Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ott leszünk.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két nap múlva (24.-én) a rookie-knak elkezdődik a TC. A veteránok 29.-én kezdenek. Másnap (30.-án) nyilvános edzés a Lucas Oil-ban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Most ment a TJ Hooker az M3-on 😀 remélem Malik pályára tud lépni már a pre meccseken, TJ-nek meg nagyon kaparnia kell az 53-ért is sztem. Jó lenne ha nyomna egy Landon Collins szintű javulást. Ami nála azt jelentené, hogy átlag safety lenne 😀 de várom már a szezont basszus

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
de a célt elértem, felpörgött a fórum 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Panthers most hosszabbított Trai Turner-rel: 4 év 45 millió $, 20.5 millió $ garantált. Felkészülhetünk, hogy ha nem sérül le, nem gyilkol meg valakit, akkor jövő tavasztól Mewhort lesz a legjobban fizetett falemberünk...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/887745049827717120?s=09

Arians arc 😀 we weren't worth a shit 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Vina is Vina, no matter what...

 www.stampedeblue.com/2017/7/18/15992474/the-best-adam-vinatieri-story-ever-told
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Pedig már kezdtem örülni, hogy én írhatom be elsőként, hogy idén a Patsé a Super Bowl 😕
Wyatt
milyen kis telhetetlen vagy, 1 /év legyen elég 😀
JSanyo
Idén az övék, annyira hogy már meg is kapták 😀
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Pedig már kezdtem örülni, hogy én írhatom be elsőként, hogy idén a Patsé a Super Bowl 😕
Wyatt
milyen kis telhetetlen vagy, 1 /év legyen elég 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lapos a fórum
Feldobom
Iden SB nyerünk
Miska84
kár, hogy jövőre lesz
#szokásosSanyóválasz
JSanyo
Pedig már kezdtem örülni, hogy én írhatom be elsőként, hogy idén a Patsé a Super Bowl 😕

több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Ez audió, nem videó, így felirat nincs. Magyar szinkron meg majd akkor lesz szerintem, ha lesz magyar NFL csapat is. 😊
peterk2005
Gyanús volt, hogy a podcast az esetleg audio 😉 De miért nem szinkronizált!? Hát így nem érti a kultúrember! (mint én)

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Lapos a fórum
Feldobom
Iden SB nyerünk
Miska84
kár, hogy jövőre lesz
#szokásosSanyóválasz

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez audió, nem videó, így felirat nincs. Magyar szinkron meg majd akkor lesz szerintem, ha lesz magyar NFL csapat is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Érdekelne, köszi!
Magyar szinkron vagy felirat?...
Stampede Blue Colts Cast:  www.blogtalkradio.com/stampede-blue-colts-cast

(Ha még nem hallottál a podcastról, akkor itt az alkalom, hogy ajánljam. Heti 3-4 adás, epizódonként 30-60 perc hosszban, csak Coltsról. Én a kocsiban szoktam podcastot hallgatni, rádiózás helyett. A telómra reggelre lejönnek a legfrisebb adások, munkába menet ill. hazafelé elindítom és máris nem unalmas az araszolás. Sokkal jobb, mint Balázst hallgatni...)
peterk2005

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szolgálati közlemény:
Aki szokta hallgatni a Locked on Colts podcastot annak megelőzendő a keresgélést: a podcast elköltözött a stampedeblue-ra és egyúttal átneveződött "Stampede Blue Colts Cast"-ra. A podcasr elérhető iTunes-on, így a legtöbb podcast appban csak rá kell keresni a névre, már fent is van. Ha nem taláload, akkor direkt link / web url a podcastokhoz a post végén. A linken böngészőből is meghallgatható (és fb, twitter ill. rss link is kimásolható, ha a podcast appod nem találja az iTunes-on, de direkt rss / twitter link megadható forrásként).

Stampede Blue Colts Cast:  www.blogtalkradio.com/stampede-blue-colts-cast

(Ha még nem hallottál a podcastról, akkor itt az alkalom, hogy ajánljam. Heti 3-4 adás, epizódonként 30-60 perc hosszban, csak Coltsról. Én a kocsiban szoktam podcastot hallgatni, rádiózás helyett. A telómra reggelre lejönnek a legfrisebb adások, munkába menet ill. hazafelé elindítom és máris nem unalmas az araszolás. Sokkal jobb, mint Balázst hallgatni...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Egyéb Peyton szösszenetek az ESPYS-ről:

» "Unfortunately, my brother Eli couldn't be here tonight because that's what I told them at the door."

» "Last year's L.A. Rams are the subject of the critically acclaimed docuseries All or Nothing. Spoiler: It's nothing."

» "This year, Aaron Rodgers delivered on his promise to the fans of Green Bay that the Packers would run the table. Also this year, Terrell Owens delivered on his promise to his bosses at Golden Corral that he would mop the floor."

» "Phil Jackson's Knicks are the most embarrassing thing to happen to New York sports, and that includes the time Mark Sanchez ran full steam up his teammate's anus and fumbled a football."

