Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Iden felesleges tankolni, ket Afc east csapat elvitte a top 2 picket

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 twitter.com/mchappell51/status/899764417625247745
Szvsz napokon belül aktiválni fogják. Jövő hét elejére tippelek.
peterk2005
Ha a 3. hétre épülne fel, akkor gondolkodás nélkül be lesz állítva az 1. héten a kezdőbe!

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Már megint kell az 1/1? 😀
Wyatt
Igen, de arra is Luckot választjuk majd.

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, és közben érdeklődünk Osweiler iránt.
peterk2005
Már megint kell az 1/1? 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és közben érdeklődünk Osweiler iránt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/mchappell51/status/899764417625247745

Szvsz napokon belül aktiválni fogják. Jövő hét elejére tippelek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyre több helyen látni, hogy cserélnénk Dorsettet. Reglandot írták mint ellenérték a Billstől, de én őszintén meglepődnék ha kapnánk érte bármit is conditional late round picknél.
Szerintem cutolni fogjuk reg season előtt.
Borbinho
Nem is ér lószart sem szerencsétlen. Nem elég, hogy stabilan szar, de stabilan üveg is. Persze Ballard talán talál valami balekot, elvégre ahogy látjuk, pár franchise-nál szintén takarítják a régi stáb által hozott játékosokat. Talán valaki lát fantáziát Dorsett gyorsaságában.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyre több helyen látni, hogy cserélnénk Dorsettet. Reglandot írták mint ellenérték a Billstől, de én őszintén meglepődnék ha többet kapnánk érte, mint egy conditional late round pick.
Szerintem cutolni fogjuk reg season előtt.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
We've signed ILB Darnell Sankey, waived-injured CB Tevin Mitchel & restored C/G Brian Schwenke to the active roster.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Chris Culliver (CB) erkezik 1 eves szerzodessel
nagytomy
pont most néztem h visszavonult Boldin h égette szarra a SB-on
bárcsak nálunk is így járna 😊
Miska84
Mondjuk azert Boldin akkor kepviselt is egy szintet... Cullivernek amugy volt korrekt idenye is, csak mondjuk aranyos, hogy eljott a korhazcsapatba a jatekos, aki profi karrierje soran tobbet volt eddig serult, mint egeszseges. Na akkor lehet tippelgetni, hogy mikor megy IR-re, es eletben marad-e az alapszakasz kezdeteig.
Stez
A kórházcsapat kifejezést tavaly levédettük az elmúlt 3 évre tekintettel, sorry 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
A Tippmixre (online) kikerültek a Week 1 oddsok:

Rams vs. Colts meccsre: 1.55 a Colts W, 2,15 a Rams W

Elnézve a csapat jelenlegi állapotát, ha valaki meg akarja duplázni a félretett pénzét, nyugodtan rakja a kosokra 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Chris Culliver (CB) erkezik 1 eves szerzodessel
nagytomy
pont most néztem h visszavonult Boldin h égette szarra a SB-on
bárcsak nálunk is így járna 😊
Miska84
Mondjuk azert Boldin akkor kepviselt is egy szintet... Cullivernek amugy volt korrekt idenye is, csak mondjuk aranyos, hogy eljott a korhazcsapatba a jatekos, aki profi karrierje soran tobbet volt eddig serult, mint egeszseges. Na akkor lehet tippelgetni, hogy mikor megy IR-re, es eletben marad-e az alapszakasz kezdeteig.

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Chris Culliver (CB) erkezik 1 eves szerzodessel
nagytomy
pont most néztem h visszavonult Boldin h égette szarra a SB-on
bárcsak nálunk is így járna 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 298 — ℧
Chris Culliver (CB) erkezik 1 eves szerzodessel
nagytomy
Meg Corey White is, Darryl Morris meg ment IR-re.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Chris Culliver (CB) erkezik 1 eves szerzodessel
több mint 6 éve
deleted account 1 758
nem baj, a másik csapatom a MU nagyon fut. mindent nem lehet egyszerre
Miska84
Jobban kiegyeznék azzal a felállással, hogy a Colts nagyon fusson, az MU meg legyen szar.
Stez
| Utóbbi öt évben szoptunk már eleget, úgyhogy legalább most a fél sikerünk legyen meg, hogy nem két kapura lövésünk van egy Swansea ellen 😛 | Amúgy senki nem számított arra, hogy idén bármi komoly esélyünk lesz bármilyen tekintetben is, és erre ugye az orvosi stáb is pakolja rá a magáét. De abban reménykedek, hogy ha tényleg szarok leszünk, akkor lesz jó draft helyünk meg Ballard itt még cutok után beránt 1-2 embert hozzánk, plusz egy jó UFA/draft jövőre és akkor már talán Grigson szarságai nagyrészt ki lesznek pucolva.

Azzal viszont sajnos egyet kell értenem, hogy az elmúlt 3-4 évben nagyon látványosan nem tudnak szerelni a játékosaink, hanem mindig a big hitre mennek, aminek 40%-a győzelmi zászló, és ez nem technikai hiányosság, hanem csak egy edzőnek ki kéne állnia, hogy minden ilyen mistackle 3% bünti a fizuból heti szinten. Szerintem hamar javulna ez a statisztikánk.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem baj, a másik csapatom a MU nagyon fut. mindent nem lehet egyszerre
Miska84
Jobban kiegyeznék azzal a felállással, hogy a Colts nagyon fusson, az MU meg legyen szar.

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nem baj, a másik csapatom a MU nagyon fut. mindent nem lehet egyszerre

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A tegnapi superman Butler volt...
uatu
Te atyaég, és tényleg, ő volt FS-ben a playnél. Teszem hozzá, már előtte is fantasztikusan vakon volt, csak rohant hátra, nem figyelte Prescottot, hogyan, mit és merre akar passzolni, ennek eredményeképp olyan 15 yardos távolságból indult vissza Bryantre.

Persze ez csak egy játék volt, de azért ezek alapján kicsit félnék őt safetyként használni. Ügyes gyerek, de az esze annyira nincs meg a poszthoz. Az meg kicsit vészjósló, hogy ütközni épp ő nem tud. Sok corner képtelen erre, de ők nem is keverednek safetybe. Kíváncsi vagyok, edzéseken mennyire játszik Butler safetyt, szerintem sokat nem, tényleg csak kényszerből rakosgatjuk oda.

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Megirtam, hogy fekak voltak fent. Innentol nem mindegy? x-D
Stez
ugyanannyira, mint amennyire előtte volt
kit érdekel ez az egész Colts-hülyeség, meg a többi?!

(100-ből 99 embernek mindegy, nekem marhára nem)

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
A tegnapi superman Butler volt...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megirtam, hogy fekak voltak fent. Innentol nem mindegy? x-D

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Védem? Annyit írtam, hogy nem tudom kik játszottak. Erre írsz egy oldalt, de azt nem, hogy ki volt fent 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szep es jo, ahogy veded itt a sok fekat, de szerintem pont teljesen mindegy, hogy ki van safetyben. Ebben a sportban egy ütköző poszton, a védelemben alap elvárásként tanítják, hogy ütközz. Meg hogy tudj ütközni és szerelni.

A Coltsnál ez a tavalyi szezonban is nagy probléma volt, missed tackle-hegyek folyamatosan. Szoval engem pont hidegen hagy, ki kezdett, ki volt ott. Amikor egy UDFA benyal egy jatekot, hulyet csinalnak belole, megverik, akkor rendben van, ra lehet fogni, hogy nem NFL-szint, de amikor egy vedo az ello celpont meleltt ugy szall el, hogy superman megirigyelhetne, az szintiszta hulyeseg.

Ha nem allo celpont lett volna Bryant, es a vedo lecsuszik rola, meg arra is azt mondom, hogy oke, de ez a repules ez facepalm volt. X-D

Nyilvanvaloan ez nem irja le a csapat szerepleset, nyilvan nem is lesz a vedelem egybol kozepmezonyben, miutan Grigson igy kicsinalta a csapatot, viszont szerintem nagyon fontos, hogy egy olyan depth is kialakuljon, ami vastag, es serules eseten se olyannak kelljen beszallnia, aki mondjuk evekig mas poszton jatszott, vagy epp NFL-palyat alig latott.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt se tudom ki játszott safetyben az elején 😀 Így, hogy Hooker nem játszott, Green és Powell meg CB-ként szerepeltek, Butleren és Fairley-n kívül nm is tudom ki maradt a hátvédsorban egyáltalán.

Amúgy a Dallas a kb. várható kezdőnket nullázta az első drive-ban, de elég csúnyán. Simon, Hankins, Woods, Anderson, Sheard, LB-ben Bostic, Morrison, a két CB Davis és Melvin. Csak hátul nem tudom mi volt. Ordított róluk, hogy ezek még egy rendes alapszakasz snapet se játszottak egymással. Márminthogy senki, senkivel 😀

Lesz szenvedés az elején, mire összeszoknak valamennyire. Még jó, hogy a Rams-el kezdünk 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)