Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Peterk írt szerintem még tavasszal valami olyan infót, hogy a 8. (talán 10.?) hétig milyen formációkban állt fel a fal és mennyi nyomást engedett, de hogy az utolsó 6-8 fordulóban a Castonzo-Mewhort-Kelly-Haeg-Clark fal nyomta (mondjuk Mewhort le is sérült végén), és valami top 10es számokat hoztak PBK-ban, nyomások + sackek számában is.
Azért ebből 3 rookie volt tavaly, Mewhort meg 3.éves. Castonzo hozza az elit formáját és onnantól sztem jól muzsikálhat ez a fal. A def lesz a legfontosabb, mert hiába fog feltenni 35 pontot az offense kb bárki ellen, ha benyelünk 40et
Borbinho
Sokan elfelejtik, hogy a támadófalnál nagyon fontos az összhang és az, hogy minél többet játszanak együtt a játékosok ugyanabban a formációban. Manapság nehezebb igazán jó falembert találni, így ez hatványozottabban igaz. Ha pl. alapból van egy vagy két lyukas posztod az O line-ban és majdnem minden héten változtatnod kell a felálláson akkor ott bizony nem sok jó dolog fog történni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Peterk írt szerintem még tavasszal valami olyan infót, hogy a 8. (talán 10.?) hétig milyen formációkban állt fel a fal és mennyi nyomást engedett, de hogy az utolsó 6-8 fordulóban a Castonzo-Mewhort-Kelly-Haeg-Clark fal nyomta (mondjuk Mewhort le is sérült végén), és valami top 10es számokat hoztak PBK-ban, nyomások + sackek számában is.
Azért ebből 3 rookie volt tavaly, Mewhort meg 3.éves. Castonzo hozza az elit formáját és onnantól sztem jól muzsikálhat ez a fal. A def lesz a legfontosabb, mert hiába fog feltenni 35 pontot az offense kb bárki ellen, ha benyelünk 40et

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Nem kell ezt ennyire túl cizellálni : Mióta Luck a ligában van ő a legtöbbet ütött vert QB a ligában. Ez persze adódik a hosszabb labdatartásból is az átlaghoz képest (bár ebben Rodgers is liga átlag felett van), meg rookie-ságból első 1-2 évben, de nagyrészt a fosadék falból : eddig 60+ falfelállás volt Luck előtt karrierje során ami gyakorlatilag a nevetséges opciót meríti ki, tekintve hogy 76 meccse volt eddig. Ezért lehet idén reménykedni abban, hogy hátha végre lesz legalább valami 3 meccses streak, ahol ugyanaz a fal áll fel, és nem azért, mert az az 5 OL egészséges, többi IR 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bandi ha dob 4 picket a szezonban (4-gyel többet helyesen, mint ARod), akkor beéri ARod-ot a karrier INT-ek számában. Igaz Rodgersnek ehhez 100al több meccs kellett 😀
Igaz, ARod szintű QB tényleg nagyon kevés van, de Luck egyelőre tényleg a Favr-i úton halad. Persze azért az elmúlt 5-10 év GB OL-jét kár hasonlítani a Coltséhoz, bár ott se elit egységről van/volt szó, sőt
Borbinho
Ezt az összehasonlítást nem értem. Hol az érdem itt Luck részéről? Hogy 6 kezdő év alatt annyi INT-et dob mint ARod 10 kezdő év alatt?
Ez ismét csak Rodgerst dícséri.
Aki ha már dícsérő szó, 3 TD-re van a 300as-ok klubbjától. A nagy szó viszint, hogy az eddigi 10 tagja ennek a társaságnak 171 INT-et átlagolt a 300. TD-jük elérésekor miközben Rodgers jelenleg 72-vel áll.
Az OL összehasonlításra is csak azt tudom mondani, hogy Rodgersé a liga legjobb PR-je nyomás alatt. 😀 (És inkább az utóbbi 3-4 évben állt össze ez a fal, előtte nálunk is volt baj rendesen).
alatriste
Irónia? 😀
Nem épp bók volt Lükének az első kommentem.
Illetve emlékeim szerint épp 3-4 éve gyengébb picit a fal nálatok, de te jobban tudod tuti, mert én évi 2-3 Packs meccset nézek csak (+ a PO) :\
De azért nekem rémlik olyan a 2010es évek elejéről, hogy Bulaga, Lang, Sitton, Wells középen, ami odaverné kb bármelyik Colts OL-t az elmúlt 15 évből.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Bandi ha dob 4 picket a szezonban (4-gyel többet helyesen, mint ARod), akkor beéri ARod-ot a karrier INT-ek számában. Igaz Rodgersnek ehhez 100al több meccs kellett 😀
Igaz, ARod szintű QB tényleg nagyon kevés van, de Luck egyelőre tényleg a Favr-i úton halad. Persze azért az elmúlt 5-10 év GB OL-jét kár hasonlítani a Coltséhoz, bár ott se elit egységről van/volt szó, sőt
Borbinho
Ezt az összehasonlítást nem értem. Hol az érdem itt Luck részéről? Hogy 6 kezdő év alatt annyi INT-et dob mint ARod 10 kezdő év alatt?
Ez ismét csak Rodgerst dícséri.
Aki ha már dícsérő szó, 3 TD-re van a 300as-ok klubbjától. A nagy szó viszint, hogy az eddigi 10 tagja ennek a társaságnak 171 INT-et átlagolt a 300. TD-jük elérésekor miközben Rodgers jelenleg 72-vel áll.
Az OL összehasonlításra is csak azt tudom mondani, hogy Rodgersé a liga legjobb PR-je nyomás alatt. 😀 (És inkább az utóbbi 3-4 évben állt össze ez a fal, előtte nálunk is volt baj rendesen).


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bandi ha dob 4 picket a szezonban (4-gyel többet helyesen, mint ARod), akkor beéri ARod-ot a karrier INT-ek számában. Igaz Rodgersnek ehhez 100al több meccs kellett 😀
Igaz, ARod szintű QB tényleg nagyon kevés van, de Luck egyelőre tényleg a Favr-i úton halad. Persze azért az elmúlt 5-10 év GB OL-jét kár hasonlítani a Coltséhoz, bár ott se elit egységről van/volt szó, sőt

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Holnap visszavonul.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát ismerve mennyire jó az orvosi stábunk, inkább legyen week 1 vagy akár week 2 a kezdés, mint hogy visszatoljuk, és akkor egész szezonban meg megy a balfaszkodás, hogy hupsz, kicsit előbb toltuk vissza és rásérült ismét emiatt.

Mondjuk Aikennek ez szívás, mert így az összeszokás élesben kell hogy menjen, nem TC meg preseason alatt, de van 3 ismert célpontja Lucknak meg egy Dorsett, így azért annyira nagy gebaszt nem látok ebben, remélve hogy most már a hétközi edzéseket is tolhatja majd Luck és nem hagyja ki komplett, ahogy tavaly - ami azért kemény, hogy még így is egy elég jó szezont tolt.
több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Azt pletykálják éppen hogy már dobhatna. SB szerint lehet kész az első hétre ugy, hogy nem játszik az előszezonban... akár.

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Luck válla aggaszt. Nem beszélnek rola csak h nyugi nyugi Oke lesz. Ez ebben a sportban nem sokat jelent. Ha nem akkor ramegyunk a top5 pickre.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A "perfect friday" sztori megvan?

Wayne mesélte, hogy Manning idején a péntekenkénti - heti utolsó - gyakorláson "nem szabadott" dropolni, mert Manning totálisan kiakadt ha bárki elejtett egy labdát. Annyira emblematikus lett a dolog, hogy a játékosok elnevezték ezeket a pénteki sessionokat "perfect friday"-nek. Wayne szerint állítólag volt egy 7 éves(!!!!) időszak, amikor nem volt egyetlen elejtett labda sem ezeken az edzéseken. Nehéz elképzelni, de jó sztori.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szóval Ballard a sok OTA hype ellenére sem érzi úgy, hogy az ILB sor rendben lenne. Ennyit az OTA-n mondottakról 😊

Deandre Levy-vel egyébként mi van? Még neki sincs csapata. Ennyire roggyant lenne az egészsége?
peterk2005
Megint volt valami műtéte.
Twitterre rakott ki valami képet amin megint járógipszben van az egyik lába.
Nem lesz belőle már játékos sajnos.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért Manning még mindig óriási figura 😉

 www.stampedeblue.com/2017/6/27/15881974/peyton-manning-still-remembers-his-signature-apple-apple-audible-call-with-the-colts-omaha-broncos
több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lk0fsl1mkovrppnfroen
Why you should root for the Indianapolis Colts
Adam Rank has a ... history with the Colts. But that doesn't stop him from seeing the appeal of cheering on Andrew Luck's hunt to add a few more Lombardi Trophies to Indianapolis' ledger.


Az Erő legalább velünk van 😊

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szóval Ballard a sok OTA hype ellenére sem érzi úgy, hogy az ILB sor rendben lenne. Ennyit az OTA-n mondottakról 😊

Deandre Levy-vel egyébként mi van? Még neki sincs csapata. Ennyire roggyant lenne az egészsége?
peterk2005
Levy sokat lassult és ő sztem inkább jó 4-3ba. Illetve sérülése se jöhetett rendbe teljesen, mert hiába a nagy della, ha jó, nem rakja ki a Lions. Imádtam pár éve, de sztem neki lefőtt a kávé

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Mit tudni mi volt a viziten?