» "I love that Serena Williams won the Australian Open while carrying a child. I mean that's even more impressive than two years ago, when the Denver Broncos defense won the Super Bowl while carrying me."

» "I believe in the Falcons, I believe in Matt Ryan, Dan Quinn, and I know in my heart the Falcons will be back. The Falcons will be back. (applause) And I want the Falcons to hear that from me now, at the beginning of the show, because I know they'll stop paying attention three quarters of the way in."
több mint 6 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Lapos a fórum
Feldobom
Iden SB nyerünk
Miska84
SB-t is
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Lapos a fórum
Feldobom
Iden SB nyerünk

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
deleted account 1 758
😀 Bár szerintem az elmúlt 1 szezon alatt ezt (és verzióit) már annyit hallotta, hogy ezért volt ez a hagyjatok a faszba arckifejezése 😀
több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
PM beszól Kevin Durantnek... és Russel Westbrooknak. Érezni a tömény füstszagot.
 www.stampedeblue.com/2017/7/12/15963246/peyton-mannings-roast-of-kevin-durant-and-russell-westbrook-was-fantastic

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Grigson éra legszarabb draftja egyértelműen a 2013-as volt. Már senki sincs nálunk rosteren, a legtöbben már az NFL-ben sem. Ballard úgy döntött, hogy újradraftolja azt a 2013-at 😊 Itt az új draftunk:

1. kör: Barkevious Mingo
2. kör: Johathan Hankins
3. kör: John Bostic
4. kör: Brian Schwenke
4. kör (feltrade): John Simon
5 kör: Leff Locke

Kompenzációs pickekért még érkezett:
3. kör: Marques Hunt
3. kör: Christine Michael

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk írt szerintem még tavasszal valami olyan infót, hogy a 8. (talán 10.?) hétig milyen formációkban állt fel a fal és mennyi nyomást engedett, de hogy az utolsó 6-8 fordulóban a Castonzo-Mewhort-Kelly-Haeg-Clark fal nyomta (mondjuk Mewhort le is sérült végén), és valami top 10es számokat hoztak PBK-ban, nyomások + sackek számában is.
Azért ebből 3 rookie volt tavaly, Mewhort meg 3.éves. Castonzo hozza az elit formáját és onnantól sztem jól muzsikálhat ez a fal. A def lesz a legfontosabb, mert hiába fog feltenni 35 pontot az offense kb bárki ellen, ha benyelünk 40et
Borbinho
Igen, ilyesmi. Extrém egy idény volt a tavalyi. Az idény végén volt 2 v. 3 meccs amikor ugyanazok játszottak, egyébként nem volt 2 meccs egymásután, hogy ugyanaz az ötös álljon fel. Az ok a sok sérülés, és a 3 rookie plusz 2. éves UDFA, Philbin sokat pakolgatta a fiatalokat/backupokat miután kiesett az eredeti kezdő. A javulás úgy volt ahogy írtad, az utolsó 7 v. 8 meccsen összesen 10 sacket engedtek, előtte meg ugyanannyi meccsen harminc fölött. Abból a 10-ből 4 a Jags ellen jött, amikor megint variálni kellett, a többi 6 v. 7 meccsen összesen 6 sacket engedtek az idény második felében. Idén innen kéne folytatni.

Luck-al kapcsolatban nem lehet egységes okot mondani a sok turnoverre, más volt az ok az elején, és más a sérülés évében. Tavaly már nem volt sok, a 13 az csak Rodgers félékkel összevetésben sok. Olyan kevés, mint Rodgersnek sose lesz neki, de ez önmagában nem probléma. Más stílusú játékosok, idényenként néhány INT-el több benne lenne akkor is Luck játékában, ha Rodgers szintjén játszana. (Ez még nem teszi gunslingerré.)

A minap egyébként pont Luck INT-jeit elemezte a stampedeblue-n Matt Danely a Locked on Colts podcastere. Két részletes, jó cikket rittyentett a témában:
 www.stampedeblue.com/2017/7/7/15938264/breaking-down-andrew-lucks-2016-interceptions-weeks-1-8
 www.stampedeblue.com/2017/7/8/15942310/breaking-down-andrew-lucks-2016-interceptions-weeks-9-17

A podcastban is beszélt erről több vendégével is (coltsos szakikkal). Összességében kb. annyi a konklúzió, hogy az INT-ek sok féle okból jöttek, már nincs egyetlen alapvető probléma. Volt amikor ő nem olvasta jól a védelmet snap előtt, volt rossz playhívás, volt amikor az elkapó futott váratlan/rossz route-ot, volt amit ő erőltetett, és volt simán csak rosszul sikerült dobás is benne. Ezek egy része óhatatlan, elkerülhetetlen. Van egy rész viszont, amin még lehet javítani, de már nem egy ok, hanem sokféle, sok apróság összessége. "Finom csiszolni" kell. Sok-sok filmroom, elemzés, tanulás. És emellett továbbra is dolgozni azon, hogy a kockázatvállalásban az ideálishoz közelítsen. (Ő ugye "felülről" közelít, ellentétben azokkal az "alulról" építkező fiatalokkal, akik a pályályuk elején limitált feladatkört kaptak, és arra építkeznek.) A "finom csiszolásnak" lesz a része az is, hogy még jobban "fogadja el", amit a játék ad. Ha van egy rövid, biztos célpont, lökje oda, és mozogjunk előre pár yardot ahelyett, hogy mélyebb célpontokat keres. Ez nem csak pár INT-től tudná őt megszabadítani, de a passz-sikerességi arányt is javítaná, és a fal dolgát is könnyítené.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bandi ha dob 4 picket a szezonban (4-gyel többet helyesen, mint ARod), akkor beéri ARod-ot a karrier INT-ek számában. Igaz Rodgersnek ehhez 100al több meccs kellett 😀
Igaz, ARod szintű QB tényleg nagyon kevés van, de Luck egyelőre tényleg a Favr-i úton halad. Persze azért az elmúlt 5-10 év GB OL-jét kár hasonlítani a Coltséhoz, bár ott se elit egységről van/volt szó, sőt
Borbinho
Ezt az összehasonlítást nem értem. Hol az érdem itt Luck részéről? Hogy 6 kezdő év alatt annyi INT-et dob mint ARod 10 kezdő év alatt?
Ez ismét csak Rodgerst dícséri.
Aki ha már dícsérő szó, 3 TD-re van a 300as-ok klubbjától. A nagy szó viszint, hogy az eddigi 10 tagja ennek a társaságnak 171 INT-et átlagolt a 300. TD-jük elérésekor miközben Rodgers jelenleg 72-vel áll.
Az OL összehasonlításra is csak azt tudom mondani, hogy Rodgersé a liga legjobb PR-je nyomás alatt. 😀 (És inkább az utóbbi 3-4 évben állt össze ez a fal, előtte nálunk is volt baj rendesen).
alatriste
Igen.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Peterk írt szerintem még tavasszal valami olyan infót, hogy a 8. (talán 10.?) hétig milyen formációkban állt fel a fal és mennyi nyomást engedett, de hogy az utolsó 6-8 fordulóban a Castonzo-Mewhort-Kelly-Haeg-Clark fal nyomta (mondjuk Mewhort le is sérült végén), és valami top 10es számokat hoztak PBK-ban, nyomások + sackek számában is.
Azért ebből 3 rookie volt tavaly, Mewhort meg 3.éves. Castonzo hozza az elit formáját és onnantól sztem jól muzsikálhat ez a fal. A def lesz a legfontosabb, mert hiába fog feltenni 35 pontot az offense kb bárki ellen, ha benyelünk 40et
Borbinho
Sokan elfelejtik, hogy a támadófalnál nagyon fontos az összhang és az, hogy minél többet játszanak együtt a játékosok ugyanabban a formációban. Manapság nehezebb igazán jó falembert találni, így ez hatványozottabban igaz. Ha pl. alapból van egy vagy két lyukas posztod az O line-ban és majdnem minden héten változtatnod kell a felálláson akkor ott bizony nem sok jó dolog fog történni.
Asbee
Teljesen igazad van. Sajnos saját tapasztalatból tudjuk, hogy is megy ez. Annyi féle felállással toltuk elmúlt 5 évben az OL-ben, mint égen a csillag... De ezért írtam pozitívumnak, hogy a szezon 2.felében nem hogy nem szar, de kifejezetten jó teljesítményt nyújtottak a srácok, amikor végre ugyan az az 5ös edzett együtt hétről hétre és kezdett is.
Csak ugye Castonzo picit gyengébb volt mint korábban, illetve Mewhort is lesérült, de ettől függetlenül az idei szezonban egyszerűen nem lesz elfogadható, ha Luck megint minden 2.playben az életéért futkos. Kell is az OL, mert a Texans pass rush mellett a Jax feltunningolt def-je ellen se lesz kellemes az a 2 meccs.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Peterk írt szerintem még tavasszal valami olyan infót, hogy a 8. (talán 10.?) hétig milyen formációkban állt fel a fal és mennyi nyomást engedett, de hogy az utolsó 6-8 fordulóban a Castonzo-Mewhort-Kelly-Haeg-Clark fal nyomta (mondjuk Mewhort le is sérült végén), és valami top 10es számokat hoztak PBK-ban, nyomások + sackek számában is.
Azért ebből 3 rookie volt tavaly, Mewhort meg 3.éves. Castonzo hozza az elit formáját és onnantól sztem jól muzsikálhat ez a fal. A def lesz a legfontosabb, mert hiába fog feltenni 35 pontot az offense kb bárki ellen, ha benyelünk 40et
Borbinho
Sokan elfelejtik, hogy a támadófalnál nagyon fontos az összhang és az, hogy minél többet játszanak együtt a játékosok ugyanabban a formációban. Manapság nehezebb igazán jó falembert találni, így ez hatványozottabban igaz. Ha pl. alapból van egy vagy két lyukas posztod az O line-ban és majdnem minden héten változtatnod kell a felálláson akkor ott bizony nem sok jó dolog fog történni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER