par mely bomba is edzesenkent.
Eddigiek alapjan Rogers + a rookie Cain mennek a WR 2 posztra, testalkat alapjan Cain jobban illene szelre es Rogers slotba.
Kurva sokat lesz a palyan egyszerre tobb TE, Doyle a klasszikus TE szerepben, sok blokkolas, palya kozepere rovid-kozepes utvonalak, Ebront meg kvazi WR-kent, fal mellol, slotbol es szelrol is nyomni fogjuk ezerrel. Mack allitolag mat ugy nez ki meg ugy is mozog mint egy futo, probalkozik kozepre is rendesen. Meg lennek lepve, ha nem Michael lenne aki PS-be kerul majd az 5 futo kozul. Mack kezd majd pre-ben, Turbin jo harmadik kiserletekre, a ket rookie meg a maradek snapre eleg lesz.
TE-bol lehet 4 is rosteren lesz.
A defben ugy tunik Sheard-Autry-Woods-Simon lesz a kezdo DL, Turay + Basham a backup endek, Lewis meg endtol kezdve nose-on at mindenhol volt mar a TC soran. Kurva nagy rotalasok lesznek itt Philly modra. Like.
Az LB sorban ahogy varhato volt Leonard mar most meggyozo es fo varomanyosa a Will posztnak, kerdes nickelben kit kap majd maga melle, Goode v vmeik rookie lehet a jo megoldas, Morrison lassu. A DB sorban a safetyk jok lesznek, egyelore Farley-TJ Green a kezdo, Green utolso eselye sztem nalunk az idei. Hooker + Geathers visszateresevel eros lesz ez az egyseg. A CB poszt viszont tovabbra is vekony depthben. Egyelore Kenny Moore 2 a nagy gyoztes, nagyon jol tolja a nickel poszton, o edz tobbnyire a kezdokkel, nem a tavaly kivalo rookie evet tolo Hairston. Wilson + Desir utan azonban szelre nincs melyseg, bar mind Mooret mind Hairstont probalgatjak ott is. De ugy tunik Breelandben sem lattak tobbet mint a jelenleg kereten levokben, szoval majd max keretszukiteskor probalunk vadaszni valakit, hasonlo lehet a szitu az LB depth-tel is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mewhort visszavonult.
dande
na pasztmek. ezek szerint akkor nem birja a terde. nem veletlen jott ket guard az elso 2 korben + Slauson ezek szerint. Ballard biztosra probalt menni, az egyik legjobb, mar bizonyitott jatekos igy kiesett (vegleg). nagyon sajnalom, ritkasag volt a jo OL nalunk evekig, raadasul nagyon biztatoan indult a karrierje.
Borbinho
Alapbol masfel eve tropa a terde, abszolut benne volt a levegoben. Hosszabbitottunk vele, de jelkepes olcson, nem veletlen, hogy senki sem volt hajlando elvinni ot szabadugynokkent, amikor amugy egeszsegesen nagyon korrekt jatekos volt.

Mondjuk veled ellentetben en egyaltalan nem sirok Mewhortert, vagyis igazabol ugy mondanam, hogy mar a holt szezonban ereztem, hogy o kifujt, igy nem is nagyon szamoltam vele. Ezaltal pedig, ha mondhatom ugy, szamomra o mar nem veszteseg. Amikor a lelki szemeim elott nezegettem az uj tamadofalunkat, mar nem volt benne Mewhort.

Mondjuk ami aggaszto, hogy mindenki ugy beszel a tamadofalrol, hogy ez lett a Colts uj erossege, kozben meg csak nehany napja megy a TC, de Nelsonnak peldaul mar szunet nelkul vegig kellett robotolnia napot amiatt, mert hogy konkretan edzesen nem volt minden posztra csere az OL-ben, hanem osszesen 8-9 jatekosunk volt aznap.

Most ha elkezdodnek a serulesek, akkor azert ez megint elvekonyodik, attol tartok. A Castonzo, Nelson, Mewhort harmast mindenkepp epsegben kellene valahogy tartanunk, plusz Braden Smitht minel hamarabb beepiteni.
Stez
Mewhort most már csak nem sérül le a kanapéban 😀
dugo93
Csak ne rendeljen pizzat, DeAngelo Hall is akkor szakitotta el az Achilles-inat, amikor kiment kajaert.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
Mewhort visszavonult.
dande
na pasztmek. ezek szerint akkor nem birja a terde. nem veletlen jott ket guard az elso 2 korben + Slauson ezek szerint. Ballard biztosra probalt menni, az egyik legjobb, mar bizonyitott jatekos igy kiesett (vegleg). nagyon sajnalom, ritkasag volt a jo OL nalunk evekig, raadasul nagyon biztatoan indult a karrierje.
Borbinho
Alapbol masfel eve tropa a terde, abszolut benne volt a levegoben. Hosszabbitottunk vele, de jelkepes olcson, nem veletlen, hogy senki sem volt hajlando elvinni ot szabadugynokkent, amikor amugy egeszsegesen nagyon korrekt jatekos volt.