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval Ballard a sok OTA hype ellenére sem érzi úgy, hogy az ILB sor rendben lenne. Ennyit az OTA-n mondottakról 😊

Deandre Levy-vel egyébként mi van? Még neki sincs csapata. Ennyire roggyant lenne az egészsége?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Orr nálunk van viziten. Lehet imádkozni. Meg a zöld bekem is ha nem kell senkinek jöhetne waiveren ha meg lehetne nevelni olcsó lenne es ilyen típusú elkapo nincs a rosteren
Miska84
Orr fasza lenne, de DGB-től mentsen meg a jó isten minket 😀 szar is ráadásul a WR sor sztem megvan már. Aikent ezerszer inkább látnám a pályán Colts mezben mint a szarabb Beckhamet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Orr nálunk van viziten. Lehet imádkozni. Meg a zöld bekem is ha nem kell senkinek jöhetne waiveren ha meg lehetne nevelni olcsó lenne es ilyen típusú elkapo nincs a rosteren

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha a többi top pick nem lett volna kuka, akkor már hamarabb fordulnak. Bár lehet, hogy akkor a középszerűség jött volna, igazán jó QB-val, de korrekt rosterrel. Se korai pick, se playoff időszak. Talán az a legrosszabb.

Egyébként meg a gyenge csapatok közül is több a jól menedzselt mint a rosszul, csak hát, ha nincs elérhető QB, akkor you can do so much. Bele kell nyúlni egy jó QB-ba, és azonnal Clevelandben is jó lesz a csapat, és nem kell hozzá GM zseni, csak egy olyan FO amelyik elvégzi az elvárhatót. Nézd meg a Jaguars-t. Náluk több top5-ös bustot senki nem húzott az elmúlt években. Sőt, nem csak top5-ös, de komplett draftokal lőttek ki a semmibe. Aztán jött a bajszos, jött egy normálisabb GM, aki nem csinált semmi extrát, csak hozta a top5-től elvárhatót. És csak ennyitől is két év alatt oda jutottak, hogy csak azért nem őket emlegetik contenderként a Raiders helyett, mert ők mellé lőttek Bortlessel, a Raiders meg telibe talált Carr-al. Cseréld meg a két QB-t, és a Jaguarstól rettegne a liga, a Raiders meg menne vissza a meh kategóriába.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, csak a Raidersnek a három év alatt több top pick állt rendelkezésre. Ott nyilván könnyebb volt belelőni a tutiba, mint ahogy Mack már most elit a posztjan, Cooper pedig az egyik legígéretesebb elkapó, még ha nem is elit egyelőre.

Persze, erre rájött egy remek pick is Carr személyében, de akkor is más a helyzet.

ILB-be pedig fogunk hozni valakit – ha a vezetőség úgy látja, van az a játékos, aki upgrade, és minden szempontból megéri. Orr a játékát tekintve egyértelműen upgrade, persze a siralmas ILB-sorunknak ki nem? Viszont kérdés, Ballard mennyire vállalja a rizikót, hogy egy játékosnál mondjuk egy veleszületett betegség miatt sokkal nagyobb az esély, hogy ott hal meg a pályán. Márpedig egy ütköző védőről beszélünk.

Én örülnék Orrnak, de nem látom reális esélyét, hogy Ballard ezt bevállalja. Az emberi oldala miatt.
Stez
Hát azért olyan sokkal nem. Ráadásul idén három első körösük volt, jövőre is lesz kettő meg három második. Persze jobb lett volna ha a rengeteg top 10-es pick nem lett volna kuka

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Felolem hozza csak Orrt, en orulnek neki. Kerje ki Hugh Laurie velemenyet a serulessel kapcsolatban, aztan szerzodtesse.

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ballard kimondottan szeret orvosilag problemas embereket huzni. Kelcenek is volt korlapja peldaul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Szerintem meg attol fugg h mennyit ker. Ha nagy a kereslet akkor nem erőltetjük de biztos felhivjuk. Hooker orvosi papírjai utan kihuztuk. Azaz nem félünk az orvosi team infoi alapján döntést hozni. Itt is ez lesz. Nálunk fog kikötni ket ev 5 millio.
Ballard nem fel non-szexi picket húzni. Tudom h nem volt GM de mikor 165. Helyen kihuztak hillt azt sem értettek sokan. Ha megéri a kockázat akkor hajra. Okos a csávó. Na es ez a gyerek h megér évi 2,5-3 milliot jol összerakott szerződésben az tuti
Es oktatni fogja a focit. Imadnam

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, csak a Raidersnek a három év alatt több top pick állt rendelkezésre. Ott nyilván könnyebb volt belelőni a tutiba, mint ahogy Mack már most elit a posztjan, Cooper pedig az egyik legígéretesebb elkapó, még ha nem is elit egyelőre.

Persze, erre rájött egy remek pick is Carr személyében, de akkor is más a helyzet.

ILB-be pedig fogunk hozni valakit – ha a vezetőség úgy látja, van az a játékos, aki upgrade, és minden szempontból megéri. Orr a játékát tekintve egyértelműen upgrade, persze a siralmas ILB-sorunknak ki nem? Viszont kérdés, Ballard mennyire vállalja a rizikót, hogy egy játékosnál mondjuk egy veleszületett betegség miatt sokkal nagyobb az esély, hogy ott hal meg a pályán. Márpedig egy ütköző védőről beszélünk.

Én örülnék Orrnak, de nem látom reális esélyét, hogy Ballard ezt bevállalja. Az emberi oldala miatt.