Mondjuk veled ellentetben en egyaltalan nem sirok Mewhortert, vagyis igazabol ugy mondanam, hogy mar a holt szezonban ereztem, hogy o kifujt, igy nem is nagyon szamoltam vele. Ezaltal pedig, ha mondhatom ugy, szamomra o mar nem veszteseg. Amikor a lelki szemeim elott nezegettem az uj tamadofalunkat, mar nem volt benne Mewhort.

Mondjuk ami aggaszto, hogy mindenki ugy beszel a tamadofalrol, hogy ez lett a Colts uj erossege, kozben meg csak nehany napja megy a TC, de Nelsonnak peldaul mar szunet nelkul vegig kellett robotolnia napot amiatt, mert hogy konkretan edzesen nem volt minden posztra csere az OL-ben, hanem osszesen 8-9 jatekosunk volt aznap.

Most ha elkezdodnek a serulesek, akkor azert ez megint elvekonyodik, attol tartok. A Castonzo, Nelson, Mewhort harmast mindenkepp epsegben kellene valahogy tartanunk, plusz Braden Smitht minel hamarabb beepiteni.
Stez
Mewhort most már csak nem sérül le a kanapéban 😀

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mewhort visszavonult.
dande
na pasztmek. ezek szerint akkor nem birja a terde. nem veletlen jott ket guard az elso 2 korben + Slauson ezek szerint. Ballard biztosra probalt menni, az egyik legjobb, mar bizonyitott jatekos igy kiesett (vegleg). nagyon sajnalom, ritkasag volt a jo OL nalunk evekig, raadasul nagyon biztatoan indult a karrierje.
Borbinho
Alapbol masfel eve tropa a terde, abszolut benne volt a levegoben. Hosszabbitottunk vele, de jelkepes olcson, nem veletlen, hogy senki sem volt hajlando elvinni ot szabadugynokkent, amikor amugy egeszsegesen nagyon korrekt jatekos volt.

Mondjuk veled ellentetben en egyaltalan nem sirok Mewhortert, vagyis igazabol ugy mondanam, hogy mar a holt szezonban ereztem, hogy o kifujt, igy nem is nagyon szamoltam vele. Ezaltal pedig, ha mondhatom ugy, szamomra o mar nem veszteseg. Amikor a lelki szemeim elott nezegettem az uj tamadofalunkat, mar nem volt benne Mewhort.

Mondjuk ami aggaszto, hogy mindenki ugy beszel a tamadofalrol, hogy ez lett a Colts uj erossege, kozben meg csak nehany napja megy a TC, de Nelsonnak peldaul mar szunet nelkul vegig kellett robotolnia napot amiatt, mert hogy konkretan edzesen nem volt minden posztra csere az OL-ben, hanem osszesen 8-9 jatekosunk volt aznap.

Most ha elkezdodnek a serulesek, akkor azert ez megint elvekonyodik, attol tartok. A Castonzo, Nelson, Mewhort harmast mindenkepp epsegben kellene valahogy tartanunk, plusz Braden Smitht minel hamarabb beepiteni.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1024318099170910208

Mewhort-ot nagyon sajnálom, borzasztó szimpatikus fickó, de sajnos neki már tavaly lefőtt a kávé, biztos vagyok benne, hogy ennyi sérülés után 100ból 99 NFL játékos visszavonult volna, de ő még megpróbálta.
A posztjára upgrade jött Nelsonnal, de hiányozni fog.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mewhort visszavonult.
dande
na pasztmek. ezek szerint akkor nem birja a terde. nem veletlen jott ket guard az elso 2 korben + Slauson ezek szerint. Ballard biztosra probalt menni, az egyik legjobb, mar bizonyitott jatekos igy kiesett (vegleg). nagyon sajnalom, ritkasag volt a jo OL nalunk evekig, raadasul nagyon biztatoan indult a karrierje.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 523 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mewohrt visszavonult.
több mint 5 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Luck full padban nyomta a kretent. 22 passzabol 19 lett jo a 11-11 elleni gyakorlat soran az edzesen.

Volt ket 30+-os passza Hiltonnak, emellett egy TD-passzat elejtette Doyle.
Stez
Ember, alig varom, hogy lassam vegre jatszani megint.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning